» »

So *ugodne spletne ponudbe* kot je npr. privoscite.si res tako ugodne?!

So *ugodne spletne ponudbe* kot je npr. privoscite.si res tako ugodne?!

Ikspe ::

mtosev ::

je blo nekje o tem, da je dosti teh bonov nategov. ampak dobro, kdor pač ne zgoogla stuff in kupi za dražje si je sam kriv
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

theBill ::

Normalno, da kdor ne googla, ga lahko žejnega peljejo čez vodo.

Ampak - kompletno avtopranje zunaj+znotraj boš težko dobil kjerkoli v LJ (kaj Lj, v celi Sloveniji) za 8,80 €. Ali pa polnjenje klime za 26€.

Yolle ::

Poudarek na tem, da zavajaš. Dva različna proizvajalca.
Yolle

Ikspe ::

če povečaš sliki vidiš da je proizvajalec enak. Edino modela se razlikujeta po temu da ima cenejši zraven še košarico.

RejZoR ::

Običajno gre pri teh kuponih za točno specifično storitev, čim boš hotel kej izven tega za kar so ga obljubljali, pa boš moral doplačat...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ikspe ::

po tej logiki bi moral biti model z dodatno košarico dražji.

Smurf ::

Ne gre za isti model... (definitivno pa se vrednost kolesa ne ocenjuje po tem ali ima kosarico ali ne).

Ikspe ::

prio obeh piše model Hello Kitty

mtosev ::

hehe jaz neke razlike ne vidim

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

slomakita ::

potem pa res stopi do optika, da ti naštela dioptrijo.
poganjalca nista enaka.
če ne opaziš po grafiki, mogoče na enem opaziš luknjo v okvirju?

mtosev ::

jo seveda vidim, samo tole zame vseeno nateg. redna cena za tale poganjalec je kao 160eur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mladec ::

Imam podobno vprašanje. Namen imam kupiti telefon na spletni trgovini in ko sem gledal cenejšo možnost sem naletel na dilemo. Najprej če omenim mimovrste kamor sem se najprej obrnil, sem videl ceno 250€. Takšno ceno zaslediš pri večina trgovin. Potem pa sem naletel na nekaj strani s ceno 300€+ in strani z 210€-.
Mogoče ve kdo kje je kaka razlika? Glede opreme kar vključuje sd kartico nima noben ponudnik.

Tody ::

Dobrodošli v svetu ponudbe in povpraševanja! Spali ste samo zadnjih 100 let! Folk kupuje in prodaja, nastavlja cene po katerih misli da bo šlo itd. Nekateri stavijo na to da ker je dražje je sigurno bolje. Drugi na to da redne stranke tam kupujejo tretji na to da... Pač marže so različne, če jim rata prodat cool drugače pač dajo ceneje.

mile ::

Amazon DE

Jaz sem mnenja, da je 99% teh "ugodnih" ponudb nateg

T0RN4D0 ::

Veliko ponudb je nateg, veliko pa jih ni. Predvsem kakšne storitve in hrana so običajno kar lepo znižane. Krama je ponavadi znižana nekje na realne cene, kitajska roba s "samo" še 100% ali 50% maržo namesto 300.

Veliko je nategov tipa poceni apartma na morju, pa potem doplačilo pri registraciji, turistična taksa, prevoz do plaže, doplačilo za čiščenje, doplačilo za sonce, toplo vodo in brisače...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

mladec ::

Kako se prepričati o kvalitetni robi teh "ugodnih" ponudb?

gregor_m ::

S punco sva kupila že kakšnih 20 različnih kuponov (welnes, dopust, kosila, šport...)iz podobnih strani in za enkrat nisva imela nobenih pritožb. Je pa res, da preko kuponov nisva kupila še nobenega izdelka.

Je pa dobro preveriti ceno izdelka/storitev pri drugih ponudnikih, da vidiš koliko je dejanski popust.

bluefish ::

mladec je izjavil:

Kako se prepričati o kvalitetni robi teh "ugodnih" ponudb?
Preveriš originalnega ponudnika storitve ali izdelka in se pozanimaš o izkušnjah drugih.
Pri izdelkih se gre pa itak za nakup na daljavo in načeloma ni težav.

sirotka ::

mile je izjavil:

Amazon DE

Jaz sem mnenja, da je 99% teh "ugodnih" ponudb nateg


Pusti cene v tujini. Načeloma pa je res, da izdelki niso nič kaj cenejši, kot v trgovinah, vendar nemške cene pač ne moreš primerjati.

St235 ::

Kje točno je poredpisano, da morajo vsi prodajalci prodajati po enaki ceni?

Gre za dva različna artikla (pa četudi je razlika smo v tem, da je eden model 2013 in drugi 2012) in dva različna prodajlca. V konkretnem primeru gre celo za dva različna proizvajalca. Eden je nemški Legger drugi nizozemski Volare.

WarpedGone ::

Različna proizvajalca?

Različna uvoznika, made in China, alibaba
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

St235 ::

v vsakem primeru več kot dovolj faktrojev za to, da je razlika v ceni (drugo vprašanje je ali je potrošnik dovolj neumen da to razliko plača)

MIHAc27 ::

heh kitajci ti ta kolo naredijo že za 20€. PTT +dajatve... pa hitro prideš na 50-60€

Je pa res da kolesa nista 100% ista, sta pa močno podobna. Definitivno pa nista toliko različna, da bi bil eden 2x dražji. Edino če Leglerjev ni Made in China.. bi bil res toliko vreden.

Tody ::

Pa sej ni fora v tem koliko je kaj vredno, tisti poganjalec je iz tovarne ven 3 eure! Fora je v trgu, če bo folk kupoval poganjalce za 150 eur moreš bit idiot da jih prodajaš za 100. Zdej če imaš ful konkurenco jih očitno ne moreš prodat za 150...

theBill ::

mile je izjavil:

Amazon DE

Jaz sem mnenja, da je 99% teh "ugodnih" ponudb nateg


To pravi nekdo, ki najverjetneje še ni nikoli kupil kupona za storitev, gostinsko ponudbo ali pa za kak izdelek.

Ikspe ::

Predlani sem kupil nekaj takih kuponov za picerijo. V tej piceriji, kot tudi v vseh drugih zahtevajo da jim najprej pokažeš kupon. Zakaj?
Prvič sem pokazal kupon šele ko sem hotel plačat ker niti nisem vedel da je treba že na začetku pokazat in mi je gostilničar pogledal čez prste. Naslednjič sem najprej pokazal kupon in dobil pico z opazno manj materiala. Tudi okoli pice je bil venec testa večji.
Če potegnem črto lahko rečem da kar sem dobil za ta denar nisem šel v izgubo. Vsekakor pa tudi ni tako ugodno kot misliš na prvi pogled.
Nekdo bi moral odpret pregledno spletno stran kjer bi uporabniki lahko ocenjevali ponudnike popustov in pa restavracije,... kjer nekaj dobiš za kupljen kupon. Na ta način bi kvaliteta sigurno dvignila.

St235 ::

Naslednjič sem najprej pokazal kupon in dobil pico z opazno manj materiala. Tudi okoli pice je bil venec testa večji.


Tisti, ki si to dela, si pljuva v lastno skledo. Celotna ideja kupončkov je promocija, da privabiš nove stranke. Če za kuponček dobim slabo storitev je bore malo verjetno, da bom šel še kdaj nazaj.

tomaz- ::

točno tako. Sam sem tudi parkrat nabavil kupončke za kakšne pice ali mesne plošče. Nikoli nisem imel občutka, da bi bilo kaj drugače, kot "redna" ponudba. Pa reciva, da grem tja tudi po "redni" ceni..

mile ::

sirotka je izjavil:

mile je izjavil:

Amazon DE

Jaz sem mnenja, da je 99% teh "ugodnih" ponudb nateg


Pusti cene v tujini. Načeloma pa je res, da izdelki niso nič kaj cenejši, kot v trgovinah, vendar nemške cene pač ne moreš primerjati.


..in zakaj ne bi primerjal ? Dejstvo je, da pri nas vecina trgovcev nateguje s temi marzami...v lokalni trgovini probam, ce mi izdelek ustreza in brez najmanjse slabe vesti narocim pri svabih, ce se mi izplača

theBill je izjavil:

mile je izjavil:

Amazon DE

Jaz sem mnenja, da je 99% teh "ugodnih" ponudb nateg


To pravi nekdo, ki najverjetneje še ni nikoli kupil kupona za storitev, gostinsko ponudbo ali pa za kak izdelek.


tocno 3 kupone, tko no...prvo gostinsko podjetje je slo vroku 3 tednov v stecaj, sem dobil vrnjen denar, ostala dva sem izkoristil in bil priblizno zadovoljen...ampak to se vedno ne spremeni dejstva, da je vecino teh "ugodnih" ponudb se vedno nateg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

msjr ::

Ali je nateg ali ne je odvisno od ponudnika, jest sem bil z welness ponudbo vedno zadovoljen.

Kuponov od restavracij pa večinoma ne jemljem, ker sem se že dvakrat zaj.... Enkrat je bila plošča krneki, drugič je bila paella čisto nekaj drugega kot redna ponudba. Tako da si večinoma pljuvajo v lastno skledo.

Ceno velja vedno primerjati z redno ponudbo in se malo informirat.

hurikhan ::

To je nateg: http://www.zelena-kosarica.si/artikel/1...

Izračunajte si posebej koliko bi za to dali na tržnici :)

St235 ::

kako vezo ima to s kupončki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

hurikhan ::

ugodne spletne ponudbe

Magic1 ::

Tako košarico nabereš v trgovini za 10€, na trgu za 15€, ko pa je gor nalepka eko, je takoj povsod 20€. Torej čist normalna cena.:))
Magic

mojca ::

Ma z nalepko integrirano/eko dobiš samo najboljšo tržaško robo: http://www.rtvslo.si/okolje/trzaska-vel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta 2017

Oddelek: Na cesti
132422 (1747) AapocalypseE
»

Menjava elektro dobavitelja; vaše izkušnje

Oddelek: Loža
226079 (4319) Bizkit45
»

Kdo je K u p 0 n k 0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10827798 (18493) Šimpanz
»

Google Offers konkurenca Grouponu

Oddelek: Novice / Ostale najave
137347 (5328) Ales

Več podobnih tem