» »

Nakup HTC Windows Phone 8s.

Nakup HTC Windows Phone 8s.

technology12 ::

Živijo,

Kupujem nov telefon. HTC Windows Phone 8s mi je zelo všeč. A se splača uzet telefon z win8?
Kakšne so vaše izkušnje z omenjenim telefonom?
A bi raje vzel telefon z Androidom ali Windows 8 ?
Hvla, lp

Dober dan ::

To je odvisno od vsakega posameznika posebej. Vsaka platforma ima svoje + in svoje -. Pojdi v simobilov ali mobitelov center in sprobaj oba. Lahko pogledaš tudi malo po Youtubu, nato pa izberi tistega, ki ti bo bolj ugajal. Na forumu boš težko ugotovil, kaj hočeš imeti, ker ti bo vsak "pubertetnik" po svoje solil pamet. Npr. jaz imam še Omnio 7 z WP7 in bom v bodoče zagotovo presedlal na WP8 ne glede na to, kaj si drugi mislijo. Meni zadeva ugaja in je za moje potrebe super kakor koli se obrnem, ni pa nujno da bo ugaja tudi tebi.

fokz8 ::

@technology12

sj si lahko naložiš android tut gor

LenartB ::

fokz8 je izjavil:

@technology12

sj si lahko naložiš android tut gor


haha, aja? kako pa?

fokz8 ::

Nisem še kdaj delo ker nimam htc-ja. Ga ma pa moj sošolc in si je iz WM naredo na android.

Je pa tukaj nek vodič ---> http://www.howtogeek.com/howto/20703/ru...

Mr Johnny ::

In kater Android je to potem? Cupcake :))

Na kratko; WM != WP.

RockyS ::

WP8 je super zadeva, mene moti naslednje

- slabe možnosti nastavitve glasnosti (da bi lahko ločil glasnost za klic,sms in obvestilo)
- vsakič ko ga odkleneš (lockscreen) se znova poveže na wifi/data, ni možnosti da bi imel cel čas povezavo
- slabo spisane aplikacije, ker je jeba(hvala MS) spisat aplikacijo, ki bi normalno delovala v ozadju, recimo sports tracker je tak primer, ki pač ne deluje.
- nepregledna trgovina (nima smisla da prikazuje aplikacije, ki niso na voljo za moj telefon ali državo

+ če hočeš razvijat aplikacije moraš plačat 99€!

CrustyDOD ::

RockyS je izjavil:

WP8 je super zadeva, mene moti naslednje
- vsakič ko ga odkleneš (lockscreen) se znova poveže na wifi/data, ni možnosti da bi imel cel čas povezavo
- slabo spisane aplikacije, ker je jeba(hvala MS) spisat aplikacijo, ki bi normalno delovala v ozadju, recimo sports tracker je tak primer, ki pač ne deluje.


- Wifi dela tudi ko imaš zaslon zaklenjen, imam Samsung Ativ S.
- Sports tracker dela tako slabo zato, ker je za WP7 napisan in ne WP8. Že razmišlal da bi si sam napisal en app za sledenje športa, ker to kar vsi ponujajo je ali WP7 ali pa k da je kakšen indijc s copy & paste sprogramiral..

WP8 ima še malo napak pa kakšna stvar manjka ampak se popravlja prov lepo.

Drugače pa, probaj ga v kakšen mobitel centru. Enim je všeč WP8 spet drugi ga ne marajo zato ker je pač od MSja čeprov je čisto enako uporaben. Še moj verni ifon lover brat je bil navdušen nad WP8.. Sem pa imel prej androida in nikol več..

RockyS ::

Če ga pustim zaklenjenega minuto in potem takoj po odklepu zaženem IE, grem na bing.com mi napiše da strani ni mogoče prikazati, zato ker še ni povezan. Čez cca 15sekund(wifi, 30s+ 3G) pa gre.

CrustyDOD ::

RockyS je izjavil:

Če ga pustim zaklenjenega minuto in potem takoj po odklepu zaženem IE, grem na bing.com mi napiše da strani ni mogoče prikazati, zato ker še ni povezan. Čez cca 15sekund(wifi, 30s+ 3G) pa gre.

Preveri katero verzijo OSa imaš. Moj telefon ima tazadnjo verzijo v kateri je bil ta bug že popravljen in če ponovim tvoj postopek mi takoj vse zlovda. Tudi če prikažem ikonce zgoraj po odklepu, je wifi prigžan.

Ta napaka je bila popravljena mislim da decembra lansko leto, če se ne motim. Tako da imaš vrjetno staro verzijo. Naredi update..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CrustyDOD ()

LenartB ::

fokz8 je izjavil:

Nisem še kdaj delo ker nimam htc-ja. Ga ma pa moj sošolc in si je iz WM naredo na android.

Je pa tukaj nek vodič ---> http://www.howtogeek.com/howto/20703/ru...


Tole pač nebo držalo. Ta telefon HTC 8s ne podpira nobenega drugega OSa kot pa WP8. (Nažalost tudi custom romi še ne obstajajo zanj:( )



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104634375 (248145) mat11
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229480 (23849) traxxas
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919795 (16124) Jst
»

Nokia gre na Android?

Oddelek: Mobilne tehnologije
324302 (3204) SLO_Matej

Več podobnih tem