» »

Win2008R2 -> Problem z "Log on" funkcijo

Win2008R2 -> Problem z "Log on" funkcijo

psychoshorty ::

Hellou,

imam en problem, pri katerem rabim malce pomoci. Win2008R2 streznik je AD in DC. Tukaj imam svoj domain admin account, katerega sem v bistvu naredil iz enega ze obstojecega, tako da sem pac kopiral njegove lasnosti (pripadnost grupam ipd).

Kaj se mi dogaja je to, da ima tale account v zavihku "Account", kjer je moznost "Log on" v defaultu nastavljeno listo racunal, kjer se lahko uporabnik prijavi oziroma uporablja tale account -> recimo na eni lokalni masini zeli uporabnik nekaj updejtat in pac naredim to z tem domain admin accountom. Ko sem videl, da je definirana lista racunal, sem preklopil na opcijo, da naj dovoli log on na vse masine in ne tiste specificirane v listi. Vse super in prav!

Problem je ta, da se mi tale moznost vsake toliko (vsak dan) preklopi nazaj na listo pre-definiranih masin. Zaradi tega mi par programov ne dela (npr. monitoring na osnovi wmi -ja), saj uporabnik nima dostopa log-on -a, a smesno je, da je masina v listi definirana.

Verjetno ima tukaj kaj gpo ali kaj druga, a enostavno ne vem, kaj bi to bilo. Kaksni nasveti?

Hvala!

Lp,
P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varnost mreznih map

Oddelek: Informacijska varnost
151845 (1364) videc
»

Vpis v domeno

Oddelek: Pomoč in nasveti
141293 (958) 111111111111
»

Šifrirana mapa

Oddelek: Operacijski sistemi
91925 (1396) amigo_no1
»

PC v domeno

Oddelek: Omrežja in internet
112733 (2584) Cveto
»

dostop do računalnikov v mreži - vedno do njih z geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
181502 (1170) ToniT

Več podobnih tem