» »

Samsung galaxy plus I9001

Samsung galaxy plus I9001

bronco40 ::

Rad bi priklopil telefon na TV, pa mi nikakor ne rata , probal že z različnimi avdio-video kabli, adapter HDMI pa nisem našel za I9001.
Kakšna ideja ?

popster ::

ce imas smart tv probaj preko wirelessa.. nisi povedal kateri tv imas.

floyd1 ::

Na SGS1 mi je delal Nokiin kabel (moj je bil za N95) super.

Drugače pa na XDA pravijo pubeci:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

here is what i found out about video out for i9001 s+ , all you have to do is invert the video wire shelid and which i am talking about nokia cable of n79, i just cut the cable and reverse the wires, which yellow pin sheild to be video and video to be shield, thats it!!!!!! so simple,

Samsung i9001 s+ Pin
Number Pin
Name Description (may be empty)
1 Tip Audio Left
2 Ring1 Audio Right
3 Ring1 Shield (ground)
4 Sleeve Video


Se pravi, da je treba dobit kabel od N79, odrerezati in zamenjati "signal" in "maso" na rumenem chinchu, ki naj bi potem delal. Lahko pa narediš vmesnik (na eni strani moški, na drugi ženski chinch), kjer potem med njima (na kablu) maso prevežeš na signal in obratno.

Mimogrede, preden začneš rezat - v nastavitvah si seveda vklopil "TV out" in nastavil "PAL" (čeprav to s PAL-om, razen pri hudo starih televizijah, navadno ni potrebno)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

bronco40 ::

floyd1 je izjavil:

Na SGS1 mi je delal Nokiin kabel (moj je bil za N95) super.

Drugače pa na XDA pravijo pubeci:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

here is what i found out about video out for i9001 s+ , all you have to do is invert the video wire shelid and which i am talking about nokia cable of n79, i just cut the cable and reverse the wires, which yellow pin sheild to be video and video to be shield, thats it!!!!!! so simple,

Samsung i9001 s+ Pin
Number Pin
Name Description (may be empty)
1 Tip Audio Left
2 Ring1 Audio Right
3 Ring1 Shield (ground)
4 Sleeve Video


Se pravi, da je treba dobit kabel od N79, odrerezati in zamenjati "signal" in "maso" na rumenem chinchu, ki naj bi potem delal. Lahko pa narediš vmesnik (na eni strani moški, na drugi ženski chinch), kjer potem med njima (na kablu) maso prevežeš na signal in obratno.

Mimogrede, preden začneš rezat - v nastavitvah si seveda vklopil "TV out" in nastavil "PAL" (čeprav to s PAL-om, razen pri hudo starih televizijah, navadno ni potrebno)?



Ja, hvala za odgovor. Sem že rezal kable( crosover)po youtub video, ampak ni bilo uspeha.Sedaj sem pa naročil kabelj za Nokio, bom še to probal

floyd1 ::

Najprej sprobaj takega, kot je. Kot sem omenil zgoraj, imam doma en poceni nadomestek Nokiinega kabla iz DX in je na I9000 delal super. Brez rezanja.

bronco40 ::

Ja, baje se razlikujejo med sabo I9000, I9100 in moj I9001.Gledal sem tudi
MHL Micro HDTV adapter,pa je spet samo za I9000 ali I9100.Morda je problem v USB vhodu, ker po specifikaciji nič ne piše pri mojem I9001 za USB, da bi podpiral MHL.Tako, da ne vem, no.

Dr_M ::

i9000 oz obicajen galaxy s ne podpira mhl preko micro usb, i9100 oz galaxy s2 pa podpira mhl. Za ostale pa nebi vedel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s2 potoljen v kozarec vode

Oddelek: Mobilne tehnologije
202095 (1223) freesty
»

Telefon

Oddelek: Kaj kupiti
101302 (1055) Johnny76
»

Nakup mobitela

Oddelek: Kaj kupiti
6819 (740) Zeratul ^^
»

Samsung bo osvežil Galaxy S

Oddelek: Novice / Android
105383 (4557) PrimozR
»

Povezava Laptop-TV PROBLEM ČRNO-BELA SLIKA

Oddelek: Zvok in slika
91583 (1429) peterg

Več podobnih tem