» »

Kiberpipa se seli? v "boljše prostore?"

Kiberpipa se seli? v "boljše prostore?"

«
1
2

kuglvinkl ::

neki slišim, da bo zdej spodaj restavracija? WTF? A to je čisti shutdown, al so taki merjasci, da jih bodo selili v "boljš prostore"?
Your focus determines your reallity

T0RN4D0 ::

Kolikor sem zadnjič poslušal se selijo v "boljše prostore" :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kuglvinkl ::

A, zdej vidim, na njihovem pageu...

To ne moreš verjet. Res je, vse kar ljubljani manjka je restavracija v kleti K6. To manjka tko "urgentno", da me bo kap, kako tega niso "vidli" že prej.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

V bistvu bi take in podobne zadeve sodile na kako boljšo lokacijo IMHO.

Tista je zabita v centru, težko je najt parking itd.

Nekaj na periferiji, ne predaleč od obvoznice bi bistveno bolj ustrezalo IMHO.

Pa bolj ustrezna bi bila IMHO _blaga_ komercialna naravnanost IMO.

Nekaj, kar bi dalo predavateljem vzgib da se pripravijo in nekaj, kar bi dalo potencialnemu obiskovalcu nek znak, da njegov obisk ne bo zaman.

Ne pravim da je dobro, da se je to zgodilo, le to, da je to mogoče dobra priložnost za regrupiranje na osnovni zbranih izkušenj in v2.0

Recimo meni nikoli ni bilo jasno zakaj ob teh in takih predstavitvah sploh insistirati na neki določeni lokaciji, kjer mora biti stvar ne samo posneta ampak se mor tam zbrati tudi publika, med drugim.

kuglvinkl ::

še link: https://www.kiberpipa.org/sl/news/11357...

Sej, pipa niso bli samo eventi v končnji fazi, folk je hangal dol precej, čist nič se tudi ni rodilo iz tega hanganja.

Tist z obvoznco sam težko komentiram, ker živim v centru, nekaj pa najbrž je v komoditeti. Oz. drugač, če je dober kontent, bi se jaz gladko primajal do periferije.

Se pa strinjam s teboj glede drugega dela, _blage_ komercializacije v vsaj nekem delu "kar bi dalo predavateljem vzgib da se pripravijo in nekaj, kar bi dalo potencialnemu obiskovalcu nek znak, da njegov obisk ne bo zaman."
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

Ü

opeter ::

Uh, prebral čanek na Delu. Sploh me ne čudi, da je takšno stanje v Sloveniji, kakršno je.
Mislijo, da je podjetje tipa Mura Bog in batina in tukaj se vse ustavi.

Zato niti ne čudi, da je gospodarsko vzdušje čisto na dnu. Ni nobenih investicij, nič. Vedno in povsod politika v takšni ali drugačni obliki vtika nos, da prevelike birokratizacije sploh ne omenim.

- - -

Hvala ekipi Kiberpipe za vse, kar ste napravili, jaz sem zadeve sicer spremljal bolj na daleč, sem pa videje vedno pogledal in marsikaj zanimivega izvedel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Brane22 ::

Mislim,d a je že skrajni čas da nekdo pritisne lokalne mešetarje na Gospodarskem razstavišču in jih spomni, v čigavi službi so.

Ti tipi so neverjetni. Delajo z družbenim premoženjem ampak obnašajo se natanko tako kot da je njihovo.

Za družbeni interes tam še slišali niso "prijateljske cene" so pa naravnost žaljivka.

Vse se cedi do zadnjega evra. Sejem elektronike tam ni več dobrodošel, dokler lahko s kojekakvimi vinskimi, pohištvenimi in ostalimi sejmi filajo plac.

Že ne vem koliko let se trudimo, da bi našo splošno insfrastrukturo vpregli v nek skupen interes- ponuditi možnost vsem se pokazati na eni taki prireditvi ali workshopu, pa ni teorije za to.

Ja, če sami poskrbimo za čisto vse, plačamo vse živo in se umaknemo pošteni gospodi, ki živi od opreme, ki je sicer namenjena temu, kar bi radi.

MInister, ki bi se v imenu svoje stranke razkenjal o nečem je dobrodošel, nek študent, ki cmari elektroniko v garaži za drobiž pa veliko manj. Slovenija ni dežela priložnosti zanj ampak za nekoga ki je spreten v politčnih vodah. Ki ti lahko zrihta uslugo, delovno mesto ali celo prostore, če to seveda "pošteno" plačaš.
Vsi drugi so v tem sistemu samo meso, ki ga poganja. Oziroma tako oni vidijo zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

jype ::

Kiberpipa bi torej morala postati politična stranka. Zanimiva ideja.

c00L3r ::

Boljše bi bilo zapreti kako restavracijo in dat prostore Kiberpipi, da bi lahko prirejali še več tehnoloških dogodkov in sprejeli več obiskovalcev. Če nas lahko kaj reši iz krize, so to mlada inovativna visokotehnološka podjetja, ki ravno dobivajo inspiracijo na takšnih dogodkih.

Ampak ŠOU od tega nima nič. Več bodo zaslužili zasebni žepi, če bodo tam prodajali dunajske in pomfri.

Naša vlada bi lahko kdaj pogledala malo okrog sebe in državno financirala Kiberpipo, kot ukrep za razvoj gospodarstva. Strošek je smešen, če pomislimo, da bomo letos vrgli v banke milijardo €, ki bodo takoj izginili.

Matako ::

Škoda, to je bila zelo primerna lokacija je za eno tako društvo, organizacijo, karkoli kot je Kiberpipa. Prostori mogoče niso bili, samo lokacija je bila pa ok.
/\/\.K.

Brane22 ::

Zveni paradoksalno mogoče komu, ampak take zadeve lahko zaživijo šele, ko se odmaknejo od joške mesta/občine/države etc.

Preed tem je to zmeri en tak drekast dogovor. Podpirajo te s prostori zato da lahko sami ukradejo pod masko splošne koristi veliko več.

Sploh pa, razvoj gre naprej. Včasih je bil en od argumentov ta,d a je nekdo moral plačati snemalno opremo.

Takrat je bila kamera v telefončku znanstvena fantastika.

Danes je povsem drugače.

PaX_MaN ::

Zveni paradoksalno mogoče komu, ampak take zadeve lahko zaživijo šele, ko se odmaknejo od joške mesta/občine/države etc.

Kickstartat Kiberpipine prostore? Sem noter!

Ontopic:
Fajn, folk je jasno glasen.
Edin škoda da se tistle post na Kiberpipi bere kot PR Pivovarne Union.:|

kuglvinkl ::

Ja, se strinjam z zadnjo navedbo.
Your focus determines your reallity

Mipe ::

Kaj je tako posebnega na teh prostorih, da bi se jih Kiberpipa držala kot pijanec plota? Je tam doli pokopan Elvis? Optimalne energijske točke, iz katerih z enimi piramidami jemljejo pozitivno energijo? Ne?

Je Kiberpipa to zaradi lokacije ali zaradi svojih dejavnosti? Le-te pa lahko mirno izvaja tudi kje drugje, magari na Metelkovi. Ne razumem, zakaj se tako razburjate okrog teh prostorov. Saj Kiberpipa ni njihova lastnica.

Edit: Zdaj ko berem objavo na kiberpipini strani, mi je vse jasno... vse to razburjenje je zaradi gostinskega lokala, ki bi ga Kiberpipa s selitvijo izgubila. In kdo bi še hodil, če ne bodo več stregli pijače takoj za vogalom, no, po stopnicah gor? Ah, ja, vsem je tako važno za pijačo na dogodku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

D3m ::

Bodo že našli novo lokacijo brez veze se sekirati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

se bodo že privadili na druge prostore. nič takega ni tole,če se preselijo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Ni fora v selitvi, ampak o nadomestnih prostorih. Pravijo, da so le te neprimerni, jaz jim verjamem.

Glede pijace pa ja, po dogodkih je bilo fajn iti na kavo in predebatirati o kaksni ideji (tako je nastalo ogromno dobrih projektov).

Ampak ja... who cares... ce bo propadlo bo pac propadlo, v Sloveniji itak takih stvari ne rabimo, a ne.

D3m ::

Če propade se nekje drugje pojavi nova Kiberpipa seveda, če bo povpraševanje po njej. >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuglvinkl ::

@Smurf. ne, rabmo pohan sir v kleti K6. In provizijo od vsakega kurčevega prodanega pohanega sira.

D3m, ti umetniki (pa geeki, a ste jih že kdaj vidl, a majo kej za pokazat?!?!) samo državno joško molzejo. Jebeš to, prosti trg naj regulira vso ponudbo in povpraševanje.

/sarcasm offf.

Pizda pa kje se takega hribovstva naučite?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

@D3m ne drzi, lahko da bo povprasevanje, pa se enostavno ne bo nobenemu dalo vec kaj takega zalaufati, ker se mu bo zdelo skoda casa glede na vsa polena. Lahko tudi, da ne bo vecjega povprasevanje (mainstream niti nikoli ni bilo) pa bi bilo vseeno dobro, da bi taka stvar obstajala.

@kuglvinkl Hja, tako ocitno razmislamo v Sloveniji. Potem bomo pa stokali, zakaj nimamo high-tech podjetij.

In short, kiberpipa je proizvedla ogromno glede na vlozen denar. Ce bo izginila zaradi kateregakoli razloga bo velika skoda.

D3m ::

@D3m ne drzi, lahko da bo povprasevanje, pa se enostavno ne bo nobenemu dalo vec kaj takega zalaufati, ker se mu bo zdelo skoda casa glede na vsa polena. Lahko tudi, da ne bo vecjega povprasevanje (mainstream niti nikoli ni bilo) pa bi bilo vseeno dobro, da bi taka stvar obstajala.


Lahko bi rekel, da delno ne drži. :)

D3m, ti umetniki (pa geeki, a ste jih že kdaj vidl, a majo kej za pokazat?!?!) samo državno joško molzejo. Jebeš to, prosti trg naj regulira vso ponudbo in povpraševanje.

/sarcasm offf.

Pizda pa kje se takega hribovstva naučite?


Na terenu. Jaz sem v drugačnem segmentu, kot vi (smatram).

P.S.
kako vam kaže z novo lokacijo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m> Jaz sem v drugačnem segmentu, kot vi (smatram).

Zgleda nč ne zaslužš, k je gospodarstvo tko na psu.

D3m ::

Prodajo smo povečali za 1 milijon EUR prav tako dobiček. Gospodarstvo ni tako zelo na psu, kot praviš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

D3m> Prodajo smo povečali za 1 milijon € prav tako dobiček zato, ker se da.

Skratka, klošarija.

D3m ::

Spet si me prehitel pri popravkih. :D

Imaš prav. Klošarija, da je ni para.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Iz kiberpipe je nastal cel kup podjetij, ki zaslužijo gore denarja - ti pa tle o par miljončkih razlagaš.

D3m ::

Kaj je nastalo iz pipe ne vem zaradi mene če so iznašli nov pralni prašek. Odgovoril sem samo na tvoje vprašanje:

D3m> Jaz sem v drugačnem segmentu, kot vi (smatram).

Zgleda nč ne zaslužš, k je gospodarstvo tko na psu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Ja, sej, recesija, pa še tistih par valilnic profitabilnih podjetij se bo uničl.

Gladi ::

Smurf je izjavil:

Pravijo, da so le te neprimerni, jaz jim verjamem.

Sej je kiberpipa res kul projekt, mi gre pa res na živce tole jokanje o neprimernih prostorih in v isti sapi omenjajo kako bi lahko bila naslednja genijalcev iz kb novi Apple. Bullshit, kar je apple sam dokazal da ne rabiš državne rokice, precejšnega prostora v tehnološkem parku ampak zgolj vizijo, garažo in seveda mero sreče.

mtosev ::

za sposobne ljudi in podjetja je kriza izziv, za druge kateri so nesposobni pa je vedno kriza
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

D3m ::

mtosev je izjavil:

za sposobne ljudi in podjetja je kriza izziv, za druge kateri so nesposobni pa je vedno kriza


Kje pa ti delaš? >:D Pa ne govori, da pri očetu v PS Maribor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hendriks ::

Škoda Kiberpipe, sem bil na parih predavanjih in mi je bilo zelo všeč.

jype je izjavil:

Iz kiberpipe je nastal cel kup podjetij, ki zaslužijo gore denarja


Kar pomeni, da bi jo lahko tudi financirali? Vsaj jaz bi jo, oz. jo bom, če mi startup zalaufa.

Smurf ::

@Gladi

Noben ne pravi, da bi iz Kiberpipe nastal nov Apple, je pa dejstvo, da je nastalo kar precej uspesnih high-tech podjetij in to pri zelo malo vlozenega denarja. Zato bi drzavi moralo biti v interesu podpirati take ideje, saj dobi nazaj bistveno vec kot da, ampak nekateri tega ne boste razumeli.

@mtosev ampak tukaj ti govori veliko sposobnih ljudi, da je to napaka.

@Hendriks No, ce ne drugega so tej ljudje bili zmeraj pripravljeni zastonj predavati. So sposobni to tudi financirati? Morda, mislim, da je tudi to ena izmed opcij. Se zmeraj pa mislim, da bi se za to morala pobrigati drzava (ker cilj KB bi moralo biti nabiranje znanja ne profit).

mtosev ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

za sposobne ljudi in podjetja je kriza izziv, za druge kateri so nesposobni pa je vedno kriza


Kje pa ti delaš? >:D Pa ne govori, da pri očetu v PS Maribor.
nimam službe. sta pa mi rekla starša, da ne rabim nič skrbeti in kak bo prej al slej prišla tudi priložnost za job
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

hendriks> Kar pomeni, da bi jo lahko tudi financirali?

Saj jo bomo.

D3m> Katera high-tech podjetja?

Lahko bi ti jih naštel, pa ne bi razumel :)

čuhalev ::

Pa naštej za druge, tiste ki razumejo. >:D

Še slikica, kaj KP obsega,

tloris


od tega so jim pripravljeni kinodvorano spodaj levo pustiti.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

BigWhale ::

Novi prostori, ki naj bi bili namenjeni za kiberpipo obsegajo tri malo vecje pisarne. Lokacija kiberpipe je bila precej dobra, parkirisc je okrog kolikor jih hoces, ce so pa vsa zasedene, gres pa v garazno hiso.

Blaga komercializacija je pa za tak prostor nujna. Kiberpipa je do sedaj uspela s tako malo denarja in brez neke komercializacije samo zato, ker so bili prostori zastonj.

D3m ::

D3m> Katera high-tech podjetja?

Lahko bi ti jih naštel, pa ne bi razumel :)


Potlej ne odgovarja, če nisi pripravljen odgovoriti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

Gladi je izjavil:

Smurf je izjavil:

Pravijo, da so le te neprimerni, jaz jim verjamem.

Sej je kiberpipa res kul projekt, mi gre pa res na živce tole jokanje o neprimernih prostorih in v isti sapi omenjajo kako bi lahko bila naslednja genijalcev iz kb novi Apple. Bullshit, kar je apple sam dokazal da ne rabiš državne rokice, precejšnega prostora v tehnološkem parku ampak zgolj vizijo, garažo in seveda mero sreče.

Mislim, da eni malo narobe razumete zadeve.

Kot prvo - sedanji prostori niso najbolj primerni, to je dejstvo. Novi prostori bodo pa še bistveno manj primerni. Pa ne gre za to.

Gre za to, da imamo tukaj kup ljudi, ki je pripravljen brezplačno ali za minimalen denar delati nekaj, kar čisto slučajno ni koristno samo za njih, pač pa za širšo družbo.

Pri tem pa so soočeni z aktivnim nagajanjem tako svojega ustanovitelja, kot tudi širše družbe. Strinjam se, to je lepa priložnost, da se gre na svoje in da se postane resnično neodvisen. In ta push je pozitiven.

Kar je tukaj problem je hipokrizija celotne družbe. Govoriči se o razvoju in spodbujanju podjetništva, piše se neke strašne vizije, ko pa nekdo hoče nekaj narediti, se mu pa nagaja. Saj ne, da bi ljudje hoteli državno podporo - dovolj bi bilo, da jim država, ŠOU, itd. nehajo nagajati.

Si pa lepo povedal kje je ključ do uspeha. Apple je dokazal da ne rabiš državne rokice, ampak zgolj vizijo, garažo in seveda mero sreče.

Iskra Delta je imela vizijo, imela je garažo (skladiščni prostor), ni pa imela sreče - saj je bila ustanovljena v okolju, ki je zatiralo nadpovprečne. Apple pa so v ZDA v najslabšem primeru pustili pri miru, da se je razvijal, v najboljšem pa so ga pričeli podpirat, ko so videli, da uspeva.

Pri nas pa se tiste, ki začnejo uspevat - zatira. In točno to je problem o katerem govorimo.
sudo poweroff

Brane22 ::

Gladi je izjavil:


Sej je kiberpipa res kul projekt, mi gre pa res na živce tole jokanje o neprimernih prostorih in v isti sapi omenjajo kako bi lahko bila naslednja genijalcev iz kb novi Apple. Bullshit, kar je apple sam dokazal da ne rabiš državne rokice, precejšnega prostora v tehnološkem parku ampak zgolj vizijo, garažo in seveda mero sreče.


Skrajno poenostavljanje. Ja, tako kot Apple so tudi preživeli interniranci nacističnih taborišč dokaz za to,d a ti taka izkušnja lahko celo podaljša življenje.

Pozabu si reč kaj o tem, v kakšnih pogojih sta uspela Apple in M$ in zakaj ta crowd, ne pa neki drugi. Še zdaleč ni vse samo v njihovih osebnih kvalitetah.

In tudi tam mnogi še danes živijo in se poganjajo za državnim joškom. Poglej Teslo, raketarje ( SpaceX, Armadillo etc etc).

Vse družbe imajo neke varne zalive, valilnice itd.

Pravim le, da je taka podpora avtomatično povezana z nekim nivojem korupcije. Po drugi strani se je pa butasto it čistega tržnega igralca v okolju s takimi davki. Če že na davke ne moreš vplivat, zakaj ne bi izkoriščal zaslombe ? Po drugi strani pa "polna mera" podpore omeni neke ritoglavce, ki bodo iz "provizije" napajali familije svoje in vseh svojih ljubic.

That baing said, sploh ne razumem kaj jim bo fiksna lokacija.

Mislim, da bi sam po tržnih ali poltržnih pogojih zrihtal to na tem nivoju ali boljšem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

BigWhale ::

Brane22 je izjavil:

That baing said, sploh ne razumem kaj jim bo fiksna lokacija.


Verjetno zato, ker ne razumes kaj je nek hacker space in skupnost, ki se ustvari okrog tega. Meni, kot nekomu, ki je bil vsake toliko casa aktiven v kiberpipi s prirejanjem dolocenih prireditev in s kaksnim predavanjem sem ter tja, je _veliko_ pomenilo to, da sem prisel v Kiberpipo in rekel: tole bi jaz naredil, pa so rekli: awesome, naredi! In mi posodili prostor in infrastrukturo.

Ce ne bi bilo Kiberpipe, verjetno ne bi bilo toliko Ubuntu Release Partijev, kot jih je bilo. Vsako leto sproti iskati prostor in infrastrukturo je precej nadlezno opravilo. Vem, ker sem vec krat iskal prostore za skupscine drustva Lugos in za dogodke, ki jih je drustvo pocelo.

Brane22 je izjavil:

Mislim, da bi sam po tržnih ali poltržnih pogojih zrihtal to na tem nivoju ali boljšem.


Kako ze pravijo? Put your money where your mouth is. A ne?

Torej, takole cez palec tri do stiri redne tedenske prireditve z vsaj osnovno gostinsko ponudbo in semi-obveznim druzenjem po prireditvah ob pijaci.

Kakih trikrat na mesec pa se raznorazne delavnice v dopoldanskem casu. Vsega skupaj nekaj sto dogodkov letno. Bos uredil prostor za vsak dogodek posebaj?

Brane22 ::

BigWhale je izjavil:


Verjetno zato, ker ne razumes kaj je nek hacker space in skupnost, ki se ustvari okrog tega. Meni, kot nekomu, ki je bil vsake toliko casa aktiven v kiberpipi s prirejanjem dolocenih prireditev in s kaksnim predavanjem sem ter tja, je _veliko_ pomenilo to, da sem prisel v Kiberpipo in rekel: tole bi jaz naredil, pa so rekli: awesome, naredi! In mi posodili prostor in infrastrukturo.


Verjamem.Saj meni bi tudi. Še več, če bi dobil keš na roko. Najraje brez obveznosti, če se da.
Cel štos zadeve ni v tem, kaj je to tebi pomenilo, ampak kaj si ti pomenil širši okolici.
Očitno ne toliko, da bi rezervirala prostore in sredstva v ta namen v nedogled.


Kako ze pravijo? Put your money where your mouth is. A ne?


Saj sem. Večkrat. In malo je manjkalo, da bi tudi tokrat. Pa ni šlo, zaradi prej opisanih problemv s sejmom.

A nič ne de, v delu je že naslednja verzija.


Torej, takole cez palec tri do stiri redne tedenske prireditve z vsaj osnovno gostinsko ponudbo in semi-obveznim druzenjem po prireditvah ob pijaci.Kakih trikrat na mesec pa se raznorazne delavnice v dopoldanskem casu. Vsega skupaj nekaj sto dogodkov letno. Bos uredil prostor za vsak dogodek posebaj?


Tole je videti bolj kot tvoja želja kot requirement. Ne zdi se mi, da je ravno ta frekvenca in organizacija nujna za iskani ali večji učinek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

kuglvinkl ::

Brane, to kar je rekel BW glede frekvenc dogodkov ni želja, to je blo dejstvo pred shutdownom, mind you.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

Saj pravim, koliko je bilo to potreba in koliko pač izkoriščanje danih možnosti ?

kuglvinkl ::

Hm, dvomim, da so vsi ti eventi pritegnili Ceca event amount of people, samo neka uredniška politika je pa domnevam bila.

Pa poglej šeiz vidika čistega free speacha (Hyde Park), vsak je imel možnost prijahat dol in prodat svoje zamisli. Zdej boš to delal kje?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

In kaj je od Hyde Parka ostalo ?

kuglvinkl ::

Prosim?
Your focus determines your reallity

Brane22 ::

kuglvinkl je izjavil:

Prosim?


Misliš na vse tiste proteste, predvidevam. Perpetual "occypy X, Liberate Y" etc crap ?

kuglvinkl ::

U ne, pač Hyde park tako kot ga poznamo zadnjih 8000 let. Speakers%27 Corner @ Wikipedia
Your focus determines your reallity
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kiberpipa

Oddelek: Loža
142585 (1048) Andrejpan
»

Kako po študiju

Oddelek: Šola
263026 (1992) Double_J
»

Slovenija: tržni inšpektorat ne bo preganjal gostinskih lokalov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7324730 (20217) Jeronimo
»

Dan proste programske opreme v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
146569 (4908) hook
»

Poletje v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
175017 (4084) 69charger

Več podobnih tem