» »

gaming slušalke

gaming slušalke

«
1
2

Limona ::

torej iščem dobre gaming slušalke do tam okoli 100€ lahko tudi malo več :)
prosim linkajte vaše predloge.Bilo bi lepo če bi bile slušalke brezžične.
želim, da imajo dobro izolacijo in, da se jih ne občuti na glavi (saj veste kaj mislim)

r3dkv1c4 ::

corsair vengeance 2000

če si kje v bližini logatca se lahko ustaviš in probaš wire različico 1500.....

......ti garantiram da jih nikoli ne boš grajal......boš 100% presenečen

http://www.amazon.de/Corsair-Vengeance-...

...pa še nekaj kar ogromno šteje....corsair v primeru česarkoli zamenja produkt, ker nikoli ne popravljajo izdelkov.......vedno ti ponudijo boljši in novejši model v primeru reklamacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Limona ::

hvala hvala, hmm sam tak informativno ker majo 7.1 zvok to bom težko dala na presnosnega?

pa še predlogov prosim

r3dkv1c4 ::

Limona je izjavil:

hvala hvala, hmm sam tak informativno ker majo 7.1 zvok to bom težko dala na presnosnega?

pa še predlogov prosim

ne vidim tezav......

.....če pa zeliš samo slušalke brez mikrofona se pa definitivno drzi senheiser

Assass1n ::

Če dela preko USB imaš bp 7.1 zvok, sam imam Gamecom 780 in so meni odlične, res pa da drugih nisem niti probal, če ne štejem crapa za 10€.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

r3dkv1c4 ::

http://geizhals.at/sennheiser-hd-380-pr...

kaj pa boš ti pravzaprav igrala če ni skrivnost?

Limona ::

valve igre, css tf2, tak da fajni zvok prav pride :D

hvala za predloge

Rainbow Dash ::

kaj pa kake razer? electra/orca.......

Limona ::

hmmm to sem gledala ja, sam nisem znala razbrati a so 7.1 zvok al kako
so mi pa v oči od razerja padle tiste neke razer chimera brezžične.
pa še nekaj zej mam na pcju nek 5.1 slušalke in so 4je kabli za v comp
to je vse lepo in prav sam ni mi jasno kok potem recimo 7.1 slušalke lahko na laptopa priklopim :S

r3dkv1c4 ::

Limona je izjavil:

hmmm to sem gledala ja, sam nisem znala razbrati a so 7.1 zvok al kako
so mi pa v oči od razerja padle tiste neke razer chimera brezžične.
pa še nekaj zej mam na pcju nek 5.1 slušalke in so 4je kabli za v comp
to je vse lepo in prav sam ni mi jasno kok potem recimo 7.1 slušalke lahko na laptopa priklopim :S

razer je na področju slušalk bolj kot ne 5x predrag glede na ponujeno....lastim si megalodonke pa v primerjavi s corsair so pravo sranje(da ne bo pomote so dobre vendar predrage)

drugače pa priklop je na usb

Xserces ::

Če gledate corsair prej poglejte kakšne reviewe in razne forumu glede njihovega 7.1 itd...

sam sem vzel Plantronics GameCom 780. Slušalke so narejene kvalitetno ampak driverji so porazni. Nimajo EQ in v kakšnih špilih ti skoraj ušesa utrga zaradi previsokih tonov. Naj bi v 3 releasu driverjov to poštimal s tem da bojo dodal EQ.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

kr?en ::

Gayming slusalke za 100eur so stran vrzen denar.

Raje kupis proper hifi slusalke + locen mikrofon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

PARTyZAN ::

Sennheiser PC350/360 se ne strinjata s tabo.

Limona ::

hvala hvala

kr?en ::

PARTyZAN je izjavil:

Sennheiser PC350/360 se ne strinjata s tabo.

Bolj sem ciljal na razno Logitech 7.1 sranje za 100eur.

r3dkv1c4 ::

Xserces je izjavil:

Če gledate corsair prej poglejte kakšne reviewe in razne forumu glede njihovega 7.1 itd...

sam sem vzel Plantronics GameCom 780. Slušalke so narejene kvalitetno ampak driverji so porazni. Nimajo EQ in v kakšnih špilih ti skoraj ušesa utrga zaradi previsokih tonov. Naj bi v 3 releasu driverjov to poštimal s tem da bojo dodal EQ.

jih uporabljam pa ti povem da takih driverjev pa takih nastavitev nima noben drug

Xserces ::

??? Kakšne nastavitve pa maš? music/gaming mode to je pa vse... pri medusi sm meu svega boga
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

r3dkv1c4 ::

Xserces je izjavil:

??? Kakšne nastavitve pa maš? music/gaming mode to je pa vse... pri medusi sm meu svega boga

hhahahahaha zabaven si....medusa je crap od crap-a....

vse je na netu malo prebrskaj, ne bit len pri vsej tej tehnologiji.

daj mi povej a maš ti kake izkušnje s corsairovimi slušalkami, ker jih ne maraš .....
.....sam sem imel ze dvoje pa ti povem da razni logitech, platforms, etc. firme so daleč daleč zadaj....verjamem pa da vodijo po ceni, to se pa strinjam.

naredi izlet, pridi jih ststirat, imamo tudi druge da jih boš lahko primerjal pivo častim pa jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Limona ::

no ja... medusa so bile moje prve gaming slušalke in so ble nore, zdaj nevem če je bilo to zato ker so bile to prve bolše slušalke ki sem jih imela, ampak men so se zdele nore.

r3dkv1c4 ::

Limona je izjavil:

no ja... medusa so bile moje prve gaming slušalke in so ble nore, zdaj nevem če je bilo to zato ker so bile to prve bolše slušalke ki sem jih imela, ampak men so se zdele nore.

verjamem.....najbolj pomembno je, da si bila ti zadovoljna...to je tisto kar šteje!

r3dkv1c4 ::

http://www.amazon.com/gp/product/B000CM...

http://astore.amazon.com/leve0f-20/deta...

poglej si tudi ti dve zadevi čisto tako da si razširiš ponudbe in info

lp

Limona ::

ma ja so že fajne sam ko dam največ 120€ za slušalke :)
hvala usejen :P

r3dkv1c4 ::

zelo velik problem pri nakupu slušalk se pojavi, kjer človek nima možnosti stestirat željenih...se spomnim pred 15-imi leti si prišel v trgovino si imel/a na voljo 20 tipov slušalk za poizkus.....danes je pa pač tako kot je in zato jaz tudi razumem ljudi, ki se ne morejo odločit kaj pa kako, da potem niso razočarani.

Xserces ::

redkvica midva se ne zastopiva zdele najbolše... za corsair sem rekel da sem po velikih forumih bral glede njihovega 7.1 sistema (veliko negativnih feedbackov)... za gamecom 780 sem pa rekel da so driverji porazni in ne za corsair... ni me treba zdej napadat
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

miraldi ::

Limona je izjavil:

no ja... medusa so bile moje prve gaming slušalke in so ble nore, zdaj nevem če je bilo to zato ker so bile to prve bolše slušalke ki sem jih imela, ampak men so se zdele nore.


Meni so bile medusa slušalke vredu. Samo kaj, ko mi je po pol leta začel mikrofon nagajat(je delal kadar je on hotel). Ko pa sem pogooglav sem pa videl, da nisem edini.
Tako, da sem jih zamenjal za Plantronics gamecom 380. Meni so za 37€ TOP.
Vrjamem, da so 780 glede na višjo ceno še boljše.
Ne uporabljam nobenih extra driverjev.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

nič te ne napadam ampak te sprasujem če imaš kake izkušnje z njimi.....to ni isto....vsak bere forume, tudi sam sem jih veliko prebral predno sem se odločil za nakup.....ampak eno je če se spotakneš ob negativna mnenja potem te motijo....če pa te zanimajo bolj pozitivne strani potem rajši vidiš te.....

jaz ti lahko iz 1. roke povem kakšne so.....pa sem jih pripravljen tudi ponudit za testirat.....
lahko ti povem da imamo v klanu vse možne firme slušalk in s tem možnost deljenja mnenj in izkušenj direktno ob uporabi.....

ne govorim na pamet ali pa iz prebranih forumov....
...se ti pa opravičujem če si to razumel kot napad.

gamecom 780 še nisem probal sem pa igral z nekimi drugimi plantronics...pa se zdaj iz glave ne spomnim tipa.

Xserces ::

No jst bi priporočal gamecom 780 če bojo zrihtal driverje... ampak zdaj ko driverji niso zrihtani jih nemorem :). Drugače pa izdelava in zvok super razen v nekaterih spilih zaradi previsokih tonov
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Limona ::

mi zej lahko konkretno svetujete kaj naj nabavim za 100-120€? xD

zoot ::

Limona ::

ja kire od teh dveh zej dobim?

bdoxx ::

Limona ::

hvala te se mi dopadejo(ne sam po izgledu) ja :D

r3dkv1c4 ::

kaj si kupila?

Limona ::

še nič zenkrat, se nemorem odločit :P

VANR ::

Jaz sem do kakega pol leta nazaj uporabljal Sennheiser HD 205 in moram reči, da so odlične slušalke za njihov cenovni razred. Imajo ZELO čist zvok(za moj okus, ker poslušam Hardstyle pa House mogoče še celo preveč :|) , vendar je problem, da malo bolj "švoh" base. Sicer se da zadevo rešit s kakim EQ... Ampak se mi pa nikoli ni zgodilo, da bi bili kaki toni v igrah previsoki, ali pa da bi kaj piskalo. Samo basov pa res ni. :(

Bom pa zdaj čez poletje kupil tele: http://www.mimovrste.com/artikel/126011...
To so po mojem najboljše slušalke na trgu(v tem cenovnem razredu, seveda). Če se boš za njih odločila, pa jih kupila pred mano, mi prosim povej, kake so. :D

Limona ::

bom ja sam base bi pa res rada mela, da poka :D

r3dkv1c4 ::

Limona je izjavil:

še nič zenkrat, se nemorem odločit :P

imaš kakšne med ljubšimi?

da vidim kam te nese

Halfdead987 ::

Gamecom 780

6151 ::

Primerjal SteelSeries Siberia V2 in Gamecom 780

SteelSeries Siberia V2 so bolj udobne(Vbistvu so najbolj udobne slušalke kar sem jih kdarkoli preizkusil(Zaspal bi lahko z njimi na glavi:D), čeprav tudi 780 niso slabe)
Gamecom 780 imajo pa po mojem mnenju boljši zvok(Z uporabo gonilnikov!!) (Morda samo zaradi shitty zvočne kartice na katero sem priključil SteelSeries Siberia V2)

Mikrofon- Približno enak, kar kvaliteten.

Izolacija zvoka- Če želiš slišati kaj okoli sebe priporočam 780! (Ogromna razlika!) SteelSeries Siberia V2 močno izolirajo zvok. Nevem sicer kaj je prednost tukaj, saj jaz uporabljam slušalke v relativno mirnem okolju.

Vzdržljivost- Ne vem kaj bi tu rekel, oboje še delujejo =)

Extra: Pri 780 imaš tipke zadaj levo na slušalkah, je kar nekaj časa potrebnega da se na to navadiš, ampak potem je ok.
SteelSeries Siberia V2 Imajo 3,5mm priklop zato se dajo priključiti na več naprav (Kar priročno pri kakšnem prenosniku ki nima veliko usb portov)

Po moje je kar izenačeno.
Ampak- 780 so cenejše. za 25€ cenejše (Popravite me če so kje v sloveniji cenejše ker sem pogledal samo na mimovrste)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

spirit ::

No da pristavim svoje mnenje... Ce hocs solidne BZ slusalke vzami seinheizer, ali kaj podobnega, če bo pa res gaming pa kake 5.1 ali 7.1 Chimera od Razerja je odlična izbira, ampak so 200€, meni so bile nekoliko prevelike, kolega jih ma, skor nerablene, Ce jih cs sprobat se da, pa mislm da jih prodaja po neki normalni ceni, če te zanimajo.
Drugače pa kake G930 so tut fajn. Ostalo od Razerja je bl tko tko, Logitech tut nc kej nima, za Corsair pa ne vem, po netu jih ne hvaljo pretirano, je pa res da skor nobenih BZ slusalk ne.

r3dkv1c4 ::

spirit je izjavil:

No da pristavim svoje mnenje... Ce hocs solidne BZ slusalke vzami seinheizer, ali kaj podobnega, če bo pa res gaming pa kake 5.1 ali 7.1 Chimera od Razerja je odlična izbira, ampak so 200€, meni so bile nekoliko prevelike, kolega jih ma, skor nerablene, Ce jih cs sprobat se da, pa mislm da jih prodaja po neki normalni ceni, če te zanimajo.
Drugače pa kake G930 so tut fajn. Ostalo od Razerja je bl tko tko, Logitech tut nc kej nima, za Corsair pa ne vem, po netu jih ne hvaljo pretirano, je pa res da skor nobenih BZ slusalk ne.

moje mnenje je da razer ne kupuj....imel se 3 in od vseh so bile brez problemov edino megalodon, ki pa jih se vedno imam in jih zoirabljam občasno.(absolutno predrage!!!!!!)

pe nekaj.....razni review-ji po netu so bolj boga pomoč, ker ti ljudje mešajo audio slušalke z gaming slušalkami in to je velika napaka, zakaj?

ker gaming slušalke niso narejene za to, da bi se lahko primerjale z recimo senheisercam ali pa aeg itd....
(govorim iz izkušenj iz časov radijskega dela)

limona...omenila si da bi rada imela vsaj malo dobrih basov(približek).....potem išči med 50mm velikimi membranami ker to je max za gaming slušalke in pa absolutno ne manj kot 5.1 zvok( da sovražnika slišiš točno tam kjer se nahaja predno ga vidiš)

pa prosil bi komentatorje da opisujejo svoje izkušnje in ne neke prebrane povzetke, ker to znamo vsi!

Limona ::

hvala redkvica da tok pomagaš :D
zej steel series kake se mi dopadejo sam nevem zej kje piše d majo 7.1 zvok
pa po možnosti če majo kake brezžične?
link prosim :P

Xserces ::

za gamecom 780 sem povedal... driverji so u pizdi... win8 še zmer niso kompatibilni in moraš forserat win7 compatibility. EQja še zmeraj ni tako da zvok ostaja isti...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Limona ::

pa zdej ste me sam zmedl
jz sam hočem
-do 120€
-7.1 zvok
-fajni basi
-kvaliteten zvok
-dobra izolacija
-da, je občutek koda ni slušalk na ušesu
-po možnosti brez žične ni nujno

zej pa lepte linke pa povejte kaj od naštetega slušalke, ki ste jih nalepl kaj majo od tega ki sem naštela

spirit ::

Nism jih se sprobal, ampak nj bi ble dobre, jih pa kmalu dobim pa ti lahko vec povem o G930
Se link do dobre cene:http://www.comtech.de/shopware.php/sVie...

PARTyZAN ::

-dobra izolacija
-da, je občutek koda ni slušalk na ušesu


Tole dvoje ne gre skupaj. Če hočeš dobro izolacijo, mora earcup pritiskat na glavo z malo večjo silo kot pri open air slušalkah. Aja, 7.1 je nepotreben gimmick.

-kvaliteten zvok


Imaš ločeno zvočno kartico, da boš lahko izkoristila to kvaliteto? Pa brezžičnih se izogibaj, za Razer Chimaera ti lahko povem, da baterije ne zdržijo niti enega intenzivnega gaming sessiona.

Glede na to, da rabiš močne nizke tone in izolacijo od okolice glej za Closed air dizajnom slušalk. Sennheiser PC 330 recimo. Če hočeš top end pa PC 350.

Sba ::

Poslušaj tole na navadnih slušalkah.



Pri 7.1 slušalkah imaš stlačenih več malih zvočnikov namesto enega velikega kar se tudi pozna na (slabši) kvaliteti zvoka. Če že, potem le softwarski surround.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

MadIggy ::

Iz prve roke ti povem da se 7.1 za igranje CSS in TF2 ne splača. Imam 5+ let preigranih na teh igrah in z 7.1 ne pridobiš nič. Sam uporablam zelo stare Sennheiser PC160 in bi kupoval v tem rangu.
Also basi in online FPS špili ne gre skupaj.

Jst bi na tvojem mestu nabavu kej od tega:

http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

kokpa ::

nimam izkušen z slušalkami, ampak mogoče čisto malo za orentacijo, kaj drugi predlagajo http://www.overclock.net/t/1014902/ocns...

Stark ::

Sennheiser. Ne kupim več nobenih drugih. :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114366 (12526) dottor
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5410997 (10054) jasa123434
»

nakup slusalk razer tiamat

Oddelek: Kaj kupiti
101440 (1097) r3dkv1c4
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407465 (6540) Meizu
»

Nakup novih slušalk!

Oddelek: Kaj kupiti
273448 (2455) BangBros123

Več podobnih tem