» »

Vikings (TV Series 2013 - )

Vikings (TV Series 2013 - )

««
«
1 / 14
»»

Outcast ::

Pomoje je že čas, da ena boljših serij letošnjega leta dobi tudi svojo temo!


Spoiler:





















All I can say is: Hail o Ragnar!!!

Spet super del, malo mi je le žal Haraldsona; me je pa presenetila Siggy, ko je praktično takoj po smrti moža poslala jeklo med rebra hčerkinemu možu:D
Še ena lepa 'cvetka', ko so vsi podložni moški Haraldsonu sexali z njegovo sužnjo, ki se je odločila, da bo šla z njim v smrt: 'reči svojemu gospodarju da sem to naredil iz ljubezni do njega':D
  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Jaz bom pogledal takoj,ko bodo podnapisi drugače mi takoj kaj uide;)
Drugače pa sigurno ena najboljših serij letos8-)

IL DIAVOLO ::

Saj podnapisi(do 4. dela) so že nekaj časa zunaj 8-)

oo7 ::

Skrajni cajt,da je Ragnar ubil lorda.Najboljši del serije je bil pa,ko je Rolo tistemu malemu palčku zabil sekiro tja v kriminatelce:))

oo7 ::

Kaj pa zaklad s prvega plenjenja?>:D
Zakopali so ga Lord,palček in tisti fant zdaj so pa vsi mrtvi.:P

Outcast ::

Uuuu šit se res!
:D
Ah, bojo pomojem že iz sledečega plenjenja prinesel tolk domov, da bodo pozabil na tist zakopan plen...

Tud men je super, da ga je že sedaj pospravil; da se ne vleče celo sezono ta njun 'boj'....

Matr, Rollo mi je pa še vedno sumljiv u p.m.!:D

Fajn so zaslužl!:D

Fajn so zaslužl!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Outcast ::

Fajn so zaslužil gor v Angiji, pa še zreduciral so malo populacijo:D

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

oo7 ::

Za 7 del sploh ni na partisu v obliki TV8-O
Sem si potem posnel SD-TV pa mi dvd player ne podpira mp4 formata.Zdaj snemam dol HD-TV upam,da bo delalo,ker sploh ni TV formata prej je bil pa vedno;((

Outcast ::

Uf kjer del...

oo7 ::

Samo še 1 del:'(
Drugače pa zaenkrat 10/10:)

Outcast ::

Tudi po zadnjem delu 10/10!
;)
Deveti del je bil prva stvar ki sem jo pogledal po dopustu; pusca kar nekaj napetosti za sledeco sezono. Zgleda da bodo raztegili tole vojno vsaj cez nekaj delov nove sezone. Bo se zelo zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

IL DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Za 7 del sploh ni na partisu v obliki TV8-O
Sem si potem posnel SD-TV pa mi dvd player ne podpira mp4 formata.Zdaj snemam dol HD-TV upam,da bo delalo,ker sploh ni TV formata prej je bil pa vedno;((


Jaz imam povezan komp na TV s HDMI kablom...a to ni možno pri tebi?

oo7 ::

Jaz si kar na USB ključ naložim film ali serijo potem pa ključ dam v DVD in gledam.Filmi delajo normalno kar se pa tiče serij pa mora na partisu pisat TV to dela vse 100% če piše SDTV dela samo zvok slike noče predvajati HDTV pa sploh DVD player ne najde na ključu.

Imam tudi HDMI kabel sem enkrat nekaj probaval pa mi ni ratalo čisto raztegnit slike.Največji problem je pa,ko se mi je začel računalnik segrevat8-OGTX 470 se čist zmeša in začne upit potem pa še napajalnik začne šopat in grafična segreje nad 90 stopinj.In potem je ves računalnik segret pa glasno rata:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ko je že tema o Vikingih.

5 Julija pride film o Vikingih Hammer of the Gods če bo za pogledat pa presodite sami>:D

Outcast ::

Jap, ga mam že zacahnanega!
;)

Outcast ::

Vikings season 2 sneak video 2014

Možen spoiler:




















...pizda Floki:|
http://www.history.com/shows/vikings/vi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Vikings - Season 2 Teaser


Men osebno največje presenečenje in najboljša serija leta 2013 končno spet Februarja 2014>:D

Outcast ::

Popolnoma se strinjam s teboj!;)
Hitro bo februar tuki...

oo7 ::

27 Februar

Riff ::

sem se odličil da pogledam talo Viking serijo pa je res dober vtis že po prvi epizodi

Outcast ::

ALL HAIL Vikings!

Pogledal prvi del druge sezona; še vedno sem pod vplivom....u glavnem super začetek, ki odpira ponovno mnogo zapletov in razpletov!:D



SPOILER:

















Floki is alive, komaj, ampak je...:). Pomoje eden najbolj priljubljenih likov serije.
Pričakoval pa sem, da bo Ragnar 'kupil' Rollotu svobodo; vseeno blood is blood!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Outcast ::

Drugi del zelo dober, se pa začne 4 leta po prvem delu (očitno je Ragnar v tem času enostavno pozabil/zamenjal Lagertho), toliko časa so potrebovali, da zgradijo ladje; verjetno kar dovolj natančno izračunano za izgradnjo v tistem času; Ragnar ni vzel Rollota s seboj, očitno bo ta imel doma polno dela!:D

oo7 ::

Bom pogledal čez vikend oba dela:)

oo7 ::

Sem pogledal prvi del in je super.
Rolo baraba je dobro prišel skozi.
Moram pogledat še drugi del:D

borutz ::

tretji del bo hud :)

bluefish ::

Začetek je bil počasen, zdaj pa se končno nekaj spet dogaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mufasa ::

Moram rečt da sem zelo zbirčen glede serij, ampak tole me je pa res čisto presenetilo. Trenutno poleg HoC in True detective še ena, res kvalitetna in gledljiva serija.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

oo7 ::

Men je tudi fenomenalna serija.
Pa še intro je odličen8-)


Upam, da bo History naredil čim več sezon. Materjala o Ragnar Lodbrok in njegovih sinovih je ogromno8-)

Outcast ::

Super 3.del, zgodba dobiva nove razsežnosti....všeč mi je ko istočasno spremljamo na eni strani Ragnarja, potem Lagertho s sinom, maščevalnega Jarla; upam da se vsi srečajo, vsaj na koncu:D

oo7 ::

Tretji del je bil odličen8-) kot cela druga sezona, do zdaj.
Jarl če bi imel jajca bi se spravil na vas takrat, ko bi bil doma Ragnar ne pa, da se spravi na nemočno vas čeprav so se vsi borili pogumno.

xxxul ::

Vecinoma v vojni zmaguje pamet, ne jajca;

Serija je pa huda

oo7 ::

Ravnokar pogledal četrti del in je super.
Naslednji del bo hud komaj čakam8-)



SPOILER




Župniku je najbrž žal, da ni šel z Ragnarjem>:D

Outcast ::

Na twitterju prebral, da je potrjena tretja sezona!
:D

oo7 ::

To je pa lepo slišat8-)

kmetek ::

nisem presenečen, huda serija.

Aquinas ::

Meni je kar vredu serija. Mogoče bi lahko malo upočasnili tempo. Skoraj vsaka epizoda je cliffhanger :))

Outcast ::

Evo so malo upočasnili tempo...po polovici episode:D




SPOILER:









Ragnar je zvit ko lisica, on bi imel obe!, sicer pa roko na srce, tudi jaz bi jih:D.
Ni mi všeč, da Athlestan postaja spet kristjan počasi; a sem prav videl, da je pa pljunil hostijo vn pri maši?

oo7 ::

Odlična epizoda odlična borba v glavnem vse je odlično pri tej seriji8-)

Outcast je izjavil:



Ni mi všeč, da Athlestan postaja spet kristjan počasi; a sem prav videl, da je pa pljunil hostijo vn pri maši?



Z roko je ven z ust vzel hostijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Dober del, nisem pričakoval takega razpleta...u bistvu je šlo za nekakšen 'upor' kralju Horiku.

oo7 ::

Odlična epizoda.
Sem že skoraj mislil, da je Ragnar oprostil Jarlu čeprav tavelika kača je Horik.
Najbolj všeč mi je bilo kar je naredila Lagertha8-) škoda, ker ni potem še naprej kaj pokazalo.
Tudi tisto med Athelstan in Ecbertom postaja zanimivo.
Škoda, ker so samo še štiri epizode potem pa spet čakat.









SPOILER: kdor ni pogledal napovednika za naslednjo epizodo>:D








Malo me skrbi kaj bo v naslednji epizodi, ker v napovedniku Horik in Jarl načrtujeta eno zaroto proti Ragnarju in med presledki piše : Only 4 episodes left get ready Fot the most shocking moment on the television8-O:O

xxxul ::

@m-power
Glede na to da je bil blood eagle odpiranje cloveka pri zivem telesu (iz reber so naredili "krila"), ne no najleps prizor; pa Verjetno Ragnar ne bo vec dolgo, bo serija naprej o sinovih. Ampak ugibam...

oo7 ::

xxxul je izjavil:

@m-power
Glede na to da je bil blood eagle odpiranje cloveka pri zivem telesu (iz reber so naredili "krila"), ne no najleps prizor; pa Verjetno Ragnar ne bo vec dolgo, bo serija naprej o sinovih. Ampak ugibam...



Pred Ragnarjem je še dolga pot mislim, da zdaj še ni pol legende kakršna bo postal:)

Riff ::

res spet dobra 2 sezona z veliko akcije

Outcast ::

Tud jst menim, da bodo še en čas verjetno peljali zgodbo o Ragnarju naprej; vseeno je glavi lik serije, in tud če/ko bodo dali v ospredje sinove, bo rajting gledanosti verjetno malo padel in tega se zavedajo. Je pa trenutno to zelo gledana serija, meni je ljubša tudi od GOT recimo.

DarkSite ::

omg ker del :) posebno na konc, se mi je kr zelodc obracal :D

oo7 ::

Bom pogledal danes zvečer:)

Outcast ::

Super del, na koncu vsega niso upali pokazati, vendar smo ga končno dočakali....



SPOILER






















.....blood eagle!

oo7 ::

Kaj naj rečem kot nora epizoda:)


SPOILER



Takrat, ko je rekel Seer(prerokovalec) Jarl Borgu, da vidi orla si je on predstavljal čisto drugačnega orla ne pa blood eagle>:D
Super je tudi to, da se je vrnila Lagertha.
Ampak je treba priznat, da je Jarl Borg odšel kot velik badass medtem, ko je Ragnar samo mesaril.
Edino tisto mi ni jasno ali je Horik res hotel spustit Jarla pa zakaj ga ni mogoče zaradi zaradi novega zavezništva? Ta Horik je en velik spletkar mislim, da bi tudi on rabil enega Blood eagla samo on ne bi zdržal tako kot je Jarl Borg.
Ali je sploh kaka možnost, da bi Floki izdal Ragnarja in potegnil z Horikom?

Kar se tiče celotne serije lahko pa samo rečem ODLIČNO kapo dol8-)

DarkSite ::

oo7 je izjavil:

Kaj naj rečem kot nora epizoda:)


SPOILER



Takrat, ko je rekel Seer(prerokovalec) Jarl Borgu, da vidi orla si je on predstavljal čisto drugačnega orla ne pa blood eagle>:D
Super je tudi to, da se je vrnila Lagertha.
Ampak je treba priznat, da je Jarl Borg odšel kot velik badass medtem, ko je Ragnar samo mesaril.
Edino tisto mi ni jasno ali je Horik res hotel spustit Jarla pa zakaj ga ni mogoče zaradi zaradi novega zavezništva? Ta Horik je en velik spletkar mislim, da bi tudi on rabil enega Blood eagla samo on ne bi zdržal tako kot je Jarl Borg.
Ali je sploh kaka možnost, da bi Floki izdal Ragnarja in potegnil z Horikom?

Kar se tiče celotne serije lahko pa samo rečem ODLIČNO kapo dol8-)


Horik bi ga spustil, saj če si videl tisto kar je rekel v tem delu, da bi naredil vse, samo da se maščuje ang. kralju. Fora je, da se je zadnji čas vmešala Lagertha s svojimi ladjami in 100 možmi. Naenkrat Horik ni več rabil Jarla. Je pa Horik s svojimi obljubami Jarlu nakazal, da bo prišlo slej kot prej do trenj med njim in Ragnarjem :) Vprašanje ni, če, ampak kdaj in kdo bo trigger :) Verjetno Floki? :)

oo7 ::

Za Flokija kar ne verjamem, da bi ga izdal. Bi rekel prej, da ga bo spet kak Rolo izdal tudi zaradi tiste kače Siggy.
Ampak Ragnar ima zdaj odlično zaveznico Lagertho ona ga ne bo nikoli izdala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741405 (6638) Kvinta
»

Knightfall (Tv serija 2017-) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6012177 (6561) oo7
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20251080 (35249) Jerry000

Več podobnih tem