» »

Povrnitev storškov doplačevanja, vzajemna

Povrnitev storškov doplačevanja, vzajemna

Solidone ::

Če ima kdo izkušnje s tem, situacija je sledeča.


Torej, ker sem zamudil rok, mislim da bi moru v roku enega mesca to opravit, se nisem pravočasno zavaroval,zato sem moral biti na 3 mesećni čakalni dobi za dopolnilno zavarovanje pri vzajemni. Mesečni obrok je 28 eur, torej sem od novembra do marca plačeval mesečno, čeprav mi je zacelo veljati dopolnilno sele marca, ok vse lepo in prav.


Ker sem imel do marca samo osnovno zavarovanje, sem moral vedno ko sem obiskal zdravnik doplačati nekaj, ker pac mi dopolnilno se ni veljalo in sem mel samo takrat osnovno, dobijal sem neke liste na koncu da podpises, nekaj kot racun, ki so mi povsod rekle sestre da to shranjujem in da mi bojo pac na vzajemni povrnili te stroske doplacevanja ko mi bo zacelo veljati dodatno zavarovanje.


Račune sem shranjeval in nesel zanč na vzajemno in vprašal ce mi res vrnejo to kar sem pac moral doplacevati, torej ne une mesecne obroke, ki sem placeval, ampak samo te majhne zneske, ki sem jih moral dolplacevati pri vsakemu obisku zdravnika. Gospa mi je pri vzajemni rekla da to ne vracajo in da je to cist dezinformacija?

Kako mi je pol skor vsaka sestra rekla da si shranjujem to da ti vrne zavarovalnica? Koji k...

Ve kdo kako to gre??

St235 ::

Prvič slišim za takšne papirje. Če se prepozno zavaruješ potem 3 mesece kljub plačevanju nimaš dodatnega zavarovanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937956 (9796) jocoj
»

Dodatno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515419 (5982) Alexius Heristalski
»

Vzajemna D.D.

Oddelek: Problemi človeštva
272852 (1851) Brane2

Več podobnih tem