» »

LG 37LM620S - problem motne slike

LG 37LM620S - problem motne slike

Trocki ::

Zdravo!
Včeraj sem kupil omenjeni TV. Danes pa sem opazil kar veliko težavo. Ko sem gledal neko HD serijo, se je pri hitrem premikanju objektov okoli njih pojavila nekakšna meglica oz. netekoče predvajanje. Gledal sem prek USB ključa priklopljenega na TV. Potem sem probal še prek WD TV media playerja pa je bilo isto. Da bolj podrobno opišem težavo. Recimo en tip hodi po travniku, in 1cm okoli njega se med premikanjem ne riše čista slika, ampak precej zamegljena. Pa včasih se ob hitrem premikanju kar malo zatika del slike. Po moje da to ni normalno. Ali so nastavitve kaj narobe naštelane, ali pa sem dobil pokvarjen tv. Pomoč prosim.

LP
  • spremenil: Trocki ()

Exile3 ::

Verjetno osveževanje slike nastavi na 100 hz ali več . Drugače je pa verjetno res napaka verjetno programske narave poizkusi update programske opreme pri našem sonyu je to pomagalo je pa imel enako neostro sliko , ampak ne samo med premikanjem objekta ampak nasplošno .

Trocki ::

Se mi zdi da ne moreš spreminjat herzov, ima pa kar 400 hz tale TV tako da ne vem če je to problem. Bom probal jutri posodobit programsko opremo pa bom videl. Mi gre pa pošteno na k...., ker imam sedaj slabšo sliko kot na 8 let starem Samsung LCD-ju. :(

All ::

fpbs ::

Ali se enako dogaja, če imaš vkljopljen 3D?

Trocki ::

@fpbs
A to misliš če imam vklopljen 3D pri navadnih filmih, ali če gledam pravi 3D film?

Drugače pa TruMotion ne spremeni ničesar. Popoldne po službi probam še posodobit firmware, pa da vidimo.

fpbs ::

Trocki je izjavil:

@fpbs
A to misliš če imam vklopljen 3D pri navadnih filmih, ali če gledam pravi 3D film?

Drugače pa TruMotion ne spremeni ničesar. Popoldne po službi probam še posodobit firmware, pa da vidimo.

Ja pretvorbo 2D v 3D.

TOP ::

Ma kake veze ma tu 3D,če mu normalna slika v HD resolucji je zamegljena.Jaz tudi mislim,da z updejtom naj prova.Pa če gledaš normalne kanale imaš tud zamegljeno sliko ali samo pri HD.Pa si siguren da ni napaka na filmu morda,težje verjetno sam vseen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

fpbs ::

TOP je izjavil:

Ma kake veze ma tu 3D,.

Ja tako, kot je on opisal napako je možno.

TOP ::

Ja pa kaj ti misliš da je on po pomoti prižgal 3D.Ja saj po njegovem opisu bi res tako reku sam TV ti napiše če uklopiš 3D in če gledaš brez očal je točno taka slika.

fpbs ::

Ja in če TV s funkcijo 3D ugasneš in potem ponovno prižgeš, imaš sliko v 3D brez opozorila.

TOP ::

Aja možno pri LG ja,ker pri Samsungu ti jo izklopi.

Trocki ::

Ja zgleda da je bila fora v TruMotion. Sem mislil da sem izklopil to možnost, vendar sem vmes zamenjal način slike pa mi ga je spet vklopilo. Samo to pa je traparija. Kdo bi sploh hotel imeti vklopljeno ta TruMotion efekt? Prav moteče je. Sedaj sem še posodbil napravo in dela super. Hvala za pomoč.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Led TV LG - težava s sliko.

Oddelek: Zvok in slika
71456 (1391) darkz
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124471 (3608) zegler
»

Philips "HD Natural Motion" tehnologija

Oddelek: Zvok in slika
373526 (2329) zolja
»

DLNA in LG 42LE5500

Oddelek: Omrežja in internet
235175 (4395) mcesarec
»

LG 50PK350 PLAZMA TV - ali ima DVB-C?

Oddelek: Kaj kupiti
92735 (2461) whatever

Več podobnih tem