» »

Kateri android v višjem rangu ?

Kateri android v višjem rangu ?

Temo vidijo: vsi
1
2
»

ttommy ::

Če že misliš nabavit kaj višjega ranga, potem nabavi to zadevo:

http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

Nimaš kaj falit.
Gamer

dottor ::

M-XXXX moj komentar je bil bolj vezan na post od Bananovca, ki se je malo vezal na temo tvojega (razumevanje stavka).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

l0g1t3ch ::

Kaj pa kake bundlane aplikacije zravn telefonov. Ali Samsung oz. HTC priložita že kaj res pametnega zraven ali se vse zastonj ali za drobiž dobi na marketu ?

Bananovec ::

Hotel sem povedati, da čeprav se najnovejši mobilniki bahajo kot Smartphone tj. nadomestki računalnika, to še zdaleč niso. Pravtako je brezveze imeti mobilnik, ki se ti polovico časa polni bodisi zaradi prevelike in nepotrebne uporabe (bodisi zaradi baterije z manjšo kapaciteto), ker v tem času izgubi svojo primarno funkcijo tj. mobilnost. Če imaš pa highend telefon in ti ne zdrži niti od jutra do večera (zaradi igric in fülkül hudih brezveznih aplikacij), potem ga je brezveze imeti.
Tisti komentar pa je prvotno letel na @M-XXXX oziroma @njegov frend, ki svojega HTCja uporablja namesto igralne konzole, ker ga mora očitno polniti 2x dan, verjetno zaradi tolikšnega klicanja.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

volvo5er ::

Seveda da so nadomestki računalnika, za kakšno resno delo seveda ne, za prostocasno rabo pa bp nadomestijo računalnik.
In ja, telefoni bp držijo en dan tudi kar konkretne uporabe (par ur uporabe zaslona in par ur klicanja če je treba)

dottor ::

Jaz ko sem doma pozabim na njega, dokler kej ne piska (SMS, klic alpa prazna baterija). Drugače pa ko sme zdoma ga redno uporabljam za prebiranje mejlov, če me kaj zanima na internetu, igranje iger, pregledovanje PDFjev, word in excel datotek ter glasbo. Včasih preko njega šeram moj mobilni internet. Kot sem reku ko sem doma leži na ohišju, ko sem zdoma ga imam kar precej po rokah (da nebo kdo mislu zaradi FBja ker nisem več fejstbukovc).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

l0g1t3ch ::

Kaj pa kake bundlane aplikacije zraven telefonov. Ali Samsung oz. HTC priložita že kaj res pametnega zraven ali se vse zastonj ali za drobiž dobi na marketu ?

djordjevic ::

Ena izmed stvari, ki me na samsungu motijo (trenutno na nadomestnem notu), je pomanjkanje lučke za obvestila.
No grave is deep enough to keep us in chains.

floyd1 ::

SGS 3 ima to že rešeno. Lahko pa enostavno rešiš tole tudi pri starem SGS - naložiš CyanogenMod 10, pa je. Potem za obvestila gorijo lučke na spodnjih (touch) gumbih.

djordjevic ::

Trojka ima lučko?
No grave is deep enough to keep us in chains.

siniša ::

ijap :)

denabiker ::

djordjevic je izjavil:

Ena izmed stvari, ki me na samsungu motijo (trenutno na nadomestnem notu), je pomanjkanje lučke za obvestila.


kaj pa aplikacije kot npr. NoLed in podobne ti niso OK? Ti javi v obliki ikone, simbola, pike na zaslonu za razne SMS, Klic, pošta itd. (pač kakor si nastaviš)

djordjevic ::

Aha, ok. Malo je sicer cheap izvedena (HTC-jeva je precej bolj elegantna), ampak ok, glavno, da je. Zelo praktična reč, da ni treba gledati na telefon, če se je kaj zgodilo, medtem ko te ni bilo zraven, recimo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

floyd1 ::

Jp, in tudi zaradi takih "malenkosti" se mi CM10 zelo dopade. Dodelano je tudi tisto, na kar je Samsung pri starejših modelih pozabil. Da se o popolnoma tekočem delovanju sploh ne pogovarjam.

denabiker: Pri amoled ekranu je to še smiselno, pri LCD pa bi se (po moji logiki) to znalo poznati pri bateriji.

Doman ::

denabiker je izjavil:

djordjevic je izjavil:

Ena izmed stvari, ki me na samsungu motijo (trenutno na nadomestnem notu), je pomanjkanje lučke za obvestila.


kaj pa aplikacije kot npr. NoLed in podobne ti niso OK? Ti javi v obliki ikone, simbola, pike na zaslonu za razne SMS, Klic, pošta itd. (pač kakor si nastaviš)


NoLed ti prehitro pokuri baterijo, ker je ekran prižgan dokler ne prebereš smsja, pogledaš neodgovorjene.Črno ozadje + ikona.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7023329 (12177) boris82
»

LG Optimus G (govorice)

Oddelek: Mobilne tehnologije
424643 (2235) musicfreak
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6530750 (23718) Assass1n
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827697 (6142) lvlOne

Več podobnih tem