» »

Bluetooth GPS z loggerjem

Bluetooth GPS z loggerjem

hunter01 ::

A ve kdo za kakšen cenovno ugoden GPS modul z lastnim virom napajanja (baterija) in da ima možnost povezave preko bluetotha ali možnost logiranja na nek internal drive?

Koliko bi približno zadeve stale pri kakšnih kitajcih/ebay itd?
Nekaj sem gledal samo GPS z bluetoothom brez loggerja se dobi za 10-15 funtov s poštnino, čim je še logger poleg pa zadeva poskoči na 30-40 funtov?

Ima kdo izkušnje s temi kitajskimi zadevami? Nekako mi je še najbolj pomembno, da je zadeva odzivna in konsistentna - torej da ko stojim na miru me ne "premetava" +- 10,20metrov, ampak da je zadeva fiksna, pa tudi če ni trenutna lokacija na meter točna.

Zadeva bi se pa uporabljala za ali povezavo s telefonom (v avtomobilu - bluetooth) ali samo za logger - na kolesu, na pohodu, izletih itd, v tem primeru ne bi hotel sploh povezave s telefonom, ampak samo log, ki bi ga kasneje na računalniku pregledal/obdelal.

Za vsako mnenje nasvet in povezave do izdelkov vam bom hvaležen.

blackbfm ::

zakaj ne kar telefon? jaz uporabljam program runkeeper, deluje lepo, pa stvar se lepo sinhnorizira in ti izriše pot in podatke da jih gledaš online..žre pa nevem točno ampak recimo kakšnih 10-15% baterije na uro (iphone4)

francek1 ::

Tole bo taprava stvar zate.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gps na telefonu in delovanje v gozdu

Oddelek: Mobilne tehnologije
265850 (1966) LeXani
»

GPS Travel Geotag and Sports Logger

Oddelek: Strojna oprema
61102 (986) manndika
»

GPS tracker in n95

Oddelek: Mobilne tehnologije
101696 (1545) antonija
»

ASUS trdi, da je Apple Tablet PC zelo resničen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
444092 (3857) iveco18
»

TripTracker

Oddelek: Izdelava spletišč
141618 (1176) mile

Več podobnih tem