» »

1155 plata

1155 plata

_5er_ ::

Lp!

Zanimalo bi me katero plato mi priporočate za socket 1155 (3570K), vi ki ste bolj na tekočem, tam nekje do 150eur. Rad bi plato, ki bi jo se dalo v prihodnosti navijat.

Zaenkrat sem se odločal v smeri Asusa, kaj v smeri P8Z77-V LK / LE PLUS.
Razmišljal sem tudi v smeri Asrock Z77 Extreme4. Samo ne poznam firme in malo cvikam glede kvalitete.
Mogoče kaj drugega?

Halfdead987 ::

ASUS p8z77-v ali Gigabyte z77x-ud3h
Priporočam prvo. ASRocka pa niti ne..

Janac ::

Neko od MSi-ja, recimo G55 mogoče G65. To so vrhunske plate.

Halfdead987 ::

Malo se stegni...
http://www.dinokomp.si/product_info.php...
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Čeprav plata ne doprinese nobenega fpsja in če ne rabiš vsega tega bo že Pro4 dovolj (again,asrocka ne priporočam).

_5er_ ::

Kako pa je z softwarom pri MSI v primerjavi z ASUS? Sploh me zanima koliko se da manipulirat s plato iz windowsov.

RC14 ::

No zakaj pa Asrocka ne, prosim utemeljitev?
In prosim ne zdj z nekimi bednimi odgovori, kot so, da delajo slabe plate, pa da vam je crknala prej ena, pa tisto znano pri slovencih, "rekla čula".....

Asrock Extreme 4 je super plata , predvsem pa ima dobro razmerje med ceno in kar ponuja in tudi lepo se da navijat se da z njo, dobi se jo pri nas za 132 eur. Vsekakor bi raje vzel to extreme 4, kot pa ASUS P8Z77-V LK,
ASUS P8Z77-V LE Plus je tud kr ok.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Halfdead987 ::

Moja nikakor ni super. PCI-e 3.0 ne dela,ram jo zajebava itd.
Pa je H77.

TOP ::

Asrock vzemi ne bo ti žal ali pa lahko tudi kej od Gigybyte.Msi pa pusti primiru,ker je en šrot od plate pa tudi Asus pusti pri miru.To je moj nasvet.

Skyman ::

RC14 in TOP ni vse zlato kar se sveti..Da ne govorim kaj je spodaj pod svetlem :D

MSI nimam izkusenj drugace pa Gigabyte,Asus te bi jz vzel.Mogoce se mi zdi da je Asus ter MSI prva izbira ker imam tak obcutek da je gigabyte malo zaspal

RC14 ::

Prvo kot prvo vsak svoje hvali. Drugo, vsaka firma oz vsaka plata se lahko kej pokvari, kot tudi avto, (tudi mercedesi se kvarijo ane? ), Tisto da ni vse zlato kar se sveti, ta izjava je kr neki. Plata ponuja vse kar človek rabi, za ta denar pa sploh, navijat se da z njo dobro, že z Pro ki stane okoli 90 eur se da navit lepo proc (ne govorim o extremnem navijanju). O pokvarljivosti ne bi tukaj debatirali, ker je brezveze.

Skyman
Čist tkole bom reku, če primerjaš ista cena asus/asrock, nedvomno dobiš boljšo plato pri asrocku pa če se na glavo postaviš.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

galu ::

Če boš hodil kaj po AT, je tudi ta zanimiva: http://geizhals.at/asus-sabertooth-z77-... (v Pelugi). Ampak vprašanje, če je cena sploh prava.. :D

Kakorkoli, še en glas za Asrock. Zadnje čase (@internet) baje delajo najboljše p/p plate. Sam še nisem mel nobene novejše Asrockove, ampak zato celo vrsto drugih. Povem tole: Asus-ova "nižja" serija (torej, običajne PxZxx) se mi nikoli ni zdela kaj posebnega. Sem mel ene par manjših problemov z njimi, ampak nič večjega. Za običajnega uporabnika so seveda čisto solidne. Kar se pa tiče Asus-ove višje serije, pa so IMO najboljše izmed vseh. Če kupujem plato, vzamem TUF al pa ROG serijo.

MSI je tudi zanimiv, sploh višje serije imajo par zanimivih featurjev.
Gigabyte pa me tudi ni kaj prida (pozitivno) presenetil. Niso sploh nič posebnega...
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Janac ::



Msi predstavil nekaj novih plošč :) Slastno ;)

particle ::

Janac, ti tudi če bi kupil VIA plato bi bila oh in sploh.

Janac ::

VIA plato?

D3m ::

Mislil je VIA chipset.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Geekoo ::

Leo pozdrav,

Mal si bom sposodu temo ;) Rabim eno z77 plato za socket 1155 (3570K), budget tam okol 100 eur. V mislih imam nekaj podobnega kot Asrock z77 pro3. Mogoce kaksna druga, al je Asrock v redu?
Hvala.

TOP ::

Za ta cenovni razred boš največ dobil pri Asrocku.

Janac ::

PR0-4-M

Janac je izjavil:

Pravilen odgovor je le en in to je:







ASRock Z77 Pro4-M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Geekoo ::

Verjetno butasto vprasanje, ampak kakšna je razlika med Z77 Pro4 in Z77 Pro4-M razen v velikosti?

Xserces ::

Nevem kaj mate tok čez msi povedat... noben pa ne utemelji kaj je narobe in zakaj :):)

moja z77 mpower dela tako kot mora :) če se najde kakšen problem javim adminu na msi hq in v naslednjem beta biosu je to odpravljeno (če je le možno) :) Nebi mogu bit bolj zadovoljen
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
528486 (3498) Gox89
»

Najboljša matična za i5 3570K pod 100€?

Oddelek: Strojna oprema
71107 (993) Janac
»

Katero 1155 maticno?

Oddelek: Kaj kupiti
444156 (2864) Dr_M
»

Katera Z77 matična?

Oddelek: Kaj kupiti
333143 (2764) TOP
»

Kaj kupiti od grafične, matične in procesorja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1499720 (6950) alese

Več podobnih tem