» »

Tvtorrents

Tvtorrents

Fadil ::

Pre kratkim sem se logiral na Tvtorrents. Ker imaš na samem začetku samo 1GC kredita je kaj večjega potegniti dol praktično nemogoče. Ker si želim kredit povečati, sem potegnil dol del neke brezvezne serije, za katero sem videl da jo precej download-ajo. Računalnik imam že nekaj dni prižgan non-stop, pa vendar kreditov od nikoder. V bistvu jih imam sedaj še manj kot na začetku, saj ni več zanimanja za to sranje, ki sem ga potegnil dol. Berem navodila in piše, da za kakršenkoli upload, moraš biti član najmanj 30 dni. Sranje! Vem da kredo najlažje dvignem če sejem kakšne dobre serije, vendar kot sem že napisal, jih sploh ne morem dobiti. Potrebujem nasvet kako si lahko dvignem kredo?

Lep pozdrav

Vaseer ::

"Berem navodila in piše, da za kakršenkoli upload, moraš biti član najmanj 30 dni."
To je verjetno mišljeno za uploadanje novih torrentov, ali za sejanje prenesenih? Da bi moral biti registriran 30 dni, preden bi lahko sejal prenesene torrente, se mi zdi čudno...

P.S.: Če imaš kakšen invite, se priporočam (na ZS). Hvala.

Fadil ::

Invite lahko pošiljaš šele ko si najmanj 3 mesece njihov, pa mislim da moraš imeti najmanj 20GC kredita, jaz pa sem daleč od tega.

shadeX ::

offtopic:

Zakaj bi sploh rad bil na tvtorrents, oziroma podobnih torent straneh? Sam sem recimo na torrentleech in praktično nimam neke koristi od te strani. Večina torrentov itak pride na public trackerjih, tako da od TL praktično nimam koristi. Ok, če bo kdo rekel download speed je po eni strani res, ampak s pogojem da bi imel 100/100. Recimo sedaj ko imam 10/768 mi še vedno s PirateBay-a louda torrente s cca 900 kbs in to brez izjeme ( razen če je torrent star in malo seederjev ).

Torej, kaj dobiš na TVTorrents, ki pa ne dobiš na npr, partisu, piratebay-u, isohunt, kat...?

Fadil ::

Imajo malce bolj porihtano stran. Lahko si izbereš priljubljene nadaljevanke in ko jih nekdo uploada, ti na tvoji strani to objavi itd... Skratka, stran je namenjena nadaljevankam, ki so zadnja leta nasploh IN. Meni je Tvtorrents všeč, vendar pa so strogi do konca. To je pa bedno!

hojnikb ::

še enkrat, ker je bil moj post zbrisan, uporabljaj rss ...
stvari lahko avtomatiziraš in sploh ne rabiš gledat strani...
#brezpodpisa

Tody ::

eztv.it

krac ::

Fadil je izjavil:

Pre kratkim sem se logiral na Tvtorrents. Ker imaš na samem začetku samo 1GC kredita je kaj večjega potegniti dol praktično nemogoče. Ker si želim kredit povečati, sem potegnil dol del neke brezvezne serije, za katero sem videl da jo precej download-ajo. Računalnik imam že nekaj dni prižgan non-stop, pa vendar kreditov od nikoder. V bistvu jih imam sedaj še manj kot na začetku, saj ni več zanimanja za to sranje, ki sem ga potegnil dol. Berem navodila in piše, da za kakršenkoli upload, moraš biti član najmanj 30 dni. Sranje! Vem da kredo najlažje dvignem če sejem kakšne dobre serije, vendar kot sem že napisal, jih sploh ne morem dobiti. Potrebujem nasvet kako si lahko dvignem kredo?

Lep pozdrav


Iz kakega PBja si potegni celotno sezono kakšne najbolj gledane oz nove serije in jo začni seedat na tvt. Samo pazi da potegneš isto verzijo, verjetno boš moral še kak folder preimenovat pa bo. To ti je najlažja pot za pridobivanje kredita na začetku.

Drugače pa lahko tvt uporabiš kot info stran potegneš pa iz eztv.it
iStant.info Slovenski Apple Blog.

Fadil ::

hojnikb je izjavil:

še enkrat, ker je bil moj post zbrisan, uporabljaj rss ...
stvari lahko avtomatiziraš in sploh ne rabiš gledat strani...


Kaj je to rss?

Fadil ::

Tody je izjavil:

eztv.it

Tukaj se je tudi potrebno registrirati in ko sem to želel, mi je napisalo: registration closed

krac ::

Ne ni potrebna registracija. Poskusi potegniti kak torrent, trackerji so vsi javni.
iStant.info Slovenski Apple Blog.

Tody ::

Huh tega nisem vedel, sem že nekaj časa gor in imam seznam svojih serij in kliknem samo my page in mi zlista katera od seriji je na novo :)

Jazzie ::

Zloadaš z ene free/public strani, potem daš pa epizode ''loadat'' (uploadat) še s TvTorrents.

Meni je stran super, ali obstaja kaj podobnega tudi za filme?

Fadil ::

Ker sem na Tvtorrents " frišen ", zaenkrat še ne morem uploadat stvari. Me pa zanima, ali je uploadanje na Tvtorrents-ih komplicirano? Nekaj sem bral in je kar precej zahtev, tako da nisem ravno prepričan če bom sploh znal!?

Jazzie ::

Nisem imela v mislih uploadanja novih stvari (s tem nimam izkušenj), ampak da kao zloadaš epizode (ker jih imaš že na računalniku z drugih, free strani, ti samo preveri %) in jih potem uploadaš (share). Jaz tega sicer nisem počela, pa sem normalno prišla to kreditov.

Fadil ::

Saj sva se razumela. Imam precej robe iz drugih torrentov, vendar me zanima ali je komplicirano uploadati na Tvtorrents? In kaj misliš s tem, da preverim % ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fadil ()

Jazzie ::

Joj. :)

Na free strani zloadaš npr. datoteko ''Game.of.Thrones.S03E01.REPACK.720p.HDTV.x264-EVOLVE.mkv'' npr. v mapo Downloads. Nato greš še na TvTorrents in daš v isto mapo (Downloads) loadat isto datoteko (Game.of.Thrones.S03E01.REPACK.720p.HDTV.x264-EVOLVE.mkv) - začelo ti jo bo kao downloadati, ampak bo prej preverilo % in ugotovilo, da imaš datoteko že v celoti na disku ter jo bo tako začelo uploadati (seedati) za druge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

Fadil ::

Verjetno si ti sejala cele serije, saj ti tako najhitreje zrastejo krediti!? Trenutno sem sam s kredo še v minusu, tako da je situacija zajebana.

Tsunamii ::

ZDravo..ker je TvTorrents neaktiven ze več kot 1 teden..letos to že drugič, iščem kakšen drugi tracker za TV nanizanke.

Pozna kdo kaksno stran in mogoče tudi invite zanjo ? Recimo TorrentDay ali Eztv..oz podobne ?

Hvala :D

hojnikb ::

#brezpodpisa

Tsunamii ::

Tudi DuckiTv je nekaj podobneg ja. SAm nekak lepše mi je varjanta ala TvTorrents. Bolj pregledno.. Sicer pa hvala hojnikb. :D

Gandalfar ::

Dovolj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kickass šu po gobe.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8921527 (14093) PrimozR
»

The Pirate Bay se vrača kot Feniks (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5023385 (17810) antonija
»

Prve zlorabe britanskih spletnih filtrov so tu

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
2511186 (8419) Gavran
»

The Pirate Bay mora izbrisati nelegalne torrente (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
609277 (7358) Ziga Dolhar
»

Britanci največ piratizirajo

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
295359 (4288) B-D_

Več podobnih tem