» »

Fast & Furious 6 2013

Fast & Furious 6 2013

1
2
3 4

Izi ::

V uradnem poročilu piše, da sta najprej treščila v drug luči in nato še v drevo.
Porsche pa je bil tako rekoč nov in od njega ni ostalo praktično nič kar pomeni, da sta morala v trenutku, ko je voznik izgubil nadzor nad avtom, prijatelja drveti z velikansko hitrostjo. Vsekakor daleč daleč nad dovoljeno.

Dejansko je vprašljivo, kaj bo s franšizo "Fast and Furious", ker je bil lik Briana O'Connerja pravzaprav glavni lik franšize. In bili so ravno sredi snemanja "Fast & Furious 7", ki naj bi v kino prišel drugo leto.

Pa sem si precej obetal od sedmega dela, ker naj bi v njem bil še Jason Statham, ki je poleg Vin Diesela en najboljših akcijskih junakov kjer so vpleteni avtomobili.
Paul Walker je bil meni zelo simpatičen, si kar težko predstavljam Fast and Furious brez njega. Najbolje, da naredijo, kot da tudi v filmu umre in potem vpeljejo kakšen nov lik.

Vin Diesel je že podal izjavo:
"Brother I will miss you very much. I am absolutely speechless. Heaven has gained a new Angel. Rest in Peace."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Nikec3 ::

Paul Walker je bil meni zelo simpatičen, si kar težko predstavljam Fast and Furious brez njega. Najbolje, da naredijo, kot da tudi v filmu umre in potem vpeljejo kakšen nov lik.

Eno stvar je res potrebno priznati. Walker je izžareval neko karizmo, kar drugim igralcem zelo težko uspe. Najslabše od vsega bi bilo, da bi na silo uvedli nek novi lik, po možnosti kakšnega slavnega igralca.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Running Scared je dober film od Paul Walkerja.

http://www.imdb.com/title/tt0404390/

opeter ::

Pa v tistem filmu o Haskijih je bil tudi super. RIP.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tamali ::

R.I.P.

mgermo ::

Škoda zanj, škoda za ff franšizo, škoda za Diesela, ki si z ff franšizo hoče nabrat denarja za Hanibala.
Nisem vedo, da je speed freak.
In memomoriam si bom pogledal Running Scared in Joy Ride.

Tamali ::

D3m ::

Avtomobilska nesreča, kaj češ takle mamo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

LitralSM ::

Igralca se samo menja pa je. Hollywood ima zaloge dovolj.

opeter ::

mgermo je izjavil:

Nisem vedo, da je speed freak.


Preberi članek. On je bil sopotnik ...

http://www.rtvslo.si/kultura/film/umrl-...

Voznik avtomobila, kjer je bil Walker sopotnik, je izgubil nadzor nad vozilom in se zaletel v objekt ob cesti, po trku pa je avto eksplodiral.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

IL_DIAVOLO ::

Opozorilo ostalim divjakom, ki norijo po cestah.

Mi je zelo žal paula, jaz sem ga naravnost oboževal :'(

mgermo ::

Opeter...vem, da je tule bil sopotnik, ampak speed freak je pa vendarle bil, ane?

FlyingBee ::

omejitev 15mph ... voznik je bil idijot, paul pa nesrečnik

D3m ::

Paul je bil spodbujevalec. Kar sta iskala to sta našla.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Shkorc ()

shadeX ::

D3m je izjavil:

Paul je bil spodbujevalec. Kar sta iskala to sta našla.


Ne govori in ne obsojaj. Te lepo prosim.

Izi ::


To sta pokojna sovoznik in voznik.
Roko na srce, oba sta bila dejansko obsedena s hitrostjo in hitrimi avtomobili. Dostikrat sta že skupaj dirkala in zelo verjetno je tudi sovoznik malo spodbujal voznika, da naj "pritisne". Avto je bil povsem nov in ker gre bolj za raketo kot avto jima žilica verjetno ni dala miru...

Tista avenija, je širša kot naše avtoceste in voznik se je kljub svojemu dirkaškemu znanju precenil. Tak avto ne odpušča napak. Za par centimetrov preveč pritisnjena stopalka za plin in že sta se brez nadzora vrtela po cesti kot po drsališču.

Se vidi črte po cesti kako je avto vrtelo že več 100 metrov preden sta treščila v cestno svetilko in nazadnje priletela v drevo s tako silo, da so se deli avta razleteli v radiju okoli 100 metrov naokoli. Nato se je takoj vse skupaj vžgalo kot bakla.
Policijsko poročilo pravi, da bodo potrebovali kakšen teden da bodo trupli uspeli sestaviti toliko, da se bo lahko izvršila uradna identifikacija. Po domače povedano, iz ostankov avta so ju morali spraskati z žličko, pa še tisto kar je ostalo od njiju je vse popolnoma zoglenelo.

FlyingBee ::

naj bo cesta še tako široka, rob je rob

še enkrat, je kdo opazil 15mph znak?

Janac ::

Pred več kot desetimi leti sem gledu F&F1 in od takrat je bil moj vzornik, pa še vedno je.

JayKay ::

ni prevwc dobra reklama za porsche, da se vzge tako hitro

Janac ::

Nekje sem prebral, da je bil predelan.

shadeX ::

A tak avto sploh potrebuje predelavo? lol

oo7 ::



Tam zadaj je en znak samo se ne vidi dobro. sem pa gledal slike pa nisem nikjer drugje opazil znakov.

D3m ::

shadeX je izjavil:

D3m je izjavil:

Paul je bil spodbujevalec. Kar sta iskala to sta našla.


Ne govori in ne obsojaj. Te lepo prosim.


Povem, kar je res.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

jest10 ::

oo7 je izjavil:



Tam zadaj je en znak samo se ne vidi dobro. sem pa gledal slike pa nisem nikjer drugje opazil znakov.


V eno stran je omejitev 45, v drugo pa zaradi ostrega ovinka 15.

Janac ::

shadeX je izjavil:

A tak avto sploh potrebuje predelavo? lol


Kup sestavljen komp v trgovini za 2 jurja in se enako vprašaj;)

oo7 ::

V tem videu se lepo vidi kaj se zgodi z avtom, ki prileti v drevo pri hitrostih 50/70/90 kmh


Čeprav je Porša športni avto ima pa zadaj mašino in spredaj več praznega prostora imam prav?
Tak športni avto bi moral imeti kletko kot jo imajo Rally avtomobili.

FlyingBee ::

ja, glede na pospeške pa se je prav lahko zgodilo, da je čez 90 kmh priletel

SuperVeloce ::

Nedvomno. Kihneš na gas, pa je druga prestava na blokadi :)). Oz. ta avto je dejansko znan po tem, da kihneš, pa zasučeš kolesa in posledično zadek v prazno :)

B86Tech ::

žal se dogajajo take reči, škoda ker je biu kr dober igralec...

r.i.p.

tisti k pa pametujejo s tem da sta dobila kar sta iskala, nej pa raj sami pomislijo da kdaj počnejo
kakšno stvar, ki bi jih lahko stala življenja pa imajo več sreče kt pameti... se zgodi jbg...

Oktan ::

Saj ne pravim da ni grozno pa vse, res naj počivata v miru, ampak prav res me zanima kako bi celoten svet odreagiral če bi bila situacija malce drugačna (dokaj hitro bi lahko bila).
1. Očitno je da sta vozila veliko hitreje kot je bila omejitev, kaj če bi recimo nasproti pripeljala mamica z dvema malima otrokoma, in bi bili sedaj vsi mrtvi. resnično me zanima kako bi se razlikovala reakcija od sedaj. Po vsej verjetnosti bi se celotna krivda in hate, zvalilo na voznika. Zato še primer 2.
2. Kaj če bi on vozil, pa bi se zgodil scenarij opisan zgoraj?

Kurzweil ::

Kar se smrti tiče, naj počiva v miru, tako kot vsak običajen človek.
Filmi so po mojem osebnem mnenju in okusu čista debilnost in poneumljanje, ampak to je zgolj moje mnenje.
In ja takšnih ljudi v prometu si ne želimo in zaradi takšnih nedolžni umirajo.

Upam, da nebo tovrsten dogodek naredil is te franšize, nekaj posebnega, ker stvar dejansko vsakemu, ki ima IQ blizu 80 ne predstavlja nekega presežka. Sicer pa sploh nevem koliko delov je še, malce me tole spominja na Need for speed igro, vsako leto nov del.

shadeX ::

1. Očitno je da sta vozila veliko hitreje kot je bila omejitev, kaj če bi recimo nasproti pripeljala mamica z dvema malima otrokoma, in bi bili sedaj vsi mrtvi. resnično me zanima kako bi se razlikovala reakcija od sedaj.


You have a point. Fora je ker se je to zgodilo ob 3.30 zjutraj. Takrat ni bilo žive duše okoli, in sta najbrž zaradi tega vozila pač hitreje, ker sta vedela da ne ogrožata nobenega - razen sebe.

Kurzweil ::

shadeX je izjavil:

1. Očitno je da sta vozila veliko hitreje kot je bila omejitev, kaj če bi recimo nasproti pripeljala mamica z dvema malima otrokoma, in bi bili sedaj vsi mrtvi. resnično me zanima kako bi se razlikovala reakcija od sedaj.


You have a point. Fora je ker se je to zgodilo ob 3.30 zjutraj. Takrat ni bilo žive duše okoli, in sta najbrž zaradi tega vozila pač hitreje, ker sta vedela da ne ogrožata nobenega - razen sebe.


Kakšen argument. Tudi ponoči niso ceste povsem prazne, v te namene se da za nekaj $/€ najet direkališče za kakšno uro, ne pa sredi civilizacije, kjer veljajo za homo sapiens malce višje stopnje pravila.
Bi pa eno stvar vprašal ne da grem brat (ker ne igralec in ne film nista vredna časa), ali sta bila ta dvo povsem trezna?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

FlyingBee ::

igralec je bil zadovoljiv, veliko mu je uspelo prav zaradi big cohones, ampak saj vsi vemo no pain no gain, v tem primeru pa je bil en velik srečko, ki je užival svoje življenje in zdaj pa ga več ni in pika, saj ni nič čutil

oo7 ::

shadeX je izjavil:

1. Očitno je da sta vozila veliko hitreje kot je bila omejitev, kaj če bi recimo nasproti pripeljala mamica z dvema malima otrokoma, in bi bili sedaj vsi mrtvi. resnično me zanima kako bi se razlikovala reakcija od sedaj.


You have a point. Fora je ker se je to zgodilo ob 3.30 zjutraj. Takrat ni bilo žive duše okoli, in sta najbrž zaradi tega vozila pač hitreje, ker sta vedela da ne ogrožata nobenega - razen sebe.



A ni bila nesreča, ko je bil dan?:|

Razen če tole ni pravi posnetek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IvoJan ::

shadeX je izjavil:

1. Očitno je da sta vozila veliko hitreje kot je bila omejitev, kaj če bi recimo nasproti pripeljala mamica z dvema malima otrokoma, in bi bili sedaj vsi mrtvi. resnično me zanima kako bi se razlikovala reakcija od sedaj.


You have a point. Fora je ker se je to zgodilo ob 3.30 zjutraj. Takrat ni bilo žive duše okoli, in sta najbrž zaradi tega vozila pač hitreje, ker sta vedela da ne ogrožata nobenega - razen sebe.


3:30PM, sredi belega dne v soboto.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

B86Tech ::

spet smo pri če bi bilo tako pa tako... pa ni bilo

vidim da ljudje zelo radi začnemo pametovat pa kazat s prstom ko se take reči zgodijo...

sicer bi pa rad videl koga od vas k bi se v Carreri GT vozu čist po omejitvah kot pezič, jst vem d se
ne bi

ja filmi sicer res mal mim, sam ne pa tok da jih ne bi pogledu pa se mel fajn ob njih, men je po pravic
povedan še najbolj prvi del

ScumbagSteve ::

B86Tech je izjavil:

sicer bi pa rad videl koga od vas k bi se v Carreri GT vozu čist po omejitvah kot pezič, jst vem d se ne bi


Vse kar je narobe na tem svetu zapisano v eni povedi.
Scumbag Štefko

B86Tech ::

ScumbagSteve je izjavil:

B86Tech je izjavil:

sicer bi pa rad videl koga od vas k bi se v Carreri GT vozu čist po omejitvah kot pezič, jst vem d se ne bi


Vse kar je narobe na tem svetu zapisano v eni povedi.



si prepričan ? nikjer nisem omenil da bi to počel sredi mesta...

D3m ::

Si namigoval.
|HP EliteBook|R5 6650U|

B86Tech ::

ok, se posujem s pepelom, hotu sm sam rečt da se zarečenega kruha največ poje in dvomm da bi se lahko kdo
brzdal v takem avtu da ga ne bi vsaj enkrat pohodil, ker drugač ne vidm smisla vozt sploh takega avta,
konc koncev je narejen za hitrost...

Izi ::

B86Tech je izjavil:

...drugač ne vidm smisla vozt sploh takega avta,
konc koncev je narejen za hitrost...

To je igračka za bogataše, ki ni namenjena za na cesto, ampak za na dirkališče.
Lastniki ponavadi najamejo dirkališče za par uric in si tam dajo duška.
Tak avto je enostavno prenevaren da bi se z njim vozil v službo in v trgovino. Ves čas moraš biti 100% skoncentriran ena sama napačna poteza in že kot izstrelek letiš nekam izven ceste ali pa se nenadzorovano vrtiš po njej. Da ne omenjam, kako nasedeš na vsakem ležečem policaju ali butneš v tla ob vsaki luknji v cesti, ki jih pri nas kar mrgoli.

Za primerjavo, normalen avto rabi blizu 20 sekund, da pospeši do 100 km/h, tale pa 3,8 sekunde. Se pravi več kot 5-krat hitreje. Vsaka napaka je torej več kot 5-krat hujša in se tudi zgodi 5-krat hitreje. Ta avto ni za običajne ljudi. Tudi če bi si ga finančno lahko privoščili, bi se vsi pobili.


Še zadnja fotografija Paula malo pred smrtjo, ko se useda v avto iz katerega ne bo nikoli več izstopil.

Avto ima serijsko 612 Konj (456 kW), tale pa se mi zdi, da je bil še malo predelan, da je bil še večja raketa.

Da ni ravno za običajne ljudi poskrbi tudi poraba, saj je povprečno porabi po mestu 26 litrov na 100 km, najbolj varčno, če res pazljivo in počasi voziš po avtocesti pa se ga da spraviti na 16 litrov na 100 km.
Tank ima 92 litrov, kar zadostuje običajno za okoli 350 prevoženih km.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

jest10 ::

normalen avto rabi blizu 20 sekund,

Normalen 30 let nazaj si mislil ane:|
Večina povprečnih vozil ima do 100km/h 10-15s

M-XXXX ::

Za primerjavo, normalen avto rabi blizu 20 sekund, da pospeši do 100 km/h, tale pa 3,8 sekunde. Se pravi več kot 5-krat hitreje. Vsaka napaka je torej več kot 5-krat hujša in se tudi zgodi 5-krat hitreje. Ta avto ni za običajne ljudi. Tudi če bi si ga finančno lahko privoščili, bi se vsi pobili.

Saj se zajebavaš? Normalen avto rabi cca 10s do 100km/h in napaka ni nič 5x hujša. A misliš da je gas digitalen al kaj? 0 ali pa do konca?? A niste še nikol karole z več kot 50 konji vozili ali kaj :D?

shadeX ::

Po nepotrjenih informacijah naj bi pred trčenjem iz carrere iztekla ''tekočina za volan'', kar naj bi dokazovale ravne kolesnice, poleg tega pa naj bi se zelo hitro vnel sprednji del avtomobila, čeprav ima motor nameščen zadaj.


Za nesrečo kriva napaka na porscheju?

B86Tech ::

no ja to da je 5x hujša napaka lih ne bi reku, mogoče bl da so posledice 5x hujše... pr pospešeku 3,8 sekunde je že kr problem kontrolirat avto, sploh odvisn od tega kok je menjalnik kratek, pa tele carrere gt majo ročn menjalnik kokr jst vem

moj avto ma 6 sekund do 100 pa se mi zdi že kr hitr, sploh ko sm biu na
sovoznikovem zicu...

Blazz ::

govori se, da naj bi stekla volanska tekočina in s tem onemogočila zavijanje...in F&F 7 bodo dokončali, a bo prišel z zamudo.

http://www.theguardian.com/film/2013/de...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Izi ::

Blazz je izjavil:

...in F&F 7 bodo dokončali, a bo prišel z zamudo.

Vsaj ena dobra novica.
Verjetno ga bomo videli šele jeseni drugo leto, ampak nič ne de, samo da bo. Takih filmov za sprostitev in uživanje se resnično manjka, medtem ko se utapljamo v zateženih dramah.
Kar se pa tiče franšize je za F&F zanimivo, da je vsak naslednji film boljši od prejšnjega. To ni samo moje mnenje ampak tudi ocene kažejo enako. Pri večini franšiz je ravno obratno. Redke franšize pridejo kaj več kot do 4. dela pa še ta je ponavadi precej bleda senca 1. dela. Tukaj pa smo že pri 7. delu in po mojem mnenju sta najboljša do sedaj 5. in 6. del.

shadeX ::

Men osebno sta bila prva dva dela FF najboljša. Zato ker veliko dirkajo z avtomobili, kar je tudi namen Fast & Furious. Potem rata samo še bolj klasika, ampak še zmeri dobro. Samo ne dirkajo več toliko z avti.

oo7 ::

Ko se bo čakalo na F&F 7 se bo lahko vmes pogledalo film Need for Speed mogoče bo film slabši ali boljši kot F&F ampak film bo definitivno imel vsaj NEKATERE prave športne vrhunske avte za razliko od F&F, ki ima same Japonske in Ameriske pirhe;)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fast And Furious 8, 9 in 10 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27952667 (4050) Bolt
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841177 (27675) bambam20
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912343 (10204) IL_DIAVOLO
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385970 (5142) bambam20
»

Filmi za zabavo in sprostitev

Oddelek: Sedem umetnosti
286412 (5086) RejZoR

Več podobnih tem