» »

Fast & Furious 6 2013

Fast & Furious 6 2013

«
1
2 3 4

Jst ::

And here we go again:



Ko sem videl ta trailer,... sem ostal brez besed. F&F prvi film je bil povprečen, a hkrati dober akcijski film za pogledati. Tale 2013 je pa že tako cheesy, da mi je že kar smešno. Spomnite se zgodbe kako gre in si predstavljate, da komu razlagate. Meni je prav smešno.

Thoughts?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

tx-z ::

Tri minute dolg trailer pa skor nč ne dirkajo...not so fast any more I guess :P Mal zgubil smisel pomojm :)
tx-z

oo7 ::

V 4 delu,ko so dirkali v Mehiki po tisti (puščavi) in so na pesku gume cvilile hahaha:))

Drugač pa tazadnji 5 del je bil še najboljši od vseh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Meni je bil najboljši Tokio Drift, kljub temu, da so ga kritiki ocenili kot najslabšega. Cel film so pač sanje vsakega najstnika 8-). Daleč najslabši pa mi je bil drugi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Od najboljšega,do najslabšega. 5,4,1,3,2

D3m ::

oo7 je izjavil:

V 4 delu,ko so dirkali v Mehiki po tisti (puščavi) in so na pesku gume cvilile hahaha:))

Drugač pa tazadnji 5 del je bil še najboljši od vseh.


Kot naprimer v Star Wars, ko slišiš streljanje z laserji in eksplozije v brez zračnem vesolju.

Še najbolj realističen prikaz zvoka v vesolju je imela serija Firefly.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Nikec3 ::

Trailer zgleda solidno. Pri FF se pač moraš sprijazniti, da bo cheesy. Se pa veselim dirkanja po Evropi, sicer bi osebno imel več dirkanja in manj streljanja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Drugač pa v celih 5 filmih ni enega dobrega avta.Ali je Ameriški 40 let star avto v filmu ali pa Japonska plastika druge ni.

Ko pa dirkajo 160 kmh pa stisne še nitro pa gre potem 200kmh in je slika čist razpacana od hitrosti:)):))

Francoski film Taxi ima 100x boljše dirke z avti kot pa FF.
Tudi Taxi film je dosti boljši film kot FF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

F&F zgodba: "Je bil en pol'caj, k je hotu Dizla v zapor spravt. Pol je pa pol'caj ratu k Dizl. Pol je blo pa neki vmes. Zdej bo pa hudo, k ga drug pol'aj rabi." LOL, sam sebi se smejim, skoraj do solz.... :))))


--

>je slika čist razpacana od hitrosti

Pri F&F bi zagotovo rabili 60FPS.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

opeter ::

D3m je izjavil:

Kot naprimer v Star Wars, ko slišiš streljanje z laserji in eksplozije v brez zračnem vesolju.
Še najbolj realističen prikaz zvoka v vesolju je imela serija Firefly.


Dobro, to v zvezi s SW je res pretirano, ampak tudi v brezzračnem vesolju je zvok, čeprav za to rabiš radijske valove.
Ne boš verjel, a tudi planeti imajo svoj zvok:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

miraldi ::

Hočeš nabavit 2 karti 5ur pred premiero pa samo še prvi dve vrsti frej.. seveda kr naj si vrat lomijo :))
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Nikec3 ::

Malo me je razočaral. Sploh me ne moti vso kršenje fizike in obupni onelinerji, problem je konstantna akcija, ki je močno utrujajoča in nič razvoja karakterjev.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jest10 ::

opeter je izjavil:


Dobro, to v zvezi s SW je res pretirano, ampak tudi v brezzračnem vesolju je zvok, čeprav za to rabiš radijske valove.
Ne boš verjel, a tudi planeti imajo svoj zvok:

Ga ni.
Ne mešej hrušk in motornega olja

oo7 ::

Sem gledal že zadnjič.No ni slab film dober pa tudi ne.

Spoiler:

Najbolj trapasto se mi je pa zdelo, ko Dizel ujame v zraku Michelle čez eno avtocesto na drugo in pristaneta na avtu:)):))

jurre ::

najboljsa je tale fora

runway

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

jurre je izjavil:

najboljsa je tale fora
 runway

runway




Sam res.Na koncu letalo predno vzleti rabi ravno 20 minut:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

T-h-o-r ::

ampak treba se je zavedat, da tam čas ne teče linearno

ko skače med letalom, walkerjem v rdečem avtu in folku pod letalom v džipih, se ne dogaja linearno, ampak istočasno, zato se da kamot par minut vzet proč :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

miraldi ::

oo7 je izjavil:

Sem gledal že zadnjič.No ni slab film dober pa tudi ne.

Spoiler:

Najbolj trapasto se mi je pa zdelo, ko Dizel ujame v zraku Michelle čez eno avtocesto na drugo in pristaneta na avtu:)):))


Ta je najjača bla. Cela dvorana umirala od smeha Spiderman pa to haha :-D

Drgač pa kul film sm se mela fajn z punco. Itk si nor, da greš gledat ta film pa pričakuješ, da bo realen glede fizike itd
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

CMpunk ::

Men je pa dobr film!

Siddh ::

mene edino moti konec, prizor iz tokia drifta, ko naj bi japonec umrl, ampak ne razloži kako ni umrl


Nikec3 ::

Siddh je izjavil:

mene edino moti konec, prizor iz tokia drifta, ko naj bi japonec umrl, ampak ne razloži kako ni umrl

Ne razumem. Upam da se zavedaš, da se Tokio Drift dogaja med 6. in 7. delom.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

T-h-o-r ::

Siddh je izjavil:

mene edino moti konec, prizor iz tokia drifta, ko naj bi japonec umrl, ampak ne razloži kako ni umrl

saj je umrl
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Siddh ::

aja? nisem vedel tega


Nikec3 ::

Han je umrl že v filmu Tokio Drift, ki je prišel v kina leta 2006. V 4.,5.,in 6. delu pa smo ga videli zato, ker se vsi ti deli dogajajo pred Tokio driftom. Komaj naslednji, 7. film, bo prvi, ki se bo dogajal po Tokiu Driftu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

T-h-o-r ::

sam a ni tud paul walker umrl v tokio drift?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

V Tokio Drift ni blo Walkerja.V Tokio drift gre tisti mulc, ki ima probleme v ameriki k očetu v Tokio.
Kolkr se jaz spomnim je bil Dizl v 1,4,5,6 delu in Walker v 1,2,4,5 in 6 delu imam prav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Kolkr se jaz spomnim je bil Dizl v 1,4,5,6 delu in Walker v 1,2,4,5 in 6 delu imam prav?

Prav imaš.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

T-h-o-r ::

aha, ok pol

nekako se mi je zdelo, da je umrl v 3. :D (gledal sem pa samo 1. 5. in 6. del :P)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

St235 ::

oo7 je izjavil:

V Tokio Drift ni blo Walkerja.V Tokio drift gre tisti mulc, ki ima probleme v ameriki k očetu v Tokio.
Kolkr se jaz spomnim je bil Dizl v 1,4,5,6 delu in Walker v 1,2,4,5 in 6 delu imam prav?


V bistvu je Dizl tudi v 3 - Tokyo drift.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Izi ::

St235 je izjavil:

V bistvu je Dizl tudi v 3 - Tokyo drift.

Res je, če se ne motim, se pojavi samo čisto v zadnjem prizoru s tisto ameriško škatlo, ki izpade precej smešno ob lepo oblikovanih japonskih raketah.

oo7 ::

St235 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V Tokio Drift ni blo Walkerja.V Tokio drift gre tisti mulc, ki ima probleme v ameriki k očetu v Tokio.
Kolkr se jaz spomnim je bil Dizl v 1,4,5,6 delu in Walker v 1,2,4,5 in 6 delu imam prav?


V bistvu je Dizl tudi v 3 - Tokyo drift.



Ja na koncu ga pokaže za 1 sekundo in konec filma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Pogledal in je odlična akcija. Sicer hudo pretiravajo, ampak to je plus te mega franšize, ki jo je sedaj že za kakšnih 15 ur.
Tisti dodatni konec je pa sploh odličen, ker so se sedaj vsi deli skupaj zlili v eno celoto. Tole je celoten timeline zgodbe in v tem vrstnem redu je tudi potrebno gledati filme, če udariš filmski maraton:

1. Better Luck Tomorrow (2002)
2. The Fast and the Furious (2001)
3. Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious (2003)
4. 2 Fast 2 Furious (2003)
5. Los Bandoleros (2009)
6. Fast & Furious (2009)
7. Fast Five (2011)
8. Furious 6 (2013)
9. The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)
10. Fast & Furious 7 (2014)

Han je tisti, ki ga spremljamo čez celotno zgodbo od 1. dela, kjer ga spoznamo, pa do 9. dela, kjer umre. Vmes pa spremljamo še zgodbo o Brianu, Domu, Letty in Miji.
Na koncu 8. dela smo videli, da bo novi bad guy postal Jason Statham, ki bo kot Ian Shaw igral brata umrlega Owena Shawa, ki umre v tem delu.
V 10. delu bomo torej gledali Jasona Stathama 8-) To bo šele prava divja akcija :))

black ice ::

Nisem vedel za vmesne filme. Hvala, Izi.

Izi ::

black ice je izjavil:

Nisem vedel za vmesne filme. Hvala, Izi.

Prvi pravzaprav ne spada v franšizo, v njem ni nič dirkanja z avti, je pa Han, ampak ne v glavni vlogi. Bolj kaže kako je zašel na kriminalno pot. Kljub temu, da ne paše v franšizo Fast & Furious, je vseeno zanimiva mladinska kriminalka.
Tretji (Turbo Charged) je samo kratek (manj kot 10 minut) filmček za povezavo med 2 in 4. Priložen je bil kot dodatni material na plošči 2 Fast 2 Furious.
Peti (Los Bandoleros) je tudi bolj kratek (okoli 20 minut). Oba, 3 in 5, se da videti na YouTube.

black ice ::

Hja, sem ugotovil, da nima nič s to franšizo. Cel film sem čakal, če bo kaj s tega rdečega Mustanga. :D

borut88 ::

Glihkar pogledal zadevo in lahko rečem, da je res kul akcija. Prava osvežitev po nekaj polomijah iz preteklosti. Ni mi žal porabljenega časa in denarja

T-h-o-r ::

glihkar, točno opoldan, si pogledal? pa da si porabil denar?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Ameriški igralec Paul Walker, zvezdnik akcijskih filmov Hitri in drzni, je v starosti 40 let umrl v prometni nesreči v Kaliforniji. Walker je bil sopotnik v porscheju, ki se je zaletel v telegrafski drog, v tragični nesreči pa je umrl tudi voznik.

http://www.24ur.com/v-prometni-nesreci-...

FlyingBee ::

snemal je 7. del, kar se tiče filma, je že zdavnaj umrl, za igralca mi je pa žal

Unknown_001 ::

oo7 je izjavil:

Ameriški igralec Paul Walker, zvezdnik akcijskih filmov Hitri in drzni, je v starosti 40 let umrl v prometni nesreči v Kaliforniji. Walker je bil sopotnik v porscheju, ki se je zaletel v telegrafski drog, v tragični nesreči pa je umrl tudi voznik.

http://www.24ur.com/v-prometni-nesreci-...


Whoa :O

Bryan O 'connor is dead ?:(
Škoda ga je bilo, je bil kr fejst igralec. Ena minutka molka zanj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Janac ::

oo7 je izjavil:

Ameriški igralec Paul Walker, zvezdnik akcijskih filmov Hitri in drzni, je v starosti 40 let umrl v prometni nesreči v Kaliforniji. Walker je bil sopotnik v porscheju, ki se je zaletel v telegrafski drog, v tragični nesreči pa je umrl tudi voznik.

http://www.24ur.com/v-prometni-nesreci-...


A ni blo drevo?

hojnikb ::

24ur.com

nuff' said.
#brezpodpisa

Janac ::

Najhujša nedelja v mojem življenju. Ko ti umre vzornik, se ti podre ves svet, ker ga nikoli več ne boš videl igrati in nikoli več ne boš mogel biti ponosen nanj :( Nikomur ne privoščim tega filinga, ki ga sedaj čutim jaz :(

chucki ::

Troll
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

FlyingBee ::

v coni 15mph se je tako raztreščil, tale prijatelj voznik je bil ena nevoščljiva rit, niso znaki za omejitev hitrosti brez veze tam

Skyman ::

Voznik je bil Roger Rodas... Bivši dirkač... toliko o tem...

Nikec3 ::

FlyingBee je izjavil:

snemal je 7. del, kar se tiče filma, je že zdavnaj umrl, za igralca mi je pa žal

Kako to misliš, da je že zdavnaj umrl kar se tiče filma?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

miraldi ::

"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker

Počivaj v miru :8)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Skyman ::

"When I die, I want it to involve speed and a car"- Paul Walker

RIP Paul:8):'(
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fast And Furious 8, 9 in 10 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27952678 (4061) Bolt
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841179 (27677) bambam20
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912346 (10207) IL_DIAVOLO
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385972 (5144) bambam20
»

Filmi za zabavo in sprostitev

Oddelek: Sedem umetnosti
286412 (5086) RejZoR

Več podobnih tem