» »

Battlefield 4

Battlefield 4

Temo vidijo: vsi
««
59 / 66
»»

chucki ::

Igram :) Dodaj me USMC_Dr_sniper
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

iDare je izjavil:

Še kdo igra tole? Obstaja kakšn slo clan?

če mi le čas dopušča.

iDare ::

Uglavnm, lahko me dodate. Nick: Backraper

iME ::

Prjatu ma i7 proc (mislim da 3770), grafo ma GT 630.. ali bo lahko igral bf4?

fireX88 ::

kje je pa našel tole kombinacijo?

bo! medium nastavitvah?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DarwiN ::

Pozabi.. Mogoče single player... MP pa vse na low in nizka resolucija, pa še potem pomoje ne bo gladko.. Raje ne igram, kot da si tako pokvarim doživetje. :S

Naj kupi eno rabljeno kartico za ~80€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

chucki ::



Ti gre kar na jok, ko vidiš to siroto :'(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

iME ::

ja en "računalničar" ga je nategnu;) najbolj grozno pa da je dal za ta PC +800€ :D
hvala za odgovore

lp

Guzzy ::

za 800 bi že moral dobit neko kišto ne :D za 1k že kr pošast dobiš

iME ::

mene pa zanima kaj dobiš v shortcut kit-u? kateri shortcut se splača kupit?
a se bolj splača nabavit bettlepacke?

fireX88 ::

ti to resno? to bi kupil?
v teh kitih dobiš orožja odklenjena, ne pa tudi attechmente, se pravi, da attechmente boš moral še vedno sam odlepat (vsaj tako je bilo v 3ki).

Katere battlepacke se splača kupit? Nobene, že tako si vrgel stran 40€ za igro + dodatke verjetno še enkrat toliko, zdaj boš pa še zapravljal denar za te oslarije..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

iME ::

ne kupu sm jo za 15€ in nč več nism zapravlu:D
rad bi malo hitreje dubu kake attachmente ali pa orožja, kaj naj kupim?

fireX88 ::

nič, prišparaj denar, igraj!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

iME ::

hehe paysafe za 20€ sem dubu pa zdej ne vem kaj naj si nabavim:D kero igrco priporočate? crysis 3, titanfall,far cry 3..? je še kaj pametnega

krispe ::

Meni BF4 ne dela... stopped working takoj ko zaženem igro ;((

Sem mislil da so krivi novi Nvidia driverji, pa sem naložil starejše in isti problem, celo windows sem ponovno naložil 8-O
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

chucki ::

Hja, nekaj delaš narobe :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

krispe je izjavil:

Meni BF4 ne dela... stopped working takoj ko zaženem igro ;((

Sem mislil da so krivi novi Nvidia driverji, pa sem naložil starejše in isti problem, celo windows sem ponovno naložil 8-O

punkbuster update,
origin update,
restart

krispe ::

Pa saj ne morem verjet... končno prišel stvari do dna! Krivec je bil Hamachi! :))
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

s1m0n ::

Da vedno nekaj zmrdajo s temi updati spet je loadout nedelujoč. Pa to jim uspe skoraj pri vsakem updatu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

r3dkv1c4 ::

katastrofa so serverji od katerih je potrebno povlečt dlc, namreč niti niso sposobni uploadat količine podatkov, ki jih potrebujejo igre željni igralci.
sramota

krispe ::

41 novih battlepackov... :O
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Netrunner ::

BF4 sem iz principa preskočil ker je prišla prehitro za BF3 .. sem pa dobil 7 dnevni trial katerega sem testiral in zadeva je kar zabavna. Se mi zdi da teče bolje napram BF3 z isto konfigruacijo. Ni pa nekih bistvenih razlik z BF3 tako da mi ni žal da sem preskočil.

Kar se pa BF4 kampanje tiče... to je pa ena najbolj poraznih kar sem jih igral. Take žalosti nisem pričakoval od avtorjev... raje ne bi nič naredili kot pa to kar so.

Assass1n ::

Dobre mape so, sicer sem sprobal samo dve ampak so mi vseč, ker so velike 8-)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

s1m0n ::

Kdo jim je dal idejo za nerf medicbagov ga je treba dobesedno odpustit in mu preprečit sploh, da kdaj koli vidi kako BF igro.
To več ni res čisto celoten teamplay so pokvarli s tem. Pa v vseh BFjih do zdaj je bilo tak kot mora bit a BF4 mora met drugače.

fireX88 ::

kaj pa je točno narobe? nisem veliko igral, tako da ne vem kaj se dogaja?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

s1m0n ::

Mah medic bag in medic kit ne delujeta več pod suppressionom ali ko kdo na tebe strela pa četudi si za steno, ali etažo nižje pa strela v tvojo smer kdo od nasprotnikov. Jaz sem prav zaradi tega nehal igrat assulta ker ljudi več ne gre tako healat kot prej si ga revival na 50% če ni blo časa pa vrgel medbag pa še je preživel zdaj pa še sam ne preživiš. Ni mi več se metat da drugi preživijo jaz pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

DarwiN ::

Igram samo assaulta in je bilo že dolgo jasno, da je medpack overpowered, ker lahko v dvoboju ena na ena dobesedno sediš na njem in se sproti zdraviš, zaradi česar imaš preveliko prednost... Tko da so ga enostavno morali nerfat. Nisem pa zaenkrat še prepričan, če so ubrali pravi fix.. Time will tell.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

s1m0n ::

Ma tak, da so ga morali a ni potrebno blo dodat za suppression le za čas ko te kdo zadeva ne pa ko kdo mimo tebe strela.

DarwiN ::

Ne vem... Pač nekaj je bilo treba naredit... Mogoče so šli predaleč, ja... Sicer se pa že jejo na forumu na to temo: R.I.P Assault class :( 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

s1m0n ::

Včeraj pri dveh odigranih na Zavod mi spodaj na C niti enkrat ni deloval medic bag ko so zgoraj strelali kaj ma to s tem veze, če na mene nihče ne strela? Še vedno ni deloval. Predaleč so šli. Zdaj še treba da supportu ammo dela samo na soigralce njemu pa ne :)

Kenpachi ::

Buff medic packom se pravi... So malo bolj leseni, ma ok, why not. Vsaj razlog da jih se kdo kdaj equippa.
Zaraki Kenpachi.

KaiV6 ::

Danes se prijavim in ...
:)
<insert>podpis.html</insert>

r3dkv1c4 ::

nove mape so ok, sicer so raj za sniperje oz. cod playerje, kar pa jim je očitno cilj.
Razgibanost map je neverjetna....fenomenalno je, ko se po ledenem jezeru voziš z vozilom in ti nekdo razstreli led in padeš v vodo, kaj takega do zdaj še nismo videli.

Malo so zgrešili z manevriranjem hoovra ampak sem prepričan, da bodo to rešili.
Je pa res, da teamplaya že dolgo ni več in niti leaderji niso nič vredni.

Ziga Dolhar ::

Zato pa BF špilaš samo, če imaš na zvočni komunikaciji kakega kolega ali štiri njih :).

Sam sem vseeno precejkrat presenečen, da dostikrat povsem naključni igralci, ki se pridružijo našemu squadu, igrajo timsko. Ampak je to precej pogosteje takrat, kadar že imamo utečen squad (s kolegi).
https://dolhar.si/

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

r3dkv1c4 ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Zato pa BF špilaš samo, če imaš na zvočni komunikaciji kakega kolega ali štiri njih :).

Sam sem vseeno precejkrat presenečen, da dostikrat povsem naključni igralci, ki se pridružijo našemu squadu, igrajo timsko. Ampak je to precej pogosteje takrat, kadar že imamo utečen squad (s kolegi).



ravno v tem je hec ja......včeraj sem imel tako izkušnjo, kjer sem naletel na 2 tudi medseboj nepoznana poljaka, ki sta igrala neverjeten game....kasneje smo se povezali in takoj mi je bilo jasno, da sta veterana igre bf.

Velika večina, sploh mlajši, igra povsem individualno, v prvi vrsti zaradi k/d razmerja....še več....niti ne strmijo k 1. pravilu igre-zmagi....ampak samo nabijajanje killov.
To posledično pomeni, da imamo pri nas enega nekoristnega igralca.

Zadnjič sem pa igral nasproti enemu nepoznanemu slovencu, ki je "glumil" sniper-ja in v igri 1000 tickets celotno igro ležal nekje 100-150m stran od točk, zavzel oz. vsaj pomagal zavzet je točno 0 točk...vse kar je naredil , je bilo pa 26 njemu zabavnih killov.

Kako žalostno je to ob tako kompleksni igri.

s1m0n ::

Vsak naj pač igra kakor hoče, dokler imaš svojo ekipo dobro te drugi naj ne ovirajo.

Je pa res tečno včasih, ko ti ekipa zgublja in je stisnjena ob svoj deployment folk spawna kot sniper pa si ne upajo niti kaj drugo it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

r3dkv1c4 ::

...saj se samo pogovarjamo, nikogar ne moti, kako igrajo drugi....govorimo le o tem, kaj kvari lepoto igre.

s1m0n ::

DICE/EA jo kvarita :)

s1m0n ::

Po teh dveh dneh in kakšnih 10 rundah lahko rečem, da se lahko medbagi odstranijo saj v vanilla načinu več niso potrebni!
Auto-regen dela isto sploh ni več potrebe po medicu razen za revive.

r3dkv1c4 ::

s1m0n je izjavil:

Po teh dveh dneh in kakšnih 10 rundah lahko rečem, da se lahko medbagi odstranijo saj v vanilla načinu več niso potrebni!
Auto-regen dela isto sploh ni več potrebe po medicu razen za revive.

zdaj pa nehaj kvasit neumnosti....kako boš nekoga pozdravil v hc načinu igre....razumem , da jih v otroškem normal načinu ne potrebujete.....

s1m0n ::

Ga ne bi potrebovali saj je HC čist fajn, ko bolj paziš ker nimaš dovolj healtha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

r3dkv1c4 ::

s1m0n je izjavil:

Ga ne bi potrebovali saj je HC čist fajn, ko bolj paziš ker nimaš dovolj healtha.

..in kje je smisel medic-a potem, po tvoje najboljše, da ukinejo kar celoten kit.
V hc-ju imaš samo 60% zdravja.....že tu si prikrajšan, kar je logično....

ne morem verjet kakšne ideje imaš...groza

s1m0n ::

V vanilla so s tem pač pokvarli teamplay, spremenili nekaj kar je že 10+ let delovalo BP v vseh BFjih do zdaj.

In HC ni nič slabega je dobro izpeljan vsaj enkrat in tudi pravi užitek igrat. Si še bodo premisli kaj so s tem nerfom naredli, če bi suppression deloval in ne bil tak čist random bi mogoče bil ta nerf čist OK žal pa ima BF4 najbolj pokvarjen suppression mehanizem.

DarwiN ::

Nadaljevanje zgodbe o 'fantomski sobi' iz zgornjega videa. Kmalu jim bo uspelo razvozlat skrivnost. :P:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

s1m0n ::

Ah komu se da te tage iskat pa še to na največjih mapah igre :)
Drugače pa so kar dobro to skrili.

DarwiN ::

Pa so razvozljali skrivnost o fantomski sobi in loku. Zgodba zaključena. Lahko se angažirate in si greste po lok.:P

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

OmegaBlue ::

Ga že mamo ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

chucki ::

Se pravi, da je to potrebno v teamu naredit?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch
««
59 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278206 (42237) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273502 (30101) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334762 (23052) matija14
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353751 (3369) r3dkv1c4

Več podobnih tem