» »

Battlefield 4

Battlefield 4

Temo vidijo: vsi
««
58 / 66
»»

fireX88 ::

Dej cetrto nastavitev odspodaj na medium (graficne nastavitve v igri mislim, nevem kako se imenuje nastavitev) pa testiraj na mapi ali dveh.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::



ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

vaščan ::

Ne spremeni ničesar fpsjev približno isto. Ali pa ne porajtam

fireX88 ::

morem doma pogledat. nimam dropov pa imam samo eno grafo. procesor?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

miraldi ::

Končno so nardil zasneženo mapo 8-)

Šel par rund Opertion Whiteout in moram rečt, da je mapa svetovna. Snežni metež, led, ledene votlince, snežne sani..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

vaščan ::

2700k 4.9ghz saj jaz v enih mapah tudi nimam dropov šiba od 100 do 200fps brez problema maxout problem je samo v določenih mapah pa še to samo ko zoomiram recimo sniper. S eno grafo so bli dropi minimum na 35 40fps zdej pa na 70-80fps kar je tekoče ko puter. Prej je blo fejst moteče ko je dropal iz 80 na 40fps.

fireX88 ::

vaščan je izjavil:

2700k 4.9ghz saj jaz v enih mapah tudi nimam dropov šiba od 100 do 200fps brez problema maxout problem je samo v določenih mapah pa še to samo ko zoomiram recimo sniper. S eno grafo so bli dropi minimum na 35 40fps zdej pa na 70-80fps kar je tekoče ko puter. Prej je blo fejst moteče ko je dropal iz 80 na 40fps.



napačno sem ti povedal. 5. odspodaj, terrain quality. Pri meni je pomagalo, da ni dropov. Drugače ti ne vem povedat. BTW jat imam i5 4670k @4.0GHz in r9 280x pa nimam takšnih problemov. imel sem pa probleme pri fx8350... tam pa je bilo porazno, ne glede na to kako nastavitev sem naštimal.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

vaščan ::

Ja res je terrain quality na medium se fpsji dejansko dvignejo ko zoomam tudi nasplošno je še več fpsjev ampak v crossfire imam komot to nastavitev tudi na ultra ker ne dropa pod 70-80fps in ni moteče.
Prej s eno grafično ko je padlo na 40 je res zalagalo na miški in sem težko kaj zadel.

cajhi ::

A mi zna kdo povedat zakaj mi zahteva inštalacijo punkbusterja,ko hočem igrati mapo v final stand?Mam ga pa zihr inštaliranga in updejtanga.

Seljak ::

fireX88 ::

vaščan je izjavil:

Ja res je terrain quality na medium se fpsji dejansko dvignejo ko zoomam tudi nasplošno je še več fpsjev ampak v crossfire imam komot to nastavitev tudi na ultra ker ne dropa pod 70-80fps in ni moteče.
Prej s eno grafično ko je padlo na 40 je res zalagalo na miški in sem težko kaj zadel.



mislim da je bilo že govora o tem v tej temi. malo pobrskaj po temi, en video je tudi poleg, seveda če te zanima.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

r3dkv1c4 ::

cajhi je izjavil:

A mi zna kdo povedat zakaj mi zahteva inštalacijo punkbusterja,ko hočem igrati mapo v final stand?Mam ga pa zihr inštaliranga in updejtanga.

ponavadi so kake spremembe v povezavi pb-bf4 ob update-ih...in sam postopek update-a ne spremeni zadeve.
Reši pa jo deinštalacija in ponovna inštalacija...čudno ampak deluje.

hmm? ::

wooohhaaa g700s zakon... pismo zdaj sem pa skoraj predober... upam, da me ne banajo, ker vse skupaj deluje kot da hekam...

kupi kdo mambo 2012?

chucki ::



Massive update je napovedan za konec septembra :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Dua'L ::

Z vsakim patchem je igra slabša pika amen.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Spock83 ::

Jaz je že dolgo nisem povohal.:(

hmm? ::

fireX88 je izjavil:

vaščan je izjavil:

2700k 4.9ghz saj jaz v enih mapah tudi nimam dropov šiba od 100 do 200fps brez problema maxout problem je samo v določenih mapah pa še to samo ko zoomiram recimo sniper. S eno grafo so bli dropi minimum na 35 40fps zdej pa na 70-80fps kar je tekoče ko puter. Prej je blo fejst moteče ko je dropal iz 80 na 40fps.



napačno sem ti povedal. 5. odspodaj, terrain quality. Pri meni je pomagalo, da ni dropov. Drugače ti ne vem povedat. BTW jat imam i5 4670k @4.0GHz in r9 280x pa nimam takšnih problemov. imel sem pa probleme pri fx8350... tam pa je bilo porazno, ne glede na to kako nastavitev sem naštimal.


Se strinjam imam 8320 in 280x zadeva ne laufa kot bi "morala". sicer mi vse dela normalno, k spustim effects...
Drgač pa sem opazil, da grafična crash-a če uporabil gpu teak in nastavim preset za "gejming" se mi pogosto zgodi freez out. brez gpu tweak-a pa ne. Sicer nekih očitnih benefitov ta nastavitev ne prinese... ima kdo podobne težave?

fireX88 ::

jaz sem imel 8350 in so mi fpsji tako skali da to ni res. Nikoli nisem uporabljal kakšne nastavitve preko gpu programov. Pač enega dneva mi je bilo pol k vsega in sem prodal amd in kupil i5 4670k. Zadeva deluje od tistega dneva tako kot mora. Mi je resnično žal za amd-ja, ampak če ne dela tako kot mora, hvala lepa adijo!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

hmm? ::

hja res je. sicer najbrž od neke mid range kište ni za pričakovat top performance-a... jaz sem se sprijaznil, da nimam max out nastavitev. igram na 1200 in dela vse zadovoljivo odkar mam vse na stock nastavitvah...

bom pa pri naslednji kišti poskusil še z intelom.

s1m0n ::

The magic 1.2GB is there to f* all up again!

Upajmo, da pride manj bugov, kot jih patch popravi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

DrSergioDJ ::

še komu po updejtu ne da dveh granat navkljub filed upgrejdu, ki naj bi dodal +1 v inventory?
...

fireX88 ::

kesten? :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

hmm? ::

krapi ne krepi.. špil je navkljub vsem težavam dober. meni je všeč četudi niso tople vode odkrili z bf4

krispe ::

Ima kdo Logitech surround slušalke?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

fireX88 ::

dvoje, rabiš?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

s1m0n ::

Za mene pa je to verjetno zadnjič kar igram BF4 to žal ni več to kar je ali bi lahko blo.
Od še vedno slabega hit detectiona do umiranja za vogali pri nizkih pingin pri vseh na serverju...

Imam trenutno posnetih 10 rund in v vseh so vsaj trije primeri, ko nasprotniku pridem za hrbet z PDWjem in spraznim cel magazin in 2-5m brez, da ga ubije ali spravim pod 30$ življenja. In 1vs1 me LMG ubije nice one DICE/EA. Prej je samo puška bla premoč.

Kenpachi ::

Uploadaj.
Zaraki Kenpachi.

vaščan ::

Čeprav ima špil ornk probleme je še vedno dober za špilat.

s1m0n ::

Saj nihče ne pravi da ni dober :)

Kenpachi, bom, ko bo več materiala.

krispe ::

fireX88 je izjavil:

dvoje, rabiš?


Vbistvu sprašujem zato, ker opažam surround imbalance na novih G430 Logitech slušalkah. Namreč večja jakost zvoka prihaja iz desne strani slušalk in to je precej moteče. Problem se odpravi, če v options nastavim na stereo zvok.
V drugih igrah/aplikacijah/filmih ali poslušanju glasbe tega nisem opazil, le v BF4.

Je še kdo opazil tovrstne težave pri Logitech slušalkah?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krispe ()

miraldi ::

Kakšen bug lol

Joinaš se na server in greš dol ter imaš 4 BATTLEPACKE.

Vbistvu vsakič ko to narediš dobiš 4 nove battlepacke, bravo dice.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

DarwiN ::

Hud update !! Revive timer in defibrilator beep.. Tudi temnejša slika, ko si ranjen. Hit marker prav tako všečen.

In po par mesecih sem ponovno poskusil Mantle... In stvar končno deluje.. Na 280X !!! No, najbrž tu ni pomagal update, ampak sveži Catalyst 14-9 driverji . Ampak deluje! Ob vstopu na server pride do enega primera framedropa - padec tam nekje na 20-50 fps - ampak potem nič več. Vse gladko do konca. Povprečje ~120fps na ultra (brez bonbončkov). :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hmm? ::

@DarwinN se strinjam glede updejta... Catalyst moram updatejtat praviš? sicer meni dela že cel čas na 280x ;)

edi123 ::

kdaj pride ven Final stand?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi123 ()

Kenpachi ::

When it's done(tm)

S tem final standom majo se kar velike probleme. jaz bi rekel sredi novembra, mogoce celo december.
Zaraki Kenpachi.

lesi ::

Na kerih serverjih kaj igrate?
Je kaksen OK slovenski server?

s1m0n ::

Še nisem nobenega zasledil :) Večinoma na nemških in kak francoski pa tudi UK, če je sila.

chucki ::

++[KNG]++ HC CONQUEST- Sniper/Dmr Limit - GGC STREAMING
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

hmm? ::

to kar ma najmanjši ping :) načeloma pa SERG, timeless, zadnje čase tudi MtR hardcore serverja. kaj pa mi še najbolj sede zadnje cajte je pa: http://battlelog.battlefield.com/bf4/se...

fireX88 ::

ste dobrodošli na mtr (dva sta, za tiste, ki ne veste maximum hardcore in crazy shuffel) srverju
če pa imate tam kakšne težave pa kar tipakjte (lahko tudi na zs), ali pa pridite na ts pa se bomo vse zmenli... samo upoštevajte rulse, ker kaj hitro bote leteli dol.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

TOP ::

Mam en problem in nikakor mi ga ne uspe rešit.Browser mi zahteva inštalacje plugina in ga potegnem in inštaliram.sam ko hočem pognat en server mi spet javi isto naj inštaliram.Čeprav sem ga že inštaliral.Kako se tole reši.Hvala

galu ::

Hard refresh, restart browserja, Origin relog, restart PC-ja, drugi browser.

V približno takem vrstnem redu, dokler se nekaj ne posreči.
Tako to gre.

TOP ::

galu je izjavil:

Hard refresh, restart browserja, Origin relog, restart PC-ja, drugi browser.

V približno takem vrstnem redu, dokler se nekaj ne posreči.

Hvala za pomoč

r3dkv1c4 ::

TOP je izjavil:

galu je izjavil:

Hard refresh, restart browserja, Origin relog, restart PC-ja, drugi browser.

V približno takem vrstnem redu, dokler se nekaj ne posreči.

Hvala za pomoč

PB update obvezno

Seba22 ::

Igra mi po zadnjem popravku na mojem kompi dela brez problema na max nastavitvah ni fps dropa pod 60 ni stuteringa ta "netcode" je OK res nimam nobenih pripomb,če bo tako ostalo bo super
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

chucki ::

Brez 4x msaa seveda...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

DarwiN ::

Ko se že norčujejo iz battlepackov in XP boostov:

UNOPENED BATTLEPACKS (47)

100% XP boosts - 11
25% XP boosts - 115
50% XP boosts - 69
200% XP boosts - 5

:)):))
Je kdo "boljši" od mene? :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fireX88 ::

tale video je star..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

iDare ::

Še kdo igra tole? Obstaja kakšn slo clan?
««
58 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278096 (42127) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273460 (30059) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334745 (23035) matija14
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353749 (3367) r3dkv1c4

Več podobnih tem