» »

Kako besedilo v Wordu dati v cirilico?

Kako besedilo v Wordu dati v cirilico?

Unknown_001 ::

Khm, zdravo vsem skp, zdj ne vem, al bi dal pod šolo al kle, ampak ker gre za MS office Word...

Zadeva je taka, imam pač profesorco ki zelo rada živčni zlom doživi. In zadnjič nam je dala nalogo za nares, rečeno storjeno, nalogo sem še isti dan neredil ampak problem je bil, da sem naslednjič prišel v šolo in opazil, da sem mapo z nalogami pozabil doma na mizi. Do sedaj sem se vedno držal roka za naloge, vedno sem imel vse pošlihtano nikoli motil pouka, zdj morm jst pa še ene par takih frajerov ki ne jemljejo resno vsega skp, no pa še eni nesrečni pozabljivci tudi napisat nek kazenski spis. Sj ni problem spis napisat, ampak jst bi ji zraven napisal use kar si mislim o njej, sam bi to pol v cirilico vrgu, pa naj se matra. Matr usak ka ma pa pet minut cajta se pa tud ne bo z mene norca delu.

Zakaj cirilica? Zato, ker kadarkoli kj kdo reče nazaj je že prizemljen in nadrt, pa še opomin in ostala sranja pridejo zraven v poštev.

V glavnem morm nekak zajebat dan, če ga že nekdo drugi meni lahko.

2loud4u ::

Se pravi, da boš dal cirilico zraven naloge?

Tudi sam sem že razmišljal o tem, ko mi je šla kaka učiteljica na živce...

?????? ?????????? :P

ah, na st-ju ni čirilice, saj res :D

izvoli: http://russian.typeit.org/


na koncu samo prilepi v word ;)
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2loud4u ()

Janac ::

Kaj mislis s tem dosezti sploh?!

2loud4u ::

Se še spomnim, ko sva se s sošolcem naučila cirilice in sva si lahko med poukom mirno pisala po listkih, itak ni noben razumel :D
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Unknown_001 ::

@2loud4u

THNX!!!!! za tole :D

@Janac

Dan mi je uničla pa ji ga moram še jaz mal sabotirat.8-)

2loud4u je izjavil:

Se še spomnim, ko sva se s sošolcem naučila cirilice in sva si lahko med poukom mirno pisala po listkih, itak ni noben razumel :D


Iz kje sta se jo pa naučila?

Men bi zelo prav prišla :D

Zgodovina sprememb…

2loud4u ::

Janac je izjavil:

Kaj mislis s tem dosezti sploh?!



to bi pa moral vedeti, pomisli malo, no
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Janac ::

Lepo ti bo prlepla vzgojni ukrep, ukrep razrednika, kak razgovor s ravnateljem ipd.

Prej obratno.

2loud4u ::

Unknown_001 je izjavil:

@2loud4u

THNX!!!!! za tole :D

@Janac

Dan mi je uničla pa ji ga moram še jaz mal sabotirat.8-)

2loud4u je izjavil:

Se še spomnim, ko sva se s sošolcem naučila cirilice in sva si lahko med poukom mirno pisala po listkih, itak ni noben razumel :D


Iz kje sta se jo pa naučila?

Men bi zelo prav prišla :D



nek leksikon in sva se abecede učila, saj ti že na strani, ki sem ti jo poslal prevaja tista tipkovnica, če greš z miško čez ;)
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Unknown_001 ::

aaa zakon :D

2loud4u ::

Janac je izjavil:

Lepo ti bo prlepla vzgojni ukrep, ukrep razrednika, kak razgovor s ravnateljem ipd.

Prej obratno.



nima mu kaj...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

papak ::

Mrbit je pa stara, pa jo ma še vedn v malem prstu, pa ji bo celo dan polepšalo :D

2loud4u ::

vsekakor poročaj, kaj je bilo :D :))
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Janac ::

2loud4u je izjavil:

Janac je izjavil:

Lepo ti bo prlepla vzgojni ukrep, ukrep razrednika, kak razgovor s ravnateljem ipd.

Prej obratno.



nima mu kaj...


Dijak bo odal nalogo v Cirilici, čisto norčevanje iz profesorice ona pa nebo nič? ja pa ja de.

Unknown_001 ::

@papak Nč ni stara, verjem.

@Janac Sj ne bo nič takega not ampak če ji direktno poveš živčni zlom dobi, zato ji bom posredno povedal nazaj pa naj se matra, če se ji da.:D

Aja, prinesej ji bom v tiskani obliki, tak da kaki prevajalniki NO GO

2loud4u je izjavil:

vsekakor poročaj, kaj je bilo :D :))


Z veseljem.
Nasleden četrtek :P

Zgodovina sprememb…

2loud4u ::

Janac je izjavil:

2loud4u je izjavil:

Janac je izjavil:

Lepo ti bo prlepla vzgojni ukrep, ukrep razrednika, kak razgovor s ravnateljem ipd.

Prej obratno.



nima mu kaj...


Dijak bo odal nalogo v Cirilici, čisto norčevanje iz profesorice ona pa nebo nič? ja pa ja de.



Ne, preberi še enkrat, nalogo bo oddal tako, kot mora, samo še zraven bo priložil darilce >:D :D
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Furbo ::

Cirilica se pač ne uporablja v Sloveniji, torej fail.

Če že kaj, potem uporabi fonte minimalne velikosti ali kaj takega...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

2loud4u ::

zakaj pa fail??? učiteljico bo ziher zanimalo, kaj piše, ko bo to odkrila in, če ne zna, se bo še namatrala, da bo na koncu ugotovila, kaj piše...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Unknown_001 ::

Furbo je izjavil:

Cirilica se pač ne uporablja v Sloveniji, torej fail.

Če že kaj, potem uporabi fonte minimalne velikosti ali kaj takega...


Ne, uporabil bom cirilico pa konec.

In ni nikakršen "fejl" ker ne veš kako močan je lahko firbec>:D.

Janac ::

2loud4u je izjavil:

zakaj pa fail??? učiteljico bo ziher zanimalo, kaj piše, ko bo to odkrila in, če ne zna, se bo še namatrala, da bo na koncu ugotovila, kaj piše...


In ko bo na koncu ugotovila bo lepo sledil kak pogovor ravnateljem, kateri mu bo doodeli ukrep. Glede na OP-jevo pisanje je ultra stroga. Samo ne bit presenečen!
Sploh pa če si v prvem letniku in jo maš za vsa 4 leta, si se zajebal...

Unknown_001 ::

Janac janac al nisem fazan tako kot ti :D

Imam že mal izkušenj in vem kaj narest da nekomu dobro dan zajebeš.

2loud4u ::

Ne skrbi janac, bo že rekel, da je to nekoč napisal osnovnošolski učiteljici in, da je pomotoma vtaknil noter ali pa, da mu je kdo podtaknil ;)
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Mad_Lion ::

Tole raje uporabi: http://www.lexilogos.com/keyboard/serbi... Srbska cirilica. Ono zgoraj je ruska.

fosil ::

Nato pa one tebe zajebe in ti reče da spis na glas preberi pred razredom.
In ti nato zabije še kol, ker ne znaš brat :))
Tako je!

Janac ::

@ fosil, natančno. Kar napišeš, moraš znat pojasniti, argumentirati in predstaviti svoje misljenje o napisanim oz. povedanim.

Halfdead987 ::

Se popolnoma strinjam z Janacom (prvič).
Učiteljico bo zanimalo, kaj je tisto v cirilici. Torej bo zahtevala obrazložitev ali bo pa sama prevedla. Če se ji pri obrazložitvi zlažeš in potem ugotovi, da je nekaj drugega, boš še bolj na*ebal.

WarpedGone ::

En bit informacije: vsi ki smo OŠ končali pred letom 90, je nebi končali, če nebi znali brat in pisat tut v cirilici.
Se nimam ravno za zelo starega, zato vidm precejšnjo verjetnost da je tvoja učiteljca starejša od mene.

Znaš debelo pogledat ko ti bo tekst v cirilici popravla in prilimala cvek zaradi napak v njem.
Mladostniški ponos je huda reč ampak dokler nekajkrat močno ne zaboli zarad njega, grejo stvari le na slabše.
Zbogom in hvala za vse ribe

Pimoz ::

vedno sem si želel biti učitelj =)

moj predlog:
imej jajca in ji povej v faco. če bi men kej tazga naredu bi tud jst za nazaj najdu kšn univerzaln način maščevanja =) in povrhu vsega definitivno legalen, da me ne bi niti slučajno dr*** s kakšnim pravilnikom.
spoštujem pa ljudi, ki imajo hrbtenico. zato ker sem bil tak tudi sam. tako da ti priporočam da ob začetku ure poprosiš za besedo vstaneš in naglas poveš kaj te moti (vljudno in z argumenti). s tem načinom jo boš razkuru ker bo osramočena pred razredom in razorožil ker dejansko nisi storil nič takega.

dzinks63 ::

Pred osamosvojitvijo smo se vsi učili cirilice, če je učiteljica malo starejša, jo prav tako zna in obvlada in branje tega zanjo ne bo noben problem. Sicer pa pomisli malo bolj na široko, s tem si boš naredil še večjo škodo in boš še bolj padel v mlinska kolesa, ter ti bo v bodoče še bolj trda predla, poboljšaj se , delaj več na sebi, pa bo vse v redu.

Halfdead987 ::

Lahko v arabščini probaš. Ali pa v kitajščini.

+1 Pimoz.
Jaz sem enkrat eni rekel, da je prostitka (vulg. verzija te besede),ker mi je telefon vzela :P Je hitro vrnila.

lebang1 ::

Gandalfar ::

dovolj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz cirilice v latinico

Oddelek: Pomoč in nasveti
164199 (3563) Samo346
»

Pristranskost prečrkovanja

Oddelek: Loža
212705 (1773) čuhalev
»

Učenje ruskega jezika/tečaji

Oddelek: Loža
164266 (3952) DonMatejo
»

Konvertiranje fontov v MS Word

Oddelek: Pomoč in nasveti
51203 (1147) Saladin
»

Rusija dobila cirilsko vrhovno domeno

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
298745 (7859) MrStein

Več podobnih tem