» »

Naredite uslugo studentki in studentu

Naredite uslugo studentki in studentu

Anketa_sola ::

Moja druga anketa, njena deseta. Studentka in student s Finske se uciva kako anketirati. Prosim vas za uslugo: odgovorite na 7 vprasanj in nama polepsajte dan:D:
Povezava do ankete.

Anketa_sola ::

Wow. Hvala za hitre odgovore. 20 odgovorov v dveh urah pomeni, da anketa ni predolga in vam ne vzame prevec casa. Se 1x 10x (Se enkrat thanks)

Yohan del Sud ::

Fino fajn, da se učiš, ampak ti še manjka fines nekaj. Ena me je bolj kot druge zbodla v uč.

Imaš možnost najprej, da ne bi pod nobenim pogojem kupil te zadeve, ampak dve vrsti dol imaš vprašanje: Katere motive na krpah bi bili pripravljeni kupiti?
Irelevantno, če prej odgovorim, da zadeve itak ne bi kupil pod nobenim pogojem. Ali dodaj kakšno nevtralno možnost ali pa naj odgovor ne bo obvezen na to vprašanje.
www.strancar.com

TehDucky ::

Starost je pod 20 let, drugič pa 21-30 (tisti ki smo pa 20 smo pa ostal uzun...) Pa dobro...

alexa-lol ::

Lušna anketa :)

Anketa_sola ::

Yohan del Sud je izjavil:

Imaš možnost najprej, da ne bi pod nobenim pogojem kupil te zadeve, ampak dve vrsti dol imaš vprašanje: Katere motive na krpah bi bili pripravljeni kupiti?
Irelevantno, če prej odgovorim, da zadeve itak ne bi kupil pod nobenim pogojem. Ali dodaj kakšno nevtralno možnost ali pa naj odgovor ne bo obvezen na to vprašanje.


Hvala za nasvet. Tvojega predloga ne morem upostevati pri tej anketi, ker na enako anketa v bolgarscini trenutno odgovarjajo uporabniki forumov v Bolgariji. Ce bi slovensko popravil, potem ankteti ne bi bili primerljivi. Se bom pa potrudil, da bo takih napak v prihodnosti manj. Hvala za odgovor.

Anketa_sola ::

TehDucky je izjavil:

Starost je pod 20 let, drugič pa 21-30 (tisti ki smo pa 20 smo pa ostal uzun...) Pa dobro...


Hvala za nasvet. Se bom potrudil da pri naslednji anketi ne bom diskvalificiral 20-letnic/kov. :D

Anketa_sola ::

Moram reci da sem prijetno presenecen nad rezultatom. Do zdaj sem prejel vec kot 80 odgovorov. Ali jih lahko dobim se nekaj?

Nekaj o rezultatih:
Moski: 78
Zenske: 7

Najvec odgovorov od starostne skupine [21-30 let], sledi pa skupina [31-40].

To verjetno odraza tudi priblizne deleze uporabnikov na tem forumu.

Anketa_sola ::

Nekaj besed o povprecnem casu, ki ga ljudje porabijo za anketo:
Najdlje je anketa trajala: 342 sekund (nasledni najdaljsi cas: 215 s)
Najhitrejsi/a je anketo izpolnil/a v: 32 sekundah.

V povprecju anketa traja (med 92 odgovori): 89 sekund, torej minuto in pol.

Anketa_sola ::

Vsem, ki ste izpolnili minuto in pol trajajoco anketo najlepsa hvala. Kdor je pa se ni, je pe lepo dobrodosel/a.

Od jutra (8:00) pa do zdaj (16:00): +41 odgovorov.

Lepo klikanje vam zeli Sebastjan 8-)

Anketa_sola ::

Zanimivost
Anketa poteka istocasno v dveh drzavah: v Sloveniji in Bolgariji.
Med Slovenkami in Slovenci je najbolj popularan motiv "Pregovori, reki, citati, modre misli" z 42%
V Bolgariji sta na prvem mestu "Hrana in pijaca" ter "Cvetje" s 40% odgovorov.

Hvala za sodelovanje za nazaj in vnaprej.

-Sebastjan

lexios ::

Najhitrejsi/a je anketo izpolnil/a v: 32 sekundah.


Zihr Jype! ;)

Anketa_sola ::

Jutro,
Anketo sem objavil na 4 forumih. Poleg tega sem link poslal 50 prijateljem preko Facebooka. Mislim da sem najvec odgovorov prejel od uporabnikov Slo-techa. Najlepsa hvala vsem.
Ce je kdo dodatno navdihnjen, lahko pristavi svoj loncek k skupnemu uspehu (do zdaj 208 odgovorov).

Lep dan,
Sebastjan

Anketa_sola ::

Jutro,
Rad bi se zahvalil vsem, ki ste mi pomagali. Najkasneje jutri bom zaprl povezavo do ankete. Ce vas zanimajo rezultati, mi sporocite in poslal vam bom kratko analizo odgovorov.

Lep dan,
Sebastjan

Anketa_sola ::

Dober dan,
Anketa je zaprta. Cas za analizo rezultatov. Ce bi kdo rad rezultate ankete (brez analize rezultatov), naj mi prosim sporoci do jutri.

Lep dan,
Sebastjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vabilo k izpolnjevanju ankete o samskosti

Oddelek: Loža
121416 (997) clothes
»

Anketa o alternativni energiji

Oddelek: Loža
182416 (2124) energetik
»

Anketa o igranju rač. iger, za diplomsko nalogo

Oddelek: Loža
202905 (2241) imagodei
»

Anketa: Analiza slovenskega trga ocesne optike; anketa

Oddelek: Loža
5926 (849) Zeberdee
»

"one-time-only" click URL

Oddelek: Izdelava spletišč
91452 (1139) KrCbelca

Več podobnih tem