» »

Rok popravnih izpitov pred maturo

Rok popravnih izpitov pred maturo

Mrkun ::

Živjo,

moj problem je sledeč, sem dijak, ki lani ni uspešno zaključil 4. letnika in sicer sta mi ostala dva popravca (slovenščina in fizika), ker mi je status uspelo podaljšati sem imel možnost opravljati izpite 3. rok (zimski rok - strokovna šola), vendar me takrat ni bilo in tako izpitov nisem opravil. Zanima me, če obstajajo roki za popravne pred letošnjim prvim rokom mature oz če se da naresti popravne izpite recimo na ljudski univerzi (s plačilom seveda), da se lahko zmeniš za poseben datum. Je imel kdo podobno izkušnjo in mu je uspelo? Na fax sem se že vpisal in zato želim maturo opraviti v rednem roku, ampak so problem popravci in roki popravcev.

Za kakršnokoli pomoč se vnaprej zahvaljujem. :)

XsenO ::

Zakaj se ne greš direktno pozanimati na šolo kjer opravljaš izpite? Ti bodo tam najbolše znali povedati.
1 + 1 = 1

Mrkun ::

Sem bil že na šoli pa imajo fiksne roke, to se prav po maturi. Ravno zato pa sprašujem. :)

Moivre ::

Če na šoli izvajajo program izobraževanja odraslih, imaš izpitni rok vsak mesec. Spomladanski rok popravnih izpitov je zadnji teden junija in prvi julija, matura pa se začne en mesec prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132988 (2756) Phantomeye
»

imam 3 popravne izpite ter eneg nisem utegnila popravit kaj naj storim

Oddelek: Šola
4115431 (13450) WarpedGone

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210784 (9426) Venum
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887975 (5942) klemen22
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779565 (8145) ERGY

Več podobnih tem