» »

Rabim novo registrsko tablico

Rabim novo registrsko tablico

mikena ::

Stvar je taka, da bi rad zamenjal sprednjo tablico na avtu, ker sem imel pred kratkim prometno nesrečo in je ta precej izkrivljena in zmečkana. Rad bi jo zamenjal predvsem zaradi estetskega izgleda. Tisto zadnjo bi pa pustil gor, ker ne želim menjati same registrske številke, ampak bi rad samo novo "ploščo" z isto (obstoječo) številko.

Kakšen je sploh postopek v pri takih stvareh?

- Kam moram it?
- A moram novo tablico predhodno naročiti?
- Koliko približno stane ena nova tablica?

Sem iz Ljubljane, tako da bi rad šel nekam v tem območju.

black ice ::

- Kam moram it?

Na Slo tek ziher ne!

Pojdi na upravno enoto/LPP. Cene imaš na AMZSjevi spletni strani.

Furbo ::

mikena je izjavil:


- Kam moram it?
- A moram novo tablico predhodno naročiti?
- Koliko približno stane ena nova tablica?

Sem iz Ljubljane, tako da bi rad šel nekam v tem območju.


- Tka kjer sicer dobiš tablice, kamorkoli
- ne kar čakajo te povsod z rezervno tablico samo zate
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Alamar ::

mikena je izjavil:

Stvar je taka, da bi rad zamenjal sprednjo tablico na avtu, ker sem imel pred kratkim prometno nesrečo in je ta precej izkrivljena in zmečkana.
Ne zaradi estetskega izgleda ammpak, ker si v prekršku!
Pojdi na upravno enoto (tobačna) in naroči izdelavo nove. Je kar nekaj čakalne dobe. Ko so meni ukradli eno tablico, sem kar nove dve plus prometno takoj dvignil, ker se mi ni ljubilo čakati. Nekje med 30 in 35 EUR je bilo vse skupaj, če se prav spomnim.

AndrejS ::

Izdelava po naročilu je dražja kot pa da vzameš nove, pa še čakaš.

...:TOMI:... ::

Okoli 50€ pride. To je bila izkušnja, ko so ukradli obe tablici z vozila in je bilo treba nabaviti nove.

Kolikor vem, sedaj sploh ni možno naročiti samo ene tablice, sploh stare, ki je imela zelen rob in brez EU oznake. Mislim, da tudi malce novejših ne moreš naročiti, ki imajo črn rob in EU oznako.

Vprašj za vsak slučaj. Pa poročaj.
Tomi

KoMar- ::

Jaz sem mel nedavno isto situacijo in sem na AMZS na Dunajski lepo naročil 1 novo za 16 €, naredili so jo v par dneh in sem jo takrat zamenjal za poškodovano. So mi pa povedali, da če bi imel še stare, ne-EU ali 1. stil EU tablic, bi moral pa vzeti obe novi.

Šimpanz ::

Točno tako zamenjava ene tablice stane pod 20 eur. Čakaš jo pa manj kot teden dni. Pa še prometne ni treba menjati.

mikena ::

A se mora na upravno enoto prinest prometno izkaznico? Jaz je trenutno nimam, ker je avto na servisu in sem jo tam v avtu pustil. A zadostuje, če povem samo osebne podatke, priložim osebno in me oni v računalniku najdejo?

Assass1n ::

Ne vem, ampak dvomim, pojdi na servis ponjo. Čene pa prej pokliči da se ne voziš bv sem ter tja.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Hayabusa ::

Imajo čisto vse podatke o tebi (se prej identificiraš z osebo izkaznico), samo po drugi strani, to je Slo javna uprava, kjer je vse mogoče...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prepis avta (novi zakoni) in tenični pregled?

Oddelek: Na cesti
4530865 (10582) smacker
»

Prodaja vozila, prepis

Oddelek: Na cesti
186034 (5474) ...:TOMI:...
»

Izgubljena reg. tablica

Oddelek: Loža
288246 (7386) zee
»

Ukradli so mi tablici na avtu. Kam po nove?

Oddelek: Loža
276173 (4536) madmitch
»

Odtujene registrske tablice

Oddelek: Loža
143195 (2943) aljazh

Več podobnih tem