» »

Bitcoin znova na zgodovinskem vrhu

««
24 / 24
»
»»

enadvatri ::

Tilen je izjavil:

Ne nori. Dokler se trend ne obrne, se ne dotikaj.


Kdo nori? Napovedovali so epic padec, ki se ni zgodil. :))

Napisal sem, da špekuliram. A se da še bolj fair? :D

V temi pa sem tako ali tako večkrat izpostavil, da z BTC ne trgujem.

Kdo je torej nor? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Tilen ::

Saj ne pravim, da si nor. Le svarim, da ne bi slučajno prehitro napravil napačne poteze.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

enadvatri ::

Tilen je izjavil:

Saj ne pravim, da si nor. Le svarim, da ne bi slučajno prehitro napravil napačne poteze.


Hvala za skrb. :)

Se pa strinjam, da previdnost ni nikoli odveč. Zato sem zapisal, da špekuliram - ugibam. 8-)

gslo ::

money money moneeeeey :-D tale rast dobro dene mojim financam, okoli 110 bom verjetno prodal 3/4 btcjev in počakal na vikend, ko pričakujem ponovni drop. woohoo :-)

edit: no ja, verjetno bom premikal prodajno ceno btcjev še malo navzgor, mtgox je že na 111.98..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

pegasus ::

Kaj vse zveš na ISCju ... tudi v Sloveniji imamo bitcoin FPGA in ASIC razvijalce ;)

barakus ::

ISC?

pegasus ::

Glej temo ... ISC13 Lepizig

enadvatri ::

pegasus je izjavil:

Kaj vse zveš na ISCju ... tudi v Sloveniji imamo bitcoin FPGA in ASIC razvijalce ;)


Da, in tudi na tem forumu so prisotni! :))

gslo ::

fantje, a kdo dela kej "arbitražo" al kako se temu reče? danes spet močno seka razlika v ceni med bitstampom in mtgox (10$ na bitcoin) in me mal nervira, ker ne naredim nič na tem. se splača? kje je catch? kako se to nardi (kak quick how-to link maybe?). vem, da rabš middle man-e, ne vem pa s katerimi se danes da poslovat in kateri so preveč rizični.

kak input na to temo bi bil koristen. ty!

Lonsarg ::

Če nisi zmožen se o taki zadevi sam pozanimat ti ne priporočam takih zadev počet... Ne vem pa o kakem middle manu to sanjaš, preprosto kupiš bitcoine na eni menjalnici in čez pol ure(če ni tehničnih težav) prodaš na drugi to je to...

gslo ::

ni panike, sem se že pozanimal. problem nastane, ko denarja na drugi menjalnici (mtgox) ne moreš dvignit. :-P

Lonsarg ::

Res je, zato mora biti razlika zadosti velika, da pokrije tudi take nepredvidljive izgube. V mojem primeru sem naredil 300€ profita, vendar še vedno čakam na 500€ iz bitcoin-24 ko so mu račun zaprli. Torej bodisi bom imel 300 dobička ali pa 200 izgube, ampak statistično gledano se mi je tveganje izplačalo:)

StarMafijec ::

Od kdaj ne moreš na MtGox denarja dvignit? Mislim no, to je največja bitcoin menjalnica, no.

Jinto ::

kkk7 ::

StarMafijec je izjavil:

Od kdaj ne moreš na MtGox denarja dvignit? Mislim no, to je največja bitcoin menjalnica, no.


Danes so objavili, da se ne nekaj tednov ne bo dalo dvigniti dolarjev, ker je preveč dela za banko in fizično ne sfolgajo (to so velja za mednarodno bančno nakazilo, kjer je potrebno ročno osebju na banki ročno vnašati podatke).

Za dvig evrov preko SEPA je pa že tak nekaj mesecev tako, da se zaradi limita na banki, čaka v povprečju 2-3 tedne, preden denar prijadra na tvoj račun.

StarMafijec ::

Ok, hvala.

StarMafijec ::

Tilen ::

Se strinjam. Zelo se krepi!>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kkk7 ::

StarMafijec je izjavil:

Opa, nacioanalka:

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nimam...


Haha, ko sem januarja vstopil v bitcoine in se je začel mehurček, sem si rekel, da bom prodal vse bitcoine, takoj ko bo pri dnevniku na nacionalki kakšna novica o tem. Sicer sem jih že zdavnaj prodal, ampak kdor jih še ni, je verjetno zdaj res zadnji čas, da se zavaruje in ohrani kapital.

StarMafijec ::

kkk7 je izjavil:

Haha, ko sem januarja vstopil v bitcoine in se je začel mehurček, sem si rekel, da bom prodal vse bitcoine, takoj ko bo pri dnevniku na nacionalki kakšna novica o tem. Sicer sem jih že zdavnaj prodal, ampak kdor jih še ni, je verjetno zdaj res zadnji čas, da se zavaruje in ohrani kapital.
Tudi jaz se spomnim, da so mi pri 19 usdjih svetovali, da naj prodam, ker bo cena vsak čas padla :)). Moja laična napoved je, da bo bitcoin tkotko stabilen dokler ne bo izšla kriptovaluta ver. 2. Trenutno izhajajo zgolj kriptovalute z rahlimi modifikacijami.

gruntfürmich ::

sami bistri tu gor, sami poznavalci, sami špekulanti. še za burek nimajo pa solijo po btc.
kdor jih je veliko kupil za 0,3C in 'špekulantsko' prodal po 250$ naj pametuje. ne pa luzerji ki jih niti imel niso pa že pišejo članke po revijah, katere celo sam plačujem...
zares podn od podna.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

zgubleni ::

sem nov na forumu. pa me zanima kaj pravite na rudarjenje LTC? sam sem mislil naročiti 5 GH/S BITCOIN MINER pa se mi zdi da sem mi ne splača plus tega je dolga čakalna vrsta. :/ sedaj rudarim kar z prenosnim računalnikom z 5.9 Mhash/s, vem da to ni nič samo vseeno. :D kaj bi potreboval za uspešno rudarjenje LTC? na razpolago imam 300€, se da dobit kako mašinco za to ali kaj podobnega? vem da sem v temi glede tega samo vseeno vprašam. xD

jest10 ::

Splača se ti kupovati edino rabljene AMD grafične 5xxx in 6xxx serije.
LTC se trenutno bolj splača

M.B. ::

Za arbitražo dololočeni uporabljajo Ripple.

LTC bo pa "kmalu" prišel na MtGox tako da so govorice da bo cena potem padla, ker bodo vsi prodali. Do takrat pa naj bi rastla.

Zanimiva stran za spremljanje portfelja: http://my-btc.info/index.php
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

StarMafijec ::

Kaj dogaja zdj? Bitstamp ima sedaj ogromno prometa, bitcoin pa strmo pada :(. Čas poceni nakupov ali dokončen zlom?

Mesar ::

Dokončen zlom, BTCji niso več nič vredni, nakaži jih vse naključnemu osebku.

Mislim kakšna vprašanja...
Your turn to burn!

Gregor P ::

Konc je sveetaaaaaaaaaaa!!! Neeeeeeeeeeeeeeee:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gslo ::

a naj neb po nekaterih logikah cena LTC-ju zrastla, ko (če) pride na mtgox?

gruntfürmich ::

da, po nekaterih se bo cena pognala v nebo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

StarMafijec ::

Včasih je BTC obetal razmeroma hitre (no ja, kako uro) in skoraj zastonjske transakcije. Zdaj so drugi servisi, ki to omogočajo. Pa še zanesljivejši so (pri BTC se pa lahko še vmes vrednost spremeni).

m1h4 ::

pismo vidm da se tale butterfly lab kar razvijo oz saj videt je tak?

kaj pravte na tele produkte https://products.butterflylabs.com/

a je to scam al ni, slišim veliko različnih mnenj?

N4m31355 ::

m1h4 je izjavil:

pismo vidm da se tale butterfly lab kar razvijo oz saj videt je tak?

kaj pravte na tele produkte https://products.butterflylabs.com/

a je to scam al ni, slišim veliko različnih mnenj?

Kakor sem jaz slisal so po vec mesecnih zamude dobili produkte. In njihov 5gh/s miner se je po prejemu izplacal v 14 dneh.
Lp

StarMafijec ::

Pa se še splača minirati bitcoin? Ali si to miniral kako drugo valuto?

N4m31355 ::

Niaem ga jaz kupil. Mislim da se se splaca. Res pa je da tega ne spremljam vec toliko. Za ostale valute pa ne vem, ali se splaca ali ne.

StarMafijec ::

Po mojih izračunih bi trajalo pol leta, da bi pri trenutni težavnosti in ceni BTC zminiral toliko, da bi odplačal tisto škatlo. Pa še pri tem sem upošteval le najnižjo ceno elektrika (ki pa taka ni podnevi). Domnevam sicer, da mora biti škatla priklopljena nonstop na comp (česar pa tudi nisem vključil v izračun).

m1h4 ::

ja sj fora da bi s temu lahko miniral tud druge kovance ali se motim?

black ice ::

Odvisno.

technolog ::

Rajš se posvette kakemu biznisu / startupu glede bitcoina, v Sloveniji so po moje kr šanse.
««
24 / 24
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski NiceHash izgubil za 56 milijonov evrov bitcoinov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
388111379 (79723) dexterboy
»

Prihodnost ekonomije s kriptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
456461 (5633) Lenivec D
»

Za bitcoinom buren teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9832910 (26159) psickolog
»

Milijonske kraje bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4521549 (18156) micka15
»

Še ena (manjša) kraja v Bitcoin ekosistemu

Oddelek: Novice / Kriptovalute
155695 (4578) disposable2

Več podobnih tem