» »

Vlada 2013

Vlada 2013

Temo vidijo: vsi
««
238 / 279
»»

Mr.B ::

Cervantes,
ti kar živi v svojem brezčasju. NE skrbi, ker un zunanji pa ima referenčni čas, ki bo na koncu tebe spravil na realna tla, filozofskih nakladnaj trenutnega sistema.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Preber vsaj tisto, kar praviš, da je AB že itak prebrala (če sem prav razumel tisto zgoraj, not sure).
Je pa nekaj jasno. Ne granit, kvarcit. Morda celo diamant (nebrušen, vsekakor pa visoko karaten, how about that? Sliš se dobr!), ampak tle z navadno flekserco ne prideš zraven.
Mi je pa všeč, da smo že skoraj eno leto Grčija, haha. Odkar so tvojega Jajčka njegovi lastni partnerji poslali na smetišče paralelnega vesolja.
Za crknt.
:))

Pšenični ::

Cervantes je izjavil:

Preber vsaj tisto, kar praviš, da je AB že itak prebrala (če sem prav razumel tisto zgoraj, not sure).
Je pa nekaj jasno. Ne granit, kvarcit. Morda celo diamant (nebrušen, vsekakor pa visoko karaten, how about that? Sliš se dobr!), ampak tle z navadno flekserco ne prideš zraven.
Mi je pa všeč, da smo že skoraj eno leto Grčija, haha. Odkar so tvojega Jajčka njegovi lastni partnerji poslali na smetišče paralelnega vesolja.
Za crknt.
:))



Bolj zanihaš nihalo, bol ga dobiš nazaj v glavo.

Cervantes ::

Kaj, ti nihaš nihala?
Morda tudi afne guncaš?
Just fun.

Pšenični ::

Cervantes je izjavil:

Kaj, ti nihaš nihala?
Morda tudi afne guncaš?
Just fun.


Gre za pregovor, vidim da ga ne poznaš. Tako tud ne moreš razumet, kaj sem mislil s tem.

jype ::

Mufasa> Si, si...luksija si oz njegovega predhodnika.

Mhm, Pahorja. Nesposobneža, ki mu je uspelo začet reformo delovne zakonodaje in pokojninsko reformo. Da ste potem to janševiki vse zjebal je pa glavni razlog za zevajočo proračunsko luknjo danes.

Cervantes ::

Pšenični je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Kaj, ti nihaš nihala?
Morda tudi afne guncaš?
Just fun.


Gre za pregovor, vidim da ga ne poznaš. Tako tud ne moreš razumet, kaj sem mislil s tem.

Zelo težko si predstavljam, kaj si s tem mislil sploh.
Kar ni čudno, ker sem pač en totalno nerazgledan idiot, pregovori so pa že od nekdaj moja ahilova tetiva, peta, pardon.
O, telbanc, prosim te: razjasni mi obzorje!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

jype,
sej bi ti prilimal tisto čistopis z vprašanji na tvoje trotrotrollaalalal, pa tako nimaš argumentov...
glavni razlog za zevajočo proračunsko luknjo danes


Pitance jype, a veš koliko na leto pride državo upokojneci (pokojnina). No vsak mesec je cca 240 milEUR minusa v blagajni leta 2014 in vsak mesec "upoštevajoč zadolžitev naslednji teden", se zadolžimo za cca 4 mijardeEUR/3 mesece torej zaokroživa 240 miljončkov + 1333 miljončki = cca 1.5 mijarde EUR/ na mesec. Ergo A.B. v svojem brezčasnem kvantumu "all we need is time", pravi da smo zmagovalci.


A veš da imaš novo pokojninsko reformo, taisto ki jo je imel Pahor. Semolič je dodal samo skladno s potrebami, in ukinil karkoli je pisalo do 65 leta. No sedaj je sprejemljivo tudi do 70 leta, ako je potreba...

PS : no morda pa je bil tvoj odgovor, del sarkazma, pa sem ga napačno razumel. Nekako tako kot Cervantes, še vedno sanja o kvantnem računalniku, torej o tistem fizičnem, ne tistem matematičnem, kateremu čas ne teče.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

jype ::

Ne, sin moj, vse si pravilno razumel. Tisti, ki sami sebi pravite desničarji, pa to nikoli ne boste, ste odgovorni za današnje stanje, ker ste reforme zatrli v kali.

Zdaj boste pač uživali standard, ki si ga zaslužite - nas, fašističnih egoistov, se spremembe tako in tako ne bodo dotaknile.

Cervantes ::

Aha. Torej, penzioniste v konclagerje, tisti, ki lahko še malo migajo, na prisilno delo v B-Farben fabrike, ostalim deci kolbn-suppe na dan, ja! In imamo dokončno rešitev. Judov nam je zmanjkalo že prejšnjo vojno.

jype ::

Alternativa temu pa je?

Svi (dolari) za jednog, jedan (dolar) za sve?

Cervantes ::

Kolektivni samomor vseh penzionistov. V dobrodelne namene.

jype ::

To še na Japonskem ne gre skozi.

Cervantes ::

No, tam naredijo vse cenejše. In manjše.

Mr.B ::

jype,
reforme v kali ??????
1. zatrlo jih je več ljudi, kot je skupaj volilo za trojček.
2. In preden boš začel z mediji, ker JJ pač ni toliko sposoben da bi brez medijev prepričal toliko ljudi da bi glasovalo proti, si poglej index svobode medijev...
3. In ko je prišel na ablast JJ, je bila napoved ulice vsakodnevno opravilo, samo da je kdo odpru gobec o reformah, kar nas vrže nazaj na točko 1. ki nas na to privede na točko 2.
4. A si slučajno že vzel svojih 5 minut, in pogledal projekcijo koliko bi tiste reforme prinesle/prišparale v blagajno...

In dragi jype, ko se bo dejansko začelo izvajati šparanje, boš ti z razliko od Cervantes, spizdil v tujino. Danes pa, ko se dejansko še nič ne ukrepa, predvsem zaradi nesposobne vlade kekcev, ki jih ti in tebi podobni podpirajo, krati zgolj in edino hm tisto kar vas je polni gobec.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

dzinks63 ::

Tole je sedaj že mesečni ritual? : Slovenija gre spet po denar, se v prihodnje računa na kakšen odpis dolgov? , ker s takšnim tempom odplačati vse to ne bo šlo.

V šestih letih smo dolg več kot potrojili. Letos bo predvidoma znašal 28 milijard evrov ali 80 odstotkov BDP-ja.

Fritz ::

dzinks63 je izjavil:

Tole je sedaj že mesečni ritual? : Slovenija gre spet po denar, se v prihodnje računa na kakšen odpis dolgov? , ker s takšnim tempom odplačati vse to ne bo šlo.

V šestih letih smo dolg več kot potrojili. Letos bo predvidoma znašal 28 milijard evrov ali 80 odstotkov BDP-ja.

Možakar, v požrešno bančno luknjo, ki so jo pri nas ustvarili predvsem partijski sodelavci, je pač treba konstantno metat denar. Takšna je pač šega na zahodu.

Današnje partije so seveda mainstream stranke.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

vostok_1 ::

Najboljša vlada v zgodovini Slovenije je dosegla točno to kar je nameravala.

S posojili obdržat socialni mir in...to je tud vse. Skratka počilo bo prej ali slej.

Želite slišat kakšne bodo te bajne reforme na trgu dela...jaz tudi.


Sicer pa odlična priložnost za zahvalo vsem volilcem PS. Hvala res, vsem. I will never be able to pay you back. (literally)

Mipe ::

Če bi bil karikaturist, bi narisal Alenko, kako Janši podaja prižgano bombo...

Ma, kar serijo vseh dosedanjih premierjev, kako si po vsakem mandatu podajajo bombo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Gregor P ::

Tukaj sta na voljo dve novi delovni mesti, čeprav mi ni jasno, kdo naj bi se na to sploh prijavil glede na pretekle dogodke?:8) Razen seveda, če oseba iz prvega delovnega mesta zapusti svojo pozicijo.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mipe ::

Saj ni tako težko, pač greš pogledat na supervizorja imena, ki ti jih navede belolasi striček.

Hayabusa ::

dzinks63 je izjavil:

Tole je sedaj že mesečni ritual? : Slovenija gre spet po denar, se v prihodnje računa na kakšen odpis dolgov? , ker s takšnim tempom odplačati vse to ne bo šlo.

V šestih letih smo dolg več kot potrojili. Letos bo predvidoma znašal 28 milijard evrov ali 80 odstotkov BDP-ja.

Brez panike, bodo našli nekaj milijard tako kot tu Mt.Gox našel 200.000 izgubljenih bitcoinov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

vostok_1 ::

Seveda bodo našli. Mojo denarnico.

Hayabusa ::

Ta veselica se bo letos končala, dolg raste države hitreje kot lahko Finci pijejo vodko.

vostok_1 ::

http://www.24ur.com/novice/slovenija/vr...

Slovenija...burn in hell!

Edit: "!" namesto ".".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Hayabusa ::

Slovenije tudi Jezus ne reši več (ateist saying).

komentar 24ur
Že leta in leta ene in ta iste bedne face,lopovi,nakladači,lažnivci.... vsi vi pejte u en velik k_ _ac... janša in ostala banda nekoristna poltična z vrhom na čelu ... odj_b_j_te

Eni in isti frisi, ene in iste obljube, a še vedno isto sranje....ma kdaj se bomo zbudili, ta nočna mora traja že preveč časa....kaj me briga levi, desni so res vsi isti...čas je za revolucijo!!




Levi in desni, vkrcajte se let na MH371.Pilotirala bo al kaida, ups ameri preko remote povezave (pilota je škoda press).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

krneki0001 ::

Predlagam, da za naslednje volitve zjutraj preden odprejo volišča zakurimo vsa volišča in potem kocke metat na ljudi, ki bi radi volili te bedake. Zvečer pa koncu volitev pa pred parlament in tam ostanemo dokler se ne spokajo vsi zajedalci, ki nas ropajo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

solatko ::

nebivedu - Ti nagovarjaš ljudi na revolucijo - to je po naših zakonih kaznivo!
Delo krepa človeka

krneki0001 ::

To ni nagovarjanje na revolucijo. Če bi jih nagovarjal na revolucijo bi moral zadnji del drugega stavka popravit in zamenjat "spokajo" v "pobijemo vse zajedalce".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Aston_11 ::

solatko je izjavil:

nebivedu - Ti nagovarjaš ljudi na revolucijo - to je po naših zakonih kaznivo!
Kazniva je tudi prehitra vožnja, pa to nobenega ne briga.

drvo ::

Prehitra vožnja je koliko jaz vem prekršek in prekrška ne moreš primerjati s kaznivim dejanjem.

solatko ::

Aston_11 - Sem mogoče kdaj na forumu iskal način, kako se kazni izognit?
Jaz sem zaslužene kazni vedno plačal, na nezaslužene pa pritožil in do sedaj še nobene take plačal, torej sem imel prav, vsaj tako je odločil organ.
Delo krepa človeka

jype ::

Mr.B> 3. In ko je prišel na ablast JJ, je bila napoved ulice vsakodnevno opravilo, samo da je kdo odpru gobec o reformah, kar nas vrže nazaj na točko 1. ki nas na to privede na točko 2.

Lahko vidimo kakšno predlagano reformo?

bluefish ::

Saj veš, sledil je tisti knjižici 10/100 - sto kadrovskih menjav v desetih dneh. Sicer se bo kdo zaklinjal, da je to v resnici pomenilo deset ključnih ukrepov v prvih stotih dneh.

Hayabusa ::

solatko je izjavil:

nebivedu - Ti nagovarjaš ljudi na revolucijo - to je po naših zakonih kaznivo!

Zapufati državo za naslednjih 300 let in jo spraviti na raven Somalije je večja pizdarija.Ravno to namreč že +20 let neprekinjeno delajo vladajoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Matako ::

vostok_1 je izjavil:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/vr...

Slovenija...burn in hell!

Edit: "!" namesto ".".


Jajo sploh ni več v Sloveniji ampak izvaja neke svoje rabote na Krimu! Evo slika, posneta včeraj:

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Hayabusa> Ravno to namreč že +20 let neprekinjeno delajo vladajoči.

Ne seri. Jaz sem dobil evre, se znašel v šengenu in dobil prost dostop do petsto milijonskega trga.

Ti tudi, a je videti, da se ti ne sanja, kaj bi s tem počel.

Hayabusa ::

solatko je izjavil:

nebivedu - Ti nagovarjaš ljudi na revolucijo - to je po naših zakonih kaznivo!

URL pls.





krneki0001 ::

jype je izjavil:

Ne seri. Jaz sem dobil evre, se znašel v šengenu in dobil prost dostop do petsto milijonskega trga.


Z dobrim produktom ali znanjem imaš prost dostop do petsto milijonskega trga. Se je dalo tudi v jugi delat v tujini in si dobil zelo dobro plačano v dolarjih (no skoraj vse, ker je narodna banka v Beogradu dolžna še nekih 15000 dolarjev za delo v Iraku).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

nebivedu> Z dobrim produktom ali znanjem imaš prost dostop do petsto milijonskega trga. Se je dalo tudi v jugi delat v tujini in si dobil zelo dobro plačano v dolarjih (no skoraj vse, ker je narodna banka v Beogradu dolžna še nekih 15000 dolarjev za delo v Iraku).

Mislim, da zelo slabo razumeš besedo "prost".

Hayabusa ::

Kje so meje slovenskega zadolževanja?
http://www.finance.si/8502920/Kje-so-me...
Korak do konca in naprej :D.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Evo dodatek : Mura V2, že videno...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Z dobrim produktom ali znanjem imaš prost dostop do petsto milijonskega trga. Se je dalo tudi v jugi delat v tujini in si dobil zelo dobro plačano v dolarjih (no skoraj vse, ker je narodna banka v Beogradu dolžna še nekih 15000 dolarjev za delo v Iraku).

Mislim, da zelo slabo razumeš besedo "prost".


Tudi v jugi si imel prost dostop do tujine. Vsaj od leta 1974 naprej je vsak slovenec lahko šel v Avstrijo ali Italijo kolikokrat in kadarkoli je hotel. Torej, če si hotel, si lahko šel "prosto" dlje od Avstrije in Italije. In to čisto prosto, noben te ni lovil ali te nazaj vlekel. Komot si si poiskal službo v Nemčiji in šel gor delat. Takrat pač ni bilo interneta, da bi se kaj dogovarjal.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Tudi v jugi si imel prost dostop do tujine.

Že spet ne razumeš besede "prost".

krneki0001 ::

jype, mislim, da je ti ne razumeš.

V časih ko ni bilo interneta si moral it v tujino če si se hotel dogovarjat za delo. Vsaj v Avstriji so imeli veliko raje osebni pogovor (za moje 3 ali 4 projekte, ki sem jih opravil zanje). In ni bilo problem iti preko meje. Vsak slovenec je lahko šel prosto ven iz države kadarkoli in kamorkoli. Omejitev je bila prej denar, kot pa kaj drugega.
Danes v času interneta je to pač veliko lažje, ker pošlješ mail ali pa kontaktiraš preko telefona, Skypea, viberja in tako lahko komuniciraš tudi z najbolj zahojeno kmetijo v tujini.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

Sprijazni se že enkrat, da ne boš razumel, no.

krneki0001 ::

jype, kar ti se dej, da nimaš pojma kaj pomeni "prost" prehod kamorkoli.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZaphodBB ::

krneki0001 je izjavil:

jype, kar ti se dej, da nimaš pojma kaj pomeni "prost" prehod kamorkoli.

Prost pomeni, da je poslovati z Mariborom ravno toliko zafukano kot z Londonom. In po tej definiciji je bilo v jugi poslovanje z Londonom vse prej kot ptosto.

jype ::

Ne samo, da si rabil na obrazcu čebelico od pravih ljudi - tudi kriteriji niso bili nikjer napisani in si vse plačeval s političnimi uslugami.

Juga je bila raj za malega človeka, čim je mal zrastu, je pa postala minsko polje.
««
238 / 279
»»