» »

Vlada 2013

Vlada 2013

Temo vidijo: vsi
««
237 / 279
»»

Karaya 52 ::

vostok_1 je izjavil:

You really can't teach an old dog new tricks, especially one that was never taught anything.


Se bodo že priučili novih spretnosti. Večji problem je njihov ego, kdor je imel smolo živeti v rudniškem bazenu, to pozna. Nekoč v čakalnici dežurnega zdravnika, smo morali glasnega rudarja predse spustiti, ker se je zdiral na ljudi, češ, da je on in njegov premog zgradil to čakalnico. Kaj naredi jama človeku, ne morš verjet...

Zvezda tedna pa je Virant in njegov Klemza G.G. Ker slovenski mediji ne pokrivajo dobro spolnih škandalov slovenske estrade, je Virantgate najboljši približek, ki ga bomo dobili. Golobičeva SUM Ultra zgodba ni imela tega ljubezenskega elementa.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

@Mr.B

Glede na to da si izven Slovenije, tvoje nabijanje okoli JJ lahko ignoriramo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

@Karaya

Ni problem v spretnostih. Problem je zasidranost v prejšnjem sistemu. Ta, človek nima pojma kaj pomeni tržno gospodarstvo in kako zadeve potekajo v njem. No morda na lokalni ravni, ko kupuje pivo, ampak tu se tudi konča. In ja ego je prav tako del problema. Tak človek vpliva na prihodnost države in mladih, a sam nima tri čiste o ničemr razen o svojem fohu in ceni laškota/uniona...še za tuja piva dvomim, da kaj dosti pozna. Fučka se njemu po optimalni obrestni meri, državnih obveznicah, šolskem sistemu, konkurenčnosti gospodarstva, političnih programih strank, internetu ... Volil bo za tistega, ki se najbolj pojavlja na ustnicah ob šankovskih debatah, ali to kar vidi po televiziji, ko nam servirajo ankete kdo je "top" kandidat.

Skratka, resno...izpadem zaničevalen, ampak to ni moj namen. Ni druge varjante, enostavno je ni, razen te, da se počisti generacija, ki je aktivno dobo dala skozi v prejšnjem sistemu.
Sama attitude in mentaliteta ljudi ni primerna za novi svet. Saj ne rečem, naj gredo v miru in karseda lepo, bo treba pač počakat teh 30-40 let.
Dajte me, argumentirano prepričat v obratno. Rad bi vrjel v druge opcije, ampak i can't see them.

Dokler bo se še govorilo "v prejšnjem sistemu je bilo tako lepo", ne bo pomagala niti jypetova stranka na steroidih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Cervantes ::

Invictus je izjavil:

@Mr.B

Glede na to da si izven Slovenije, tvoje nabijanje okoli JJ lahko ignoriramo ...

Nikar, Invictus!
Brez dvoma gre zaslugo za visoko popularnost tele teme pripisati briljantnim literarno/ekonomsko/političnim prispevkom spoštovanega Mr.B-ja.
Don kill the ....!
:D

jype ::

Mr.B> Pač ne trzam.

Pravilno. Ostani miren in še naprej voli za HDZ.

solatko ::

vostok_1 - Če bi znal logično razmišljat, bi ti bilo jasno, da 90%- ljudi, v katerikoli državi ne zanima sistem. Zanima pa jih, ali preživi s plačo od 1. do 1. Vse ostalo je razmišljanje ljudi, ki drugega, razen razmišljanja o sistemu, ne znate.
Vsak, ki živi z minimalno plačo, ve kaj pomeni ekonomija, tisti, ki se pa profesionalno ukvarjajo s to vejo "znanosti" pa, kot kaže vsaj v SLO, nimajo pojma, ali podlegajo parcialnim interesom.

Kako si drugače tolmačiti dejstvo, da se je pustilo in celo na veliko pomagalo, sesuti vse večje sisteme, ki so poleg svojih zaposlenih, nudili kruh, še tisočem malih obrtnikov in majhnim podjetjem.
Mali človek, ki danes razmišlja o tem, da mu je bilo v prejšnjem režimu veliko bolje, pri teh odločitvah, ni imel niti najmanjše besede, pa tudi pojma ne, saj se v končni fazi, niti ni izobraževal v tej smeri, je pa svoj poklic in svoje delo 100%-no obvladal in ga še danes, samo ker ni firm, ga pač nihče ne rabi.

Vsak kmet ve, da mora pri sajenju krompirja, biti pridelek nekaj krat večji, kot je bilo težko seme, da ima profit. Našim ekonomistom in politikom ni jasno, da v globalnem svetu mikro firme ne morejo, dolgoročno preživeti, brez večjega igralca, ki potrebuje njihov produkt.

Knapi so produkt potreb igralcev, ki in ki so potrebovali tisto, kar se je nahajalo globoko, pod površjem. Ja so posebna kasta ljudi, tako kot piloti, pa še kakšen tak poklic bi se našel, ki imajo malo možnosti za preživet, če pride do kakšne nepredvidene težave.
Pojdi za par let kopat pod zemljo ali pa samo gledat, kako je s klimo tam dol, nekaj sto metrov pod površino. Boš takoj začel razmišljat drugače.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

ZaphodBB ::

Dej njahi no solatko.

Saj imajo beneficiran delovni staž... Naj si najdejo drugo delo tako kot vsi pošteni ljudje.

Kaj pa knapi, ki so dali sami odpoved pred enim letom recimo? A njih pa kurc gleda?

Kar se tiče propada sistemov, pa vse drži. Ampak tega ni zakuhal Peterle, kot vi commiji stalno poudarjate ampak vaši omiljeni liderji katere še vedno tako strastno volite. Ali če ti povem drugače, liki kot so Golobič, Rigla, Zemljarič, Kocjančič, Lukšič, Bratuškova et. al. so naredili za 100x več škode kot Peterle, Janša et al.

Pa nočem desnih odvezovat krivde, njihova bistvena krivda je v naivnosti in so skozi svojo nesposobnost pomagali commijem razfukat vse kar se je razfukat dalo.

Pa ne mi o desnih neoliberalcih (Dušan Šešok press)

vostok_1 ::

solatko je izjavil:

vostok_1 - Če bi znal logično razmišljat, bi ti bilo jasno, da 90%- ljudi, v katerikoli državi ne zanima sistem. Zanima pa jih, ali preživi s plačo od 1. do 1. Vse ostalo je razmišljanje ljudi, ki drugega, razen razmišljanja o sistemu, ne znate.
Vsak, ki živi z minimalno plačo, ve kaj pomeni ekonomija, tisti, ki se pa profesionalno ukvarjajo s to vejo "znanosti" pa, kot kaže vsaj v SLO, nimajo pojma, ali podlegajo parcialnim interesom.

Kako si drugače tolmačiti dejstvo, da se je pustilo in celo na veliko pomagalo, sesuti vse večje sisteme, ki so poleg svojih zaposlenih, nudili kruh, še tisočem malih obrtnikov in majhnim podjetjem.
Mali človek, ki danes razmišlja o tem, da mu je bilo v prejšnjem režimu veliko bolje, pri teh odločitvah, ni imel niti najmanjše besede, pa tudi pojma ne, saj se v končni fazi, niti ni izobraževal v tej smeri, je pa svoj poklic in svoje delo 100%-no obvladal in ga še danes, samo ker ni firm, ga pač nihče ne rabi.

Vsak kmet ve, da mora pri sajenju krompirja, biti pridelek nekaj krat večji, kot je bilo težko seme, da ima profit. Našim ekonomistom in politikom ni jasno, da v globalnem svetu mikro firme ne morejo, dolgoročno preživeti, brez večjega igralca, ki potrebuje njihov produkt.

Knapi so produkt potreb igralcev, ki in ki so potrebovali tisto, kar se je nahajalo globoko, pod površjem. Ja so posebna kasta ljudi, tako kot piloti, pa še kakšen tak poklic bi se našel, ki imajo malo možnosti za preživet, če pride do kakšne nepredvidene težave.
Pojdi za par let kopat pod zemljo ali pa samo gledat, kako je s klimo tam dol, nekaj sto metrov pod površino. Boš takoj začel razmišljat drugače.



Ni zgolj stvar, če razumejo racionalno al ne. Gre za to, da v državah ki so dlje časa liberalistične se določene vrednote in vzorci ponotranijo. Zato 60 letnik v ZDA razmišlja drugače kot pri nas pa čeprav o sami teoriji ne ve kaj dosti.

To je tud problem ja. Lokalno kmet kljub sistemu se zna obnašat kapitalistično, a ko treba gledat na celoto pa seveda, druže Tito reši nas.

solatko ::

ZaphodBB - Na žalost je bil ob spremembi zakona o lastninjenju družbenega premoženja, spremenjen in dan v obliko, da se je plenjenje pričelo, ravno v mandatu in pod taktirko g.Lojza Petrleta. To ne moreš spremenih, če se še tako trudiš. In takrat je bil storjen izvirni greh, dodamo še način popravlanja krivic, kjer je bilo vrnjeno premoženje, leta 1941 pod hipotekami, tudi do 90% (torej nelegalnim lastnikom), prosto obveznostim, kar ni storila nobena druga džava (Španija, DDR-ZRN, Italija.....).
Drugod so določili neko, za proračun sprejemljivo odškodnino, nikjer pa niso vračali v naravi. Pri nas se je vračala tudi fevdalna posest.

Ker je bilo vse storjeno, premalo, so ukinili še SDK, ki je edina bdela nad pretokom denarja in plenjenje se je lahko začelo. Vse potem so bili samo različni načini izpeljave, sprejetih zakonov.

Načrt je bil, da se desni ponovno dokopljejo večine družbenega premoženja, samo kaj, ko volilcem ni šla toliko na k...c redeča oblast, da bi apriori volili desne. Hebat ga, napaka v predvidevanjih, tako kot ob nastanku II. vojne.

Izgleda, da desnim močno manjka osnova predvidevanja in logike, zato pa tu podobni načini, kot so šli v želozno komunističnih državah ne gre skozi, pa tudi ljudje po 23 letih tega sranja, nostalgično gledajo v preteklost, saj jim je bilo takrat, dejansko bolje živet, ne glede na to, kar vztrajno trdite nasprotniki nostalgije.

Takrat so ljudje, vsaj na mikroravni, dejansko odločali o svoji usodi (seveda v omejenem obsegu), danes lahko samo nemočno opazujejo demokratično dogajanje v, včasih cvetoči Sloveniji.
Od leta 1945 je bilo za večino, vse, vsako leto bolje, kot v kraljevini Jugoslaviji, danes ja za večino, vsak dan slabše.
Delo krepa človeka

Matako ::

solatko je izjavil:

Našim ekonomistom in politikom ni jasno, da v globalnem svetu mikro firme ne morejo, dolgoročno preživeti, brez večjega igralca, ki potrebuje njihov produkt.


Ampak ogromno velikih globalnih igralcev je nastalo točno iz mikro podjetij. To se smatra za neke vrste normalen razvojni cikel. Zgodbe, ko sta šla recimo gospoda Hewlett in Packard kaj čisto hobistično šraufat v garažo kasneje pa je iz tega nastala svetovna korporacija v resnici sploh niso nič nenavadnega tudi danes.

Po mojem ima to veliko povezave z osebno iniciativo in vizijo - zato tudi pogosto prvotni ustanovitelji gredo nekam naprej, ko vidijo da se je "pionirski duh" izgubil. Klasičen primer bi bil seveda Elon Musk (eBay, SpaceX, Tesla Mtrs.) - lep primer enega samega človeka, ki je ustavaril milijarde dodane vrednosti in ene bolj prepoznavnih svetovnih znamk, serijsko in brez večjega pompa.

Hja, očitno je res nekaj na tem, da moraš iti skozi otroško perfidno idoktrinacijo Snoopyjevih stripov in štantov z limonado, sicer enostavno ne štekaš.. :D

Ampak ok, vsakemu svoje. Mi smo pač bolj navajeni, da _velike_ firme nastanejo na sestankih veljakov, največkrat v intimnem okolju gostiln - in čez leto, dve ali pet je tu fabr'ka, kjer je bila prej parcela enega teh veljakov. Na "privatnike" se gleda kot na naivne idealiste.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Hayabusa ::

Zgodbe, ko sta šla recimo gospoda Hewlett in Packard kaj čisto hobistično šraufat v garažo kasneje pa je iz tega nastala svetovna korporacija v resnici sploh niso nič nenavadnega tudi danes.

Patent troli te dandanes pojedo in Kitajci skopirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Matako ::

Hayabusa je izjavil:

Zgodbe, ko sta šla recimo gospoda Hewlett in Packard kaj čisto hobistično šraufat v garažo kasneje pa je iz tega nastala svetovna korporacija v resnici sploh niso nič nenavadnega tudi danes.

Patent troli te pojedo.


Pa dobro "danes" pomeni tudi recimo 10, 15 let nazaj. Časi nastajanja Googla, Ksihtbukle - in kot rečeno kak Elon Musk s tem nima težav. Danes. Se da. Samo je treba imeti cohones.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Invictus ::

Matako je izjavil:


Ampak ogromno velikih globalnih igralcev je nastalo točno iz mikro podjetij. To se smatra za neke vrste normalen razvojni cikel.

Samo Slovenci nimate miselnosti za velika podjetja.

Večina jih je srečnih, če zasluži 2000 EUR neto in sploh ne razmišlja o širjenju podjetja na globalno raven. Taki se imajo že skoraj za veleposestnike.

Zato tudi vse ostane na nivoju mikro podjetja dokler mu edina stranka ne prekine pogodbe in crkne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mipe ::

"nimate" - potem nisi Slovenec?

Sicer pa v sodobni družbi ni več prostora za inovacije. Patentni troli na vsakem vogalu. Kar vprašajte Akrapovića, Boscarola itd., kako se jih otepajo. Ampak obstajajo ravno zato, ker se jih otepajo. Pasivni hitro propadejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

jype ::

Mipe> Sicer pa v sodobni družbi ni več prostora za inovacije.

Ha?

Mipe ::

Patenti onemogočajo inovacije.

jype ::

Ja, ampak ni se ti treba z njimi ukvarjat, ker nihče ne toži revežev (ko imaš enkrat denar, pa to ni več tako hud problem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PaX_MaN ::

solatko je izjavil:

Ker je bilo vse storjeno, premalo, so ukinili še SDK, ki je edina bdela nad pretokom denarja in plenjenje se je lahko začelo. Vse potem so bili samo različni načini izpeljave, sprejetih zakonov.

Še ena debela solatkova laž.

solatko ::

Vsi veliki igralci so nastali v drugih časih, izjema je računalniško področje. Ja, patenti precej onemogočajo inovacije.

jype- revaža, ki bi rad postal velik igralec, ne tožijo, temveč ga požrejo. Ravno v tem je keč, ne pustijo ti do toliko denarja, da bi se nehal bat tožb.

Mali igralci so na domačem (omejenem trgu) ali se podredijo velikim tujim, tudi s ceno in pogoji.

PaX_MaN - Potem mi obrazloži, na kakšen način so bile izplačevane plače, tudi v državnih podjetjih, brez plačila prispevkov - nekateri so uporabili zakon o zamiku, nekateri pa so to lahko naredili brez zakonske podlage in načina. Tudi mešetarjenja med firmami je SDK spremljal in reagiral, DURS ne.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

jype ::

solatko> jype- revaža, ki bi rad postal velik igralec, ne tožijo, temveč ga požrejo. Ravno v tem je keč, ne pustijo ti do toliko denarja, da bi se nehal bat tožb.

Požrejo je drug izraz za "plačajo mu shitload denarja".

Invictus ::

jype je izjavil:

solatko> jype- revaža, ki bi rad postal velik igralec, ne tožijo, temveč ga požrejo. Ravno v tem je keč, ne pustijo ti do toliko denarja, da bi se nehal bat tožb.

Požrejo je drug izraz za "plačajo mu shitload denarja".

To je dandanašnji uspeh.

Prodati konkurenčen produkt veliki korporaciji ...

Za lastnika(e) čisto O.K.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Cervantes,
nič skrbeti. Trenutna PM je rekla da je ona rešiteljica da ni trojke itd, in zaprla Gobec JJ tipom. Edino kar je dodala je tudi to, da dokler je javna poraba prevelika, se bomo zadolževali... No še preden boš pa ploskal v svoj uspeh, te bom opomnil da je taista vlada letos v dveh mesecih naredila skoraj 500mil€ primanjkljaja. Veš mesecev je pa 12. Seveda smo iz krize, tiste mentalne ker je več ni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

No, hvalabogu!
Res sem te že pogrešal.
Kot vedno, briljantna analiza.

Mipe ::

BDP pa raste. Baje.

Matako ::

Jaz sem s svojimi mazivi zelo zadovoljen. Sploh ne čutim!
/\/\.K.

drvo ::

So po dvajsetih letih maziva še potrebna?

Mr.B ::

Cervantes,
sej vem veš včerajšnja predstava horde policistov, je stala verjetno več, kot so lovljenji kriminalci zaslužili v enem letu. Pač se dela. Sploh so mi všeč tvoje analize in samo-pomilovano jype-vo komentiranje. Verjetno ti bo jype, dal obrestno obrestni račun, kako bi bili na konju če JJ-ji nebi zavrnili njihovih reform. No verjetno bi pričarali najmanj 200+nekaj kusur na mesec mijončkov, toliko nas vsak mesec stanejo obresti za to družbeno ureditev. PS, pa ni potrebno odgovoriti, ker verjetno ne veš kako teh 200miljonov+ mesečno obresti...

BDP pa raste. Baje
Od 2008 je konkretno padel. Samo kaj ko potem bereš da se ocena Banke Sloveniji in Ocena Samih bank, glede njihovega kapitala razlikujejo za cca 1.3 milijarde€.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Moje analize? Jaz tu nič ne analiziram, samo zajebavam.
>:D

jype ::

Ah, saj jaz analiziram, pa sem vedno bolj prepričan, da gre v primeru Mr.B za granit.

Cervantes ::

jype je izjavil:

Ah, saj jaz analiziram, pa sem vedno bolj prepričan, da gre v primeru Mr.B za granit.

Upanje umre zadnje.

jype ::

Mr.B> jype, Da nate ne pozabim, si že na kaj odgovoril....

Sem - na koherentno izražene misli že večkrat.

Mr.B ::

jype,
vem pač si povedal cervantesu da boš spizdil. Oziroma ti. nekoherentne misli predstavljajo tvoje trole, na katere pač nimaš in nočeš odgovoriti. Recimo kako bi umestil predlog pahorjeve reforme, ko pa leta 2014 vsak mesec plačujemo cca 200+miljonov € samo za obresti kreditov, predstave uspešnosti vlade. Ok kot smo že v nekoherentnih msilih izrazili, rabimo te grde kapitaliste, drugače se nam vse sesuje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ZaphodBB ::

Mr.B... A se nismo zmenil, da boš redno jemal tablete?

Mr.B ::

ZaphodBB,
smo se, samo te nemške so boljše. Pri nas v nemačkoj, pač ne govorijo kako smo uspešni, ko se statistično v letu 2014 zadolži država vsak mesec 1 mijardo ojrov, pa za kredit plačuje, no blizu 240mil€ mesečnih obresti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

@Mr.B

ti nič ne plačuješ ...

Si se izselil ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Invictus,
Sej je jype tudi rekel, DA SE BO.
Torej pač sprejmi jype troll kot dejstvo, potem boš itak imel motnje. Ko za tabletke z imenom "ignoranca je blagodejna", obstajala ne bo:))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

Mr.B je izjavil:

Invictus,
Sej je jype tudi rekel, DA SE BO.
Torej pač sprejmi jype troll kot dejstvo, potem boš itak imel motnje. Ko za tabletke z imenom "ignoranca je blagodejna", obstajala ne bo:))

Ampak se še ni.

Ti si se že ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Invictus,
ja in kaj ima to veze z argumentacijo na moje proste spise namenjene jype ?

Vprašal bi se, morda je jype en izmed tistih, o katerih veselo pridiga. Sej veš prisesane na državne jasli in korita. Njim je tak status najbolj ušeč. Potem ko teh jasli ne bo več, ergo ti ti grdi kapitalisti bi radi svoj denar nazaj, bo pač spizdil. Ergo prodaja ti demokratičen socializem, kot ta vlada, ki pravi da dela izjemno dobro z cca 240 miljionskimi mesečnimi obresti. Ergo če gremo s tem tempom, bomo letos potrebovali 12 (mesecev) x 240 miljonov, khm nov kredit, ker bi v nasprotnem primeru potrebovali skoraj 15% rast gospodarstva zgolj za pokrivanje zapadlih obresti. Hm, ti kar verjami v demokratični socializem. Samo za namig, za reševanje forum 21 banke. In glejga vsi te vojački iz forum 21 banke, so počasi presedlali na DUB, in na prestrukturiranje. Mislm da ti je to dovolj jasno in ne utopično.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Mr.B> Sej veš prisesane na državne jasli in korita.

To se dobro sliši, ampak jaz nisem doktor znanosti v svetovnem vrhu svojega področja, da bi mi lahko katerikoli uradnik določal višino osebnega dohodka. Niti nisem volil za Viranta, niti za Lukšiča, niti za Alenko.

Ampak to tvojih obscenih laži in vztrajnega ponavljanja istih dadaističnih vozlov ne ustavi in ga, če je sklep o granitu pravilen, nikoli ne bo.

Glede mojega odhoda te moram prav tako popraviti: Napisal sem, da se meni ne mudi z delom za boljšo državo, ker imam vse žive opcije odprte, medtem ko jih mnogi drugi, ki v tej temi jamrajo nad obscenostjo te iste države, nimajo, pa se kljub temu ne lotijo dela (ki ga je ogromno in je težko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

bluefish ::

Mr.B je izjavil:

Invictus,
ja in kaj ima to veze z argumentacijo na moje proste spise namenjene jype ?
Daj no, še prvošolčki pišejo slovnično boljše in vsebinsko koherentnejše proste spise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mr.B ::

bluefish,
moja slovenščina je bolj v kurcu. Trdim pa za to, ker bi si lahko kakšne udarne članke napačno razlagal...
Primer 1 :

cca 240 mil€/mesec minusa in to vsak tekoči mesec v 2014 + cca 1.3 miljarde €/mesec novega dolga vsak mesec v 2014 = Uspešno vodenje države & Vlada dala Janši dober razlog za upokojitev

Kako se privatizira up rešuje vojaka Forum 21 = Odgovor na odgovor: Vse igre našega striženja

Da, verjetno je bolje, da se kar obrnem, sem kot kaže funkcionalno in misleno nepismen, ker meni je to bolj v smislu katastrofe in ne pozitive...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mufasa ::

jype je izjavil:

Mr.B> Sej veš prisesane na državne jasli in korita.

To se dobro sliši, ampak jaz nisem doktor znanosti v svetovnem vrhu svojega področja, da bi mi lahko katerikoli uradnik določal višino osebnega dohodka. Niti nisem volil za Viranta, niti za Lukšiča, niti za Alenko.

Ampak to tvojih obscenih laži in vztrajnega ponavljanja istih dadaističnih vozlov ne ustavi in ga, če je sklep o granitu pravilen, nikoli ne bo.

Glede mojega odhoda te moram prav tako popraviti: Napisal sem, da se meni ne mudi z delom za boljšo državo, ker imam vse žive opcije odprte, medtem ko jih mnogi drugi, ki v tej temi jamrajo nad obscenostjo te iste države, nimajo, pa se kljub temu ne lotijo dela (ki ga je ogromno in je težko).


Si, si...luksija si oz njegovega predhodnika.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Pšenični ::

Mr.B ::

Sedaj uradno potrjujejo da je zdravstvo v razsulu : Alenka Trop Skaza verjetno ne bo več dolgo ministrica.
Še sreča da je za to kriva novopečena ministrica.
Pa fantje niso niti uradno začeli šPARAT.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Ne ga srati še ena pravljica, ki ni primerna za Slovenijo. Pač FDV filozofija, postavljena v Kvantne časovne okvirej, all we need is time.... Ok če "bi" toretično enko služili kot te balkanci, bi se še vedno morali zadolžiti, no morda za tretjino manj..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Preberi si "Time Reborn", by Lee Smolin. Da boš nehal nakladati o času.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Cervantes,
sej vem A.B. je to tudi, da si ravno cela vlada ni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Kaj je A.B. tudi, in če vlada ni cela, a je pol počena?
:))

Mr.B ::

Cervantes,
kakorkoli obračaš : vezalen je fizična osnova, ko se spraviš ti na kvantni nivo, pač ti gledaš na kvantne procesorje, jaz pa na asociacije kvantne fizike. Ergo tam ni časa. Čas meri zunanji sovražnik, A.B. nima oziroma v teorije opisovanja same kvantne bla bla bla, ni reference na čas ergo a.b. zato ima tudi verjetnosti račun tu težo pri izidu, ki bi ustrezal vsem.... Na prvi zadetek
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Ti se rajši malo osredotoči na Schrödingerjevo enačbo. Ali bolje poznaš svojo gibalno količino, ali morda lokacijo?
Ker imam občutek, da ti oboje malo uhaja. Pa sorry, Erwin.

Zgodovina sprememb…

««
237 / 279
»»