» »

Vlada 2013

Vlada 2013

Temo vidijo: vsi
««
159 / 279
»»

Okapi ::

Ne upajo pa si sami izmišljevati stvari.>:D

O.

Double_J ::

http://www.siol.net/novice/svet/2013/09...

Po polovici leta nove vlade je rezultat jasen... pomoč na koncu tega meseca.
Dve šivanki...

Cervantes ::

Mah...to poslušam že od januarja...

Karaya 52 ::

Prej ko pride pomoc oz. zunanja kontrola, bolje bo, ker vazelin na crnem trgu ze rekorde pobira, sampanjec pa mi v hladilniku samo prostor zavzema. Je pa zanimivo policijsko zokanje Zokita v predvolilnem casu PS. Zdj pa vi men puvejte, ce je to normaln, de. Spet neverjetno manevriranje cudnih struktur, ki po nakljucju sprozajo postopke ravno v "pravem casu".

Mr.B ::

bluefish, upam da teh nekaj piklih ne bodo spregledali, ko se ponavadi uresničijo. Verjetno so se dvignili nad nivo, skladno z tistimi ki jih financirajo , ergo državljanov. No bomo videli kako bo ta višji nivo pred rodetom deloval...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Prej ko pride pomoc oz. zunanja kontrola, bolje bo, ker vazelin na crnem trgu ze rekorde pobira, sampanjec pa mi v hladilniku samo prostor zavzema. Je pa zanimivo policijsko zokanje Zokita v predvolilnem casu PS. Zdj pa vi men puvejte, ce je to normaln, de. Spet neverjetno manevriranje cudnih struktur, ki po nakljucju sprozajo postopke ravno v "pravem casu".


K, si že nabavil šnopc za Trojko? Močan naj bo, bodo rabili za tiste "facepalm trenutke". Priloži tudi prisrčnico - za na sestanke z vlado.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Matako, samo Hypo banko (ki je sedaj v fazi prodaje)naj prodajo, oziroma ko jo bodo prodali se bo marsikateri Slovesnki "eliti" začelo tresti.
In zelo dobro si zapomnite, trojka ne bo reševala nič, samo napisala bo procente. Glede na to da so protestniki pokazali svoj politični obraz, se je tudi nakazalo, in se tudi izvaja na čigavih plečih se bo to reševalo. Krivi "s strani socialno čutečnih in protestnikov" pa ne bodo tisti, ki so kredite vzeli, za katere so vedeli da jih ne bodo spososbni vračati, ampak uni grdi kapitalisti vključujoč Slovenskih....

PS danes so potrdili pisanje "časnikov" ne financiranih novinarjev iz foruma 21, tudi uraadno potrdili nekaj včerajšnjih zapisanih trditev...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

Glede na to da so protestniki pokazali svoj politični obraz,


si bil na zadnjih protestih

ne?

kaj potem jokaš

če sam nič ne narediš

Matako ::

B, BMK. Trojkarji bodo itak dolgočasni kravatarji, vrnimo se k našim... barvitejšim likom!

Kot vem, je v Luki prisesan Miro Senica, lobijem bom naredil konec, je ob imenovanju zatrjeval šef Luke Koper Gašpar Gašpar Mišič. Zdaj mu prav odvetniški pisarni Mira Senice in Aleksandra Čeferina pomagata pregledovati pretekle posle Luke.

http://www.finance.si/8347167/Mi%C5%A1i...

:)) Ko šef. Dži-dži Emme mi postaja všeč, ima dobro mešanico jebivetrstva in "in ur face" pristopa. Definitivno kandidat za "Lik leta", če bomo imeli to glasovanje (lahko bi!).

M, spusti žogo in pojdi pod tuš. Tekme je konec.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Matev, ps smo videli kdo jih je organiziral, in proti komu so demonstrairali, nje. Kaj šele spisek eminentnig govornikov. No večina ima težave, odkar so rekli, da se bo Hypo banka začela prodajati.

http://www.protest.si/protesti-in-demon...
http://www.dnevnik.si/tag/protesti%2020...
https://www.facebook.com/JanezJansaNajO...

PS Mate, če si ofca, ko v zgodbi GGM ne vidiš predstave za narod, potem ti kar protestiraj. ČE si na seskih države, ti bodo ti začeli preshati. No sej poznamo krivce. Uni JJ tajkuni itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

ja
ampak pa daj ti organiziraj in naredi proteste

imel si možnost da bi se udeležil... ampak mislim da ti ni všeč da so bili proti tvojemu njeju in avrselfs

Matako ::

Naredimo dil, M. Ti skini Lubeja, da ne vidim več te fuk-face - mi pa pridemo na proteste. Pošteno? EDIT: pa še Žulja aka Kričača se znebi, lik preseda! Jaz sem probal, pa ne gre (zato sem ven).. trdovratni mamoljubci so to.. mogoče boš ti imel več uspeha! Samo brez tega kar pozabi na proteste, jih dušijo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Matev, iti na cesto zaradi napačnih ciljev, hmm Že vidim smo bili zavedeni, itd... Težko je Matev, ko ugotoviš da si dobil v dupe brez vazelina. No ampak veš kruha in iger, brez da bi kdo delal in bil odgovoren, pač je lažje reči, krivi so uni grdi : po spisku seveda odvisno od poslušalcev...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

jaz sem bil na protestih
ja

tebe pa nisem videl - pa si tu najbolj glasen
in najbolj proti sedanjemu stanju - ampak to stanje v resnici podpiraš in dovoljuješ

si kot virant

Mr.B ::

Matev, mene pa ne moreš tako na glup način zavajati. Ko začenjo Socialno čuteči govoriti o odrekanju, potem pa začnejo o partizanih in domobrancih, tajkunih, grdih kapitalistih, Bankah (ki hočejo samo denar nazaj, ki so ga posodile), no pa kar naštevaj dalje zakaj si se že udeleževal protestov...
No dobil si pa ravno to, proti kateremu si protestiral, samo da so to NAŠI, ne njihovi. Glede na vse kar se je v zadnjih mesecih odvezamalo ljudem, bi bil uni tadrugi že na KRIŽU, da te malo protestiram...

No vzemi si pet minut, in napiši proti čemu si protestiral, potem pa napiši koliko je / bo sedaj meja, ko boš dejansko spet protestiral... Res je težko proti raznim Socialno čutečim protestirat, sej vem, te so 45 zmagali :))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

hmm

važno da si zadovoljen s sedanjo vlado
in da ne protestiraš

jaz za razliko od tebe nisem zadovoljen

zato sem šel na ulico
in sem pripravljen - spet za razliko od tebe - iti ponovno

...
in pa glede teh tvojih domobrancev in tvojig partizanov
dej odrast in začni živeti v sedanjosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Mr.B ::

Matev , zelo malo si rabil da si potegnil ven domobrance. No že leta 2012 sem pluval po portestnikih, sedaj pa si želim tako vlado dalje, all the way. Ker preden narod ne sprejme odgovornosti, tudi rešitve ne bo. Oziroma na enostavni način povedano, prodajanje bljižnic narodu, ne reši nobenega problema. No nekako tako, kot če se zapohaš, ali pa se napiše, naslednji dan je kvečemu slabše, po desetih letih, pa ti še kaj odpove, tako da morda takrat sprejmeš dogornost. No če pa so ti všeč domobranci, se zamisli da je danes več partizanov, kot jih je bilo leta 45. Lep fuckup.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BALAST ::

Mr.B ima point!

Kdor gre na ulico pomeni samo da se odziva na provokacije, ne ve pa kaj točno si želi spremeniti!

Sami rdeči in beli so zgodba, ki še do danes ni razčiščena in samo obravnavanje v javnosti je preveč občutljivo, do ne omenim koliko dokumentov iz obdobja med vojno in po vojni je doživelo ali izbris, spremembo ali pa so celo ukradeni!

Čeprav nas večina ve da gre le za zgodovinsko koristoljubje določenih osebkov, nimaš dovolj podlage, kdo je koga potunkal in kdo je kaj storil?
Zakaj misliš da v šolah ne učijo nobenega ozadja samih dogodkov po vojni, če še med vojno niso bili razčiščeni!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Matev ::

mr.b
sedaj pa si želim tako vlado dalje, all the way


ja saj jo imaš

ampak meni ni všeč to kar počnejo/počnete

vsi .. ni razlike med frjolčnimi ali koderlajsastimi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Mr.B ::

Matev, hvala. Ste uspešni in boste uspešni.
Bati se moraš dejansko dveh stvari :
- spontanih protestov, kjer bo dejansko tekla kri
- kaj bodo naredili tisti, ko jim bo država dejansko odrezale seske, s katerimi smo, hm no kako se reče multikolturnost, itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fritz ::

Matako je izjavil:

B, BMK. Trojkarji bodo itak dolgočasni kravatarji, vrnimo se k našim... barvitejšim likom!

Kot vem, je v Luki prisesan Miro Senica, lobijem bom naredil konec, je ob imenovanju zatrjeval šef Luke Koper Gašpar Gašpar Mišič. Zdaj mu prav odvetniški pisarni Mira Senice in Aleksandra Čeferina pomagata pregledovati pretekle posle Luke.

http://www.finance.si/8347167/Mi%C5%A1i...

:)) Ko šef. Dži-dži Emme mi postaja všeč, ima dobro mešanico jebivetrstva in "in ur face" pristopa. Definitivno kandidat za "Lik leta", če bomo imeli to glasovanje (lahko bi!).

M, spusti žogo in pojdi pod tuš. Tekme je konec.

Če se elita krega na tak način, da ven padejo podatki, ki so lahkopodlaga za obtožnice, potem je to bistveno bolje od ideoloških bojev, ki so samo predstava za publiko.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Karaya 52 ::

Matako je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Prej ko pride pomoc oz. zunanja kontrola, bolje bo, ker vazelin na crnem trgu ze rekorde pobira, sampanjec pa mi v hladilniku samo prostor zavzema. Je pa zanimivo policijsko zokanje Zokita v predvolilnem casu PS. Zdj pa vi men puvejte, ce je to normaln, de. Spet neverjetno manevriranje cudnih struktur, ki po nakljucju sprozajo postopke ravno v "pravem casu".


K, si že nabavil šnopc za Trojko? Močan naj bo, bodo rabili za tiste "facepalm trenutke". Priloži tudi prisrčnico - za na sestanke z vlado.


Hudič je, ker ti nadzorniki iz Bruslja počasi kapljajo v Slovenijo. En v tisto banko, drug v Banko Slovenije. Js sm računal na oznanilo in uraden sprejem na letališču, kjer bi jih pričakali s pleh bando, žganjem in sprevodom gasilskih vozil. Ob tej priložnosti bi od mrtvih verjetno vstala tudi VLV.

Malajlo ::

Karaya, eno tablco vzem, gor napiš EU comm., pa vsak dan cakaj na Adriin avion iz Bruslja (bodi pozoren tudi na druge prevoznike in tudi druge kraje). Čakaj jih s pripravljenim šilcem šnopsa pa prstom na cd plejerju (ker pleh muzke za tvoje neumnosti ne bo).
Pa še tvojega slovenceljskega navijanja, naj država crkne, bomo prišparani.
Socialna država ti bo še vedno stala ob strani. Vsaj zaenkrat, dokler ste v manjšini.

Karaya 52 ::

Nisem prejemnik rent tako da od socialne države ničesar nimam, razen višjih davkov, dražjih vinjet, milijardnega poroštva F21 bankama etc. Baje pa se je vlada v teh dneh že neformalno dogovorila za pomoč, ki prihaja v naslednjih dneh.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Karaya 52 je izjavil:

Nisem prejemnik rent tako da od socialne države ničesar nimam, razen višjih davkov, dražjih vinjet, milijardnega poroštva F21 bankama etc. Baje pa se je vlada v teh dneh že neformalno dogovorila za pomoč, ki prihaja v naslednjih dneh.

Pa sej jih to fiskalno pravilo drži na ketni, zakaj taka jamr?

Mr.B ::

PaX_MaN, sej jih bo, samo ne vem kako boš svojim ofcam dopovedal, da bomo zapravili 4 miljarde € (ako ne več) manj. Hm in to brez vzetega cenat kredita. Bo zanimivo, namesto da bi lasnko leto zapravili 1 miljardo manj, letos dodatno miljardo manj, smo in bomo pa pa podrli rekord Pahoraj, ko bomo v enem letu zapravili toliko kot je Pahor v treh letih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Karaya 52 ::

Slab poizkus, PaxMan. Js se drugače itak večini davkom izognem, logično, saj nisem nori mazohist, da bi Hermanu Rigelniku banko izplačal. To prepuščam tebi.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Hermanu Rigelnik- pa on je ja socialno čuteč. On si na leto "vsaj sedaj" izplača toliko kot bi nekaj privržencev tipa PaX_Man celo življenje ne zaslužila, pa potem ti o z veseljem pravil kako se je potrebno odrekat, samo pri njemu ne bo lačnih otrok in mater samohranilk, samo uni predebeli, in tisti ki se norčujejo shrane.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

Karaya 52 je izjavil:

Slab poizkus, PaxMan. Js se drugače itak večini davkom izognem, logično, saj nisem nori mazohist, da bi Hermanu Rigelniku banko izplačal. To prepuščam tebi.

O, o tem kako naj urihtamo državo nam soli pamet davčni utajevalec.
Zgleda tem mogu dat zraven na listo kjer prebivajo Gregor "Napaka" Golobić, Jože "Tri mesece pa konc" Damijan, Rado "Ne dam imen" Pezdir, Tomaž "Strokovni svetovalec stranke" Štih, Janez "Neustavni" Šušteršič, Matej "Trikrat Za TEŠ6" Lahovnik, in podobni kalibri.

Karaya 52 ::

Kaj ti naj rečem, rad imam cel anus, upam da ne zahtevam preveč. Če želiš biti porok Hermanu Rigelniku in Romani Pajenk pa bodi. Naslednjič na blagajni poglej na račun. En procent za Probanko, en procent za Factor banko. ;)

PaX_MaN ::

Karaya 52 je izjavil:

Kaj ti naj rečem, rad imam cel anus, upam da ne zahtevam preveč.

Cool story bro, ampak s tem si potrdil da si strahopetec k lažje vrže puško v koruzo kot pa da bi dal dnar kjer je njegova goflja in se spoprijel s problemom kot pridigaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

bluefish ::

Če bi mu res kaj falilo, bi jo že zdavnaj popihal kam drugam. Je očitno tu le prelepo, pa še davkom se lahko izogiba brez večjega strahu.

Karaya 52 ::

Lej, papirji, formalnosti, samo to še potrebujem. ;)

PaX_MaN je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Kaj ti naj rečem, rad imam cel anus, upam da ne zahtevam preveč.

Cool story bro, ampak s tem si potrdil da si strahopetec k lažje vrže puško v koruzo kot pa da bi dal dnar kjer je njegova goflja in se spoprijel s problemom kot pridigaš.


To bi se končalo v slogu cankarjanske patetike. Večina Slovencev se je odločila, da bo poplačala Rigelnikov zapitek. Tako pač je.

Mr.B ::

PaX_MaN, zgodba za TEŠ 6, je že kot se reče v mlinih izvršne oblasti. No pri nekateriih pa so problemi in še ne sumi. Čudno da je jype čisto tiho "na dopustu", ko bi lahko kaj o princeski omenil. PaX_MaN, verjetno država nima denarja, da bi lobirala za nakup balkanskega dela Hypo banke, ki je sedaj v prodaji. Po pordaji bodo marsikateri čaščeni dobivali pozive za sedet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

za tiste ki jambrajo da ni koristi od fiskalnega zlatega pravila
naj povem da ga je slovenija sicer zapislaa v ustavo
a ga ne upošteva

tu je potrebno še en korak narediti

Mr.B ::

Matev, morda bi bilo dobro, da pogledaš datum, kdaj le ta vlelja. Glede na šepetanje, je itak nepomembno, bodo ta kruceFIX naredili tujci.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

blackpirat ::

Od 2015 naprej, ampak do takrat bo treba JS zmanjšati za najmanj 10%. Imeli bomo proteste. Štukelj bo glavni!
"I do not argue with people, I correct them"

Matev ::

morda bi bilo dobro, da pogledaš datum, kdaj le ta vlelja.


fiskalno pravilo bi moralo veljati že včeraj ali bolje rečeno že 20 let

pa ne

v tem je problem pravim

Matako ::

Pravil si, da je _že_ zapisano v ustavo, kar ni res. Se pravi ne moreš reši, da se ga ne upošteva, če ga še ni.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matev ::

Pravil si, da je _že_ zapisano v ustavo, kar ni res. Se pravi ne moreš reši, da se ga ne upošteva, če ga še ni.


škoda da nisi v slovenščini napisal
no ali pa tudi ne

Matako ::

Matev je izjavil:

Pravil si, da je _že_ zapisano v ustavo, kar ni res. Se pravi ne moreš reši, da se ga ne upošteva, če ga še ni.


škoda da nisi v slovenščini napisal
no ali pa tudi ne


Ja škoda, g. Nabijalski.

Pa pozdravi mi Lubeja.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bluefish ::

Mr.B je izjavil:

Matev, morda bi bilo dobro, da pogledaš datum, kdaj le ta vlelja. Glede na šepetanje, je itak nepomembno, bodo ta kruceFIX naredili tujci.
Od 2015 naprej se bosta torej cedila med in mleko.

Invictus ::

Mislim da se bosta od 2015 bolj cedila znoj in solze ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Cervantes ::

Invictus je izjavil:

Mislim da se bosta od 2015 bolj cedila znoj in solze ...

Se strinjam, samo letnico si falil. Pa pozabil si na kri.

Invictus ::

Kri pride leta 2016 ...

Ko bo zmanjkalo znoja in solz.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pegasus ::

Ah dej no, ne bit dramatičen ... Slovenci se pa ja že celo svojo zgodovino pridno klanjamo gospodarjem! Videti je, da imamo znoja in solz v neomejenih količinah ...

Mr.B ::

Glede na to, da Slovenci požrejo vsak gnoj, bodo tudi tega.

PS , sem se izognil JJ provokaciji, trenutne politike.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

blackpirat ::

Mr.B je izjavil:

Glede na to, da Slovenci požrejo vsak gnoj, bodo tudi tega.

PS , sem se izognil JJ provokaciji, trenutne politike.



Ne pa nisi, ponovno omenjaš JJ.
"I do not argue with people, I correct them"

bluefish ::

Bom pa jaz omenil JJ. No, v SDS so se spet preoblekli v klovne: http://www.delo.si/novice/politika/sds-...

Zrelo za prijavo na policijo zaradi pozivanja k prekršku.

Fritz ::

bluefish je izjavil:

Bom pa jaz omenil JJ. No, v SDS so se spet preoblekli v klovne: http://www.delo.si/novice/politika/sds-...

Zrelo za prijavo na policijo zaradi pozivanja k prekršku.

K prekršku? Ker predlagajo, da si zadevo zalepiš s sekundnim lepilom na vetrobransko steklo? Dumb&dumber Co. 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein
««
159 / 279
»»