» »

Samsung s prvo predstavitvijo z MWC-ja

1
2
»

WhiteAngel ::

Gregor P je izjavil:

Ne, nisi, jaz tudi že več kot leto kupujem to tablico, kaj tablico še pametni telefon poleg (sem še kar na N900);


Aha, no saj N900 imam tudi jaz, ker nisem še našel ustrezne zamenjave. Pravzaprav sem ravno prejšnji teden kupil novo baterijo za 13 EUR, tako da je zdaj spet dobra za nekaj let :)

petrus ::

Pithlit je izjavil:

Ne vem... sam zame ni treba. Dumbphone za klice in SMS-e. Tablice itak obvladajo vse ostalo (če že ne gre drugače, 3g dongle).

Se strinjam, Nokio 105 za 20€ katero polniš enkrat na mesec in je to to.

The Nokia 105 gives you up to 12.5 hours of talk time.
And you can leave it on standby for up to 35 days.

stati inu obstati

Ashrack ::

petrus je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ne vem... sam zame ni treba. Dumbphone za klice in SMS-e. Tablice itak obvladajo vse ostalo (če že ne gre drugače, 3g dongle).

Se strinjam, Nokio 105 za 20€ katero polniš enkrat na mesec in je to to.

The Nokia 105 gives you up to 12.5 hours of talk time.
And you can leave it on standby for up to 35 days.


ce bi mi telefon tok casa zdrzal bi ze pozabil kam se polnilec vtaknil ;)
....

antonija ::

http://www.gsmarena.com/philips_x528-46...
Stand-by Up to 2400 h

Tle verjetno kupis nov telefon namesto da polnis baterijo :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

FlyingBee ::

standby niti ni toliko pomemben oziroma to znajo tudi drugi dovolj dobro, resimo Note ima 12 ur 3g talk time, ampak samo 4 ure web browse

antonija ::

Ta telefon (105) je za uporabljat kot telefon, ne kot zepni racunalnik. In ce ne drajsas FBja cele dneve in uporabljas telefon kot telefon, potem je standby zelo pomemben.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PrimozR ::

Pithlit je izjavil:

Ne vem... sam zame ni treba. Dumbphone za klice in SMS-e. Tablice itak obvladajo vse ostalo (če že ne gre drugače, 3g dongle).

Jah sam pol morš doplačat al vsaj SIM kartico (10 € pri Mobitelu) ali pa imeti dve naročnini. Če šeraš WiFi hotspot imaš samo eno naročnino, tistih 20 € za paket 2013, to je pa to.

FlyingBee je izjavil:

standby niti ni toliko pomemben oziroma to znajo tudi drugi dovolj dobro, resimo Note ima 12 ur 3g talk time, ampak samo 4 ure web browse

Ja, ker 5+ colski displej porabi OGROMNO baterije. Pa za talk potrebuješ samo GSM, za browsanje pa 3G povezavo, da je udobno (ali pa WiFi), več procesorske moči, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

FlyingBee ::

ja, točno to sem hotel dopovedati, tile poceni dumbfoni so za tiste, ki jih nujno morajo v žep spravit in veliko telefonirat, ostalo pa jih na terenu briga ... imaš pa s smartfonom še ostale možnosti, ki pa baterijo kurijo kot za šalo in še veliki so

vsekakor samo za telefoniranje in sms-e ne rabimo smartfone

Zgodovina sprememb…

matejdro ::

Tudi smartphone zdrži par dni v standbyju. Ko ga pa začneš uporabljati, pa ta čas strmo pade.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 7 2012 neuradni ROM

Oddelek: Pomoč in nasveti
6861 (715) Qushaak
»

Samsung s prvo predstavitvijo z MWC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5816058 (13723) matejdro
»

Samsung Galaxy Tab 2 ali Ipad2

Oddelek: Kaj kupiti
247303 (6877) M-XXXX
»

Samsung Galaxy Note 10.1 še ta mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5920819 (18010) nekikr
»

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
238693 (7282) salesky

Več podobnih tem