» »

Asea experience

Asea experience

HeiJack ::

Najprej lep pozdrav vsem, nočem smetit, ampak bi rad delil in posledično dobil še kak odziv od koga drugega...
Je pa stvar sledeča; Seveda je skoraj vsak malce skeptik, tudi sam sem, priznam. Norca sem se delal, ko mi je kolega
govoril, kako oh in sploh mu pomaga "ta slana voda" pri Crownovi bolezni, kako nima več mačka, ko ga pije prejšnji dan, ...
Uglavnem ziher je naštel 10 razlogov. Ok, sem se pol hecal, pol najboljš, da vsi žlampamo to zadevo in smo zmagal ...

In po parih mesecih si rečem, ajde, kupim eno škatlo, pijem, pa da vidimo.
Počakam teden dni, dhl dostavi voila. Še ženi dam eno flašo, zjutraj en štamprle, zvečer en štamprle, pa da vidimo.
Sem na srečo zdrav, lahko mi le škodi si rečem :) Zanimivo mi je postalo pa po enem tednu, ko sva že skoraj avtomatsko
zvečer in zjutraj že pila to "bad taste" vodo. Že celo življenje mi je muka zjutraj vstat, s službe dostikrat pridem
izmozgan (pač skozi moram razmišljat), tako da si privoščim pol urce počitka popoldne ... a zdej, kar imam energijo, pač po domače povedano kar cwetiva oba, možno da je tud placebo efekt, samo placebo ponavadi traja par dni in ne tri tedne...
Zanimivo si rečem. Zraven sem dobil še plastično pumpico, ki naj bi služila, da se pošpricaš po koži, če so kake težave. Ok, nimam težav, ima pa fotr skozi neke fleke po obrazu, pravi da se mu je na stara leta začela luskovica delat in da mu edino Elocom pomaga, ampak da je treba bit previden, ker tanjša kožo. Hmm, ajde si rečem, dam ti špric flaško, notr za en prst te vode in špricaj, kadar se spomniš. Čez 14 dni; jaz sem že čist pozabil, me pokliče fotr in pravi. "Ti, daj prnes mi eno flašo, men se je čist pozdravil!"
Opabato, nisem mu nič razlagal, samo dal sem mu šprico in rekel, probaj, mogoče ti bo pomagalo. To mi je potem dalo mal mislit in začel sem razmišljat tkole; ne bom nikomur utrujal, pač če me kdo vpraša, če lahko karkol pomagam, mu bom povedal, pač da zgleda deluje, vsaj pri meni in da dokler skeptik ne proba se bo zajebaval (dokler je seveda zdrav :) .

In še to, prejšnji teden je prabica (koroški izraz :p ) dobila napotnico za operacijo kolka čez 6 mesecev. Ker jo seveda boli ko hudič, si vsaki dan vzame aspirin (kao da ji nič drugega ne pomaga) in sem si rekel, ajde, častim ti eno flaško, samo ne pozabi mi pit zjutraj in zvečer. Včeraj me kliče, da ji že dva dni ni bilo treba vzet aspirina, prej ga je pa jedla skoraj vsak dan že slabe dve leti.

Kaj si vi mislite o tej zadevi? Ima še kdo drug kako tako zgodbo?

Prosim za komentarje.

P.S. pred pol leta sem se norca delal s takimi izpovedmi, pač še en nateg folka, da bi trošil, tako kot je 90% stvari sem si mislil, sedaj me je pa kar malo prizemljilo, sploh ko mi prabica, ki ji ne premakneš teorije za boga, reče, da to pa bo ... he he...

zee ::

Sestava te vode je?

Definitivno gre za placebo ucinek pri vseh osebah. IMO.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

HeiJack ::

Slana voda, samo okus je tak poseben (ko klor/sol/švic nevemkajše),
tko da nekaj definitivno še je.

bdoxx ::

zee je izjavil:

Sestava te vode je?

Definitivno gre za placebo ucinek pri vseh osebah. IMO.

tudi če gre za placebo učinek ne vidim problema, edino kar je važno in šteje da se bolje počutiš - oz misliš da se.

Lahko podaš link do tega izdelka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

zee ::

Sestava te vode torej ni navedena?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

HeiJack ::

Glede linka, pogooglaj, al pa videi so na Youtubu ...
Sestava je podana, NaCl in voda, samo okus je tolk poseben,
da ne znam povedat. Okus po redox molekulah :)

ToniT ::

Pozabil si še napisati ceno.... 95 EUR!

innerspace ::

HeiJack je izjavil:

Kaj si vi mislite o tej zadevi? Ima še kdo drug kako tako zgodbo?

Prosim za komentarje.


Naj povem vsaj to, da spletna trgovina, kjer so pred letom prodajali ASEO, je zdaj ne ponuja vec, trenutno nategujejo ljudi s koloidnim srebrom.

http://avemar-rak.com/vec-o-izdelkih.php

Ocitno sledijo nekim ezo-trendom ali jih celo ustvarjajo z veriznimi maili(dobil sem jih nekaj glede superduper koloidnega srebra).


Obvezno pogledat to:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/cu...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

HeiJack ::

Sem videl članek na Preverjeno, še preden sem sploh kaj slišal.
Fora da je ne prodajajo na oni strani pa je, da se ne sme tako prodajat,
pač naročiš lahko le direktno.
Ne da se mi poslušat a je nateg a ne, vprašal sem samo če ima kdo kako izkušnjo.

ToniT: 38€ je s poštnino in davkom vejdebaj...

innerspace ::

In kako ti bo "izkusnja" nekoga, ki ne razume placeba, pomagala?

Da je nateg, je jasno...o tem ni treba vec razmisljat.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Avenger ::

Moram reči, da je njihov pejdž izjemno marketinško zasnovan, poleg tega se je zelo težko dokopat do cene, ki je, logično, previsoka za vsaj faktor 10. Tudi z nevemkoliko stopenjskimi elektrolizami in encimskimi procesi v masovni proizvodnji ne bi mogel preseč 10€ lastne cene, in 30€ prodajne... ne pa 120€. Razen če so encimi, ki so v igri, pridobljeni iz kačjih solz in tigrovih trepalnic.

Njihova razlaga:
Proizvodnja ASEA-e se začne z istimi sestavinami kot v proizvodnji Redox signalnih molekul v celici- z ultra čisto slano vodo. Torej so osnovne sestavine za izdelavo ASEA-e ultra čista destilirana voda in natrijev klorid.

Ta raztopina je nato izpostavljena zapletenemu večstopenjskemu elektrokemičnemu procesu, s katerim se razbijejo molekulske vezi v raztopini. Prosti atomi se nato s pomočjo encimskih postopkov zopet povežejo v nove molekule-Redox signalne molekule. Te so popolnoma iste kot tiste, ki jih proizvaja mitohondrij. Zelo pomembno je, da je mešanica teh molekul popolnoma uravnotežena.


Se pravi H2O, NaCl (destilirana) -> H + O2, NaCl -> H2O, Na Cl (kot jo proizvaja mitohondrij)???
Mešanica katerih molekul? Vode in soli??

Na pubmedu ni niti ene raziskave o tem. Niti ene. Za zeleni čaj recimo, jih je vsaj 100.

HeiJack: če še meni prineseš flaško, bom z veseljem probal... 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

HeiJack ::

Zanimivo se mi zdi to, da itak po logiki je bull* , ampak recimo pri očetu, ki je res sprobal od fiziološke raztopine do slane raztopine, ki jo je sam naredil (točno določen procent na 1l), in se umival po žariščih kjer se mu pojavlja luskovica, pa je bilo še slabše, sedaj ko se šprica pa s to vodo pa nima več teh zaplat. To mi ni jasno, ker placebo efekt zgleda deluje fizično na koži? Poleg tega kar nekaj mojih kolegov profesionalnih športnikov to konzumira in jim baje pomaga pri dosegu njihovih ciljev - od tam mi je tudi na uho prišlo, da sem sploh probal.

Je pa tko, cena ene flaše je 38€, kar se mi zdi da za sprobat ni velik, če računam, da zmečem za razne večerjice in ostali bull še pa še :)

Avenger, sorry, bi ti prinesel flaško, samo žal, nismo krave skup pasl ;) brez zamere

Ziga Dolhar ::

... pa saj je samo 38 EUR!
https://dolhar.si/

Brane22 ::

Ziga Dolhar je izjavil:

... pa saj je samo 38 EUR!


VErjetno je to bistven faktor pri placebu in je ta močnejši pri dražji flaški.

Ampak ker odnos očitno ni linearen, je nekdo po mnogo mozganaj in testiranja našel koleno pri €38.

Voilla ! Placebo-rich water ! :))

Avenger ::

HeiJack je izjavil:



Je pa tko, cena ene flaše je 38€, kar se mi zdi da za sprobat ni velik, če računam, da zmečem za razne večerjice in ostali bull še pa še :)


Ja? Kje?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

HeiJack ::

Škoda, res škoda, da se ne da v naši deželici normalno kako debato odpret, ker itak se vse konča pri denarju in skepticizmu.

Jest pravim, da ni ga denarja čez zdravje, če je placebo je pa placebo, glavno da gremo do zdravnika, ko smo že čisto pri koncu in nam uturi na hitro nek antibiotik in ga ližemo dokler ne zmanjka.

Avenger: eno flaško sem kupil direkt z njihove strani brez prijave (poslal sem mail), ker oni ponujajo 95€ + tax + dostava za cel paket 4 flaš, kar je tumač za slano vodo.

Škoda, bi mogoče z debato kaj dognal, pa bom raje sebi placebo prihranil, škodi mi ne, žena je pa končno zvečer ko gre otrok spat spet mal spočita ;)

zee ::

Ni kaj dognati. Placebo je placebo. Ti pijes slanico.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Avenger ::

HeiJack, z debato je nemogoče dognat ali je zadeva nateg ali revolucionaren dodatek. Nič ne rečem, da je samo placebo, ampak glede na dejstva, ima dobre možnosti za to, kljub temu, da noben ne oporeka tvoji izkušnji.

Sicer pa - dvojna slepa študija, zasnovana tako kot se spodobi. Bi bilo res tako težko izvest, n=20, kontrolna skupina=20, 60 dni? Še posebno če gre za produkt, ki malone čudežno ozdravlja vse po vrsti.

Tale firma prodaja "filtre" za vodo, pa tudi ustekleničeno vodo (5€ na liter, če se prav spomnim), obljubljajo vse živo, ampak ni nobenih dokazov. Živimo v vesolju, ki ima svoje zakone in je malo težko verjet, da je nek bioenergetik v kovinsko ohišje postavil par magnetov in skozi speljal cev in voila, živa voda. Karkoli že to pomeni. To njegovo vodo so v laboratoriju preiskovali na vse znane načine in niso mogli ugotovit nobene razlike med filtrirano in nefiltrirano.
živa voda

Sumim, da gre pri Asei za podobno zgodbo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Good Guy ::

Vse je u glav
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

internetna stran in naročilo

Oddelek: Loža
202468 (1456) Potigor
»

Razlika med morsko in kamneno soljo

Oddelek: Loža
459720 (8423) harvey
»

Cl + H2O

Oddelek: Šola
193805 (3317) Kamran

Flaška - nateg ali je kaj na tem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628595 (25268) Gandalfar
»

[Fizika-naloga] koliko molekul?

Oddelek: Šola
171646 (1282) R33D3M33R

Več podobnih tem