» »

adidas čevlji

adidas čevlji

neskiq ::

živjo vsem. sem nova na forumu in če sem temo napisal v napačen forum se že vnaprej opravičujem.

stvar je sledeča. zanima me če kdo pozna oziroma se mu sanja katera trgovina v Ljubljani in okolici ima podobne modele adidas čevljov. Pregledal sem kar nekaj slovenskih spletnih trgovin z ubutvijo in nisem našel nič primernega. hvala vsem že vnaprej za pomoč.





  • spremenilo: neskiq ()

HighBane ::

V cityparku je nova adidasova trgovina, sam ne bi vedel, kaj imajo.

bluefish ::

Glede na ves pomp ob otvoritvi je trgovinica bolj bogo založena. Je pa seveda možno, da najdeš ravno ta model.

fantasycamp ::

ja so kar dragi, majo novo robo sam preveč za moj žep, pride cenej če naročiš iz tujine...

dope1337 ::

Ti toplo priporočam ebay (če je le možno - cenovno bolje+izbira). Glede številke noge se ne bat, če čevljev le ne prodaja fizična oseba, imaš mesec dni časa da jih pošlješ nazaj (na prodajačeve stroške) in dobiš zaželjeno številko, če jo le imajo (na prodajalčeve stroške). Men se je že 3x zgodil, da cifra ni štimala (vedno drug prodajalec) pa se je vedn dal vse lepo zment.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

neskiq ::

hvala vsem za pomoč. Si bom uzel 1 dan frej in prebrskal cel btc city. če pa ne najdem potem pa ebay. res hvala vsem za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neskiq ()

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

fantasycamp ::

harvey je izjavil:

Morda Palmanova Outlet Village - Adidas Shop.


torej se odpelješ tha porabiš tono bencina in nimajo tvoje številke, še online shopa ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športni čevlji

Oddelek: Loža
4410895 (8137) krepki
»

Sneaker-Heads

Oddelek: Loža
214174 (2565) BivšiUser2
»

Pranje oblačil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510244 (8225) kuglvinkl
»

Adidas - kje kupiti?

Oddelek: Loža
142798 (2352) Kleemen
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315612 (14178) energetik

Več podobnih tem