» »

Zbogom, Presto

1
2
»

ank ::

Naj raje delajo na hitrosti. Res nimam časa čakati nekaj minut, da se stran naloži (nekatere strani). To poteka tako: najprej se naložijo nekaj elementov, potem se pri enem ustavi za dolgo časa, potem spet naloži nekaj elementov in potem se spet ustavi za nekaj časa. In tako dokler se ne naloži še zadnji element na strani. Ostali brskalniki napr. IE in Firefox takšno stran naložijo v nekaj trenutkih, Opera pa v nekaj minutah. Google opera slow loading pages, če mi ne verjamete. To napako imajo že od leta 2007. Sem raje šel nazaj na Firefox oz. Waterfox.

darkolord ::

Se ne spomnim, da bi se mi to kdaj zgodilo v zadnjih letih (razen tu in tam, ko se stran sploh ni naložila)...

CaqKa ::

mene to na andtoid telefonu moti. pa nima veze ce je to na chromu ali pa stock... in potem se nikoli ne znam nacudit, ali je povezava slo, ali pa je kaj drugega.

Ganon ::

pegasus je izjavil:

Kot jaz vidim zadeve, rendering engine nikoli ni bil konkurenčna prednost opere, vsaj ne na desktopu.


Tako zelo se motiš.

ank je izjavil:

Naj raje delajo na hitrosti. Res nimam časa čakati nekaj minut, da se stran naloži (nekatere strani). To poteka tako: najprej se naložijo nekaj elementov, potem se pri enem ustavi za dolgo časa, potem spet naloži nekaj elementov in potem se spet ustavi za nekaj časa. In tako dokler se ne naloži še zadnji element na strani. Ostali brskalniki napr. IE in Firefox takšno stran naložijo v nekaj trenutkih, Opera pa v nekaj minutah. Google opera slow loading pages, če mi ne verjamete. To napako imajo že od leta 2007. Sem raje šel nazaj na Firefox oz. Waterfox.


Nobenih težav tukaj, brskalnik je bliskovito hiter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

ank ::

Če vi nimate težav še ne pomeni, da ne obstajajo.

pegasus ::

Ganon je izjavil:

Tako zelo se motiš.
Me lahko razsvetliš?
Vem da so opera people zakrivili css in take zadeve, vendar kot uporabnik opere od njenega začetka (v2.0 dalje) vem tudi, da so se dolgo časa (nekje od v6 do v9) precej lovili okrog pravilnega (no, pričakovanega) izrisa strani. Poznam tudi izjave kolegov, ki pravijo, da če site dela v operi, potem dela povsod. Si na to ciljal?

Jst ::

S katero verzijo namerava Opera Desktop preiti na WebKit?


---

Nova Opera Beta za Android, ki uporablja WebKit, je trenutno en velik crap. Opera Mobile je dober full-feautured browser, nova Beta pa izgleda in se obnaša kot kakšen garažni projekt. Je pa res, da so z novim UI šli na generalni Android look and feel.


---

Upam, da se jim bo poteza obrestovala tako na Desktopu kot na Mobile.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Hmm, zgornji post sem napisal po tem, ko mi je Opera težila dva dni za upgrade in sem končno nadgradil. Sedaj sem se pa spomnil, da se bo WebKit forkal in iz njega nastal Blink. Cela zmeda. Opera si je izbrala super čas, res. :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

opeter ::

Saj v drugi novici piše, da bo Opera šla na Googlov Blink. Tako bomo imeli novega igralca med web-pogoni.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AmokRun ::

Danes je izšla prva preview verzija z webkitom.
http://my.opera.com/desktopteam/blog/op...

Jst ::

Mobile Opera z webkitom pa pred nekaj tedni. Zadeva je CRAP!!! Žalujem...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brskaj s posluhom: iz Opere zraste Vivaldi

Oddelek: Novice / Brskalniki
4512357 (9356) lolipop2
»

Firefox 22 prinesel Asm.js, WebRTC

Oddelek: Novice / Brskalniki
155267 (3795) hojnikb
»

Zbogom, Presto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6019889 (15550) Jst
»

Google razcepil WebKit v Blink

Oddelek: Novice / Brskalniki
186708 (5299) gendale
»

Apple izdal boljši brskalnik od Opere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8513462 (7688) techfreak :)

Več podobnih tem