» »

film 1080p šteka

film 1080p šteka

Gregor5816 ::

Ko sem hotel na prenosniku pogledat en 1080p film, slika ni tekla gladko, zvok se ni ujemal s sliko (nekaj sekund je prehiteval), občasno je tudi slika zmrznila. Je to normalno? Je računalnik prešvoh?



hojnikb ::

k-lite codec pack si dej gor
#brezpodpisa

Gregor5816 ::

Nič bolje ni. 720p filmi delajo normalno. Ravnokar sem še en 1080p probal, pa tudi normalno teče. Izgleda da je problem le pri tem filmu.

Hayabusa ::

Odpri film v vlc-ju in poglej codec details (ctrl +i).

ffdshow+ mpc-hc http://mpc-hc.sourceforge.net/downloads/ pa res, kakšen klite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Smrkc ::

koliko pa imaš rama? ko sem sam imel še ddr2 2GB sem opazil podobne probleme. Kot drugo pa, ali je sploh potrebno 1080p na laptopu predvajat? dvomim da boš na tako majhnem ekranu opazil razliko med 720 in 1080.

mailer ::

Mogoče pa prek hdmi-ja predvaja na 55" tv-ju in je dobro imeti večjo ločljivost.

Gregor5816 ::

Rama imam 4 GB DDR3. Drugi filmi delajo brez problemov. Filme gledam občasno tudi na TVju, zato imam raje filme v full HD ločljivosti. Sicer pa kot si omenil, na laptopu ni razlike tudi če gledam 720p

kloko ::

Še eno stvar je treba vedeti in sicer kje je spravljen film, ki ga gledaš. Je na disku ali na kakšnem USB mediju?

L.p., Kloko

Gregor5816 ::

Na disku sem imel film.

Karen ::

Probaj namestit XBMC player in poskusi srečo z njim. Pri meni je šlo, zgleda da je kar optimiziran - poročaj če je ok.

primozzzz ::

uporabi windows media player home cinema :) www.mpc-hc.org/
NI PODPISA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Občasno štekanje pri predvajanju preko HDMI

Oddelek: Zvok in slika
473199 (2155) sejmon
»

HD na PC-ju, minimalne zahteve?

Oddelek: Zvok in slika
456115 (3288) zavajon
»

Gledanje FULL HD na računalniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5511679 (10554) oracle
»

minimum za hd playback?

Oddelek: Zvok in slika
332267 (1583) _Sajmon_

Več podobnih tem