» »

Kje lahko dobim naslednje stvari - Hallowen

Kje lahko dobim naslednje stvari - Hallowen

Tydek ::

Pozdravljeni!

Rabil bi naslednje stvari, a ne vem kje se točno dobi. Rabim pa naslednje stvari, da lahko naredim.

1 1-Pt (16 Fl. Oz.) Light Corn Syrup
2 1-oz. Bottles Red Food Coloring
3. Liquid latex ? ....pa še glede pudra, ker sem moški me zanima katero firmo priporočate je kakšna razlika, ker na to se pa ne spoznam :))

Hvala za pomoč

Tydek ::

Glede light corn syrup ( tekočega koruznega sirupa ) ni problem baje, da se da doma narediti. Vseeno, če kdo ve kje lahko kupim na kakšni slovenski strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

figula ::

Rdeče barvilo boš našel v navadnih trgovinah. Poglej med policami, kjer imajo sladke dodatke za pecivo, mrvice in rožice in ostalo kramo. Ali pa vprašaj kakšno prodajalko kje imajo to zloženo.

Puder verjetno rabiš polno prekriven. Spet je najboljši sprehod do kakšne drogerije, kjer se s tetami zmeniš kaj rabiš.

Seveda lahko tudi še naprej iščeš preko spleta.

Tydek ::

Hvala za pomoč kaj pa glede teka "light corn syrup" , tekoči koruzni sirup kje se pa to dobi ?

mirage ::

Tydek ::

Hvala mirage ! :) ... Samo še zanima me, ker bom prvič to delal ali je kaj od tega nevarno koži. Slišal sem, da si lahko alergičen na latex je to res ?

mirage ::

Lahko si alergičen na lateks, samo je to dokaj redko. Lahko za vsak slučaj na začetku probaš na enem manjšem delčku kože...

Tydek ::

Aha ali se tudi ti s tem "ukvarjaš" oz. boš ošemljen v zombija ? :)

Mogoče še kdo ve kje bi lahko kupil Light Corn Syrup ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

Tydek ::

Videl sem, da lahko narediš tudi sam doma light corn syrup pa me zanima, če je pravilen postopek : 350g sladkorja, 150 ml vroče vode, 2g citronske kisline, 1,5g sode bikarbone. To pa rabim, da naredim "fake - ponarjeno" kri...

mirage ::

O tej maski razmišljam letos:
Drugače sem pa ta material nabavil http://item.mobileweb.ebay.de/viewitem?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

Tydek ::

Kje si pa dobil umetno kri ? Glede linka mi lahko poveš kaj je to, ker ne razumem najbolj nemško :) Aha če prav razumem je to Light Corn Syrup koliko pa pride poštnina, če naročim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

mirage ::

Umetna kri je že bila v tem paketu (kunstblut).. Znali bi jo tudi prodajat v tisti trgovini, ko sem ti dal link za lateks.

Tukaj maš tudi oboje:
Lateks: http://www.magicbaloni.si/shop/barve-za...
Kri: http://www.magicbaloni.si/shop/kostumi-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

Tydek ::

Povezavi ne delujeta. Lahko popraviš ?

mirage ::

Zgleda se jim je stran sesula... poskusi kasneje.

Tydek ::

"Hehe dva linka pa se že sesuje" :))

Kaj je zdaj s to spletno stranjo ? :|

Še kar ne dela :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

Tydek ::

mirage ne vem, če si pravilen link dal spletna stran deluje tvoji podani linki pa ne. ..

Mogoče veš še za kakšno drugo stran, kjer bi lahko dobil to kar iščem. Nikakor ne najdem ... Evo končno sem usposobil in našel... Sedaj moram samo še dobro pretuhtati kaj vse rabim ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri med je dober in najbolj zdrav? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9825406 (15708) Tilen
»

Kje kupiti sladoled brez okusa

Oddelek: Loža
394953 (3192) techuser
»

Cocacola vs. pivo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10318624 (16139) Smurf
»

Škodljivost Coca-Cole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214838 (7949) Nashina
»

Schadenfreude Pie

Oddelek: Sedem umetnosti
81003 (879) gzibret

Več podobnih tem