» »

Nova anketa: kateri brskalnik uporabljate za brskanje po spletu

«
1
2

kuglvinkl ::

Firefox. Čeprav je menda Chrome hitrejši. Kaj pa varnost?

6151 ::

Iron. Mislim da šteje kot Chrome.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

para! ::

kuglvinkl je izjavil:

Firefox. Čeprav je menda Chrome hitrejši. Kaj pa varnost?

Chromium
Death before dishonor!

SuperVeloce ::

Nekako se ne morem ločiti od Opere, tudi na mobilnih platformah...

max00slo ::

Opera. Čeprav... zadnje čase deluje zelo zelo slabo :( Šaltam na chrome kje pa kdaj... ker tudi youtube ne zmore predvajat :( kolega ma iste probleme :( škoda mi je je ... pa sem zvest operi že precej let.

blackpirat ::

Waterfox :)
"I do not argue with people, I correct them"

SuperVeloce ::

max00slo je izjavil:

Opera. Čeprav... zadnje čase deluje zelo zelo slabo :( Šaltam na chrome kje pa kdaj... ker tudi youtube ne zmore predvajat :( kolega ma iste probleme :( škoda mi je je ... pa sem zvest operi že precej let.


hm? mogoče rabita kakšen flash update? Jaz tu pa tam na prenosniku lockam cpu frekvenco na 800mhz zaradi GPU foldinga (AMD driverji žerejo zraven cpu, pri dveh grafičnih imam oba jedra 100% porabljena), pa lahko vseeno pri tej frekvenci pogledam video.

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Ta anketa pa res nima smisla. A smo tok brez idej? Sej ne da je slabo vprašanje ampak Primož nam lahko takoj pove rezultate. Mene bi bolj zanimalo kok ma folk kok ma folk kej stare računalnike.

max00slo ::

SuperVeloce je izjavil:

max00slo je izjavil:

Opera. Čeprav... zadnje čase deluje zelo zelo slabo :( Šaltam na chrome kje pa kdaj... ker tudi youtube ne zmore predvajat :( kolega ma iste probleme :( škoda mi je je ... pa sem zvest operi že precej let.


hm? mogoče rabita kakšen flash update? Jaz tu pa tam na prenosniku lockam cpu frekvenco na 800mhz zaradi GPU foldinga (AMD driverji žerejo zraven cpu, pri dveh grafičnih imam oba jedra 100% porabljena), pa lahko vseeno pri tej frekvenci pogledam video.

Nevem. Vse updejtano na zadnji sw. Isto se dogaja tukaj v službi. Youtube predvajalnik ne dela kot bi moral. Spodnji control bar izginja. Bah.. Mašine so pa vse dobre. Tukaj je i3, doma mam fx8120, .. Trpim vseeno :) Zvestoba do groba

gruntfürmich ::

firefox. walda...:O
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MrStein ::

Reycis je izjavil:

Ta anketa pa res nima smisla. A smo tok brez idej? Sej ne da je slabo vprašanje ampak Primož nam lahko takoj pove rezultate. Mene bi bolj zanimalo kok ma folk kok ma folk kej stare računalnike.

Saj baje lahko predlagaš vprašanje za anketo.

Tu pa bi bila na koncu zanimiva primerjava rezultatov z zabeleženimi statistikami obiska strani.

Glede teme, niham med Chrome in Firefox. Sem na enem, dokler me kaki nadležen bug* ne prepriča da naredim "naslednji nihaj".

* oba imata kup bugov (večinoma nadležne malenkosti, ne pa vse) ki jih imata že 10** let pa se le prelagajo iz levega v desni žep...

** Chrome seveda le max 5 let
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nsignific ::

js chroma vidt ne morem, nekaj nedoločljivega me izjemno moti na njemu.

če se le da uporabljam firefox, sicer me pa IE od osmice dalje še ni razočaral.

kanzyani ::

safari in opera mobile :) chrome pa mi nenormalno steka ze precej verzij...

subby ::

meni je zelo pomemben UI izgled, tako da tudi jaz chroma ne morem videt

Ganon ::

Opero že doolga leta. Sem iz radovednosti večkrat preizkusil tudi druge, ampak ne, niti blizu ji ne pridejo ...

bluefish ::

Večinoma Chrome, za nekatere strani FF, občasno tudi IE.

technolog ::

Chromiuma nimate.

BaToCarx ::

Opera 99%, Iron (portable) 0.9%, Firefox 0.09%, IE9 0.01%

OK.d ::

od kar uporabljam androida je samo še chrom, za rezervo je pa firefox
LPOK.d

slovenec_89 ::

CoolNovo.

Gregoriuss ::

Opera že ene 5 let. Ja pa res, da je bila po predzadnjem updatu cist sesuta kar se tiče prikaza strani in predvajanja youtuba.
Sam je bil ta teden update in zdej laufa vse vredu.
Sem pa vmes ze dol potegnil chrome pa me je totalno razočaral. Zelo slabe nastavitvene možnosti. Kot da bi mel iphone v roki. Vse dummyproof. Tisti vtičniki pa večinoma nedodelani. Pa slab UI.
Firefox je pa zame preveč debel. sem ga uporabljal pred opero.
Skratka Opera za vedno. Če kej škripne kvalitetno in sorazmerno hitro popravijo.

mtosev ::

lisičko:O)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nikec3 ::

Na računalnikih Chrome, na mobitelu Opera.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Halfdead987 ::

Chrome. Najhitrejši. :)
Na telefonu Opera Mini..

Pyromanic ::

Včasih sm skos uporablju Firefox, zdj Chrome, Firefox mam pa sam še za Klik

saravak ::

firefox

black ice ::

Pyromanic je izjavil:

Včasih sm skos uporablju Firefox, zdj Chrome, Firefox mam pa sam še za Klik

Isto.

matejdro ::

Firefox, edini s sistemom dodatkov, ki lahko dejansko nekaj spremenijo v browserju (ne pa samo dodati ikono).

Na telefonu pa Naked Browser.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

skika ::

Safari na računalniku, tablici in telefonu.

Erry day.

Tamius Han ::

Opera, čeprav na vsake kvatre Facebook in Google+ znata delati probleme... (Sam prej omenjenih problemov z Youtube pa nimam.)

Aja, pa kaj je tista možnost "ne vem"...?

Kamran ::

Hau,

Ognjeno lisićko mamo. ;)

Moram enkrat ta "krom" probat, Opero sem tudi uporabljal nekaj let nazaj. Kdo uporablja Maxthon ?

Za IE loverje:
:))

jakan123 ::

Chrome in Safari

PromeuZ ::

Opera + IE za primere, ko norveški izdelek ne prebavi kakšne spletne strani.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

opeter ::

Ognjena lisica, očbasno pa še Conanov bog: Krom.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

skyline ::

Na desktopu FF, na telefonu Chrome.

Mogoče tut na desktopu šaltam na Chrome, očitno so končno zrihtal color management.

filip007 ::

Chrome is king, Opera takes all.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

DuleKrtola ::

Na desktopu počasi prehajam z opere na Chrome, predvsem zato ker YouTube ne dela. Pogrešam pa tab stacking. Na androidu pa ne maram ne opere ne chroma. Opera ma zanič user experience (oz. se ni že dolgo izboljsal) , chrome se pa se sesuva in ne maram textboosta

Janac ::

SRWare Iron in Opero ;)

RockyS ::

Opero ves čas, ampak kot je že omenjeno ima težave z youtube, flasha ne uporabljam že nekaj časa zato uporabljam html5 verzijo YT.

edit:
pravkar updejtal na Version
12.13
Build
1734
in youtube dela BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

CaqKa ::

imate lastno statistiko, pa še tisto na google analytics, vi pa date takšno anketno vprašanje?

se človek vpraša čemu služi ta anketa... očitno je sama sebi namen, pač ker je tam na strani...

ni opcije telnet, tak da ne morem sodelovat.

jlpktnst ::

max00slo je izjavil:

SuperVeloce je izjavil:

max00slo je izjavil:

Opera. Čeprav... zadnje čase deluje zelo zelo slabo :( Šaltam na chrome kje pa kdaj... ker tudi youtube ne zmore predvajat :( kolega ma iste probleme :( škoda mi je je ... pa sem zvest operi že precej let.


hm? mogoče rabita kakšen flash update? Jaz tu pa tam na prenosniku lockam cpu frekvenco na 800mhz zaradi GPU foldinga (AMD driverji žerejo zraven cpu, pri dveh grafičnih imam oba jedra 100% porabljena), pa lahko vseeno pri tej frekvenci pogledam video.

Nevem. Vse updejtano na zadnji sw. Isto se dogaja tukaj v službi. Youtube predvajalnik ne dela kot bi moral. Spodnji control bar izginja. Bah.. Mašine so pa vse dobre. Tukaj je i3, doma mam fx8120, .. Trpim vseeno :) Zvestoba do groba

html5... problemi so s html5 ne toliko s flashem. od prenove youtuba. Pa verjetno je še kaj na tem da ispji throttlajo prenose.

RockyS je izjavil:

Opero ves čas, ampak kot je že omenjeno ima težave z youtube, flasha ne uporabljam že nekaj časa zato uporabljam html5 verzijo YT.

edit:
pravkar updejtal na Version
12.13
Build
1734
in youtube dela BP.


Lahko vklopim flash youtube? Ker html5 mi gre na k* (ne dela nič boljše in ne vidim smisla).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jlpktnst ()

Mesko89 ::

DuleKrtola je izjavil:

Na desktopu počasi prehajam z opere na Chrome, predvsem zato ker YouTube ne dela. Pogrešam pa tab stacking. Na androidu pa ne maram ne opere ne chroma. Opera ma zanič user experience (oz. se ni že dolgo izboljsal) , chrome se pa se sesuva in ne maram textboosta


Zadnji update Opere je to rešil ;)

Desktop: Opera (99%), ostali za testiranje
Mobile: Opera Mobile (99%) ostalih 1% Firefox

Afo ::

nsignific je izjavil:

js chroma vidt ne morem, nekaj nedoločljivega me izjemno moti na njemu.

če se le da uporabljam firefox, sicer me pa IE od osmice dalje še ni razočaral.

Točno to- se kr podpišem pod to.
Se štejem (verjetno kot tudi večina slotechovcev) za izjemno advanced spletnega uporabnika, pa mi za to IE služi zelo dobro.
Bolje biti mlad in neumen, kot samo neumen!

RockyS ::

jlpktnst je izjavil:

max00slo je izjavil:

SuperVeloce je izjavil:

max00slo je izjavil:

Opera. Čeprav... zadnje čase deluje zelo zelo slabo :( Šaltam na chrome kje pa kdaj... ker tudi youtube ne zmore predvajat :( kolega ma iste probleme :( škoda mi je je ... pa sem zvest operi že precej let.


hm? mogoče rabita kakšen flash update? Jaz tu pa tam na prenosniku lockam cpu frekvenco na 800mhz zaradi GPU foldinga (AMD driverji žerejo zraven cpu, pri dveh grafičnih imam oba jedra 100% porabljena), pa lahko vseeno pri tej frekvenci pogledam video.

Nevem. Vse updejtano na zadnji sw. Isto se dogaja tukaj v službi. Youtube predvajalnik ne dela kot bi moral. Spodnji control bar izginja. Bah.. Mašine so pa vse dobre. Tukaj je i3, doma mam fx8120, .. Trpim vseeno :) Zvestoba do groba

html5... problemi so s html5 ne toliko s flashem. od prenove youtuba. Pa verjetno je še kaj na tem da ispji throttlajo prenose.

RockyS je izjavil:

Opero ves čas, ampak kot je že omenjeno ima težave z youtube, flasha ne uporabljam že nekaj časa zato uporabljam html5 verzijo YT.

edit:
pravkar updejtal na Version
12.13
Build
1734
in youtube dela BP.


Lahko vklopim flash youtube? Ker html5 mi gre na k* (ne dela nič boljše in ne vidim smisla).


Raje potrpim s par napakami HTML5 in "podpiram" razvoj kot pa da laufam flash.

Malajlo ::

Očitno sva samo dva zaenkrat kliknila IE ;((
Klinc, navadil sem se na IE, lisico imam pa za kake obskurne primere (kakšni plugini, samo za FF) in testiranje. No, pri lisički so me bookmarki spravili na palmo. Tista zvezdica out-of-the-box ne opravlja svojega dela! Googlat res nisem pripravljen, da to najdem...
Drugače mi je pa vseen pes, kaj piše v opravilni vrstici ;)

kuglvinkl ::

Malajlo je izjavil:

Očitno sva samo dva zaenkrat kliknila IE ;((
Klinc, navadil sem se na IE, lisico imam pa za kake obskurne primere (kakšni plugini, samo za FF) in testiranje. No, pri lisički so me bookmarki spravili na palmo. Tista zvezdica out-of-the-box ne opravlja svojega dela! Googlat res nisem pripravljen, da to najdem...
Drugače mi je pa vseen pes, kaj piše v opravilni vrstici ;)


20, ne dva.

mirkuma ::

Opera na Mac OSu in Ubuntu, Chrome na androidu. IE v službi :-)
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Halfdead987 ::

OSX* Ni Mac OS...
Jao,kako lahko IE uporabljate? Ponesreči odpreš pa čakaš 20min da se vseh 90 toolbarjev naloži da lahko zapreš.

matejdro ::

Jaz bi se raje vprašal, od kod si dobil vseh 90 toolbarov. Če ne inštaliraš raznih ask toolbarov, deluje OK.
«
1
2