» »

PS4

PS4

««
157 / 162
»»

yoco ::

yoco je izjavil:

Jaz ne najdem iger, ki sem jih dal pod "wishlist"! :|

Očitno so wishlist opcijo kar izbrisali! 8-O

easyrider3 ::

Lep pozdrav in jaz imam namen kupiti PlayStation študiram da PS4 Slim imel sem tudi v mislih nazaj kupiti PS3 odklenjenega pa ker je slika mnogo boljša na PS4 bi raje njega. A je razlika tudi kaj v Sami hitrosti med Ps3 in Ps4 ker zdeli se ni je da bi lahko bil kaj hitrejši z nalaganjem Ps3 kako je v primerjavi z Ps4. Mater drago je pa še vedno take PS4 cene iste kot lansko leto

scipascapa ::

1 beseda : DON'T.

oziroma kupi rabljene po 150-200 PROja.

easyrider3 ::

Pa je dobro da kupim rabljeno bo sigurno delovalo in a he res tako glasen PS4 Pro kakor pravijo ker to je res nadležno.

IL_DIAVOLO ::

Ce pride ps5, kaj noris?

easyrider3 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce pride ps5, kaj noris?



Ah kaj če meni PS5 k ne dam za nobeno konzolo 500 Eur ali več tudi 400 Eur ne dam in 309 Eur ne dam. Za to da kdaj pa kdaj na leto odigram kako igro ne rabim PS5 .

Kvinta ::

Ps4 slim 500gb sem na bohi vido že za 150€

Če malo igraš polj se ti ga splača si sposodit stane 4€ na dan :D
A.C.A.B

easyrider3 ::

Kvinta je izjavil:

Ps4 slim 500gb sem na bohi vido že za 150€

Če malo igraš polj se ti ga splača si sposodit stane 4€ na dan :D

Bi ga porabil še za predvajalnik DVD kakih občasnih risank zato ne bi bil za sposojo.

Magic1 ::

Kmalu bo black friday in se bo verjetno dalo dobit nov PS4 pod 200€. Na bolhi so rabljeni po 150€.
Magic

easyrider3 ::

Upam da bodo letos še kaj cene dol padle za PS4 ali mogoče da vzamem rabljenega PS3 odklenjenega z garancijo 1-leto čeprav potem bom imel slabšo sliko ampak za tistih par Špikov na leto bi verjetno tud blo to dobr. Kje se pa drugače dol igre vleče za odklenje PS3. Na strani Konzolko je nekaj takih PS3 z garancijo. Na uradni strani PlayStation store pa sploh ni kaj več za zaslediti za igre PS3 vsaj sem drugače tudi od tam kupil parkrat igro.

Zvezdica27 ::

ps3 pozabi.

Če že - počakaj na black friday in glej PRO.

novi ps4 so 300e (ne vem točno kateri model)

Kot so rekli, to mora biti novo pod 200 oz. rabljeni vsekakor pod 150 (brez iger, 1 kontroler). Tako nekako ga jaz cenim.

ps 5 ne bo predrag, saj to bo konzola za naslednjih 10 let...

Argica ::

dej ne seri z ps3 no.

ps5 boš imel celo generacijo, 5-7 let komot.

Jerry000 ::

Zakaj ste tak posilen? Tip noče zmetat 500 za konzolo. A je to tolk težko razumet? PS4 slim je good, jo imam in nič ne fali, za navadnega userja je top, če pa bi imel 4k ločljivost pa PRO vzami.

Argica ::

omenjamo opcije.

yayo ::

vse je odvisno od iger, ki jih misli igrati. Jaz imam še PS3, ampak le zaradi tistih 10ih odštekanih japonskih špilov, katerih nisem še odigral a se dobijo na ebayu za 10-20 evrov. (npr. Folklore, Steins Gate, MGS 1-2-3 remasterji za PS3). Drugače je bolj smotrno kupiti PS4, posebno naslednje leto, ko bo trg nasičen z rabljenimi.

easyrider3 ::

Bomo videli v tem mesecu če bodo cene kaj dol padle v naslednjem letu sigurno saj se bo na veliko prodajal PS5. Treba mal počakati pa da vidimo. A PS5 bo tudi podpiral igre od PS4 ali ne. Recimo jaz sem bolj za dirkaške igre tudi volan bi enkrat rad kupil in drugače sem igral kake take igre kot so Sniper Ghost Warrior mini tako zahtevna čeprav tudi Call of dutty in podobne so uredu. Najboljše pa kake dirkaške z avtom pa da je volan matr to mora biti dobr še dobr trening za roke. A ta starejša otroka dva k sta pri 8 in 9 letih pa sta rada igrala Cars3 po tistemrisanem filmu.

Kvinta ::

Jaz dvomim da bo novi PS4 pado pod 200€ ampak možno je vse nov PS3 si čisto na koncu dobil za 180€ če se prav spomnem. Za gledanje dvdjev stane nov player 25€ se spomnem včsaih so stali celo premoženje:))
A.C.A.B

easyrider3 ::

Bomo videli kaj bo čas pokazal do tedaj pa se bomo kaj z računalnikom poigrali saj tudi na prenosniku lahko igram Sniper Ghost Warrior 1. in 2.pa čeprav piše da mora biti računalnik ne vem kako močan. Jaz imam pa samo 4Gb RAM pa procesor Intel i3 4 generacija pa mi vseeno dela na prenosniku ASUS X751

easyrider3 ::

V Big bangu so dve PS5 konzoli ena je 400 Eur Digital. Druga he pa 500 Eur in kaj je sedaj razlika med tema dvema

Magic1 ::

Digitalna nima pogona za fizične igre. Nakupi možni le preko interneta, nič sposojanja, kupovanja rabljenih iger.
Magic

easyrider3 ::

Magic1 je izjavil:

Digitalna nima pogona za fizične igre. Nakupi možni le preko interneta, nič sposojanja, kupovanja rabljenih iger.


Saj to je zame tisto kar mi bolj ugaja da lahko preko neta dol snamemo igro in špilam,tako sem tudi za PS3 parkrat naredil in še v akcijah imajo včasih za polovica manj denarja kakor drugače. Zdaj za nekoga kot sem jaz jo mogoče 2 ali 3 igre v celem letu odigra je vseeno potem katero verzijo bi imel. A drugače imata pa obe verzije iste specifikacije ali je kakšna razlika med njima.

easyrider3 ::

Veste kaj ma kupil bom kar PS5 na obroke kaj češ drugega in bo za nekaj let mir za igranje ali gledanje filmov tudi v 4K ali DVD risanke za otroke. Kaj čem sedaj nekaj komplicirat in šparat okrog denarja na vsak mesec naredim 8 al več nadur pa imam pokrit obrok.

Magic1 ::

Z digitalno verzijo ne boš DVDjev gledal... Za to boš rabil kar 500EUR skeširat. Pa dobil jo boš šele po novem letu.
Sam ti si res patron, na začetku ni bilo za ps4 za 200EUR in bi kar ps3 vzel. Zdaj pa PS5 na kredit...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Kvinta ::

Glede na to da Ps5 ma USB-A polj bi lahko priklopo external disc drive al ne .... ziher si bo nekdo nekaj v prihodnjosti zmislo :D
A.C.A.B

easyrider3 ::

Magic1 je izjavil:

Z digitalno verzijo ne boš DVDjev gledal... Za to boš rabil kar 500EUR skeširat. Pa dobil jo boš šele po novem letu.
Sam ti si res patron, na začetku ni bilo za ps4 za 200EUR in bi kar ps3 vzel. Zdaj pa PS5 na kredit...



Ja da bi 500 Eur dal v gotovini to nikoli ne bi dal da bi vzel na obroke to pa ja. Zdaj če vzamem na obroke potemm se mi jebe če je 500 Eur raje že to kot 200 Eur v gotovini za neki rabljeni PS4 ali pa tudi novi ko pa je desetkrat slabši kot PS5.Televizor sem tudi do sedaj vse tri kupil na obroke in v bodoče bom tudi kje bom pa dal 1.000 Eur ali več na enkrat za TV. Bomo videli za novo leto ali po njem kako stvari stojijo.

Skyman ::

Kriza ce ne mores 500€ prisparat pa ze pr teh zneskih vse na puf kje je se kaj bolj resnega.Pac teh 200€ k si mislil da bi jih dal za ps4 nas v stumf pa vsak mesec das 100€ in imas do poletja ps5

IL_DIAVOLO ::

easyrider3 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Z digitalno verzijo ne boš DVDjev gledal... Za to boš rabil kar 500EUR skeširat. Pa dobil jo boš šele po novem letu.
Sam ti si res patron, na začetku ni bilo za ps4 za 200EUR in bi kar ps3 vzel. Zdaj pa PS5 na kredit...



Ja da bi 500 Eur dal v gotovini to nikoli ne bi dal da bi vzel na obroke to pa ja. Zdaj če vzamem na obroke potemm se mi jebe če je 500 Eur raje že to kot 200 Eur v gotovini za neki rabljeni PS4 ali pa tudi novi ko pa je desetkrat slabši kot PS5.Televizor sem tudi do sedaj vse tri kupil na obroke in v bodoče bom tudi kje bom pa dal 1.000 Eur ali več na enkrat za TV. Bomo videli za novo leto ali po njem kako stvari stojijo.


Morda pa je to pirloznost, da nehas kupovati stvari na obroke in kupis tisto, kar si lahko privoščiš. Saj si ja nonstop v kreditu.

Kvinta ::

Ma pustite ga naj kupi moja babnca gre 10x v trgovino pa porabi 500€;((
A.C.A.B

easyrider3 ::

Nimamo vsi take plače da lahko vsak mesec ne vem koliko prišparamo nekaj isto mi je bivši sodelavc povedal kakor vi samo to že lahko taki kot je bil on samski pa da povrhu še živi z starši in itd.... Jaz z to plačo ki jo dobim pa petimi otroki in dvema avtoma ne morem dajati kar denar vsak mesec na stran in šparat. Da imaš plačo dva jurčka pol si lahko že Jack in kaj prišparas če pa imaš plačo izpod jurčka pa ni šans v takem primeru kot ga imam jaz.

Mene že samo zavarovanje za otroke pa sebe in nezgodno življenjsko dosti nanese vsaki mesec kaj še ostalo

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Hja, tako pa to ne gre. Kaj si dobil petorcke al kaj? :)

UganiKdo ::

Nimamo vsi take plače da lahko vsak mesec ne vem koliko prišparamo

Če lahko plačaš kredit potem bi lahko tudi prihranil, tako da ne nakladaj.

Reaper ::

Pa dejte pustit človeka pri miru, naj kupi na kakšen način mu pač paše, nimamo vsi enakih pogojev.

@easyrider3: kot si sam predlagal, vzami PS5 čez nekaj mesecev, ko bo zaloga, na obroke + dodaten gamepad pa ste za 5+ let doma dobri.

Magic1 ::

Eden od petorčkov bo ziher tisto veliko jadro od Ps5 na tla zbil v prvih mesecih, tako da se ne bi tolažil o dolgotrajnosti:))
Magic

rawlit ::

UganiKdo je izjavil:

Nimamo vsi take plače da lahko vsak mesec ne vem koliko prišparamo

Če lahko plačaš kredit potem bi lahko tudi prihranil, tako da ne nakladaj.


Pa kaj tebe briga kako on upravlja s svojimi financami in kaj ti res veš kaj on lahko in kaj ne more.

ontopic
@easyrider3: PS5 bo vsekakor dober nakup, tudi zato ker je kompatibilen s PS4 igrami, ki jih je ogromno, tako vam v začetku ne bo potrebno kupovati dragih iger iz omejenega nabora novih PS5 iger.

easyrider3 ::

Brez veze da nekaj govorim kako vse skupaj stoji in kam vse treba denar dajati,krediti in podobno ampak tukaj je tema o PS5 in drugo leto bomo videli kaj bo z tem ko bo se prodajal pri nas.

IL_DIAVOLO ::

Je dober nakup za osebo ki ima denar. On ga nima, zato je rabljen ps4 boljsa izbira. Rabljenih iger kot smetja.

Ni tema o financah, vseeno pa je nasa dolžnost, da cloveka s slabo finančno pismenostjo ne zavajamo, kako je ps5 future proof in vreden vsakega centa.

Za osebo, ki nikoli imel konzole, bo rabljen ps4 enakovreden ps5. Seveda, za primeren denar, pod 250 evrov.

easyrider3 ::

Sem imel 15 let nazaj PS2 in pred enim letom nazaj sem imel tudi PS3 kateri se mi je zdel prepočasen saj kdo pa hoče toliko časa vmes čakati da se ti naloži nič kaj bolj hiter ni PS4 kakor so mi povedali drugi. Verjetno je računalnik daleč hitrejši kakor PS4 in več mi je pomembna hitrost kakor superiorna slika če bi že tako gkedali. PS5 pa je ekstra hitrejši kakor pravijo kot vse konzole in ja kje piše da MORAŠ z gotovino kupiti neko stvar.

Skyman ::

Pametno je potem vzeti glede na to da imas otroke,kaksno verzijo zavarovanja v obliki ki jo npr ponuja big bang "se zgodi" ali pa doplacas kje se za vec garancije.Ker ce das 500€ bi bilo pametno se kak € dodati pa imas zavarovanje.

easyrider3 ::

Skyman je izjavil:

Pametno je potem vzeti glede na to da imas otroke,kaksno verzijo zavarovanja v obliki ki jo npr ponuja big bang "se zgodi" ali pa doplacas kje se za vec garancije.Ker ce das 500€ bi bilo pametno se kak € dodati pa imas zavarovanje.


Tudi to je res sploh ko so mi spomladi v televizor vrgli domino in se je zaslon od znotraj poškodoval tako,da je bil za stran vreči saj tisto zavarovanje pri Harvey Normanu sploh ne krije mehanskih poškodb čeprav mi je takrat prodajalec rekel da vse krije(spet so me nategnili). Edino pametno zavarovanje je pri Big bangu " Se zgodi" samo tudi je treba vedeti kako in kaj omogočajo. Mislim pa da za poškodovanje same konzole je majhna verjetnost ne rečem za kontrolnike tisto že pri konzoli pa edino lahko se kaj pokvari da bi kdo jo kako mehansko poškodoval tisto že ne?

vimos ::

Je kdo naročil nov call of duty pri gamecentru in ga danes tudi dobil ?

GregiB ::

Je že čas, da nekdo odpre PS5 temo?

Kolikor berem na netu, nekateri že veselo igrajo na PS5, sicer nekako tako, da ga povežejo "preko" PS4.

Volani bojo baje down-compaible, jest itaq igram sam GranTurismo Sport in FIFO, verjetn bom vszel 5-ko, ko bosta te dve igri NextGen
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

easyrider3 ::

GregiB je izjavil:

Je že čas, da nekdo odpre PS5 temo?

Kolikor berem na netu, nekateri že veselo igrajo na PS5, sicer nekako tako, da ga povežejo "preko" PS4.

Volani bojo baje down-compaible, jest itaq igram sam GranTurismo Sport in FIFO, verjetn bom vszel 5-ko, ko bosta te dve igri NextGen


A potem bodo volani delovali kateri so bili namenjeni za igranje na PS4

GregiB ::

easyrider3 je izjavil:

A potem bodo volani delovali kateri so bili namenjeni za igranje na PS4


Kolikor vem, da.. Lastim Logitech G29, predvidevam, da bo šlo... Med PS3 in PS4 ni...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

easyrider3 ::

GregiB je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

A potem bodo volani delovali kateri so bili namenjeni za igranje na PS4


Kolikor vem, da.. Lastim Logitech G29, predvidevam, da bo šlo... Med PS3 in PS4 ni...


Kakor pravijo nekateri naj bi vsi volani kateri podpirajo PS4 morali podpirati PS5 in delovati isto kot poprej na Playstation 4. To je zelo pomembno za vse kateri igrajo na volan

Kvinta ::

Plus tega Ps4 vs Ps5 ni neka velika razlika oziroma v osnovi tehnično je samo pri igrah pa se to recimo za moje potrebe in oči ne vidi nič torej zakaj bi dal recimo 300€ več za ps5 če pa ps4 dela okey jaz bom čem bom kupo leta 2023 do takrat mam PC.
A.C.A.B

filip007 ::

Ja saj, razen 4k in Ray tracing ne ponuja PS5 kaj dosti več. Tisti HDR pa tudi nevem, vse to bi se dalo simulirati.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

IL_DIAVOLO ::

Ce pa nimas nic, je pa nextgen logicna izbira.

easyrider3 ::

Ma ogromna je razlika med PS4 in PS5 to povedo vsi ki se ukvarjajo z takimi zadevami. Hitrost nalaganja je ogromna razlika tudi slika je boljša in pa da greš novo konzolo kupovati je 100 eur dražja od PS4 Pro kar je nenormalno da je še vedno toliko draga PS4.

Magic1 ::

Trenutno se obira kakšne neuke dedke/babice, ki kupujejo za vnuke in podobne neuke kupce, ki pa poslušajo playstayšen povsod naokoli. Na črni petek se bo razprodalo zalogo po polovični ceni petke še tistim, ki jih latest tech ne gane. Ostali pa bodo mesece čakali na petko.
Magic

zlabra ::

Pa je kje uradno objavljeno od sonya, koliko je prednaročil, koliko bodo dobavili in kdaj...
««
157 / 162
»»