» »

PS4

PS4

««
56 / 162
»»

McClane ::

- Playstationi so vsi isti, razlika je le v priloženih igrah ter velikosti diska.
- PS4 ni regijsko zaklenjen, drugo so nakupi preko drugih PS trgovin kot je naša - iz regije kjer je kupljen špil, moraš nato kupovati tudi dodatne DLCje če jih želiš.
- PS+ dobiš multiplayer ter vsak mesec dva špila za ps4
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

ETI3n ::

Nakup PS4 v tujini se vsekakor splaca, no z nekaj srece lahko tukaj kupis po dokaj ugodni ceni, npr ( Merkator, itd) Za nakup iger lahko povprasas kaksnega znanca, lahko ti shara igre, nakar jih ti lahko igras brez problema, tako jaz vsaj delam (prihranil ogromno denarja) Kar se pa tice kontrolerja, lahko si ubodes kaksen adapter oz emulator (Xim, Titan One) ki podpira uporabe miske ter tipkovnice na konzolah (ni lepse kot igrati z starim X360 kontrolerjem na PS4 :P) Ker roko na srce, taksna investicija se vsekakor splaca.Ostalo pa so ze povedali fantje

scipascapa ::

ps4 se kar lepo kupi pri nas, imamo ugodne cene.
edino igre tujina ali rabljene.

drvo ::

Že kaka dva tedna me srbijo prsti oziroma me je zgrabila potrošniška mrzlica a se ne morem odločiti ali kupiti zdaj ali vseeno počakati do oktobra ko pride izboljšana verzija.

hojnikb ::

oktobra izboljšana verzija ??
#brezpodpisa

scipascapa ::

kao neo 4.5 čeprav nič še 100%.

abyssus ::

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

radmannsdorf ::

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

haha, kot da imamo v sloveniji najhitrejše servise? dostava traja en ali dva dneva več kot v slo. slovenski servisi so na splošno grozni.
jaz osebno, bi rajši poslal v tujino na servis, kot nekam pri nas. nateguni, ki iščejo izgovore na vsakem koraku. ne vsi, ampak večina. na žalost.
btw, servis za sony tv je obupen. sploh se mi niso javljali na telefon. na mail nikol odgovorili. pa sem se pol letra trudill sony tv nikoli več.

ETI3n ::

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

scipascapa ::

PS4 se tako ali tako pošlje v UK SONY center na popravila.

drvo ::

ETI3n je izjavil:

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

Zakaj zdaj, a bo podpiral samo video ali tudi igre v 4k to me zanima?

ETI3n ::

drvo je izjavil:

ETI3n je izjavil:

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

Zakaj zdaj, a bo podpiral samo video ali tudi igre v 4k to me zanima?

Bojda oboje, sicer pa nekega "vau" efekta ne bo, v ta nakup se ti splaca le, ce imas TV z podporo 4K.Osebno ti priporocam da vzames navadni model, sele naslednjo leto si ubodes Neota (padec cene, vec iger, itd...)

travica ::

Lahko zaupaš kje si dobil PS4 z dvema kontrolerjema za 180€?



ETI3n je izjavil:


Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

scipascapa ::

to tudi mene zanima.

ETI3n ::

travica je izjavil:

Lahko zaupaš kje si dobil PS4 z dvema kontrolerjema za 180€?



ETI3n je izjavil:


Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

Seveda, Ebay (DE) pravi naslov, sicer pa od nemca, tip se ukvarja z prodajo konzol (zvesti kupec) in tako mi je ponudil sweet deal.Za nabavo ni blema, ampak ne zelim da se mi kosi kopicijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

hojnikb ::

za 200e vzamem takoj, lahk je tut 1 kontroler..
#brezpodpisa

Zvezdica27 ::

ok, ok...

na kratko: kje danes kupiti PS4, prek neta, best bang for the buck (če bi bil še kak volan zraven...).

Link prosim in hvala!

b

avtek ::

Mislim da je (bo) v Hoferju akcija; PS4 1TB + 2 kontrolerje => 300€

scipascapa ::

točno tako naroči pri hoferju, je v njihovem reklamnem letaku - od 27.7 če se ne motim.

Zgodovina sprememb…

drvo ::

ETI3n je izjavil:

drvo je izjavil:

ETI3n je izjavil:

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

Zakaj zdaj, a bo podpiral samo video ali tudi igre v 4k to me zanima?

Bojda oboje, sicer pa nekega "vau" efekta ne bo, v ta nakup se ti splaca le, ce imas TV z podporo 4K.Osebno ti priporocam da vzames navadni model, sele naslednjo leto si ubodes Neota (padec cene, vec iger, itd...)


Ja to mi je jasno, da rabiš 4k tv. Bi kupil ps4 in čez čas 4k tv.
Zanima me samo ali bo sposoben poganjati tudi 4k igre, ker so novice, ki sem jih zasledil ponavadi dvoumne in nisem zasledil, da bi bilo polek 4k videa potrjen tudi 4k gameplay.

gorann ::

avtek je izjavil:

Mislim da je (bo) v Hoferju akcija; PS4 1TB + 2 kontrolerje => 300EUR

ugodno

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

drvo ::

Kolko star model je to ozr. ali je najnovejši?

ETI3n ::

drvo je izjavil:

ETI3n je izjavil:

drvo je izjavil:

ETI3n je izjavil:

abyssus je izjavil:

Jaz bi definitivno kupil pri nas, ker je garancija obvezna. Pa že pri nas traja dolgo časa, da zadevo porihtajo, kaj šele, da bi moral pošiljati kam v tujino.

Pri nas so pravi salabajzeri glede garancije, sicer pa lahko garancijo unovcis tudi pri nas, in nasploh tujina rulez za tehniko.Cene, ljudje, vse tip top, plus da sem placal le 180€ za PS4, z dvema kontrolerjema, brez iger seveda, ampak sem zadovoljen.

@Drvo- Ne bo ti zal, raje zdej vzem :)

Zakaj zdaj, a bo podpiral samo video ali tudi igre v 4k to me zanima?

Bojda oboje, sicer pa nekega "vau" efekta ne bo, v ta nakup se ti splaca le, ce imas TV z podporo 4K.Osebno ti priporocam da vzames navadni model, sele naslednjo leto si ubodes Neota (padec cene, vec iger, itd...)


Ja to mi je jasno, da rabiš 4k tv. Bi kupil ps4 in čez čas 4k tv.
Zanima me samo ali bo sposoben poganjati tudi 4k igre, ker so novice, ki sem jih zasledil ponavadi dvoumne in nisem zasledil, da bi bilo polek 4k videa potrjen tudi 4k gameplay.

Ne vem, pocakajmo do uradnih informacij.In da, tisti model PS4 je novejsa izdaja (beri, ki se prodaja v Hoferju) malo tisja, varcna, itd

gorann ::

drvo je izjavil:

Kolko star model je to ozr. ali je najnovejši?

mislim, da je to tazadnji, ki je ven prisel

ps4 ni zmozen niti iger v 1080p na 60fps kaj sele v 4k, to bo samo za predvajanje 4k vsebin in VR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

mihapc123 ::

Imam eno vprašanje glede ps+. Če imam slovenski ps+ to pomeni, da lahko igram samo z slovenskimi igralci?

ETI3n ::

mihapc123 je izjavil:

Imam eno vprašanje glede ps+. Če imam slovenski ps+ to pomeni, da lahko igram samo z slovenskimi igralci?

Haha, z vsemi lahko igras, nisi omejen le na sl igralce.

Pesimist ::

spila kdo tu nba2k16 ali FIFO? Ker mi ni jasno zakaj nikjer ne morem kupiti nba points and fifa points v storu. Nevem ali zarad slovenskega racuna ali zato ker ni plus. Na US racunu pa normalno vse lahko kateri je tudi default plus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zviko ::

Pesimist je izjavil:

spila kdo tu nba2k16 ali FIFO? Ker mi ni jasno zakaj nikjer ne morem kupiti nba points and fifa points v storu. Nevem ali zarad slovenskega racuna ali zato ker ni plus. Na US racunu pa normalno vse lahko kateri je tudi default plus.


Fifa points lahko kupiš v stori iste regije kot je igra...zdaj če maš digitalno potem se da kupit na tistem računu kjer je bla kupljena. Če pa maš cd pa poglej regijo igre in če nimaš računa iz enake regije pol tudi fifa points nemoreš kupit.

Pesimist ::

a tako je to. Hm sej ni panike. Fifa points nebi nikol kupil, simple waste. nba 2k16 eventuelno zarad myplayer upgrejda. Ampak tudi za to se ne bom extra sekiro. Drgace pa cisto informativno. SLO račun podpira igre iz austrije glede fifa points ane?
Moje igre so obicajno US digital.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zviko ::

Pesimist je izjavil:

a tako je to. Hm sej ni panike. Fifa points nebi nikol kupil, simple waste. nba 2k16 eventuelno zarad myplayer upgrejda. Ampak tudi za to se ne bom extra sekiro. Drgace pa cisto informativno. SLO račun podpira igre iz austrije glede fifa points ane?
Moje igre so obicajno US digital.


Tega pa neznam povedat ker tudi jaz kupujem večinoma US digital. Sploh Fifo in take stvari ko vem da bo še treba kupit kaki DLC ali Fifa points...

Pesimist ::

ja samo pol uporablas US account za igranje tudi? Jaz samo kupujem na US, igram pa na slo.

hojnikb ::

so kje kake ugodne varjante za psn+ US ?
najceneje kar najdem je za 40.25€
#brezpodpisa

L1nK ::

meni se zdi, da je kanadski kompatibilen, potem te pride nekje 35EUR, vendar nisem 100% prepričan, preveri
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

drvo ::

Keri store pa je najbolj ugoden. Slišal sem, da kanadski?
In ali sprejme slo. viso ali je potrebno psc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

L1nK ::

ne sprejme tujih kreditnih, tle in na podobnih straneh se kupuje: http://www.pcgamesupply.com/buygames/so...
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

avtek ::

Kanadski JE povsem kompatibilen, jaz ga uporabljam in "kredite" kupujem na zgoraj omenjeni strani - PCGameSupply - brez vsakršnega koli problema. Zelo zanesljiva stran!

hojnikb ::

http://www.pcgamesupply.com/buy/1-Year-...
To je to potem ? Dela kul na us accju ?

Ker tole je še kr ugodno
#brezpodpisa

avtek ::

Na US pomoje NE dela, ker je razlika US in CAD - kolikor je meni zanno. Če pogledaš ta link: http://www.pcgamesupply.com/buygames/so... je vidno, da so ločeni regiji US in CAD.

TejoTT ::

LP,

včeraj (4.8.2016) sem dopoldan preko paypala nakazan denar na PSN račun. In je vse lepo delovalo, nato sem zvečer hotel ponovno nakazat, a žal neuspešno. Preverim še paypal in tam vse deluje. Danes ponovim vajo in ponovno neuspešno. Takšno obvestilo mi izpiše:"Currently unable to add funds to your account. Please try again later."
Ali mogoče kdo ve kje je problem?

TejoTT ::

Da si kar sam odgovorim (izvedel na PSN podpori). Povezava PSN in Paypal včasih malo heca in ko sem odstranil in ponovno dodal paypal sem se očitno zatipkal in v takem primeru te sistem avtomatsko blokira za 24 ur.

Zviko ::

Pesimist je izjavil:

ja samo pol uporablas US account za igranje tudi? Jaz samo kupujem na US, igram pa na slo.


Se opravičujem za počasne odgovore :) Ja tudi igram na US accountu saj nima nobene veze če bi igral na SLO glede serverjev ali bilo česa...Imam narejen SLO račun da preverim če so kakšni dobri deali v EU drugače pa ga ne uporabljam.

Pesimist ::

Malo sem se zaj spilo z ps4 remote play to PC in primerjal sliko in kvaliteto. Mislim da je izvedeno nadpovprečno dobro in deluje celo bolse kot x1 verzija. Resolucija 720p ne omejuje hudo, kvaliteta pa nevem na podlagi cesa se prilagaja točno saj mi je enkrat stremalo z 700kB/s top, drugič pa 1400kB/s v lokalni wired mrezi.
Primerjal sem direkt PS4 na Samsung TV z znanim input lagom okrog 30-35ms na drugi starejsi LG z neznanim input delayom sicer. Delay na sliki se sicer vidi ce primerjam 1:1 vendar samo te ko se celi screen spremeni in mora updejtat 100% ekrana. Pri manjsih spremembah pa ni za zaznat. Na mestu do kot mislim streamat imam pa optiko z menda okrog 5ms delaya in monitor z super niskim input delayom. Zato upam da se bo to zbalanciralo. V najslabsem primeru pa kupim se en PS4.

BivšiUser2 ::

Imam eno vprasanje. Preko svojega accounta hocem igrat par spilov ki pa jih je kupil oce preko svojega acc. Ce se prav spomnim, sem na ps4/3 lahko dostopal do iger kupljenih preko drugih acc. na konzoli. Sedaj tega ne morem. Kot prvo opcijo sem probal svoj racun povezati s to konzolo kot primarno. Ne dela. Potem pa vidim, da oce nima to konzolo oznaceno kot prim. Pise, da je ena ze linkana kot primarna in da na tisti morem primarno odstraniti, da lahko to oznacim kot primarno. Problem pa je, da je to ze ocetova 3. PS4. Nimam blage veza na kateri konzoli je njegov primarni acc. (bil), kaj šele, da bi vedel, kje sta konzoli. Kaj narediti sedaj? Bo to nastavljanje primarnosti sploh kaj pomagalo, da bi jaz tiste spile lahko spilal? Niti nevem kje sta prejsnji konzoli, da bi to sprobal?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

on jo mora imeti kot primarno, je treba ugotoviti preko sonyjeve strani.

https://account.sonyentertainmentnetwor...

Trupl0 ::

Kolikor vem se reklamacije PS4 zelo hitro resijo.
Ne vem kje kupujete da imate potem tezave s servisi in uveljavljanja garancije.

PS: igra kdo no man sky? Danes probamo :)
If you are going through Hell, keep going !

abyssus ::

Trupl0 je izjavil:

Kolikor vem se reklamacije PS4 zelo hitro resijo.
Ne vem kje kupujete da imate potem tezave s servisi in uveljavljanja garancije.


V bigbangu recimo. Si vzamejo čas, tudi ko preteče 45 dni. :)

hojnikb ::

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/battlefield-4/cid=UP0006-CUSA00110_00-BATTLEFIELD40000?emcid=ps-se-717&utm_medium=Paid_Search&utm_campaign=Playstation&utm_source=Google&utm_term=ps-se-717&utm_content=Brand

dobra cena :)
#brezpodpisa

scipascapa ::

abyssus je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

Kolikor vem se reklamacije PS4 zelo hitro resijo.
Ne vem kje kupujete da imate potem tezave s servisi in uveljavljanja garancije.


V bigbangu recimo. Si vzamejo čas, tudi ko preteče 45 dni. :)


oni si nič ne vzamejo čas, to si vzame čas pooblaščeni servis + sony.

Zviko ::

hojnikb je izjavil:

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/battlefield-4/cid=UP0006-CUSA00110_00-BATTLEFIELD40000?emcid=ps-se-717&utm_medium=Paid_Search&utm_campaign=Playstation&utm_source=Google&utm_term=ps-se-717&utm_content=Brand

dobra cena :)

Kr dobra za 3 leta staro igro. Sicer pa pričakovano glede na to da je novi Battlefield skoraj že tik pred vrati.

oo7 ::

PS4 Slim leaks online - first pictures

Set to be announced - and released - in September.





http://www.eurogamer.net/articles/2016-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
56 / 162
»»