» »

PS4

PS4

««
55 / 162
»»

abyssus ::

Prvi torek v mesecu. Še dva dni. :)

Pesimist ::

zdaj spilam nba live na xbox ker tam je tudi free z EA accessom. Da lahko primerjam potem z nba 2k. Vbistvu tak brezveze ker kolko gledam game mode tak ni konkurencna sploh EAjeva izvedenka. Ima ultimate team, da ampak mislim da niti ni popularni glih in bi se raje v NBA osredotocil na PRO mode kjer kontroliras le 1ga playera in NBA 2k ima to odlicno nareto z gameparki itd.

L1nK ::

ta gone home je za kaj, zgleda kot neka sprehajalnica po hiši?

opeter je izjavil:

To s starimi PS4 škatlami ne bo delovalo.


se pravi so se lagali, ko so obljubili da ne bodo delil skupnosti?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

oo7 ::



Pesimist ::

sony konferenca zgleda kot da so obupali.

Pesimist ::

mozno celo zdaj da se bo sony odločo preklicati neota zaradi te mojstrovino od šahovske poteze microsofta iz praktično izgubljenega položaja z vročo novico. Razen ce bodo leto po scorpiu izdali ze ps5.

oo7 ::

Final Fantasy XV - E3 2016 Trailer | PS4, PS VR

puginho ::

Pesimist je izjavil:

mozno celo zdaj da se bo sony odločo preklicati neota zaradi te mojstrovino od šahovske poteze microsofta iz praktično izgubljenega položaja z vročo novico. Razen ce bodo leto po scorpiu izdali ze ps5.


Mojstrovina? To je mojstrovina da napoveš konzolo 1 leto pa pol pred izdajo, ja bravo res. Pa zakaj bi Sony karkoli napovedoval glede na to da izide VR čez par mesecov. PS4 pa se prodaja bolje kot najbolje prodajana konzola vseh časov PS2. Marketing ti ni jača strana

hojnikb ::

so že napovedani kaki price dropi za ps4 ?
xbox one bo padu na 299$
#brezpodpisa

yayo ::

no release date yet za novo konzolo, baje bo več informacij šele ob izidu Sonyevega VRja, oktobra.

D3m ::

oo7 je izjavil:

Final Fantasy XV - E3 2016 Trailer | PS4, PS VR


My body is ready.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Tekken 7 - Official E3 2016 Trailer


Injustice 2 - Announce Trailer - Coming 2017 | PS4

Pesimist ::

puginho je izjavil:

Pesimist je izjavil:

mozno celo zdaj da se bo sony odločo preklicati neota zaradi te mojstrovino od šahovske poteze microsofta iz praktično izgubljenega položaja z vročo novico. Razen ce bodo leto po scorpiu izdali ze ps5.


Mojstrovina? To je mojstrovina da napoveš konzolo 1 leto pa pol pred izdajo, ja bravo res. Pa zakaj bi Sony karkoli napovedoval glede na to da izide VR čez par mesecov. PS4 pa se prodaja bolje kot najbolje prodajana konzola vseh časov PS2. Marketing ti ni jača strana


Mojstrovina v smislu kak MS najbol zajebe sonijev NEO in sam praktično nič nima razen press releasa in grafične animacije iluzivnega močnega Scorpija kateri verjetno še sploh ne obstaja v konzola dizajn obliki. Cista mojstrovina od MS marketinga. Verjetno niso nič druga delali od najave NEOta kot to strategijo pilili.

Jaz ko sem mislo kupiti NEOta kot 3rd konzol ga zdaj ne bom, da zastari ze v leto dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

puginho ::

Oni so sami sebe zajebali s tem da so si znižali prodajo X1 z najavo novega modela, poleg tega Scorpio nebo poceni, so že najvili da bo premium price. Pa za native 4K resolucijo verjetno tudi 6 TF nebo dovolj.

Neo da bo zastaral, nebi rekel, če gledaš Uncharted 4 in kaj se da izstisnit iz navadnega PS4.

Goblin ::

Zna se zgoditi, da bosta Neo in Scorpio isti šmorn. Če bi že Neo izšel letos, mislim, da bi ga že morali najaviti.
Bosta pa oba več kot dobrodošla, predvsem zaradi VR, za 4K pa ne vidim smisla, še sedaj se špili zatikajo pri 1080p.
http://www.goblin.si

opeter ::

Eh, tudi Sony bo ob pravem trenutku izdal Slim varianto PS4-ke ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

hojnikb ::

lahk bi dal kak price cut ps4ke...
#brezpodpisa

scipascapa ::

Kaj ni dovolj poceni? Halo.

hojnikb ::

Vedno je lahk ceneje :)

Sony bi mogu naredi slim varjanto in lepo price 249$, da undercuttajo MS :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

oo7 ::

Final Fantasy 15 Gameplay Demo

ETI3n ::

scipascapa je izjavil:

Kaj ni dovolj poceni? Halo.

+1
Naj raje znizajo X1 (khm, VCR skatuljo) Gledam malo oz spremljam cene na nasem trgu, in da te kap, jao...

buttplugs ::

Pesimist je izjavil:

sony konferenca zgleda kot da so obupali.

Tako je zgledala Xbox konferenca. Tudi Nintendo ni predstavljal nekaj, česar še leto dni ne bo. So pa predstavili igre, tako kot Sony. Ker igre boš dejansko do naslednjega E3 že lahko imel.

hojnikb je izjavil:

Vedno je lahk ceneje :)

Sony bi mogu naredi slim varjanto in lepo price 249$, da undercuttajo MS :)

Ni potrebe, dokler vodijo. Tudi v prejšnji generaciji so PS3 nižali tako dolgo, da so x360 prehiteli. Dandanes nimajo nikogar za prehitevat. Tako kot Nvidia in Intel nista imela koga prehitevat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

scipascapa ::

Steamworld Heist (€10)
Dangerous Golf (€10)
Shadow of the Best (€8)
Enter The Gungon (€10)
Alienation (10)
Kholat (€10)
Pixel Piracy (€5)
Firewatch (€13)
Not a Hero (€5)
The Banner Saga (€8)
Journey CE [B](€10)
Soma (€5)
The Witness (€26)
Beyond Eyes (€4)
Grow Home (€5)
Everybody's Gone To The Rapture (€9)
The Vanishing of Ethan Carter (€8)
Grim Fandango Remastered (€7)

hojnikb ::

pebi v prihodnjih tednih bom nabavo eno rabljen peasentstation za malo prešpilat... Kje se da najcenej dobit psn+ ?
#brezpodpisa

D3m ::

Prvič slišim za tako konzolo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Verjamem ja, nekateri ste kr pod kamnom zadnje čase :)
#brezpodpisa

D3m ::

Vidim enega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

kateri ps+? uk, slo, usa/cdn?

cdkeys
pcgamesupply
http://www.electronicfirst.com/ef-weekl...

hojnikb ::

ubistvo mi je vseen, i suppose kater ima največ free iger.
#brezpodpisa

springfield ::

scipascapa je izjavil:

kateri ps+? uk, slo, usa/cdn?

cdkeys
pcgamesupply
http://www.electronicfirst.com/ef-weekl...

Zakaj se sploh trudiš, če samo trola? Naj si sam na svojem master race PCju poišče informacije.

hojnikb ::

Kdo trola ? Resno mislim nabavit ps4, ker je ps3 šel od hiše in ga mora nekaj zamenjat. Nikjer pa ne piše, da nemorš met obojega (PC in konzolo) >:D
#brezpodpisa

D3m ::

Aha. Suuuuure.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pesimist ::

ma kupi od enega teh nasih preprodajalcev mogoce cleo z garancijo. Jaz sem X1 kupo v medimarktu, PS4 pa v merkatoru, i7 pa pri mylemon.at in ce bi seenrkat ali zdaj kupoval, bi definitivno vzel pri playgame ali goblinu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

1309976 ::

Pa sta Goblin in Playgame vredna zaupanja. Vem, da sta trgovini že lep čas na sceni, a po internetu lahko prebereš vsega boga...Imate pretežno dobre izkušnje ali se ju je bolje izogniti?

p.s.
Ponekod berem nov 2016 model ps4 (torej 2015 ni zadnji)?

Hvala

abyssus ::

Pri PlayGame sem naročil ne dolgo nazaj in igro prejel drugi dan. Pri Goblinu je naročil bratranec in prav tako zadevo prejel brez zapletov.

1309976 ::

ps+ uk koda deluje tudi za ps+ slo? Verjetno ne ali? Kje je mogoče nabaviti ps+ slo kodo najceneje?

abyssus ::

Na storu? V SLO trgovinah imaš po navadi za 10€ dražje.

yayo ::

Zdaj, ko je poletje in se roke potijo sem si omislil silikonski skin za PS4 plošček in sem zelo zadovoljen. Tale različica pusti gumbe popolnoma odkrite, tako, da jih lepo čutiš pod prsti.

Na Ebayu za približno tri evre.

Pesimist ::

in kak to pomaga? Sej pa silikon isto ne diha. Jaz sem si omislil 12EUR mali ventilator ki mi piha na roke pa med noge :D

Prej bi rabil puder za dvigovanje utezi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

yayo ::

da si ne boš jajca prehladil, zna precej boleti :))
silikon ne rabi dihat,je hrapav, malce se vdaja pod pritiskom prstov in doda nekaj volumna "rogovoma" ploščka. Plus malce zavaruje controller v primeru padca.

Pesimist ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Kaj ps4 controller ma micro usb port al mini? Da vidim ker adapter se moram ordetat.

yayo ::

Micro, PS3 je imel mini USB, ampak je to danes že izumrl standard, predvsem zato, ker se Mini USB port znuca veliko prehitro za potrebe današnjih naprav (beri pametnih telefonov).

chucki ::

UK igra deluje na Slovenskem računu?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Pesimist ::

vse igre delujejo na vsakem racunu sej niso regional locked.

chucki ::

Hvala... Sem narocil Mortal kombat XL iz UK, ker je 20€ ceneje s poštnino vred, kot pri nas.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Gazi ::

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup play station-a 4. Glede nato da nisem vešč konzol, oz. sem do sedaj uporabljal računalnik, me predvsem zanima kakšne so kaj prednosti oz. kaj vse lahko delam/pričakujem v primerjavi z računalnikom od play station-a (primarno seveda igre). Mogoče nekaj točkovnih iztočnic...

1. zakaj kupit 500GB oz 1TB (so vse konzole med seboj enake, opažam da so nekatere Ultimate Editon, ali Play station 4 C ali Play station 4 Chasis: razlike?)
2. ali lahko dostopam do internet-brskalnika preko play stationa (oz. kako manevrirat potem po spletnih straneh - game pad?)- izkušnja?
3. ali lahko downlovdam preko play stationa torrent filme in jih potem s podnapisi gledam na TV
4. ko kupiš originalno igro na CD-ju ali potem stalno potrebuješ CD ali je igra potem že naložena in je CD ''neuporaben''
5. še kakšna prednost v primerjavi z računalnikom oz. kaj od nekih standardnih operacij v računalniku lahko pričakujem še od play station
6. izkušnje z dodatki, je game pad dovolj, ali svetujete še kaj?
7. v tujini gledam igre in piše npr. ''FIFA 16 (Deutsch)'' ali pa FIFA 16 (italien) - kaj to pomeni ta omemba jezika, da so meniji in komentatorji v nemškem oz. italijanskem jeziku.
8. Izkušnja multiplayer ob originalnih igrah je brezplačno- dostopna

Upam, da mi lahko na kratko opišete predstavite oz. odgovorite na točke in mi s tem olajšate investicijo EUR :)!

Lp,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gazi ()

z3ro ::

1.: odvisno koliko iger naenkrat misliš imeti naloženih (igre se iz ploščka naložijo na disk, vendar še vedno potrebuješ plošček za igranje)
2.: brskalnik je vgrajen vendar si z njim ne moreš kaj veliko pomagati
3.: ne moreš - vsaj koliko je meni znano ne
4.: CD potrebuješ za igranje
5.: v nekaterih igrah več igralcev na konzolah kot na PC-ju in pa ni crashanja kot na PCju (oziroma občutno manj)
6.: odvisno kaj igraš
8.: multiplayer kljub originalnim igram ni brezplačen, potrebno je kupit PS+ (na grobo okrog 50€/leto mislim da)

PARTyZAN ::

Z drugimi besedami... najverjetneje rabiš PC.

Gazi ::

Ne sprašujem o tem ali potrebujem PC ali Play Station, bolj me je zanimalo kaj vse nekako lahko pričakujem od play station. Kakor sem si tudi mislil je ubistvu play station samo igralna konzola (sense :) ), oz. ostali dodatki oz. možnosti niso nekako blazno razvite.

imam še nekaj vprašanj pred nakupom...

1. so vse konzole med seboj specifikacijsko enake : Ultimate player; Play station 4C ali so med njimi kakšne razlike.
2.nakup play stationa v tujini, je potrebno na kaj pazit (ne zanima me garancija) predvsem o tem ali so zaklenjeni ali kej podobnega za določene igre oz. regije...ali je vssseno od kod kupit (UK, Italia, Germany etc.)
3.kaj pomeni ko gledam igro Fifa 16 italia; ali FIFA 16 deutsch, kakšna je razlika?
4. klub PS+, kaj vse omogoča oz. glavne prednosti poleg multiplayer igranja?

To bi bilo zaenkrat vse...

Hvala za pogovor in odgovore nasvete!

Lp,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gazi ()
««
55 / 162
»»