» »

PS4

PS4

««
3 / 162
»»

puginho ::

Je že blo rečeno da bodo igre od free to play do 60€. Po moje bo sama konzola nekje 400€, osnovna varianta. Upam da ne naredijo spet iste napake pa da v evropi izide kasneje. Boljše bi blo da namesto na japonskem izide v evropi glede na to da na japonskem praktično nimajo konkurence.

galu ::



vau.
Tako to gre.

Gapi182 ::

galu je izjavil:



vau.

ta muzka me nekak spominja na Monkey Island :D!!

BigWhale ::

Moneky Island?! Cuden spomin imas ti:

MajorM ::

@BigWhale
Ohh, memories.... :)

Gapi182 ::

ma ja tko začetna melodija me spominja na spomine o monkey island. Preden se začnejo tiste eksplozije. Drgač pa good times monkey island. Škoda da ga ne bo po vsej verjetnosti nikoli več.

Jst ::

Pa Discworld...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Pesimist ::

http://www.edge-online.com/magazine/e25...

Pro Evolution Soccer 14 gfx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

chuck ::

kmetek ::

kaj več novosti, kake bodo cene? 400€+ ?

Tr0n ::

Okoli E3 bo verjetno vec znanega. Se prej mora Microsoft svojo konzolo predstavit.

Ahiles ::

Nvidia Claims PS4 Is Only as Good as a "Low-End" PC

http://www.escapistmagazine.com/news/vi...

If the PS4 ships in December as Sony indicated, it will only offer about half the performance of a GTX680 GPU (based on GFLOPS and texture), which launched in March 2012, more than a year and a half ago."

St235 ::

Normalno da to trdijo, če so pa izvisel tako pri Sonyju kot MS.

Tr0n ::

Saj je low-end PC. Komponente so eno leto stare. :)

St235 ::

Saj konzole nikoli niso imele high end komponent, ker se računica finančno ne izide. Ob enem pa standardizirana uporaba komponent, namenske prilagoditve omogočajo in posledično optimizacija, da konkurirajo 3-4x dražjim sistemom.

Predvem pa dobro igro naredi vse kaj drugega kot samo grafika.

pegasus ::

Ja, Nintendo jim je v prejšnji generaciji pokazal, kako se to dela. Sony in MS sta dovolj pametna, da ne bosta ponovila iste napake ... hw je samo toliko močan, kot mora biti in ni prav nobene potrebe se šopirit z "latest & greatest" hardverom, za katerega bi programerji potrebovali 3-5 let, da bi ga popolnoma osvojili.

Halfdead987 ::

St235 je izjavil:

Saj konzole nikoli niso imele high end komponent, ker se računica finančno ne izide. Ob enem pa standardizirana uporaba komponent, namenske prilagoditve omogočajo in posledično optimizacija, da konkurirajo 3-4x dražjim sistemom.

Predvem pa dobro igro naredi vse kaj drugega kot samo grafika.

O rly? PS4 bo stal ene 400-500€. Poganjal bo igre z fullhd (če sploh) in vse na low, aa niti podrazno. Enkrat dražji PC bi poganjal vse na ultra fullhd z vsaj 8x aa.

Tr0n ::

Niti ne 1x drazji. :)

St235 ::

Halfdead987 je izjavil:

St235 je izjavil:

Saj konzole nikoli niso imele high end komponent, ker se računica finančno ne izide. Ob enem pa standardizirana uporaba komponent, namenske prilagoditve omogočajo in posledično optimizacija, da konkurirajo 3-4x dražjim sistemom.

Predvem pa dobro igro naredi vse kaj drugega kot samo grafika.

O rly? PS4 bo stal ene 400-500€. Poganjal bo igre z fullhd (če sploh) in vse na low, aa niti podrazno. Enkrat dražji PC bi poganjal vse na ultra fullhd z vsaj 8x aa.


Haters gonna hate, kaj ko niti 10x dražji pc ne bo mogel poganjat pol iger, ki jih bosta lahko poganjala xbox in ps.

Lonsarg ::

Fora je, da se ne splača narediti zadeve 2x dražje in 2x hitrejše. Ker dolgoročno čez 10 let bo konzola bodisi 4x bodisi 5x slabša(če se podvoji zmogljivost na 2 leti), glede na najnoveše grafike takrat. In se ne splača tako enormno dvignit stroškev, samo zato, da bo 4x slabša namesto 5x slabša.

PS3 in Xbox360 nista delala profita na začetku z hardwerom, nove generacije konzol bodo. Poleg tega si pa jaz čisto predstavlam čez 4 leta videt čip z zmogljivostjo Xbox 720 v tablici! Kar tudi prinese NORO hude možnosti za kakega inovativnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

melvin ::

possibly, ve kdo mogoče s kakšnim zamikom je prišel ps3 do nas, da približno lahko ocenimo na zamudo ps4?

BigWhale ::

Halfdead987 je izjavil:

Predvem pa dobro igro naredi vse kaj drugega kot samo grafika.

O rly? PS4 bo stal ene 400-500€. Poganjal bo igre z fullhd (če sploh) in vse na low, aa niti podrazno. Enkrat dražji PC bi poganjal vse na ultra fullhd z vsaj 8x aa.


Skoraj 100mio nintendo wii uporabnikov pravi, da je to dovolj. To je skoraj ena tretjina vec kot PS3 oz Xbox uporabnikov. Kaksne igre in kako jih bo pa poganjal pa ne ves. Nekaj pac govoris na pamet.

In ja, dobro igro naredi se marsikaj drugega kot dobra grafika. :)

galu ::

/flame on
Q. Why do they call it the Wii?

A. Because it's the closest thing to sh*t.


/flame off :D

Konzole majo pač drugo ciljno skupino uporabnikov kot PC-ji. Sam imam sicer oboje (PC in PS3) in se mi zdi super kombinacija. PS4 bom pa nabavil zelo hitro po izzidu.
Tako to gre.

hojnikb ::

te debate bojo smiselne od takrat naprej ko pride retail hardware ven in se secira vsaka komponenta.
Do takrat je pa vse tole sam eno prazno nabijanje..
#brezpodpisa

puginho ::

BigWhale je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

Predvem pa dobro igro naredi vse kaj drugega kot samo grafika.

O rly? PS4 bo stal ene 400-500€. Poganjal bo igre z fullhd (če sploh) in vse na low, aa niti podrazno. Enkrat dražji PC bi poganjal vse na ultra fullhd z vsaj 8x aa.


Skoraj 100mio nintendo wii uporabnikov pravi, da je to dovolj. To je skoraj ena tretjina vec kot PS3 oz Xbox uporabnikov. Kaksne igre in kako jih bo pa poganjal pa ne ves. Nekaj pac govoris na pamet.

In ja, dobro igro naredi se marsikaj drugega kot dobra grafika. :)


Wii je praktično mrtev, PS3 pa še v skoraj najboljših letih in se bo prodajal še minimalno par let tako da ga bo v prodaji sigurno prehitel s tem da ima še relativno visoko ceno za 7 let staro napravo.

St235 ::

To si pa zdaj potegnil iz riti. Wii je že dobil naslednika, ps3 ga bo pa v tem letu. In s prihodom ps4 je to prektično konec ps3, oziroma vsaj resnega namenskega razvoja za ps3.

puginho ::

Ja pol si pa poglej koliko je bilo prodanih PS2 po prihodu PS3, več kot 50 milijonov! In če jih prodajo samo polovico od tega je pred wii-jem po prodaji. Računaj še vsaj za 2014 da bo še par velikih naslovov izšlo za xbox in PS3, vseeno je baza uporoabnikov ogromna in vsi nebojo prešaltali takoj.

7982884e ::

St235 je izjavil:

Saj konzole nikoli niso imele high end komponent, ker se računica finančno ne izide. Ob enem pa standardizirana uporaba komponent, namenske prilagoditve omogočajo in posledično optimizacija, da konkurirajo 3-4x dražjim sistemom.
pa od kje ti vlečeš take cvetke? xbox 360 ob izidu je imel bolj sposoben in napreden gpu kot je bil takrat katerikoli dosegljiv na PC trgu.

sedaj je situacija obrnjena, in zato je tudi tale stavek:
Haters gonna hate, kaj ko niti 10x dražji pc ne bo mogel poganjat pol iger, ki jih bosta lahko poganjala xbox in ps.
ena navadna traparija. ps4 bo verjetno koštal nekje 400-500EUR, za tak denar pa si boš v letu 2014 brez problema sestavil močnejši PC, ki bo igre poganjal bolje. tak PC bo ps4 po celi črti nažgal v cpu zmogljivosti, dodaš še 100EUR pa boš imel še gpu, ki ga bo isto nažgal.
take traparije o dragih PCjih ki naj ne bi mogli poganjat iger, govorijo samo tisti, ki nimajo pojma o pojmu o teh zadevah.


glede vaše 4k resolucije: trenutna generacija konzol je tudi sposobna izrisovat 1080p, pa se to dela zelo poredko, večinoma zgolj 720p ali v nekaterih primerih celo manj. in ne samo to, tudi image quality (antialiasing, čistost in ostrina tekstur, anisotropic filtering, ...) je celo na takih resolucijah ne-optimalna in tudi na multiplatform naslovih slabša kot na pcju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

St235 ::

puginho je izjavil:

Ja pol si pa poglej koliko je bilo prodanih PS2 po prihodu PS3, več kot 50 milijonov! In če jih prodajo samo polovico od tega je pred wii-jem po prodaji. Računaj še vsaj za 2014 da bo še par velikih naslovov izšlo za xbox in PS3, vseeno je baza uporoabnikov ogromna in vsi nebojo prešaltali takoj.


Poglej trge kje se je ps2 prodajal po izidu ps3, pa ti bo vse jasno. Pa wii enot so kumulativno prodali preko 100 milionov. Številka poleg katere se ps3 in xbox360 skrijetav v najtemnejši kot in vekata. sploh če upoštevaš kako inferiron po strojni plati je wii.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

puginho ::

Daj prvo preveri podatke preden strelaš take. Wii 98 mio, X360 77 mio, PS3 76 mio, to so podatki do konca leta 2012. Ja valda se je PS2 prodajal na majn razvitih trgih, kaj to ne šteje? In PS3 bo šel po isti poti, s tem da je trenutno predrag za majn razvite države. PS2 je bil v proizvodnji več kot 10 let. Malo si poglej podatke pol pa komentiraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Jst ::

Watch Dogs - PS4 Clip




Zgleda lepo narejeno. Se vidi, da imajo boljši Engine za open world kot GTA. ZA GTA res upam, da so naredili major changes spodaj. KAteri je bil zadnji GTA4, a ne? Z dvema različnima grafičnima, par let razlike, 5850 in 670, se vidi da igro pestijo (kljub vsem popravkom in driver optimizations) problemi deep down. 30FPS vs. 45FPS. In pa tisti čuden input lag, ki streljanje naredi zelo nerodno.

Pri zgoraj linkanem špilu pa *izgleda,* da je gameplay experience na višji ravni. Samo to iz posnetka trditi zagotovo, ni ravno pametno.

Več kot sem pogledal PS4 gameplay videov, bolj sem prepričan, da bo to moja prva konzola.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

puginho ::

sedaj je situacija obrnjena, in zato je tudi tale stavek:
Haters gonna hate, kaj ko niti 10x dražji pc ne bo mogel poganjat pol iger, ki jih bosta lahko poganjala xbox in ps.
ena navadna traparija. ps4 bo verjetno koštal nekje 400-500EUR, za tak denar pa si boš v letu 2014 brez problema sestavil močnejši PC, ki bo igre poganjal bolje. tak PC bo ps4 po celi črti nažgal v cpu zmogljivosti, dodaš še 100EUR pa boš imel še gpu, ki ga bo isto nažgal.
take traparije o dragih PCjih ki naj ne bi mogli poganjat iger, govorijo samo tisti, ki nimajo pojma o pojmu o teh zadevah.


ja v teoriji ga bo nažgal, v praksi pa nikoli

PS4 bo glede na svojo arhitekturo glavna razvijalska platforma. Posledica bo da PC izgubi še tistih par ekskluziv in bojo vsi špili portani na PC (kar se v bistvu že zdaj dogaja) tak da performance bo na PS4 glede na ceno daleč najboljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

kmetek ::

Jst: a kar dal boš 400-500€+? Ko dobiš za pol denarja PS3 ?

St235 ::

7982884e je izjavil:

St235 je izjavil:

Saj konzole nikoli niso imele high end komponent, ker se računica finančno ne izide. Ob enem pa standardizirana uporaba komponent, namenske prilagoditve omogočajo in posledično optimizacija, da konkurirajo 3-4x dražjim sistemom.
pa od kje ti vlečeš take cvetke? xbox 360 ob izidu je imel bolj sposoben in napreden gpu kot je bil takrat katerikoli dosegljiv na PC trgu.

sedaj je situacija obrnjena, in zato je tudi tale stavek:
Haters gonna hate, kaj ko niti 10x dražji pc ne bo mogel poganjat pol iger, ki jih bosta lahko poganjala xbox in ps.
ena navadna traparija. ps4 bo verjetno koštal nekje 400-500EUR, za tak denar pa si boš v letu 2014 brez problema sestavil močnejši PC, ki bo igre poganjal bolje. tak PC bo ps4 po celi črti nažgal v cpu zmogljivosti, dodaš še 100EUR pa boš imel še gpu, ki ga bo isto nažgal.
take traparije o dragih PCjih ki naj ne bi mogli poganjat iger, govorijo samo tisti, ki nimajo pojma o pojmu o teh zadevah.


Povej mi kolk moram odštet za PC da bom lahko obrnil serijo Gears of war, God of War, Uncharted ali pa Heavy rain GT5/Frozo itd. itd.

In situacija s ps4/xbox720 ne bo nič drugačna.

In edini ki govori traparije si ti. Jaz nikjer nisem omenil, da bo ps4 po strojni moći prekašal PC. Rekel sem samo da lahko odteješ tudi 10x tolk denarja, pa pol špilov še vedno ne boš mogel igrat na PCju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

kmetek ::

Lakotnik29: praviš potem, da se ne splača zdaj kupiti PS3? Kdaj pride PS4 sploh?

St235 ::

Ps4 je napovedan za december.

IMO je zdaj najslabši trenutek za kupovat ps3. Pred izidom ps4 mu bo ziher padla cena, da o ponudbi rabljenih ne govorimo. Sploh ker je cena za ps4 napovedana dost nisko.

Je pa vpršanje ali si ti pripravljen čakat pol leta ali ne.

kmetek ::

Itaq, da sem...če smo do sedaj hehe.

puginho ::

Lahko da ga v Evropo nebo pred marcem 2014 - isto je blo s PS3. Če počakaš pol leta boš prišparal verjetno ne kaj več kot 50€. Pol bo pa itak PS4 hype tak da....

St235 ::

ja seveda, govorimo o razlike 50€, pomoje se bo dalo dobit ps3 tam za okol 100€ ko bo štirica zunaj oziroma tik pred izidom. Pač skupaj s skladanco iger.

Kolk to komu pomeni je pač stvar posameznika.

opeter ::

St235 je izjavil:

To si pa zdaj potegnil iz riti. Wii je že dobil naslednika, ps3 ga bo pa v tem letu. In s prihodom ps4 je to prektično konec ps3, oziroma vsaj resnega namenskega razvoja za ps3.


Ampak PS2 lahko še vedno kupiš praktično novega ...

kmetek je izjavil:

Itaq, da sem...če smo do sedaj hehe.


Čakaj na kakšen bundle pri zavviju oz. pri Amazonu, da bodo zraven dali vsaj tri igre za ene 100-150 € ...

St235 je izjavil:

ja seveda, govorimo o razlike 50€, pomoje se bo dalo dobit ps3 tam za okol 100€ ko bo štirica zunaj oziroma tik pred izidom. Pač skupaj s skladanco iger. Kolk to komu pomeni je pač stvar posameznika.


Točno tako. Pametni čakajo in dočakajo. Le potrpežljiv moraš bit.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Trupl0 ::

zavvi ne pošilja konzol.
Amazon ti pa verjetno preveč računa pošiljko, da se spet ne splača...

Če trenutno kupuješ PS3 se ti najbolj splača kupiti v Mercatorju, ko imajo tiste vikend akcije ( petek - sobota ) za -20% s kuponom.
If you are going through Hell, keep going !

Jst ::

Trenutno imam i7-3770K, 16GB RAMa, SSD in ASUS 670 DCUII TOP (OC in hud hladilnik varjanta). Pa sem zadovoljen? Ne, nisem. Zakaj, sem povedal že 15krat.

Najnovejši razlog je pa v tem, da kljub temu, da mi kaže visoke FPSje, imam občutek, da špil ne dela dobro. Ko sem prebral na PcPer.com "Frame Times Rating" sem ugotovil zakaj.

Zato sem napisal, da upam, da bodo naredili pri nekaterih špilih spremembe deep down v pogonu.

PS4 bom pa kupil zato, ker imam FullHD TV, gledam pa samo RTVSLO1, Odmeve zvečer (ponavadi timeshiftane), kar znese 40 min na dan TV vsebin. Ter zjutraj, ko se zbudim in preden peljem psa na sprehod, eno nadaljevanko. Skupaj povprečno 1h30min.

PS4 bo poleg tega, da bo prva konzola, tudi ena naprava, ki bo priklopljena na TV, katero ne bom rabil upravljati iz računalnika.

First Person Shooterje bom seveda igral na PCju, to ni debate. Čeprav sem na 670, ko je izšel, pa do sedaj, končal samo dva špila. Nazadnje sem kupil Crysis 3, pa nimam časa, da bi ga igral. Preveč dela...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

medenko ::

Jst: kaj pa filmi, serije s torrentov, nič?

Jst ::

Filmov bolj kot ne ne gledam. Ajde, povprečje ene 2 na mesec (od tega je ponavadi kakšen star). Serije so pa problem, ja. To pa še študiram, kako bi elegantno rešil zadevo. DLNA mogoče.


---

Glede konzol me pa od trenutne generacije že dolgo nekaj srbi. Jaz sem oddigral prvi del Gears of War. Pa imam namen si sposoditi X360, vendar nima noben drugega in tretjega dela... Niti ne vem, kako bi se znašel na kontrolerju pri tej igri. Ampak bi pa probal zaradi zgodbe. Vem, da ni neka epska - Assasin Creed - zgodba, ampak mi je bil prvi del zanimiv, potem sem pa še poslušal in prebral nekaj opisov, pa si želim sam oddigrati to triologijo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dolenc ::

Če ima špil poštelano igralnost, se hitro navadiš na kontroler, par urc pa si noter. Jaz sem tudi klel na začetku, zdej pa še FPSje raje na kontroler igram.

BigWhale ::

puginho je izjavil:

Daj prvo preveri podatke preden strelaš take. Wii 98 mio, X360 77 mio, PS3 76 mio, to so podatki do konca leta 2012.


Se vedno je Wii, kar se strojne opreme tice, precej za PS3 in Xbox360. A prodali so jih 20mio vec. Ce ti to ni kronski dokaz, da HW ni najbolj pomembna stvar, potem nevem kaj bi se rad videl. :)

7982884e ::

puginho je izjavil:

ja v teoriji ga bo nažgal, v praksi pa nikoli

PS4 bo glede na svojo arhitekturo glavna razvijalska platforma. Posledica bo da PC izgubi še tistih par ekskluziv in bojo vsi špili portani na PC (kar se v bistvu že zdaj dogaja) tak da performance bo na PS4 glede na ceno daleč najboljši.
in od kje taka implikacija? ps4 ima zdaj zelo navadnemu pcju podobno arhitekturo, zato ne bo treba nič posebej "portat" kjer bi portat pomenilo narest slab port. razvijalci lahko paralelno razvijajo igro za vse sisteme.
"tistih par ekskluziv" je pa tudi malo smešna. ekskluziv na pcju ni glih malo; poleg pcju domačih žanrov je še malo morje manj opaznih špilov

pa en i7 tist švohoten jaguar cpu nažge tako v teoriji kot v praksi. prav tako nek gpu, ki ima dvakrat več flopsov od tega v ps4.

Jst ::

>pa en i7 tist švohoten jaguar cpu nažge tako v teoriji kot v praksi. prav tako nek gpu,
>ki ima dvakrat več flopsov od tega v ps4.

Kar vse zasenči slabo napisan pogon... Ter quirky driverji za grafično, DRM, vsak teden nov popravek za špil.

Treba postaviti zadeve malo v perspektivo. Jaz nisem nikoli imel konzole. A ko sem nekje pred izidom PS3 videl, kakšno grafiko je imel en špil na PS2, mi ni bilo jasno, kako je lahko to možno. V bistvu je bilo tako: kolega je kupil PS2, takoj ko je prišel ven. Takrat so bili špili bogi na grafiki. Potem so minila leta... ene 4 leta. Na veliko se je špekuliralo o PS3 in "paradigm shift" Cell-u. (Za X360 ne vem, mislim pa, da je že izšel ali je pa ravno prihajal na police.) Takrat sva s kolegom bila v Big bangu. Pa je videl en špil za PS2 in ga kupil. Jaz sem bil tiho in se v bistvu sam pri sebi smejal, ker sem imel oh-in-sploh najboljši (high-end, tako kot že od Voodooja naprej) PC. Potem pa enega večera pridem do njega, njegov mulc je pa igral na PS2. In jaz gledam v tisto katodno 100Hz Bravio in si mislim "WTF?!?! PS2 ima takšno grafiko? Tako smooth gameplay. Celo eksplozije in nekaj fizike? Nič jasno."


---

>Če ima špil poštelano igralnost, se hitro navadiš na kontroler, par urc pa si noter.

Ja in Ne. Enkrat sem bil v trgovini in je bil razstavljen PS3 na eni plazmi. Pa sem prijel kontroler in ene 5 minut igral. Potem sem pa impulzivno kupil Logitechov gamepad. Devil May Cry 5 (ali 4) sem končal na tem gamepadu, ampak s težavo (sploh potem, nekje na sredini igre, ko igraš z drugim karakterjem, kjer imaš digitalni križec za menjavo stilov fajtanja). Takratni Tomb Raider sem prišel mogoče do 1/3. Probal sem tudi F1, pa mi nikakor ne gre. Mogoče sem prestar; tipkovnica in miš sta meni alfa in omega. Tudi na tablici so mi kontrole tuje. Ajde, recimo kakšen poker, šah, miselne igre. Kolega pa brez problema igra neko zombie FPS igro. Ljudje smo si različni. V USA pa recimo veliko ljudi tudi FPSje igra raje na gamepadu - na PCju! Tam so pač konzole (bile) vedno prisotne - že več kot 25let - in se pozna.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

3furious ::

Na GDC (Game Developers Conference) so objavili še par novosti.

Sony is building its CPU on what it's calling an extended DirectX 11.1+ feature set, including extra debugging support that is not available on PC platforms. This system will also give developers more direct access to the shader pipeline than they had on the PS3 or through DirectX itself. "This is access you're not used to getting on the PC, and as a result you can do a lot more cool things and have a lot more access to the power of the system," Norden said. A low-level API will also let coders talk directly with the hardware in a way that's "much lower-level than DirectX and OpenGL," but still not quite at the driver level.

The system is also set up to run graphics and computational code synchronously, without suspending one to run the other. Norden says that Sony has worked to carefully balance the two processors to provide maximum graphics power of 1.843 teraFLOPS at an 800Mhz clock speed while still leaving enough room for computational tasks. The GPU will also be able to run arbitrary code, allowing developers to run hundreds or thousands of parallelized tasks with full access to the system's 8GB of unified memory.


Končno je bil tudi uradno predstavljen Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
In the age of information, ignorance is a choice.

mailer ::

Trailerji za igre že prekašajo tiste za filme in tale zgornji je odličen.
««
3 / 162
»»