» »

PS4

PS4

««
153 / 162
»»

Goblin ::

V Sloveniji za PlayStation ne velja evropska garancija.
http://www.goblin.si

abes ::

Ali je tukaj kdo ki igra igre na odklenjenem ps4?
Bi imel vprasanje.

scipascapa ::

ds4 windows nikakor ne usposobim za win10....ideje?

yayo ::

pa si googlal za rešitev? Kaj resn nič ne deluje?

sfaljk ::

abes je izjavil:

Ali je tukaj kdo ki igra igre na odklenjenem ps4?
Bi imel vprasanje.


Sem igral, vendar sem ga pred kratkim prodal.

abes ::

Ma rabim enga ki še igra, ker mi nekaj ne dela trenutno in ne vem zakaj.

scipascapa ::

yayo sem....

Lizzy ::

živijo, bi prosila, če kdo ve slučajno, a je kje kaka akcija za slovenski ps+ za 1.leto pod 50-eur? jaz nič ne najdem xD bo treba kupit, ker mi kmalu poteče, hvala, LP
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

vrossi46 ::

Lizzy je izjavil:

živijo, bi prosila, če kdo ve slučajno, a je kje kaka akcija za slovenski ps+ za 1.leto pod 50-eur? jaz nič ne najdem xD bo treba kupit, ker mi kmalu poteče, hvala, LP


Počakaj na velikonočne praznike,mogoče bo kaj ;)

kuvanasarma ::

kako je pa nabolje nastavit ta psn account?
Regijo in ostalo, ker glede na trenutno situacijo ko bomo malo več doma me je zamikal psn+

Hvala!

mancini ::

Glede na to da si doma, preberi nekaj strani in bos sigurno dobil odgovor

Likalnik ::

Zivjo, rabil bi pomoc...prodajam PS4...na disku imam cca 20 spilov...lahko te igrce igra tudi kupec? Glede na to, da so vezane na moj account?
Jaz bi moj racun izbrisal...kako je potem z igricam, ce se on prijavi s svojim?

Gregex ::

Z njegovim računom ne bo mogel igrati teh iger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregex ()

aly46 ::

Zanima me kje v slo bi lahko naročil te igre fliperjev za ps4 pro

kitl76 ::

Jaz jih imam nabavil sem jih v store-u. Drugače za fizične pa ebay.

zubairkhan12 ::

Zelo koristna nit, pred kratkim uporabljam PS4 za igranje, za svoj ps4 sem kupil cd sims 3 in želim prenesti nekaj dobrega sims 3 mods, tako da mi lahko kdo pomaga?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bzp ()

davorin11 ::

zubairkhan12 je izjavil:

Zelo koristna nit, pred kratkim uporabljam PS4 za igranje, za svoj ps4 sem kupil cd sims 3 in želim prenesti nekaj dobrega sims 3 mods, tako da mi lahko kdo pomaga?

To je za računalnik...ni mods za ps4...
---)-@

yayo ::

kaj ni jasno, da linka na kak malware?

scipascapa ::

Kaj že rabim, da uporabim DualShock 4 za PC na brezžični način? Navaden USB Bluetooth adapter zadostuje?

yayo ::

bi moral, vzemi npr Asus USB-BT400 Mini Bluetooth 4.0 Dongle USB 2.0

kokpa ::

Zdravo, je že kdo poskusil zamenjati termalno pasto v ps4 pro in ga s tem malo utišal?(Imam verzijo 7116b) Battlefront edition..

mstoji1 ::

Zdravo. Kolegu se Playstation pregreva, HDMI več ne da slike. Je mogoče grafična šla?
Visca el Barca!!!

filip007 ::

Lahko je šel čip za HDMI in termalno pasto bo treba zamenjati.

Jaz sem svojo prodal, je bila 4 leta stara in še pol leta v kasko garanciji.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Kvinta ::

Temeljito čiščenje + menjava termalne paste stane okrog 30€ za taki dnar se ne splača sam to delat vsaj meni ne ,će bi že mogo :D

drvo ::

Aprilska psn+ free igra bo Uncharted 4. Za tiste, ki še niste igrali.

kokpa ::

Zdravo, mogoce kdo ve ali se da v sloveniji nabaviti novi notranjo ventilator za ps4 pro?

Kvinta ::

Goblin ma to vse 8-)

kokpa ::

Mogoce ves ceno, da jih ne klicem in delam gužvo?

Lizzy ::

vrossi46 je izjavil:

Lizzy je izjavil:

živijo, bi prosila, če kdo ve slučajno, a je kje kaka akcija za slovenski ps+ za 1.leto pod 50-eur? jaz nič ne najdem xD bo treba kupit, ker mi kmalu poteče, hvala, LP


Počakaj na velikonočne praznike,mogoče bo kaj ;)


evo prazniki, pa nič ni videt xD ja nič bomo pa kupil kar pač je LOL
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Kvinta ::

Najnižja cena kar sem jaz našel ne vem pa če to dela pri nas ,ker ps plus nikol nisem uporabljal :)

https://www.shopto.net/en/dls55907-play...

Reaper ::

Ta deluje samo za UK račun. Na CDKeys dobite US PS+ za dobrih 30 €. Narediš US PSN račun, aktiviraš PS+, nastaviš račun kot primarni na PS4 in bodo lahko vsi ostali računi na konzoli lahko koristili PS+ (ne glede na regijo). Jaz vse igram z UK računom, PS+ imam na US računu, ker so cenejše igre.

Lizzy ::

Reaper je izjavil:

Ta deluje samo za UK račun. Na CDKeys dobite US PS+ za dobrih 30 €. Narediš US PSN račun, aktiviraš PS+, nastaviš račun kot primarni na PS4 in bodo lahko vsi ostali računi na konzoli lahko koristili PS+ (ne glede na regijo). Jaz vse igram z UK računom, PS+ imam na US računu, ker so cenejše igre.


hvala za nasvet
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Reaper ::

Ni za kaj.

Lightning ::

Pozdravljeni.

Prosim za pomoč oziroma na odgovor.

Brat mi je posodil njegov PS 4 z igrami, med drugim FIFO 2020, da si malo krajšam čas in spoznam to konzolo.

Sem šele začetnik in me zanima sledeče vprašanje:

Hotel sem igrati FIFO 2020 in pri tem uporabljam brezžični igralni plošček DUALSHOCK 4.

Zanima me, ali se da kje nastaviti na tem igralnem ploščku, da bi se lahko gibal z igralci s pomočjo tipk, ki označujemo "levo, desno, gor in dol". Namreč sedaj se lahko gibljem s to spodaj okroglo stvarjo, ki jo lahko gibaš na vse kote, meni pa bi bilo ljubše uporabljat te tipke štiri ki so na levi strani tega igralnega plošča. Ali je to možno in kaj moram narediti, da preklopim na tiste tipke oziroma ali lahko uporabljaš samo tisto okroglo, ki je spodaj pod temi tipkami in ne gre na tipke.


Hvala in upam na odgovor.

svecka ::

Ponavadi ima vsaka ps4 igra svoje nastavitve za spremembo gumbov na ploščku, oziroma spremembo celotne konfiguracije. .

mancini ::

Kar navadi se na gobico, nogomet ni igra kjer imaš samo 4 smeri gibanja.
Miselno si glede iger še nekje na začetku 90-ih

Lightning ::

mancini je izjavil:

Kar navadi se na gobico, nogomet ni igra kjer imaš samo 4 smeri gibanja.
Miselno si glede iger še nekje na začetku 90-ih


Katere tipke pa ti uporabljaš recimo če uporabljaš računalnik in igraš FIFO. Tam pa maš verjetno 4 smeri gibanja (naprej, nazaj, levo in desno). Eni raje igrajo prek PC-ja in uporabljajo tipkovnico, ker so na njo boljnavajeni inin zato niso miselno v 90-tih. Ni potrebno tako zaničevat nekoga, ki uporablja PC za igre, namesto PS4. Res pa je, da že iger preko PC-ja oziroma takšnih konzol kot je sedaj PS4 nisem igral že več let in potrebuješ nekaj časa, da se navadiš itd.

Res je, mogoče si še ti mulc in nisi toliko igral iger preko PC-ja in tipkovnice, ko še ni bilo PS. Časi se spreminjajo ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lightning ()

davorin11 ::

mancini je izjavil:

Kar navadi se na gobico, nogomet ni igra kjer imaš samo 4 smeri gibanja.
Miselno si glede iger še nekje na začetku 90-ih

Se strinjam :) Lih to je poanta ps4...če ne,igraj računalnik in pusti ps4 pravim gamerjem ;) lp
---)-@

Zgodovina sprememb…

mancini ::

Glej vsak dober igralec Fife ali Pes igra na plošček, pa naj bo to PC, PS ali XBox ali kar koli pač.
Sploh ne veš kako si omejen na tipkah.
Se mi zdi smešno da pišeš kot da ni joypadov za PC. In z leti je tako napredovalo, da le ti prepoznajo moč pritiska posamezne tipke za smer ali trigerje.

Tudi vožnja je precej boljša in natančna na gobice kot na tipke.
Xbox 360 je prišel ven leta 2005 in je prinesel ravno to kar ti pišem jaz zdaj, to da nisi omejen na 4 oz 8 smeri
Ampak ti uživaj kar po svoje

Kvinta ::

Plus tega jaz vem za kr nekaj ljudi kateri igrajo na PC z kontrolerji iz konzol vmes pa šinfajo kak so konzole zanič:))

mancini ::

tipkovnica in miš sta nepremagljiva pri streljačinah
za vse ostalo pa plošček ali volan

kitl76 ::

Pa NHL tudi :)

svecka ::

mancini je izjavil:

tipkovnica in miš sta nepremagljiva pri streljačinah
za vse ostalo pa plošček ali volan


Sem preigral od God of War, pa vse Uncharted na gobice, samo je prav debilno kamero skoz popravljat. Saj ko se navadiš še gre, samo je pa nadzor kamere z miško dosti boljši, kot na gobico, npr Tomb Raider. Bi moral hibrid narest gobica in miška.

springfield ::

Ker si bolj navajen na misko. Kak si pa predstavljas kombinacijo gobice in miske? ;((

Jerry000 ::

Folk...a ni žalostno da se drkate miš ali gamepad? Dejte no, en je tega vajen en drugega, js sem na oboje navajen in igram na oboje. Dejte že mir s tem.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sssaga ::

davorin11 je izjavil:

mancini je izjavil:

Kar navadi se na gobico, nogomet ni igra kjer imaš samo 4 smeri gibanja.
Miselno si glede iger še nekje na začetku 90-ih

Se strinjam :) Lih to je poanta ps4...če ne,igraj računalnik in pusti ps4 pravim gamerjem ;) lp


To je stvar kontrolerja in ne igralne postaje, kot ti napačno domnevaš.

filip007 ::

Konzole imajo avto-tarča, tako da streljačine niso tak problem, res je to malo goljufanja, samo tako pač je.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Jerry000 ::

No ja golufanje, konzola je drygačen princip streljanja, lahko to izklopiš, zaradi tega ne boš vedno prvi ker boš to imel. Je bolj helper kot cheat

Argica ::

Two very different lifestyles will compete for your time thanks to next month's PlayStation Plus lineup. Challenge yourself to design, then maintain, your ultimate metropolis in city-building strategy sim Cities: Skylines. Want a break from the city life? Take in the country air as you turn your hand to agriculture in Farming Simulator 19.

:)):))
««
153 / 162
»»