» »

PS4

PS4

««
154 / 154
»
»»

MAX34216 ::

Morda veste, ali je kdo kupil tale bundle:
https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/11638

je to legit, najnovejša verzija cuh-7216?

Hvala.

Bantani ::

Mislim da je to zadnja vezija ja

Sem potem par dni nazaj nabavil kar pri ACS Sony...

Katere igre ste kaj prvo preigrali na PS4 ob nakupu?
Verjetno se je že omenjalo, vendar kljub temu, če lahko kdo napiše, na katerih straneh je najbolje spremljati za akcije PS4 iger?

hvala.

avtek ::

Najprej GTA V, Far Cry 4 in pa Fifa (ne vem katera letnica, 17 verjetno).

Tako je, za GTA in Far Cry sem že nekako računal da bo treba nabavit. Še iz časov PC-ja imam lepe spomine :-)

yoco ::

MAX34216 je izjavil:

Sem potem par dni nazaj nabavil kar pri ACS Sony...

Katere igre ste kaj prvo preigrali na PS4 ob nakupu?
Verjetno se je že omenjalo, vendar kljub temu, če lahko kdo napiše, na katerih straneh je najbolje spremljati za akcije PS4 iger?

hvala.

God of War, The Last of Us, Uncharted igre, Persona 5,....

kitl76 ::

Spiderman.

logi ::

Horizon zero down

Jerry000 ::

GTA5 je bla moja prva, potem pa uncharted vsi deli, potem pa ostalo :D

UganiKdo ::

Imas tukaj potem se star wars: fallen order, bloodborn, dark souls, rdr2, ff7 remake, MGS, fallout 4...

Izbire ogromno, odvisno kaj ti sede.

Hvala fantje. Res, materiala bo očitno ogromno... Zdaj pa loviti akcije ?
Kje največ ostali kupujete? Itak PS Store kokr vidim občasno hude akcije... Ravno dva dni nazaj ko sem začel, vidim Nba 2020 za 6eur. Super ?

Ce si komaj zacel igrati ps4 je materjala res ogromno...pojdi na psn profiles pa pod games in vidis katere igre so vse za ps4.
Vrhunske igre se kupujejo na blurayu vsaj jaz drugace ja itak PS Store laufa,ker je veliko vec akcije kot v fizičnih trgovinah...akcije so pa skoz samo spremljat moras...pa ne samo na slo tudi usa storu,ki so za mene se boljse akcije.

Zraven sem dobil Gran Tourismo Sport spec2, to je bila prva želja. Pa malemu sem nabavil Minecraft v store-u...

Ok, glede accountov, zdaj sem odprl Slo account in dodal Slo Plus account. Že zaradi free iger vsak mesec se izplača.
Sedaj lahko odprem še PSN Usa in Uk account? Verjetno ne gre na isti email naslov? In potem je potrebno preklapljati med računi na konzoli sami? Igre imam pa vedno vse na voljo, ne glede v kateri račun sem vpisan?

Hvala za pomoč. Vidim da se je kar spremenilo veliko odkar sem bil nazadnje bolj v tem :-)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: MAX34216 ()

Moras samo vedeti,ko ti naročnina poteče igre,ko jih dobiš free vsaki mesec ne bodo več delovale dokler ne podajšaš naročnine(ps+).Brez naročnine ti delujejo samo tiste,ki si jih sam kupil.
Kar se pa tiče accountov je dovolj,ce si naredis še usa.Lahko tudi Japonskega,če imas rad japan igre.Jaz imam drugače med drugimi tudi Uk,ker vcasih ni bilo možno imeti Slo acc. Mail moras imeti drugačen za vsaki novi acc. Racune,ko imas narejene jih potem samo preklapljaš..gres recimo na usa acc.povlečeš igro dol gres nazaj na svoj Slo acc.in igras..to je vsa umetnost:)....igre so ti skoz na voljo....samo vlečeš jih dol tam kjer si jih kupil..igras pa lahko na katerem koli računu.

gozdar1 ::

PS se edino splača za njihove eksluzive, ki so ponavadi precej dobre, drugo je zaradi omejitev platforme, ponavadi še vedno bolje na pc-ju(+ epic ima trenutno hude popuste).

Ekskluzive za ps za veliko vecino vec kot odtehtajo investicijo. Odvisno pac kaj igras. Na pc osebno ne vem ce sem v zadnjih 5 letih pognal karkoli drugega kot Lol in tabletop simulator. Preprosto je boljsi obcutek da se zavalim na kauc z mrzlo pivo in kontrolerjem.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: UganiKdo ()

Kvinta ::

Jaz na Ps4 igram skoraj izključno samo Assassins Creed imam vse špile nektere na Ps3 polj v poštev pridejo še špili kot so Syberia 1,2,3 ,Thief ,Pineview Drive ,Call of Cthulhu ,Sherlock Holmes 1,2 včasih pa paše tud Tomb Raider imam vse kar obstaja in pa Dishonored tud vse ..... ko ptegnem črto je full malo špilov kateri mene zanimajo namreč imam rad stealth in pa te miselne v bližnji prihodnosti bom sestavo en PC samo za point n click in podobne špile katerih je na Pc malo morje :)
www.instagram.com/frenkfurth

Last of us ti ni sedel?

Kvinta ::

Pozabil mam tudi na Ps3 pa tudi Silent Hill Downpour sem pozabil je tud OK
www.instagram.com/frenkfurth
««
154 / 154
»
»»