» »

PS4

PS4

««
152 / 162
»»

scipascapa ::

scipascapa ::

scipascapa ::

Bantani ::

Ta igra je zdaj v akciji na usa storu za 20$

kitl76 ::

Na UK pa GBP14.24

fopi ::

Mene zanima katere regije katice delajo na SLO PSN accountu na PS4?
Ali delajo nemške, italijanske, avstrijske... topup kartice za naložit denar na račun in ali delajo katere od teh tujih za PS plus?
Ali mora biti nujno SLO (za US vem da ne dela)?

Hvala.

Bantani ::

Ce mislis SLO store paypal credit-debit card ali polnis z paysafe...jaz pri SLO storu samo paysafe nalagam..pri ostalih storih usa,canada,hongkong,japan pa kupim psncard
Zdaj sem na usa storu nabavil novi GRID po smesni ceni 24$:)

fopi ::

Konkretno mislim playstation plus na SLO accountu.
Torej ali moram kupiti naročnino na PS4 ali kartico v BigBang, mimovrste.... ali lahko kupim na cdkeys italijansko , avstrijsko (skratka evropsko)?

Bantani ::

Za SLO accaunt moras nujno kupit playstation plus SLO drugace ne bo delovalo...ce bos kupil Avstrijski ali Italjanski playstation plus moras potem imeti Italjanski ali Avstrijski accaunt...zdaj v akciji imas na mimovrste pa harvey norman za 45eur...na storu se ti pa ne splaca kupovati...te pride 60eur trenutno

scipascapa ::

jijetelu ::

glede PSN kartic, a delajo kartice za ostale EU države (nemčija, avstrija) na SLO acountu, k kao SLO kartice ne obstajajo ?

voltaire ::

Živjo. A kdo potrebuje PS4 Slim 1TB. Rabljen 4 mesece. Ponesrečen nakup in ni časa za igre....
Originalna embalaža, priloženi trije kontrolerji, ter dve igri in polnilec za kontrolerje....

Bantani ::

jijetelu je izjavil:

glede PSN kartic, a delajo kartice za ostale EU države (nemčija, avstrija) na SLO acountu, k kao SLO kartice ne obstajajo ?


SLO psn kartice ne obstajajo razen ps plus...nemske,avstrijske psn kartice ne deluje na SLO storu...potem moras imeti nemski ali avstrijski account.

jijetelu ::

Bantani je izjavil:

jijetelu je izjavil:

glede PSN kartic, a delajo kartice za ostale EU države (nemčija, avstrija) na SLO acountu, k kao SLO kartice ne obstajajo ?


SLO psn kartice ne obstajajo razen ps plus...nemske,avstrijske psn kartice ne deluje na SLO storu...potem moras imeti nemski ali avstrijski account.


tole je mal sumljivo in precej butasto s strani Sonya (če je res), plus to da geoblokiranje v EU je prepovedano, ne vem zakaj ni nobeden še prijavil Sonya ? tudi kar delajo s temi PS+ naročninami ...

yayo ::

YFI Dober.si ima spet delujočo pozdravno stran.

davorin11 ::

Igra kdo igro Genesis (free igra,podobna kot LoL...) ???
---)-@

Reaper ::

Ne, izgleda pa zanivimo. Je to Pay2Win igra ali so plačljivi le skini in lahko dejansko igraš normalno proti vsem tudi če ne vložiš €€€?

davorin11 ::

Reaper je izjavil:

Ne, izgleda pa zanivimo. Je to Pay2Win igra ali so plačljivi le skini in lahko dejansko igraš normalno proti vsem tudi če ne vložiš €€€?

Ni pay2win, plačljivi so vecinoma skini,ki pa jih lahko dobis tudi brez vlozenega denarja(vsakih nekaj uri,lahko odpiras škrinje,eventi,...) Igram ze nekaj casa, brez vlozenega denarja in je dobra... Je pa fajn ce bi se nas najdlo nekaj,da bi lahko skupi igrali... ;)
---)-@

jijetelu ::

a je kje kaka dobra stran za kupovat igre, base.com hoče met za vsak špil poštnino ? Wtf ?

Reaper ::

@davorin11, jaz bi probal kakšen vikend. Ko sem igral Hero line wars mape v Warcfraft 3, predno so prišle dobre Dota mape, sem v tistem zelo užival in tudi kar nekaj ur preigral.

Magic1 ::

jijetelu je izjavil:

a je kje kaka dobra stran za kupovat igre, base.com hoče met za vsak špil poštnino ? Wtf ?

Wtf kar poštnino hočejo za fizično izdajo?!? In to kar iz UK. Probaj na goblin ali še par drugih slovenskih trgovin. Sam za čudo, tudi računajo poštnino. Lahko pa jih sam prevzameš v večjih mestih. Sam so cene dosti bolj slovenske.
Magic

Bantani ::

jijetelu je izjavil:

a je kje kaka dobra stran za kupovat igre, base.com hoče met za vsak špil poštnino ? Wtf ?


Sej ta base.com je dobra stran...samo malo pretiravajo z to postnino...ko bi bila vsaj postnina 1eur na igro bi bilo cool...poglej game collection...jaz osebno tukaj se nisem naroceval ampak od drugih slisal,da so zadovoljni.

Gogyto ::

Mislim, da ni konkretno ene strani, ki bi jo prav posebej izpostavil. Osebno vedno pred nakupom željene igre obrnem par teh štacun in najdem najbolj ustrezno opcijo. Včasih je ceneje pri eni, včasih pri drugi, včasih pa tudi pri kaki naši štacuni, tako da ni pravila... Sem pa osebno velikokrat raje podprl naše trgovce, če je razlika nekje do 10 EUR. Ne da se mi čakat na pošto, če za tako razliko lahko špil praktično naslednji dan po naročilu že igram, če jo grem osebno prevzet.

davorin11 ::

@Reaper - ja,se ti splača probat ;) Če boš pa za kak party,mi pa sporoči :)
---)-@

scipascapa ::

edina, ki je ptt ista ne glede na število iger, je game.co.uk.

kitl76 ::

Pri nas je poštnina za en zobotrebec 4,50 EUR ne vem kaj ti ni jasno.

Reaper ::

davorin11 je izjavil:

@Reaper - ja,se ti splača probat ;) Če boš pa za kak party,mi pa sporoči :)


Ok, dogovorjeno. Če bo prilika probam za vikend.

jijetelu ::

thx vsem, bom malo pogledal, pri 4 igrah je razlike kr veliko, pa še nimajo pri nas na zalogi vseh

Bantani ::

Ce igre ne rabis na ploščku je top izbira ps store,ker so skoz akcije....jaz igre na ploščku kupujem samo vrhunske za v kolekcijo...vse ostalo digital ps store,ker je dosti vec popustov kakor v fizicnih trgovinah.

Reaper ::

davorin11 je izjavil:

@Reaper - ja,se ti splača probat ;) Če boš pa za kak party,mi pa sporoči :)


Sem probal včeraj na kratko in mi je zadeva zelo podobna Diablo 3. Slednja mi je bolj všeč. Igra kdo Diablo 3 RoS na PS4?

filip007 ::

Prodam Man of Medan, če mogoče koga zanima?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

vrossi46 ::

A ima kdo izkušnje z to stranjo?

https://cheapestgamestore.com/install-i...

Reaper ::

Preskoči, prodajo ti račun in ne dejansko kode za igro, da si jo unovčiš na svojem računu.

sasoe ::

Jaz sem čisti buhtelj, kar se tiče igralnih konzol ...

Je pa sedaj mladina doma že toliko velika, da smo prišli do točke, da bi tudi pri nas ...

Sam imam v mislim Playstation4 1TB PRO + Fortnine voucher ... sedaj 399 EUR.
Če prav razumem, je razlika med PRO, SLIM, ... v resoluciji?
1TB, 500GB ... pa koliko lahko iger naložiš gor?
Voucher pomeni, da igro preko spleta naložim na PS?
...
Pa kaj pomeni "+Playstation +"
...
itd.

Še kakšna pomembna info?
Ker nimam pojma, niti vprašat ne znam :)
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

sasoe ::

zdaj sem našel za 340 EUR

In katere dodatke (če PS to sploh ima?) moram nabavit za igre, kjer lahko aktivno igraš, beri migaš ...
ala plesanje, aerobika ipd ... oz. ketere igre so sploh na tem področju in?
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

kitl76 ::

VR pack kupi pa boš zelo aktiven.

St235 ::

Če prav razumem, je razlika med PRO, SLIM, ... v resoluciji?

PRO je sposoben poganjat določene naslove v višji resoluciji in/ali z več FPS. Sam nabor iger je identičen (ne obstajajo samo PS4 pro igre).

1TB, 500GB ... pa koliko lahko iger naložiš gor?

da,pač velikost diska.

Voucher pomeni, da igro preko spleta naložim na PS?

ja, kodo vneseš v PS store in naložiš igro.

Pa kaj pomeni "+Playstation +"

To se verjetno nanaša na Playstation Plus, letno članarino ki ti omogoča online funkcionalnosti v igrah ter mesečne brezplačne igre.

sasoe je izjavil:

zdaj sem našel za 340 EUR

In katere dodatke (če PS to sploh ima?) moram nabavit za igre, kjer lahko aktivno igraš, beri migaš ...
ala plesanje, aerobika ipd ... oz. ketere igre so sploh na tem področju in?


Move, VR, volan, drugačni game padi...

Glede "aktivnih" iger imaš tukaj seznam:
https://www.playstation.com/en-gb/get-h...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

filip007 ::

Uporablja kdo Nacon kontroler, me zanima, če ga kdo uporablja.

Pri Goblin je 40€, naj bi imel mehak oprijem, potem ne rabim ovitka.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Aja je žičen, pardon, 150EUR pa ne dam za Pro.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

sfaljk ::

Pozdravljeni.
Ali kdo uporablja storitev playstation now in kako se obnese?
Malo sem bral in sem mislil da gre za enako storitev kot game pass pri MS. Vendar gre za streamanje in me zanima kaj to pomeni v praksi.
Cena 60€ za 1 leto se mi zdi ugodna.

Lp

kitl76 ::

Enako je kot game pass. Imaš pa dve varianti lahko igraš preko streama ali pa si fizično igro pretočiš na disk.

St235 ::

sfaljk je izjavil:

Pozdravljeni.
Ali kdo uporablja storitev playstation now in kako se obnese?
Malo sem bral in sem mislil da gre za enako storitev kot game pass pri MS. Vendar gre za streamanje in me zanima kaj to pomeni v praksi.
Cena 60€ za 1 leto se mi zdi ugodna.

Lp


Pogledaš zbirko iger in presodiš če ti ustreza. Imaš pa možnost prenosa na disk ali streaminga.

sasoe ::

Lakotnik29
:: 14. feb 2020, 11:31:26


HVALA za info ...
Prijazno od tebe ...
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

filip007 ::

Se splača zdaj prodajati PS4. preden mu do konca pade cena imam PS4 1TB Uncharted verzija?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

sfaljk ::

kitl76 je izjavil:

Enako je kot game pass. Imaš pa dve varianti lahko igraš preko streama ali pa si fizično igro pretočiš na disk.


No to mi ni bilo jasno. Nekje sem prebral, da je ravno to razlika med PS Now in Game Passom, da PS Now ne omogoča pretoka iger na disk. Ima pa PS več naslovov. Čez cca 2 meseca mi potoče game pass na Xboxu, bom takrat probal PS Now.
Hvala za odgovor.

Jerry000 ::

A mamo kako temo tukaj za menjavo iger :)? Neb blo slabo :)

kitl76 ::

Smo se nekoč o tem pogovarjali pa ni so bili preveč navdušeni.

sfaljk ::

Dobro jutro.

Zanima me za koliko lahko prodam Playstation 4 Pro 1TB z dvema kontrolerjema. Playstation je odklenjen na verzijo 5.05, tako da mu dam zraven še 1TB zunanji disk s kar nekaj igrami (ne vem točno koliko jih je gor, vendar jih je precej). Kupljen je bil 15.12.2017 in ima podaljšano garancijo do 15.12.2020.
Zadeve ne potrebujem več, ker mulc nabija Fortnite na Xboxu.

Hvala in lep pozdrav.

scipascapa ::

nekje 300/350€ z dodatnim diskom bi moral dobiti, glede na to, da ima še cca 9 mesecev garancije, 3 manj kot klasičnih 12 in se prodaja za 300 nov-350€ z igro.

gas2018 ::

ojla... a ima Sony Evropsko garancijo? ali je vezana na drzavo nakupa?
««
152 / 162
»»