» »

PS4

PS4

««
104 / 162
»»

Gogyto ::

Mater, nihče ne pove, da je od 7.10. do 12.10. limited time offer za GT Sport demo. Ravno snemam.

yayo ::

davorin11 je izjavil:


Do koliko let je še "normalno" igrati ps4,oz.koliko ste kaj vi stari?:-P Sam imam namen kupit ps4,pa sm star 28 let,pa se mi zdi mal čudno?heh:-)

Jaz sem bil over 30, ko sem šele začel 8-)

4knative ::

yayo je izjavil:

davorin11 je izjavil:


Do koliko let je še "normalno" igrati ps4,oz.koliko ste kaj vi stari?:-P Sam imam namen kupit ps4,pa sm star 28 let,pa se mi zdi mal čudno?heh:-)

Jaz sem bil over 30, ko sem šele začel 8-)


Družbeno sprejemljivo je tam do 20 let, če pozno dozoriš. Če hitreje dozoriš pa tam do 18 nujno odrezat otrokom igrice, da se lahko razvijajo v pravo smer. Pri 28 naj bo glavna skrb nataliteta.

Jerry000 ::

davorin11 je izjavil:

Deenis15 je izjavil:

Torej če prav razumem

1. se da igre kupiti direktno preko PSN (predvidevam da vneseš podatke kartice in s tem potem kupuješ)?
2. PS+ to je ubistvo neka "naročnina" da lahko igraš preko neta in poleg tega dobiš mesečno 2-3 gratis?
3. Koliko znaša ta PS+ na mesec
4. Kako je z igrami, ki jih potegneš direktno dol in se ti shranijo na PS4 oz na trdi disk v PS. Kaj če ti kdaj zmanjka prostora? Lahko igro recimo zbrišeš, da narediš prostor drugo in nato prejšno naložiš nazaj (for free seveda)?

Se opravičujem za vsa ta vprašanja, ampak res nikoli si še nisem lastil konzole.

hvala


Dobra vprašanja,ki zanima veliko ljudi:-P
Do koliko let je še "normalno" igrati ps4,oz.koliko ste kaj vi stari?:-P Sam imam namen kupit ps4,pa sm star 28 let,pa se mi zdi mal čudno?heh:-)

Tole je imho neumno vprašanje. Do koliko let je "normalno" gledat filme? Če ti paše ti pač paše, če ti je hobi ti je pač hobi. Sam sem 30, zaposlen, imam punco, živiva skupaj, igram ko čas dopusti, včasih več, včasih manj. Sem pa tudi sam letos nabavil PS4, prej sem večino na PC igral (še zdaj). Poznam ljudi pri 40 ki igrajo (2 otroka, žena, služba, igrajo ko čas dovoli). Odgovor 4knative lahko kar ignoriraš.

4knative je izjavil:

yayo je izjavil:

davorin11 je izjavil:


Do koliko let je še "normalno" igrati ps4,oz.koliko ste kaj vi stari?:-P Sam imam namen kupit ps4,pa sm star 28 let,pa se mi zdi mal čudno?heh:-)

Jaz sem bil over 30, ko sem šele začel 8-)


Družbeno sprejemljivo je tam do 20 let, če pozno dozoriš. Če hitreje dozoriš pa tam do 18 nujno odrezat otrokom igrice, da se lahko razvijajo v pravo smer. Pri 28 naj bo glavna skrb nataliteta.

Družbeno sprejemljivo...xD haha. Do kdaj je pa filme normalno gledat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

davorin11 ::

Hvala yayo in Jerry. Ja je res mal neumno vprašanje, ma me je firbec matral, da nisem edini s podobnim mišljenjem:-P sm mel kr mal slabo vest:-) :-)
---)-@

PlayGamesi ::

Gogyto je izjavil:

Mater, nihče ne pove, da je od 7.10. do 12.10. limited time offer za GT Sport demo. Ravno snemam.


A se bo vas kaj nabralo v GT SPORT, jaz močno upam da nas bo čim več in delam lahko dobra tekmovanja+nagrade, ker v PC2 nas je malo trenutno ans vozi le 6 nažigačev, upam da v GT S se nas anberer res čim več!

Zanima me vaše menje glede prodaje in odkupa PSN računa, prosim za kritike in vsega, tukaj več info!
Hvala vsem!

abyssus ::

AFAIK gre za prepovedano stvar?

Gogyto ::

PlayGamesi je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Mater, nihče ne pove, da je od 7.10. do 12.10. limited time offer za GT Sport demo. Ravno snemam.


A se bo vas kaj nabralo v GT SPORT, jaz močno upam da nas bo čim več in delam lahko dobra tekmovanja+nagrade, ker v PC2 nas je malo trenutno ans vozi le 6 nažigačev, upam da v GT S se nas anberer res čim več!

Hvala vsem!


Hja, sam še vagam, kaj bom dejansko nabavil. Ker sem z nakupom PS4 kar dolgo odlašal, sem GT 6 spustil in kasneje nabavil Project Cars. Bil relativno zadovoljen, vendar nekako ostajam fan Gran Turismo serije. Sem vesel, da je GT dal ven 'demo'. Bom realno lahko ocenil, če bo konec meseca pristal na hard disku. Glede Project Cars 2 iskreno povem, da ga bi nabavil le v primeru, če Sport ne izpolni pričakovanj. Se ne bojim, da se v obeh špilih ne bi našlo dovolj slo freakov za neko fletno online dirkaško ligo. Danes po šihtu definitivno zarohni Gran turismo Sport doma.:)

Verjamem pa, da jih veliko čaka zaradi 'nespretnega' datuma releasa Project Cars 2 - ko je tako kmalu po tem najavljen izid franšize špila, ki je praktično ustvaril Playstation. :)

PlayGamesi ::

Ja največ nas je blo v GT6 skor 42 folka, zdej kaj bo na tej mal oskubleni verziji sporta, kaj se bo dogajal, težko rečem, prodaja tudi ni fenomenalna, sicer pa se bo špil prodajal dle časa, pdobn stil ala FIFA (celo leto+), tko da zna se nas nabrat pomoje glih prav, da bomo na polno blekali na psnju in kuril gume, no vsaj upam!

Zgodovina sprememb…

Reaper ::

To vsi igrate z volani itd.? Ali z gamepadom?

PlayGamesi ::

Reaper je izjavil:

To vsi igrate z volani itd.? Ali z gamepadom?


Lani je blo vsaj 4 odpalenih prijatljev z najboljšimi časi na pad, tko da, ekšen :)

Gogyto ::

Jaz trenutno na pad. Volan sem imel na PS3, pa baje ni več kompatibilen s štirico.. Sem že rahlo obsolete, očitno...:))

Reaper ::

Treba prvo igro kupit potem pa še čas najdet :) Imam Driveclub z dodatki, ki sem ga zagnal samo enkrat, takrat ko sem ga kupil za par minut :| Bo treba nekaj časa najdet pa PS4 spet prižgat po parih mesecih, da se mal prepiha, itak pa v 99 % situacijah, ko pridem do tega da vključim PS4, zaženem BF1 :)) Iger ki še čakajo je pa malo morje (Metro, Fallout 4, Far Cry 4, Drive Club, Last of US + vse zanimive od PS+ pa Uncharted 4,...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

springfield ::

Mene je GT Sport povsem razocaral. Hocejo bit simulator, a ne pridejo do kolen Assetto Corsi. Imajo en kup namisljenih sportnih verzij avtov, da lahko napolnijo startno vrsto. Odpravili so pa vse kar je bilo dobro v GT seriji - kariera, kjer zacnes z rabljenim avtom in potem pocasi prirines do tistih najhitrejsih. Manjka tudi upgradanje avtov. Seznam prog je porazen - kje so Monza, Spa, Silverstone, Sarthe? Brez vsaj 2-3 od teh se tezko gres neko resno dirkasko igro. Imas pa en kup izmisljenih prog ;(( GT mi je vedno bil fajn zaradi SP nacina, za MP imam AC na PCju.
Moram se PCARS2 preizkusit, baje je velika izboljsava napram prvi verziji.

PlayGamesi ::

Pc2 igramo, spet ni pc2 take hvale vreden, vrjemi meni, in ja spet ni to cel GT, pride pomoje GT7, pač igraš demo, počakaj na vse ostalo, meni se zdi vsaj 90% sem da bo špil čisto OK.Mogoče ne prec, ampka v bodoče updajti in vse nove reči, pa bojism se na veliko plačljivih dlcjev..

Gogyto ::

Eh, če GT Sport ne bo 'complete deal', naj se j. za 70 jevrov, kolikor ga računajo zdaj, v predprodaji. Tak fanatik pa nisem, da bi težko zaslužen denar čez okno metal. 8-)

Reaper ::

To ti je kot GT Prologue. Na PS1 sem zelo rad igral GT2, igra, k isem jo največ preigral, GT 5 mi je bil beden, GT 6 pa nisem nikoli igral.

PlayGamesi ::

Reaper je izjavil:

To ti je kot GT Prologue. Na PS1 sem zelo rad igral GT2, igra, k isem jo največ preigral, GT 5 mi je bil beden, GT 6 pa nisem nikoli igral.


Hehe ps1ka je gorela po 14dni zaradi gt1 skupaj, rekord pa skor 3 dni noči, nč spanja gt6 non stop, kaj češ delat, raj igraš ....nikol pozabu :)

poker93 ::

Kdaj se lahko pričakuje kakšne popuste na ps4 slim ?

z3ro ::

poker93 je izjavil:

Kdaj se lahko pričakuje kakšne popuste na ps4 slim ?

Black friday..lani je bil 230€ mislim da v BB

YesMan ::

Mene je demo navdušil, samo sem vseeno še premajhen 'entuziast' avtov in vožnje, da bi plačal polno ceno :P Ko pa jo vidim za 20-30€ pa fix kupim.

Gogyto ::

Še komu ven vrže GT Sport, ko gre v tiste nastavitve v začetnem screenu? Kjer naj bi štelal kontroler/volan/screen...
Moti me namreč način prestavljanja na padu. Navajem sem na L1/R1, tu pa sem očitno pomotoma naštimal kvadrat/X in ko skušam popravit, mi ven meče špil..

Drugače, probal par tistih licenčnih school testov in eno arcade dirko.. No ja, nič revolucionarnega napram GT5, ki sem ga nazadnje igral...:|

4knative ::

Tudi meni crusha igro ko grem v nastavitve in ni mogoče spremenit nič. Igra se mi ne zdi nič posebnega. Povprečno dirkanje.

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Tudi meni crusha igro ko grem v nastavitve in ni mogoče spremenit nič. Igra se mi ne zdi nič posebnega. Povprečno dirkanje.

Se mi zdi da je to poanta :). Katera je pa kaj dobra dirkačina? Je kakšen dober relly?

PlayGamesi ::

Dirt rally je huud, enako dirt 4, na volan noro!

Gt spo bo kot celota nor, bodo vidl že v pondelk!

Jerry000 ::

Nimam volana :/

chuck ::

scipascapa ::

škoda, da ni 1tb.

Jerry000 ::

Sam imam 500GB pa lahko rečem da je dovolj :). Je pa res da brišem špile sproti...ko obrnem zbrišem. Za prek neta (kar trenutno ne igram) pa tko 1-2 igri je dost.

yayo ::

OT, kdor je igral persona 5 bo razumel :))

PlayGamesi ::

PlayGamesi je izjavil:

Dirt rally je huud, enako dirt 4, na volan noro!

Gt spo bo kot celota nor, bodo vidl že v pondelk!


tudi če nimaš so točno ti špili na plošček OK za igrat, odličen je še project cars 1 in 2, asseta corsa pa je res priemrna bolj kot ne le za na volan

Če ima kdo reveč zelencev O danes dalje sprejemam licitacije oz kdo ponudi več za 4 različne pakete PS4 20TH rabljena konzola

4knative ::

To konzolo 20th Anniversary prodaš sigurno za 10.000 eur, igričarji imajo ful keša, mislim njihovi starši.

scipascapa ::

THEGAMECOLLECTION ima trojne pike.

4knative ::

scipapa golf za vse je dobra igra?

Jerry000 ::

Ali so bili prejšnja leta decembra kakšni popusti na konzole?

4knative ::

Bolj ne kot ja, morda črni petek in pa pred izidom xbox x taktično znižanje ps4 pro.

scipascapa ::

edino to še ja.

Jerry000 ::

Zanimivo da decembra ne dajo popustov ali kakšnih akcij. Ta petek je pa proti koncu novembra če se ne motim?

4knative ::

Črni petek je dan po thanksgiving day in to je četrti četrtek v novembru. Torej črni petek je petek 24. november.

Lizzy ::

jaz sem precej časa spremljala cene ps4 in ponavadi se dobi v znižanjih 500Gb, 1TB ponavadi lih ne, mogoče se bi znal ps4 pro dobit nek hud popust, kot je nekdo prej rekel iz taktićnih razlogov, in pol cena med ps4 1TB in pro ni več tako velika. sama sem ful zadovoljna da imam 1TB, ker sem popolnoma v FromSoft igrah, katere kar igraš, igraš in se pač stvari hranijo na ps4, si ne predstavljam da bi imela sam 500GB, ker že zdaj imam skorja 400GB porabljenega, pa imam samo souls igre naložene in ene kratke 2-3 iz PS+, pač od tistih k so vsak mesec zastonj druge. Vendar je pač odvisno od vsakega posameznika, nekdo sam preigra in zbriše in mu je 500Gb kul, no meni ne pride v upoštev, ker recimo BloodBourne pač ne boš zbrisal ko si enkrat čez, vsaj jaz ne, evo pa sem platinum(irala) Dark Souls 3, 420ur vloženega v to igro v zadnjih 5mesecih. Kakšen predlog v stilu souls iger za ps4???

Zdaj lahko samo čakam da naredijo remaster Dark Souls 1 za ps4, ki se pa najverjetneje nikoli ne bo zgodil. Tako da bom najverjetneje ostala pri ds3 in ds2 in BB, lol, bi rada probala Deamon Souls, pa spet, samo za ps3 :/

Se opravičujem za pozen odgovor. Glede mojega nakupa igre iz britanije. Kupjeno je bilo po nasvetu poznanca, imena spletne strani se pa ne spomnim več točno, games-buy.com ali neki takega, moj prvi nakup preko spleta iz tujine takorekoč, plačati si moral z master card, shipping si plačal že vnaprej, sam domov bi naj dobila. Najverjeteje je šlo kot ste ostali rekli, je bila stvar poslana iz enega izmed britanskih otokov ki ne spadajo pod EU, zato je prišlo do carine. Sama igra je v primerjavi v sloveniji, nova me stala 15eur na razprodaji, medtem k bi tukaj dala 69eur takrat ( sedaj je cena že padla na 60eur ), carina je bila 20eur, še zmeraj skoraj pol ceneje kot če bi novo kupila v sloveniji, sam nekak mi vseeno tole z carino ni bilo všeč, ker sem igrico z carino preplačala. Če že bom kupila, bom iz simplegames strani, mi je nekak osebno ful simpatična po nekaj ogledih.

Jerry000 ::

Ja, išče se 500GB različica slima. Pro ne bo. Torej je še upanje :)

PlayGamesi ::

Jerry 1tb 3letna garancija 249e kos...

Berserker ::

Lizzy je izjavil:

jaz sem precej časa spremljala cene ps4 in ponavadi se dobi v znižanjih 500Gb, 1TB ponavadi lih ne, mogoče se bi znal ps4 pro dobit nek hud popust, kot je nekdo prej rekel iz taktićnih razlogov, in pol cena med ps4 1TB in pro ni več tako velika. sama sem ful zadovoljna da imam 1TB, ker sem popolnoma v FromSoft igrah, katere kar igraš, igraš in se pač stvari hranijo na ps4, si ne predstavljam da bi imela sam 500GB, ker že zdaj imam skorja 400GB porabljenega, pa imam samo souls igre naložene in ene kratke 2-3 iz PS+, pač od tistih k so vsak mesec zastonj druge. Vendar je pač odvisno od vsakega posameznika, nekdo sam preigra in zbriše in mu je 500Gb kul, no meni ne pride v upoštev, ker recimo BloodBourne pač ne boš zbrisal ko si enkrat čez, vsaj jaz ne, evo pa sem platinum(irala) Dark Souls 3, 420ur vloženega v to igro v zadnjih 5mesecih. Kakšen predlog v stilu souls iger za ps4???

Zdaj lahko samo čakam da naredijo remaster Dark Souls 1 za ps4, ki se pa najverjetneje nikoli ne bo zgodil. Tako da bom najverjetneje ostala pri ds3 in ds2 in BB, lol, bi rada probala Deamon Souls, pa spet, samo za ps3 :/

Se opravičujem za pozen odgovor. Glede mojega nakupa igre iz britanije. Kupjeno je bilo po nasvetu poznanca, imena spletne strani se pa ne spomnim več točno, games-buy.com ali neki takega, moj prvi nakup preko spleta iz tujine takorekoč, plačati si moral z master card, shipping si plačal že vnaprej, sam domov bi naj dobila. Najverjeteje je šlo kot ste ostali rekli, je bila stvar poslana iz enega izmed britanskih otokov ki ne spadajo pod EU, zato je prišlo do carine. Sama igra je v primerjavi v sloveniji, nova me stala 15eur na razprodaji, medtem k bi tukaj dala 69eur takrat ( sedaj je cena že padla na 60eur ), carina je bila 20eur, še zmeraj skoraj pol ceneje kot če bi novo kupila v sloveniji, sam nekak mi vseeno tole z carino ni bilo všeč, ker sem igrico z carino preplačala. Če že bom kupila, bom iz simplegames strani, mi je nekak osebno ful simpatična po nekaj ogledih.


To malo smrdi, trenutno še ne obstaja carine za UK. A ni tvoj znanec slučajno kupoval iz US ali pa je vzel dražjo storitev dostave. Če ti ni do kupovanja s kartico, pa si uštimaj paypal account. Poglej še mal cene na shopto.net, trenutno kupujem od tukaj in so kr hitri pri navadni dostavi(označiš brez sledenja, kr ti drugače zračunjo nekaj € več za brezveze).

springfield ::

Lizzy je izjavil:

Kupjeno je bilo po nasvetu poznanca, imena spletne strani se pa ne spomnim več točno, games-buy.com ali neki takega.

Games-buy.com (poleg tega, da imajo tezave s certifikatom) ima spodaj lepo napisan naslov
1675 E. Altadena Drive
Beverly Hills 90210
USA
1--800-GAMES

VB nima carine.
Naslednjic raje tu preveri, imajo ocitno ljudje vec znanja kot tvoj poznanec ;)

Jerry000 ::

PlayGamesi je izjavil:

Jerry 1tb 3letna garancija 249e kos...

Bom vprašal brata. Bolj ga zanima 500GB slim + dodatni gamepad. Kot je bila akcija letos v BB ali Harvz Norman (230EUR)

scipascapa ::

PlayGamesi je izjavil:

Jerry 1tb 3letna garancija 249e kos...


resno, preko spleta?

scipascapa ::

Zvezdica27 ::

yo,

če imam samo 1080p tv, ima sploh smisel PRO? Ker 1st gen ps4 so zdaj nesramno poceni... slim pa tudi tistih par e dražje...

zz

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

recimo da, itaq boš kmalu vzel kak 4K :)

St235 ::

Zvezdica27 je izjavil:

yo,

če imam samo 1080p tv, ima sploh smisel PRO? Ker 1st gen ps4 so zdaj nesramno poceni... slim pa tudi tistih par e dražje...

zz


minimalen, načeloma če je igra optimizirana za pro bo kak frame več oziroma kaka tekstura lepša, ampak to je bolj kot ne za epenis merit. Če imaš pa namen TV nadgradit na 4k potem pa absolutno pro.
««
104 / 162
»»