» »

PS4

PS4

««
103 / 162
»»

scipascapa ::

To vem, v ponedeljek da....čeprav pod opisom je opis za navadnega

Jerry000 ::

Verjetno se lahko pričakujejo veliki popusti/akcije decembra? PS4 slim (brat kupuje)

Gregex ::

davorin11 je izjavil:

Najcenejši ps4 pro je tukaj za 349,99;
https://mobitrgovina.com/izdelek/sony-p...

Drugače bojo imeli v mercator tehnika kupon za 10% popust,pa bo prisel 359 eur.


Tole je očitno slim in ne pro, saj Pro slim ne obstaja. Ne vem ali trgovine zavajajo ali sploh ne vejo kaj prodajajo. Žalostno.

jizzer ::

Jaz sem nabavil XOS v avstrijski trgovini za smešno ceno 200€, zato bi ti predlagal sledeče:
https://www.games2game.at/Playstation-4...

Jaz nisem nikjer v sloveniji našel tako poceni, in sem sedaj pogledal da je podobno tudi z PS. Tako da če imaš možnost skočiti v avstrijo, kar!

Lizzy ::

sama ps4 ni tako zelo draga kot boš denarja zapravil za igre, jaz sem že presegla vsoto od ps4 z nakupom iger, zdaj če ti rata dobiti PS4 kje iz tujine, recimo če imaš sorodnike ali prijatelje, naroči, on vzamejo in ti prenesejo ko pridejo na obisk, ker carina zna biti predraga za take dražje izdelke iz tujine. Ali pa če najdeš koga za skupinske nakupe iger, da plačate samo eno poštnino, sama še vedno iščem, v sloveniji to ni praksa, v tujini pa se veliko ljudi tega posložuje, v kakem comic handlu skupaj naročijo in tam dvignejo vsak svoje stvari, zelo poceni igre dobiš iz britanije, najlažje je pomoje res hrvaška ali avstrija, kjer boš tudi več kot 100eur ceneje najdu, če greš slučajno kaj v klagenfurt, graz ali pa v zagreb in preko spletne strani naročiš in daš osebni prevzem, seveda v primeru če imaš kake druge opravke, čene lahko da skoraj tolk zavoziš kolk ceneje plačaš. A še kdo tukaj igra redno BloodBourne ali DarkSouls3???

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: jizzer ()

Jerry000 ::

jizzer je izjavil:

Jaz sem nabavil XOS v avstrijski trgovini za smešno ceno 200€, zato bi ti predlagal sledeče:
https://www.games2game.at/Playstation-4...

Jaz nisem nikjer v sloveniji našel tako poceni, in sem sedaj pogledal da je podobno tudi z PS. Tako da če imaš možnost skočiti v avstrijo, kar!

V sloveniji je maja bila akcija v big bangu in harvy, PS slim 500GB za 230€ (z dodatnim controllerjem)

jizzer ::

Lizzy je izjavil:

sama ps4 ni tako zelo draga kot boš denarja zapravil za igre, jaz sem že presegla vsoto od ps4 z nakupom iger, zdaj če ti rata dobiti PS4 kje iz tujine, recimo če imaš sorodnike ali prijatelje, naroči, on vzamejo in ti prenesejo ko pridejo na obisk, ker carina zna biti predraga za take dražje izdelke iz tujine. Ali pa če najdeš koga za skupinske nakupe iger, da plačate samo eno poštnino, sama še vedno iščem, v sloveniji to ni praksa, v tujini pa se veliko ljudi tega posložuje, v kakem comic handlu skupaj naročijo in tam dvignejo vsak svoje stvari, zelo poceni igre dobiš iz britanije, najlažje je pomoje res hrvaška ali avstrija, kjer boš tudi več kot 100eur ceneje najdu, če greš slučajno kaj v klagenfurt, graz ali pa v zagreb in preko spletne strani naročiš in daš osebni prevzem, seveda v primeru če imaš kake druge opravke, čene lahko da skoraj tolk zavoziš kolk ceneje plačaš. A še kdo tukaj igra redno BloodBourne ali DarkSouls3???


V evropski uniji ni carine, carina se zaračunava iz drugih "kontinentov", pa še to se da z prodajalcem dogovoriti da prikaže nižjo ceno tako da imaš carine manj. Brat je ravno pred kratkim naročil zadevo iz kitajske za 450€, prodajalec je prikazal kot ceno 80€ in ni bilo problema.

P.S. Po pomoti sem kliknil Predlagaj izbris, se opravičujem!

PlayGamesi ::

scipascapa je izjavil:

To vem, v ponedeljek da....čeprav pod opisom je opis za navadnega


Cene bodo nov-dec baje 199e 500gb slim, 1tb 249e kos, pro cca 320 do 350e kos, baje pride ps4 pro slim manjši...od proja.., pride tudi kar nekaj dobrih budlov...

pri meni je trenutno pro 349e kos za pg člane.., če pa je akcija pa 299e kos

slim kak kos kot nov rabljne+garancija do 200 do max 240e

yayo ::

jizzer je izjavil:

Brat je ravno pred kratkim naročil zadevo iz kitajske za 450€, prodajalec je prikazal kot ceno 80€ in ni bilo problema.

sladka izjema, ponavadi zahtevajo screenshot fakture in paypal transakcije.

Lizzy ::

no moje izkušnje so take kot je yayo rekel, mogoče uspe , mogoče ne, velika britanija ni več v evropski uniji, in so carine, sem se fajn opekla z eno igro iz britanije, pol pa ob poštnini fasala gor carin tako drago kot igra :/ in sploh jim nič ne moreš dopovedati, to da prodajalci prikazejo manjšo vsoto, poznam, sam kot je yayo napisal, včasih zahtevajo paypal izpiske in si pol v riti, tako da se pol moreš izmeniti na dva obroka, oz da mu dvakrat nakažeš, in vsi prodajalci niso za to, fora je v tem da za določene stvari, kot je ps4, so na carini že tolk pametni da vedo da je za 80eur niti iz ZDA ne boš dobil, vsaj nove ne. no take so vsaj moje izkušnje, sem pa vesela, da še komu uspe dobiti kaj ceneje, izgleda je treba sam ob pravem času na pravem mestu shendlat

Če se kdo kdaj najde za skupinsko naročilo iger se priporočam, stvar zna biti zelo cenejša naposled

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

Jerry000 ::

Carino za UK? Jaz je še nisem dobil, pa sem pred kratkim preko ebay kupoval

avtek ::

Tole sem pa 99,99%, da ne drži.

4knative ::

Ne zavajaj s carinami, ker jih ni. Igre se komot lahko naročijo iz UK, poštnina je od 1,5 eur do 3 eur na komad. Nikoli nisem plačal carine!
Prihranek naprav slovenskim trgovinam pa od 20 do 50%!

Nekaj legitimnih trgovin:
http://www.simplygames.com
https://www.game.co.uk
https://www.shopto.net
https://www.thegamecollection.net
https://www.base.com
http://www.gameseek.co.uk
https://www.zavvi.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

scipascapa ::

springfield ::

Carina iz UK? UK je zaenkrat se v EU in tudi v skupnem trgovskem prostoru.

Lizzy ::

pol so pa mene izgleda fajn nasrali, ker na paketu sem imela listek da je bilo pregledano na carini in doplačilo. no pritožila se nisem, ker takrat je bil ravno tisti referendum v biritaniji o izstopu iz eu , in zdaj tuhtat, da si je izgleda nekdo ta denar v žep dal :/ mi lahko prosim kdo pove kje te igre iz U.K. kupujete. jaz bi ful rada pa imam eno prav bedno izkušnjo za seboj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

dolenc ::

Če nabaviš iz ebay.co.uk to še ne pomen da nabaviš iz UK :)

Gatsu ::

Lizzy je izjavil:

pol so pa mene izgleda fajn nasrali, ker na paketu sem imela listek da je bilo pregledano na carini in doplačilo. no pritožila se nisem, ker takrat je bil ravno tisti referendum v biritaniji o izstopu iz eu , in zdaj tuhtat, da si je izgleda nekdo ta denar v žep dal :/ mi lahko prosim kdo pove kje te igre iz U.K. kupujete. jaz bi ful rada pa imam eno prav bedno izkušnjo za seboj.



Sej ne da ti je 2 posta više od tvojega naštel UK štacune s katerih se splača naročat. Poleg tega jih pa navajamo vsaj vsako drugo stran, ker se folku ne da malo pobrskat po forumu. Za najdit najnižjo ceno se pa poslužuj www.idealo.co.uk in pa objav akcij na www.hotukdeals.com/tag/gaming-new

Pa kaki sorodniki v tujini ter skupinski nakupi lol. Večina teh spletnih štacun zaračuna poštnino na igro, izjema je game.co.uk ki zaračuna poštnino na paket. Če nisi zbirateljica lahko igre po preigranju prodaš za nakupno ceno iz UK - max 10€. Seveda se prodajna cena rabljenih niža s časom.

yayo ::

Lizzy je izjavil:

pol so pa mene izgleda fajn nasrali, ker na paketu sem imela listek da je bilo pregledano na carini in doplačilo. no pritožila se nisem, ker takrat je bil ravno tisti referendum v biritaniji o izstopu iz eu , in zdaj tuhtat, da si je izgleda nekdo ta denar v žep dal :/ mi lahko prosim kdo pove kje te igre iz U.K. kupujete. jaz bi ful rada pa imam eno prav bedno izkušnjo za seboj.

močno dvomim, da bi si kdo dal kaj v žep, ker je to zkahka dokazljivo, prej bi rekel, da je blago bilo odposlano izven EU pa ga je carinska pošta zato pregledala. Vsaka šola nekaj stane, raje prej vprašat na forumih kot je tale, ker se bo ziher našel kdo, ki ima izkušnje. Vse trgovine katere je 4knative linkal so legit in ugodne. Btw, sem pred kratkim iz nostagije po ebayu iskal par iger za PS1 in se nisem mogel načuditi kako draga je rabljena, dvajset let stara roba. Potem sem našel na Amazon.com novo, zapakirano igro ugodneje kot rabljene na Ebayu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

wired ::

4knative je izjavil:

Ne zavajaj s carinami, ker jih ni. Igre se komot lahko naročijo iz UK, poštnina je od 1,5 eur do 3 eur na komad. Nikoli nisem plačal carine!
Prihranek naprav slovenskim trgovinam pa od 20 do 50%!

Nekaj legitimnih trgovin:
http://www.simplygames.com
https://www.game.co.uk
https://www.shopto.net
https://www.thegamecollection.net
https://www.base.com
http://www.gameseek.co.uk
https://www.zavvi.com


Samo opomba glede Zavvi-ja: v zadnjih letih sem pri njih dosti kupoval, vedno BP (z izjemo kake dolge dobave). Zadnje leto bolj malo ali nič, so drugje boljše cene. Sem mi je pa zgodilo cca. 2 leti nazaj, da sem naročil en bluray boxset, torej večjo škatlo in čez kak teden dobim od carinske pošte obvestilo, naj pošljem screen računa in potem dobim za plačat DDV+manipulativne stroške. Po mojem vprašanju WTF, saj je UK, javijo, da je sedež družbe na nekem otočju, za katerega ne veljajo ravno isti pogoji. Preverim@Wiki in zadeva drži.

4knative ::

Zavvi tako ali tako ni konkurenčen, ima pa tudi zelo dolg čas dobave.

Jerry000 ::

dolenc je izjavil:

Če nabaviš iz ebay.co.uk to še ne pomen da nabaviš iz UK :)

Točno to ja :). Treba preveriz iz kje pošljejo. Preko ebay.co.uk lahko tudi iz amerike naročiš. Tam ne levi označi Europe only, potem ap bo :)

4knative je izjavil:

Zavvi tako ali tako ni konkurenčen, ima pa tudi zelo dolg čas dobave.

Ja, tega mi je škoda, včasih je bil dober in hiter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

St235 ::

Lizzy je izjavil:

no moje izkušnje so take kot je yayo rekel, mogoče uspe , mogoče ne, velika britanija ni več v evropski uniji, in so carine, sem se fajn opekla z eno igro iz britanije, pol pa ob poštnini fasala gor carin tako drago kot igra :/ in sploh jim nič ne moreš dopovedati, to da prodajalci prikazejo manjšo vsoto, poznam, sam kot je yayo napisal, včasih zahtevajo paypal izpiske in si pol v riti, tako da se pol moreš izmeniti na dva obroka, oz da mu dvakrat nakažeš, in vsi prodajalci niso za to, fora je v tem da za določene stvari, kot je ps4, so na carini že tolk pametni da vedo da je za 80eur niti iz ZDA ne boš dobil, vsaj nove ne. no take so vsaj moje izkušnje, sem pa vesela, da še komu uspe dobiti kaj ceneje, izgleda je treba sam ob pravem času na pravem mestu shendlat

Če se kdo kdaj najde za skupinsko naročilo iger se priporočam, stvar zna biti zelo cenejša naposled


Carino gotovo nisi fasala, pa četudi bi naročila iz Zimbabveja. Kar si plačala je DDV, pa to nima popolnoma ničesar z brexitom ampak z tem, da je bil prodajalec po vsej verjetnosti registriran na katerem od otokov (Jersey, Guernsey, Alderney, Sark...), ki tehnično spadajo pod UK niso pa del EU oziroma za njih ne veljajo šengenska pravila.
https://ec.europa.eu/taxation_customs/b...

pegaso ::

Pozdravljeni,
sam se na tele zadeve ne spoznam zadosti, sin pa bi rad imel PS.
A je razlika me temi PS4 modeli samo velikost diska ali je še kakšen drug pomemben faktor.
Ali je dovolj en kontroler oz. pri katerih igrah rabiš dva?
kaj menite o rabljeni kot je ta oglas
Hvala za odgovore.

scipascapa ::

če so igre retail na mediju je ok.

Gregex ::

pegaso je izjavil:

Pozdravljeni,
sam se na tele zadeve ne spoznam zadosti, sin pa bi rad imel PS.
A je razlika me temi PS4 modeli samo velikost diska ali je še kakšen drug pomemben faktor.
Ali je dovolj en kontroler oz. pri katerih igrah rabiš dva?
kaj menite o rabljeni kot je ta oglas
Hvala za odgovore.


Najboljsa opcija po mojem mnenju je PS4 slim, ki naj bi bil tisji. Sam imam sicer se "fattyja" in problemov z glasnostjo nimam in nasploh dela ze 3 leta brez problemov. Kontroler je dovolj 1, ce bo igral sam, v nasprotnem primeru 2, pa ceprav zaradi katastrofalne baterije priporocam 2, odvisno kolko ur se bo igralo v paketu. Tale oglas je ok, ce so igre na plosckih, v nasprotnem primeru bi jaz raje vzel novega slima. Mogoce se splaca pocakat se kak mesec na kako akcijo, ce se ne mudi.

scipascapa ::

Zavvi ima nekaj dobrih cen :)

https://www.zavvi.com/games/platforms/p...

yayo ::

Igra kdo ali je igral Uncharted The Lost Legacy? Grafično je igra zelo lepa, več puzzlov kot v prejšnjih igrah, pa tudi Chloe je meni osebno zelo karizmatičen lik. Edina "švohost" napram prejšnim igram je, da ni nobenih flashbackov, ki bi malce spreminjali vzdušje in ritem igre.

Jerry000 ::

Ne, imam pa namen. Ravno obrnil Uncharted 4 in je res, res hud špil. Prav všeč so mi bili cutscene

4knative ::

Jaz sem mel občasno vrtoglavico od tega plezanja. Igra res lepo narejena, fajn avantura, zgodba mi pa ni prevelik presežek. Morda kupim še Lost Legacy ko bo 10 eur.

BadWolf ::

zgodba je res... poden

Jerry000 ::

To resno? Zgodba uncharted me je potegnila not kot ze dolgo ne. Cutscene so bli dobri, zgodba bolsa kot kak tomb raider...men je hud spil

Vazelin ::

Evo premagal Gascoigna. Bolj po sreči kot po pameti. Namreč ko se je spremenil v pošast je nekaj časa skakal, jaz sem se umikal, dokler se ni zagozdil za eno ograjo:D potem sem ga lahko počasi sekljal.

Sedaj sem prišel do enga stolpa iz katerega en šica s strojnico. A unga se sploh da premagat z level 14?:)

Vsa čast avtorjem za vzdušje in design sovragov

BadWolf ::

Pri meni je padel s stolpa po 5 sekundah.

yayo ::

ponavadi pade s stolpa, če preživiš minuto fajta z njim (oziroma če streljaš s šibrovko, ko je na robu platforme). je pa ena caka katere se več ne spomnem točno, mislim, da moraš takoj ko pade sejvati in potem spet naložiti igro, pa se bodo duše katere spusti pojavile na stolpu. (mislim)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gatsu ::

Ko pade dol greš samo nazaj v main menu in reloadaš igro in se pojavi loot gor na stolpu. Enako velja za vse souls igre.

yayo ::

Ravno kočal Uncharted The Lost Legacy :D full simpatičen konec, po odličnem finalu odlične Persona 5 še odličen finale za Chloe, Nadine in verižnega kadilca Sama Drakea. Upam, da bom z naslednjo igro enako zadovoljen.

Deenis15 ::

Pozdrav

sem bolj nov kar se tiče konzol (do zdaj sem imel PC), sem že igral na PS4, lastil si ga pa še nisem. Torej v kratkem imam namen kupiti verjetno PS4 ali pa mogoče XBOX one.
Konzola bi bila priključena na nov 55" 4K TV.

Zanimajo me naslednje stvari:

1. Katero verzijo PS4 kupiti (PRO, SLIM...)? pri ceni se kar pozna - 100€
2. Kupiti rabljenega ali novega?
3. Kako je z igrami pri PS4? Kako najceneje priti do njih (predvidevam da kakšnega jailbreaka ni). Kupiti rabljene ali imajo mogoče na njihovi strani, kdaj kakne akcije? Ne bi rad zapravil vedno 50-60€ za neko igro.
4. Kako je z igranjem preko neta? Rad bi kdaj pa kdaj preko odigral kakšno FIFO/GTA... s prijatelji
5. Moram še kaj vedeti kot novopečeni v konzolnem svetu? :

hvala

springfield ::

1. Na 4k bi ti svetoval Pro
3. Naroci iz tujine, drugace je pa vedno kaka akcija na PS store, a tujina je vecinokrat cenejsa.
4. Kupit mores PS+, dobis pa potem vsak meses zastonj 2-3 igre
5. Imej dva kontrolerja, ce nameravas veliko igrat, ker se hitro spraznijo, pa tudi ce pride kdo na obisk, je fajn, ce se kaj skupaj odigra

Deenis15 ::

springfield je izjavil:

1. Na 4k bi ti svetoval Pro
3. Naroci iz tujine, drugace je pa vedno kaka akcija na PS store, a tujina je vecinokrat cenejsa.
4. Kupit mores PS+, dobis pa potem vsak meses zastonj 2-3 igre
5. Imej dva kontrolerja, ce nameravas veliko igrat, ker se hitro spraznijo, pa tudi ce pride kdo na obisk, je fajn, ce se kaj skupaj odigra


Najprej najlepša hvala za tako hiter odgovor.

Torej:

1. Torej, se bolj splača kupiti PRO verzijo. Me pa zanima kako je kaj s cenami, kaj padajo? Se splača recimo zdaj počakati na black friday ali pri nas ni neke razlike?
3. Mogoče kakšna spletna stran za igre iz tujine?
4. Torej če kupim jaz original GTA V in hočem igrati, potem potrebujem PS+? Koliko znaša mesečeno/letno ta PS+?

Jerry000 ::

1. Skoraj ziher sem da bodo decembra kakšne akcije za PS4
4. Ne, če želiš GTA igrati ne rabiš PS+, PS+ rabiš samo za igranje preko interneta.

wired ::

3. Cca. 25 postov višje imaš naštetih večino aktualnih strani.

Deenis15 ::

Torej se splača počakati do decembra?

@wired
pa res. Hvala


Mogoče še kakšne MUST PLAY igre? katere bi priporočali?

petrus ::

Namesto pro konzole si lahko enostavno aktiven 4k upscaling kabel kupite! :)
ebay: Sagemcom UP-200 Upscaler Aktive 4K HDMI Kabel Schwarz-Silber 2m
stati inu obstati

Jerry000 ::

Deenis15 je izjavil:

Torej se splača počakati do decembra?

@wired
pa res. Hvala


Mogoče še kakšne MUST PLAY igre? katere bi priporočali?

Uncharted 1, 2, 3, 4 definitivno, GTA5, te jaz priporočam (nisem še dal ostalih ekskluziv čez)

springfield ::

petrus je izjavil:

Namesto pro konzole si lahko enostavno aktiven 4k upscaling kabel kupite! :)
ebay: Sagemcom UP-200 Upscaler Aktive 4K HDMI Kabel Schwarz-Silber 2m

Ja, ziher je isto...

BadWolf ::

Deenis15 je izjavil:

Pozdrav

sem bolj nov kar se tiče konzol (do zdaj sem imel PC), sem že igral na PS4, lastil si ga pa še nisem. Torej v kratkem imam namen kupiti verjetno PS4 ali pa mogoče XBOX one.
Konzola bi bila priključena na nov 55" 4K TV.

Zanimajo me naslednje stvari:

1. Katero verzijo PS4 kupiti (PRO, SLIM...)? pri ceni se kar pozna - 100€
2. Kupiti rabljenega ali novega?
3. Kako je z igrami pri PS4? Kako najceneje priti do njih (predvidevam da kakšnega jailbreaka ni). Kupiti rabljene ali imajo mogoče na njihovi strani, kdaj kakne akcije? Ne bi rad zapravil vedno 50-60€ za neko igro.
4. Kako je z igranjem preko neta? Rad bi kdaj pa kdaj preko odigral kakšno FIFO/GTA... s prijatelji
5. Moram še kaj vedeti kot novopečeni v konzolnem svetu? :

hvala


1 pro za 4k, drugače pa najcenejšega imo
2 tle se morš sam odločit, isto vprašanje kot za avto
3 sam naročam vse prek psn, ponavadi, ko pade cena. Res pa mi je vseen, če je par evrov dražje (in to je res par evrov). Če misliš prodajat naprej/swapat, potem rabiš fizično kopijo in naročaš iz tujine.
4 ps+ je must, razen če boš striktno puščavnik. Kontroler traja men dolgo, vsekakor dlje, kot imam igralno seasnso, pa še na kabel ga lahko daš kadarkoli med igranjem.

Deenis15 ::

Torej če prav razumem

1. se da igre kupiti direktno preko PSN (predvidevam da vneseš podatke kartice in s tem potem kupuješ)?
2. PS+ to je ubistvo neka "naročnina" da lahko igraš preko neta in poleg tega dobiš mesečno 2-3 gratis?
3. Koliko znaša ta PS+ na mesec
4. Kako je z igrami, ki jih potegneš direktno dol in se ti shranijo na PS4 oz na trdi disk v PS. Kaj če ti kdaj zmanjka prostora? Lahko igro recimo zbrišeš, da narediš prostor drugo in nato prejšno naložiš nazaj (for free seveda)?

Se opravičujem za vsa ta vprašanja, ampak res nikoli si še nisem lastil konzole.

hvala

davorin11 ::

Deenis15 je izjavil:

Torej če prav razumem

1. se da igre kupiti direktno preko PSN (predvidevam da vneseš podatke kartice in s tem potem kupuješ)?
2. PS+ to je ubistvo neka "naročnina" da lahko igraš preko neta in poleg tega dobiš mesečno 2-3 gratis?
3. Koliko znaša ta PS+ na mesec
4. Kako je z igrami, ki jih potegneš direktno dol in se ti shranijo na PS4 oz na trdi disk v PS. Kaj če ti kdaj zmanjka prostora? Lahko igro recimo zbrišeš, da narediš prostor drugo in nato prejšno naložiš nazaj (for free seveda)?

Se opravičujem za vsa ta vprašanja, ampak res nikoli si še nisem lastil konzole.

hvala


Dobra vprašanja,ki zanima veliko ljudi:-P
Do koliko let je še "normalno" igrati ps4,oz.koliko ste kaj vi stari?:-P Sam imam namen kupit ps4,pa sm star 28 let,pa se mi zdi mal čudno?heh:-)

Zgodovina sprememb…

BadWolf ::

Deenis15 je izjavil:

Torej če prav razumem

1. se da igre kupiti direktno preko PSN (predvidevam da vneseš podatke kartice in s tem potem kupuješ)?
2. PS+ to je ubistvo neka "naročnina" da lahko igraš preko neta in poleg tega dobiš mesečno 2-3 gratis?
3. Koliko znaša ta PS+ na mesec
4. Kako je z igrami, ki jih potegneš direktno dol in se ti shranijo na PS4 oz na trdi disk v PS. Kaj če ti kdaj zmanjka prostora? Lahko igro recimo zbrišeš, da narediš prostor drugo in nato prejšno naložiš nazaj (for free seveda)?

Se opravičujem za vsa ta vprašanja, ampak res nikoli si še nisem lastil konzole.

hvala


1 ja. so fore z ameriškim, evropskim in angleškim računom. Nared si primarno evropskega, pol pa če hočeš kak evro prišparat še kakega, samo boš moral plačevat preko psn kartic
2-3 ja, cca 50 € letno, lahko najdeš kako akcijo
4. igre so za vedno tvoje, če jih zbrišeš, jih kadarkoli dljaš s psn
««
103 / 162
»»