» »

PS4

PS4

««
102 / 162
»»

Gatsu ::

Vazelin je izjavil:

Śele včeraj vidim kako izbereš orožje v bloodborne. Preko inventory menuja ni šlo:D
Kako gre sedaj ubijanje hitro. Prej pa tisto zajebavanje z rokami. Sem pa prišel tja do tistih belih psov z rokami sam to ni bilo to:D


WTF? Ti to resno?


Kar se tiče PSN računov je najugodnejši USA račun, za katerega se da PS+ nabavit za cca 35€, saj kanadski PS+ prime tudi na USA PSN. Ta spletna štacuna ima tudi vsaj 1x na mesec 30% popust za nakup ene 10$ PSN kode. Oz v zadnjem mesecu so imeli to akcijo celo 3x :)

Vazelin ::

Ja:D

V invenotry sem izbral orožje in pritisnil use ki ni bil mogoč. Sem mislil da rabiš še kaj nardit da rata funkcionalno.

V igri je hudo vzdušje. Ti običajni mobi so z orožjem piece of cake.

Gatsu ::

Fak sam svaka ti čast da nisi odnehal in si se naokoli matral z rokami pretepst sovrage in celo unga s sekiro :D

Drgač pa dej preber si vsaj tale uradni online manual, da se ne boš še zarad kake druge zadeve za brez veze matral. Je igra že tako dost težka, da ne rabiš met še dodatnih težav.

Jerry000 ::

pa je igra tako narejena da popizdiš ko umiraš po 100x al je usaj tko narejena da je zanimivo umirat in vse še 1x :D?

Gatsu ::

To je pa odvisno od tebe a se boš kaj naučil iz umiranja al boš še naprej igral igro narobe. Meni umiranje v souls igrah niti slučajno ni moteče. To je meni še vedno najboljša igra te generacije celo boljša od Witcher 3.

Vazelin ::

Meni je recimo boj zanimiv. Veliko bolj kot kak god of war. Tako da mi umiranje ni hudo moteče razen loading timea.
Razen seveda tega da sem šel full retard mode in klestil z golimi rokami. Moram prebrat un link od gatsuja za kakšne uporabne stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

YesMan ::

Vazelin je izjavil:

Śele včeraj vidim kako izbereš orožje v bloodborne. Preko inventory menuja ni šlo:D
Kako gre sedaj ubijanje hitro. Prej pa tisto zajebavanje z rokami. Sem pa prišel tja do tistih belih psov z rokami sam to ni bilo to:D


Hahahah, kak car :D Fora bi bla, da bi že kar Clerica s pestnicami pospravo pol pa ugotovil kak se orožje equipa :D Drugače pa, če si bil dovolj trmast, da si se s pestnicami jebal in če ti je vzdušje všeč, potem si rojen za ta špil.

scipascapa ::

spet lol

$10 PSN US for ?5.22 at PCgamesupply

kje najceneje PS4 PRO?

Zgodovina sprememb…

4knative ::

PS4 PRO ali XBOX ONE X to je zdaj vprašanje.

Gatsu ::

Ko pogledam kaj bo drugo leto izšlo za PS4 (GoW, Nino Kuni 2, Detroit, Days Gone, Dragon Quest XI) lahko X1X samo še pomaham v slovo, navkljub strojni superiornosti.

scipascapa ::

točno tako, zame ni X1X, strojna moč mi ni tako veliko pomembna....PS5 bo šele 2020 nekje.

avtek ::

scipascapa je izjavil:

spet lol

$10 PSN US for ?5.22 at PCgamesupply

kje najceneje PS4 PRO?


Not anymore :(

poker93 ::

Ima mogoče kdo izkušnje in lahko potrdi ali je PS4 slim res tišji od original PS4.

Jerry000 ::

Jaz sem to na youtube gledal neke teste ko je tip prižgal prvo PS4, potem pa še slim...razlika je bila očitna. Sej pa tudi pristaš slima, manj placa, kompaktnejši :)

scipascapa ::

Jerry000 ::

Tale COD IW je še igrana na konzolah (MP)?

poker93 ::

Jerry000 je izjavil:

Jaz sem to na youtube gledal neke teste ko je tip prižgal prvo PS4, potem pa še slim...razlika je bila očitna. Sej pa tudi pristaš slima, manj placa, kompaktnejši :)


Mja mene zanima pač, če ima kdo tu gor iz foruma iskušnje iz prve roke. Saj za probo sem izmeril z telefonom tam 10 cm od sprednje strani ps4 (pač stran kjer daš notri cd, ga prižgeš ima usb vhode) in je namerilo 65 decibelov. Me velikost niti ne bi motila toliko, če je zadeva toliko tišja, da moraš res preusmeriti pozornost na zvok.

Jerry000 ::

Jaz nimam izkušenj da bi primerjal ker imam samo slim. Lahko pa rečem da je tih :). Ko CD vstavim malo piha itq, ampak med igro pa postane tih.

Vazelin ::

Prišel do bossa gascoigna. Ne morem narediti ko se spremeni v pošast. Morda bi se moral bolj zlevelati? Trenutno sem level 12:D

Gatsu ::

Razišči vse in se pogovarjaj z unimi npcji za okni tam kjer je lanterna prižgana. Za enim oknom je njegova hčerka ki ti da predmet ki ga uporabiš ko se transformira in ga stuna za nekaj časa. Drugače pa imaš sigurno 10+ molotovk, ki mu vsaka vzame cca tretjino preostalega lajfa po transformaciji.

Tist predmet moraš seveda equipat tako kot molotovke ipd in ga izbrat ter uporabit ob pravem trenutku.

Vazelin ::

Lol do sedaj sem molotovke vedno metal s pritiskom na touch gumb in potem X. Vidim da lahko daš pod quick akcije.:D

4knative ::

Baje:
PS4 PRO + dodatni kontroler + FIFA18 za 300€ v Leclercu

Fuzbal in kontroler itak prodaš za 100 EUR, tako da je cena PS4 PRO = 199 EUR!

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Baje:
PS4 PRO + dodatni kontroler + FIFA18 za 300€ v Leclercu

Fuzbal in kontroler itak prodaš za 100 EUR, tako da je cena PS4 PRO = 199 EUR!

Zakaj bi prodal?

Gatsu ::

Fuzbal res prodaš, dodatni DS4 pa vedno prov pride in je skor nuja zarad bedne baterije.

4knative ::

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Baje:
PS4 PRO + dodatni kontroler + FIFA18 za 300€ v Leclercu

Fuzbal in kontroler itak prodaš za 100 EUR, tako da je cena PS4 PRO = 199 EUR!

Zakaj bi prodal?


Kdo sploh igra fifo dandanes, lepo te prosim. Kontroler za drugega igralca tudi večina ne potrebuje, ker skoraj vsak fura igričar-samotar lifestyle.

Lizzy ::

ne morem verjeti da je ps4 pro tolk poceni ratal ko je vne prišel je bil 100eur dražji kot ostale verzije ps4, ajej, pa tak sistem, mar bi počakala 1-2meseca za nakupom ps4 in bi imela za isti denar ps4 pro lol, jaz sem zaenkrat na veliko v Bloodbourne in Dark Souls 3, nevem pa kaj bi si drugo nabavila, ker nekak mi ta tip igre ful sede, najraje bi neki za zaebancijo, in bedarije, recimo GTA V, sam mi manjka družba heh

scipascapa ::

leclerc ima to navadni ps4 in ne pro.

Lizzy ::

scipascapa je izjavil:

leclerc ima to navadni ps4 in ne pro.



ah moj bad, narobe razumela, a pa to 500Gb ali 1TB za 300eur???

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Baje:
PS4 PRO + dodatni kontroler + FIFA18 za 300€ v Leclercu

Fuzbal in kontroler itak prodaš za 100 EUR, tako da je cena PS4 PRO = 199 EUR!

Zakaj bi prodal?


Kdo sploh igra fifo dandanes, lepo te prosim. Kontroler za drugega igralca tudi večina ne potrebuje, ker skoraj vsak fura igričar-samotar lifestyle.

Um...veliko?Če ne druzga ma folk fifa za frende (obiske)

4knative ::

Kaj je to frende?

scipascapa ::

leclerc ima načeloma sliko od proja ampak v opisu piše ps4.....treba klicat to.

Berserker ::

Ne vem no, sam ta generacija mi ena najbolj asocialnih.

z3ro ::

Jerry000 je izjavil:

Tale COD IW je še igrana na konzolah (MP)?

Presenetljivo, se še najdejo ljudje, sploh ob vikendih ni problema. Moraš pa vedet da tole igrajo sam še največji tryhardi (ki so pač nori na COD), večinoma vsi so dobri. Jaz vsake toliko odigram kakšno igro (on mode, kjer je onemogočeno skakanje po zraku) in velikrat kar sredi igre ugasnem ker enostavno premalo igram in me ubijajo kot za šalo :D

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Kaj je to frende?

Ti dam mal za razmislit.

z3ro je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Tale COD IW je še igrana na konzolah (MP)?

Presenetljivo, se še najdejo ljudje, sploh ob vikendih ni problema. Moraš pa vedet da tole igrajo sam še največji tryhardi (ki so pač nori na COD), večinoma vsi so dobri. Jaz vsake toliko odigram kakšno igro (on mode, kjer je onemogočeno skakanje po zraku) in velikrat kar sredi igre ugasnem ker enostavno premalo igram in me ubijajo kot za šalo :D

Hehe, potem bi imel jaz isti problem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

r00k ::

Lahko da kdo link do te ponudbne iz leclerca? Sem probal poiskati pa mi ni uspelo.

Gatsu ::

Tiskarski škrat je bil. Samo slika je bila od pro bundla, text pa za navadnega. Ta bundle je bil dejansko 2 good 2 be true :)

4knative ::

Berserker je izjavil:

Ne vem no, sam ta generacija mi ena najbolj asocialnih.


Meni se pa zdi ravno obratno. Ta socialna omrežja omogočajo ogromno pristne medosebne komunikacije in omogočajo človeški kontakt tudi najbolj asocialnim ljudem. To so taki, ki imajo na forumih po večtisoč odgovorov, igrajo igrice 5 ur dnevno, lovijo pokemone cele dneve ali pišejo kodo da bi rešili svet pred propadom tudi v prostem času...

PlayGamesi ::

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Baje:
PS4 PRO + dodatni kontroler + FIFA18 za 300€ v Leclercu

Fuzbal in kontroler itak prodaš za 100 EUR, tako da je cena PS4 PRO = 199 EUR!

Zakaj bi prodal?


Kdo sploh igra fifo dandanes, lepo te prosim. Kontroler za drugega igralca tudi večina ne potrebuje, ker skoraj vsak fura igričar-samotar lifestyle.

Um...veliko?Če ne druzga ma folk fifa za frende (obiske)


Fifa 18 je bila trenutno v SLO daleč od dalečn nabjbolj prodajna špil, 80% več iger , kot kak drug zanmivin naslov, poznam slo trgovino katera jih ej v enem dnevu prodala nad 450 kosov, še sam sem jih prek 120 v 1 dnevu, prodaja se še vsaj 4 mesece zelo dobro, ko preledam od mojih 350 prijateljev na psnju, oz imam 3x psnje, jih igra od tega 20% folka, lahko sigruno trdim da je največ igralec na fifi , nato gta5,....

4knative ::

Nihče ni trdil, da igre nasplošno igrajo neki veliki intelektualci. Take številke so pričakovane. :'(

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jerry000 ()

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Nihče ni trdil, da igre nasplošno igrajo neki veliki intelektualci. Take številke so pričakovane. :'(

Zakaj si pa potem ti v tej temi? Trollaš ne? Je pričakovano :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

4knative ::

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Nihče ni trdil, da igre nasplošno igrajo neki veliki intelektualci. Take številke so pričakovane. :'(

Zakaj si pa potem ti v tej temi? Trollaš ne? Je pričakovano :'(


Povedal sem mnenje, zato so forumi. Če si užaljen si pač užaljen, ne mislim spreminjat mnenja.

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

4knative je izjavil:

Nihče ni trdil, da igre nasplošno igrajo neki veliki intelektualci. Take številke so pričakovane. :'(

Zakaj si pa potem ti v tej temi? Trollaš ne? Je pričakovano :'(


Povedal sem mnenje, zato so forumi. Če si užaljen si pač užaljen, ne mislim spreminjat mnenja.

Jaz užaljen nisem, mi je pa smešno tvoje mnenje :D. No kaj čmo, če gledaš na stvari stereotipno in še sam se udeležuješ takšnih tem na forumu...zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Berserker ::

4knative je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ne vem no, sam ta generacija mi ena najbolj asocialnih.


Meni se pa zdi ravno obratno. Ta socialna omrežja omogočajo ogromno pristne medosebne komunikacije in omogočajo človeški kontakt tudi najbolj asocialnim ljudem. To so taki, ki imajo na forumih po večtisoč odgovorov, igrajo igrice 5 ur dnevno, lovijo pokemone cele dneve ali pišejo kodo da bi rešili svet pred propadom tudi v prostem času...


Mislim konzole pa igre. Ajde neke Fife pa NBA je folk že prej skupinsko nabijal. Pri tej generaciji pa težko najdem še tak community ko se je ustvaril okoli xbox360 in Gears of War. Se spomnim da nas je blo vedno čez 10 v lobby, skoraj vsak dan.

dolenc ::

"pristne medosebne komunikacije"... A to je tisto ko napišeš "LOL" držiš se pa k kumara?

Jerry000 ::

dolenc je izjavil:

"pristne medosebne komunikacije"... A to je tisto ko napišeš "LOL" držiš se pa k kumara?

To ja :D

Vazelin ::

Mal sem probal SF4 online. Tepejo me ko mačka. :D kolk je folk natreniran.

pojejo ::

kje bi se dalo dobit identične oz usaj podobne cd škatlice? nek sm ze gledu sm nism nc kej pametnega najdu. hvala

scipascapa ::

Kje najceneje do PS4 PRO?

https://www.techshop.si/index.php?route...

372,10€

http://www.goblin.si/playstation-4/play...

365€

Če si ga ne bom na koncu pri sebi vzel v M-tehniki, ko bodo dvojne pike :P

https://mtehnika.mercator.si/izdelek/17...

4knative ::

Matr ti pa že kupuješ ta PRO slabo leto. Velikih razlik ni, največji strošek so na koncu igre če jih kupuješ v BigBangu za 69,90 eur. :))

davorin11 ::

Najcenejši ps4 pro je tukaj za 349,99;
https://mobitrgovina.com/izdelek/sony-p...

Drugače bojo imeli v mercator tehnika kupon za 10% popust,pa bo prisel 359 eur.
««
102 / 162
»»