» »

Vrednost starejših (rabljenih) telefonov

Vrednost starejših (rabljenih) telefonov

Temo vidijo: vsi

Hayabusa ::

Po vzoru sorodne teme Vrednost starejših (rabljenih) računalnikov ali komponent) odpiram temo samo za telefone.

Kupujete preko bolhe/oglasnika/ebaya rabljen telefon in nimate pojma, kakšna je postavljena cena ?
Tema o realnih cenah rabljenih telefonov.

kuglvinkl ::

Super tema.

Sem si hotu za male pare kupit E7, in ponujam 70 evorv. Do ene 100 bi recimo šel, telefon ni v nobenem pogledu pameten, nobenih poopravkov ne bo, gotof je.

:) Se je začel folk usajat, če sem zmešan, da fcuk je z menoj :)).

No, zdej ker iz tega ne bo nič, si ogledujem lumio 800. Nova v AT je 200, pri ns se gladko ponuja za 240, oldično ohranjena, rabljena samo eno leto.

Tko da, sam trg rabljenih telefon še raziskujem, so pa cene IMO vsaj kot kaže zaenkrat pretirane.

Gigahertz ::

Čakam da bo sgs2 150EUR..
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

hojnikb ::

čakam na one x za >250€ 8-O
#brezpodpisa

denabiker ::

kuglvinkl je izjavil:

Super tema.

Sem si hotu za male pare kupit E7, in ponujam 70 evorv. Do ene 100 bi recimo šel, telefon ni v nobenem pogledu pameten, nobenih poopravkov ne bo, gotof je.

:) Se je začel folk usajat, če sem zmešan, da fcuk je z menoj :)).

No, zdej ker iz tega ne bo nič, si ogledujem lumio 800. Nova v AT je 200, pri ns se gladko ponuja za 240, oldično ohranjena, rabljena samo eno leto.

Tko da, sam trg rabljenih telefon še raziskujem, so pa cene IMO vsaj kot kaže zaenkrat pretirane.


mogoče je še kakšne drug faktor za nore cene? Recimo medijsko znana oseba:D

denabiker je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Super tema.

Sem si hotu za male pare kupit E7, in ponujam 70 evorv. Do ene 100 bi recimo šel, telefon ni v nobenem pogledu pameten, nobenih poopravkov ne bo, gotof je.

:) Se je začel folk usajat, če sem zmešan, da fcuk je z menoj :)).

No, zdej ker iz tega ne bo nič, si ogledujem lumio 800. Nova v AT je 200, pri ns se gladko ponuja za 240, oldično ohranjena, rabljena samo eno leto.

Tko da, sam trg rabljenih telefon še raziskujem, so pa cene IMO vsaj kot kaže zaenkrat pretirane.


:D


mogoče je še kakšen drug faktor za nore cene? Recimo medijsko znana oseba :))
Ampak to je naložba fak...kakšne delnice, kupujte telefone....

Zgodovina sprememb…

gendale ::

kolk bi bla vredna nokia 6680 (dobro ohranjen, nobenih prask na ekranu, ok baterija) + 512mb spominska kartica + etui + kabel za povezavo s pcjem + polnilec
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Hayabusa ::

max 20, realno 10-15.Če kdo hoče ravno ta in samo ta model.
Kakor gledam na bolhi jih je celo 5 gor.
http://www.bolha.com/iskanje?q=nokia+66...

Računaj da je prišel na trg 2005 ter da se nokia 6120c (ferrari proti tvojemu ford-t) prodaja od 15 dalje.
http://www.bolha.com/iskanje?q=nokia+61...

lažji, manjši, novejši, boljši proc, podpora za microSD kartico, umts, več prostora, še yt/opera mini dela gor:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...


Ali recimo nokia n97, 40 Eur.
enterprise star trek vs rusjan eda1
http://www.gsmarena.com/nokia_n97-2615....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

gendale ::

hvala, bolhe sploh ne gledam, ker so že na prvi pogled nerealne cene
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

butters81 ::

Zdravo, par vprašanj glede rabljenih telefonov,
zanimajo me mnenja koliko so vredne rabljene apple zadeve. In sicer realna cena rabljenega iphone 4 (oz tudi razlika v ceni 16gb in 32gb) in pa koliko je rabljen ipod 4 (enako razlika 16gb in 32gb)? Bi šel mogoče na en ios pa me zanimajo opcije.
Hvala
Lep pozdrav

francek1 ::

Gigahertz je izjavil:

Čakam da bo sgs2 150EUR..

So se prodali že za manj;seveda je bila ohranjenost temu primerna.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

galu ::

Koliko bi bla okvirna cena ene par dni stare (torej, fantastično ohranjene) Lumie 925 Black, kupljene pri Telekomu? Slušalke so še nedotaknjene...

Sem si jo nabavil za precej dobro ceno prek ene akcije, ampak... Ne vem... Pogrešam kar nekaj aplikacij iz Android stora... Pa Nexus 5... :8)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

t-zonaz ::

Lumia 710. Stara 1,5 leta. Koliko bi še lahko dobil za njo.
t-zonaz

GabrieLeo ::

Nekaj realnih cen za še zaenkrat aktualne telefone (ohranjenost dobra in dodatna oprema recimo dobro ohranjena)
Samsung galaxy s2=Max 180€
Samsung galaxy s3=Max 220€
Samsung galaxy Note=Max 190€
Note 2=Max 240€

Iphone 4s=Max 210€
Iphone 5=Max 340-360€

Nokie razred lumia 180-320€ max (glede na starost recimo pol leta starosti odbije 40€)

heero ::

samsung galaxy 5 i5500 rootan in 4.0.4 android
koliko je vreden ?

GabrieLeo ::

Đizs zakaj bi hotel 7 let star telefon? Že Froyo na njem dela bolj tako-tako, zdaj pa še kitkat? Da ne govorim o poranem no-multi touch ekranu.Huhu.. 50-80 eur. Novega se ne dobi več. Nazadnje je imel bigbang akcijo za 100EUR pred dvemi leti

Zgodovina sprememb…

heero ::

froyo ki ni rootan bo delal pocasi 4.0 android je ice cream sandwich in dela cisto vredu nic pocasneje kot froyo 2.2

nov je okoli 80 €

LP.

6151 ::

30€ maksimalno
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

RockyS ::

galu je izjavil:

Koliko bi bla okvirna cena ene par dni stare (torej, fantastično ohranjene) Lumie 925 Black, kupljene pri Telekomu? Slušalke so še nedotaknjene...

Sem si jo nabavil za precej dobro ceno prek ene akcije, ampak... Ne vem... Pogrešam kar nekaj aplikacij iz Android stora... Pa Nexus 5... :8)


za 150-200€ jo komot prodaš. Finta je v tem, da so ravno danes predstavli dva nova modela Lumia 930 in Lumia 630 katera bosta poskrbela, da bo starejšim modelom konkretno padla cena. Sprva se bodo cene znižale pri operaterjih.

To vse seveda velja za tujino, v sloveniji vemo, da se nateguje s cenami še pol leta za tem ko se drugje znižajo.

Pesimist ::

kolko je vrednost rablenega SAMSUNG S7582 GALAXY S DUOS 2 , ce je cena novega 124,94EUR?

rabim nujno dual sim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

klinker ::

GabrieLeo je izjavil:


Samsung galaxy s2=Max 180€


Kaj ti to resno :)) Se 100€ je prevec za ta fon.

heero ::

klinker je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:


Samsung galaxy s2=Max 180€


Kaj ti to resno :)) Se 100€ je prevec za ta fon.


180€ je nov s2 rabljen pa okoli 110-120€

GabrieLeo ::

Tok se je že pocenilo? Damn...

klinker ::

heero je izjavil:

klinker je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:


Samsung galaxy s2=Max 180€


Kaj ti to resno :)) Se 100€ je prevec za ta fon.


180€ je nov s2 rabljen pa okoli 110-120€


Za 100€ se ze Galaxy Nexus da dobit, SGS2 pa ni vreden tolko, zal. Imam doma SGS2, sem sel na njega iz Nexus S, pa sem ga pol raje dal moji in saltal nazaj na Nexus S. Razen ohisja in za tiste case kar solidne kamere, je SGS2 polom od fona.
Aja pa vec kot leto nazaj sem za njega dal 140€.

;-) ::

Galaxy s2 sem nazadnje kupil za 50€, bele barve lepo ohranjen.

Matija82 ::

Cena E52?

francek1 ::

Gigahertz je izjavil:

Čakam da bo sgs2 150EUR..

Je že....:D
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

heero ::

Sony xperia arc ?

Spock83 ::

HTC One X, sive barve. Dobro prav dobro ohranjen. Koliko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

hojnikb ::

Glede na vse pontecialne defekte, ki pestijo ta telefon, jaz nebi več kot 150€ dal... raje manj..
#brezpodpisa

Spock83 ::

Vsi defekti so odpravljeni. Nov ekran, wifi, baterija...

;-) ::

Zanima me koliko je vreden iPad 2 wifi-3G star leto in pol, lepo ohranjen, zraven je avtopolnilec, 2x usb, hišni polnilec, poklopni etuij (avt. zaklep/odklep) ter folija na ekranu od prvega dneva. Polnim ga 1x na teden-baterija drži isto kot nova.

Imel sem ga mesec na bolhi za 200€ pa sem bil nacenejši pa sem dobil en klic, pa še ta iz obale in je bilo predaleč.

GabrieLeo ::

Ja valda iPad-a prodajaš na bolhi. Tm bo prvo vprašanje koliko boš znižal pa če mu boš dostavil do kakega kraja blizu njega, če ne kar do njegove kuče. Lepe izkušnje ja. Za ipad 2 lahko mirno zahtevaš 200 eur oz jaz bi za 3g verzijo še malo več zahteval. Čakal boš dolgo, ampak ponudba bo prišla ne skrbet. Za apple vedno :))

;-) ::

Oglas imam tudi na slo-tech, jabuku itd pa ni zanimanja. Iphone se ponavadi proda v max 5dneh, tole zdaj pa me je malo vrglo iz tira. Zdaj ko sem popusto na 175 je zanimanja vec

hojnikb ::

dooh, če maš pa žiljon tablic na trgu, ki so nove cenejše od tega.
#brezpodpisa

harmony ::

Koliko je vreden razbit Note 1?

Jaz sem ga razbil ob rob mize, ker je zatrokeral.

Sedaj je v predalu ga moram enkrat se v smeti nest.

BorutK-73 ::

harmony je izjavil:

Koliko je vreden razbit Note 1?

Jaz sem ga razbil ob rob mize, ker je zatrokeral.

Sedaj je v predalu ga moram enkrat se v smeti nest.

What!?
Priporočam opeko za naslednji telefon, bo verjetno zdržala udarec v mizo.
Drugače si si pa že sam odgovoril - koš.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Glede na tvoj temper (vprašanje kaj si še prej delal s telefonom) kej druga kot za đabe nebi vzel tega..
#brezpodpisa

;-) ::

harmony je izjavil:

Koliko je vreden razbit Note 1?

Jaz sem ga razbil ob rob mize, ker je zatrokeral.

Sedaj je v predalu ga moram enkrat se v smeti nest.

Jaz ga kupim za 10€.

Koliko je vredna Xperia Z stara pol leta, lepo ohranjena in brezhibno delujoča. Zraven je tist kabel z katerim lahko dajaš stvari na usb ključek in nazaj, 64GB sony micro sd ter polnilec, garancija & slušalke.

Tilen2009 ::

Kaj pa sony xperia ion? Novembra bo stara dve leti. Zelo dobro ohranjena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022707 (11555) boris82
»

samsung s5 nateg

Oddelek: Pomoč in nasveti
243873 (2671) francek1
»

GSM 100 evrov

Oddelek: Kaj kupiti
231844 (1481) an3333
»

Kateri telefon z dobro kamero? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5017163 (15560) denabiker
»

Cene rabljenih pri nas

Oddelek: Mobilne tehnologije
286243 (5608) Hayabusa

Več podobnih tem