» »

AMD Driver BSOD nonstop

AMD Driver BSOD nonstop

1
2
»

Janac ::

Ma še kdo kak predlog kaj bi bilo? Memtest ni pokazal erorrjev... ne pregreva se nič, enako z dvema napajalnikoma.

Mislim da je kr grafa oz. AMD driverji v ku***?

David2 ::

probi 13.2 beta drajverje.
Intel core i5 3450 3.1GHZ, Asrock B75 pro 3M, Thermaltake Contac 21,
AMD radeon HD 7850 OC, Corsair Vengeance 8GB 1600, SSD kingston V+200 120GB,
HDD Seagate Barracuda 2TB, Cooler Master Silent pro M2 620W, NZXT phantom 410

Janac ::

Danes nabavli prenosnika z prednaloženim Windows 8. Prav tako se pojavljajo BSODI, kaj mata skupnega? AMD grafo in 13.1 gonilniki.

Ma še kdo take težavice? Zdaj sem izključil moj PC in se osredotočil na AMD gonilnike. Vse kaže na to da so driverji res UBER CRAP.

Naj še 1x povem, random se pojavi črn zaslon, nima veze kaj se dela, po par sekundah pride nazaj na desktop in napiše Amd Catalyst se je nepričakovano zaustavil blablabla... Včasih namesto da pride na desktop se pojavi BSOD(zgoraj ss) in se komp ugasne...

Pa sem zelo AMD fan, mi je zelo žal za Amd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Siddh ::

jaz pa že z amd driverji skoraj 3 leta nimam težav, mel sem z kartico, ker je ventilator crknil in je zadeva ratala prevroča in nestabilna.
dejansko sem imel vedno več težav z nvidio, parkrat se mi je zgodilo, da na nekaterih laptopih ni nvidiin gonilnik prepoznal svoje lastne kartice

torej, kakor za koga, jaz mislim da so oboji gonilniki zadovoljivi


D3m ::

Jaz nimam nobenega problema na HD 6850 in na APU HD 6320D z driverji 13.2 beta 5 pa jih imam že več, kot 1 leto. Tako, da ne vem Janac, kaj ti delaš s svojo mašino.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Mesar ::

Probaj še ohišje menjat...
Your turn to burn!

Janac ::

Na prenosniku ohišje menjat? Glede mojga kompa pa tak probam izven ohišja.

Janac ::

Že en teden brez BSODa, kaj sem naredo, menjal ploščo(tudi iz drugih razlogov) tako da je bil problem v plošči, se opravičujem ker sem po nepotrebnem kritiziral AMD gonilnike.

Siddh ::

in kaj si naredil z staro ploščo?


Janac ::

Ja uveljavljal bom garancijo seveda :)

Samo bog ve kaj so prej delali z njo, verjetno kakšna LN2 kaskada pa mi jo je za đabe prodal dokler ni dokončno umrla, jaz pa vmes napajalnik sumil, pa AMD;... :(
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

atikmdag.sys - rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
255643 (4126) The Player
»

Težava z blue screeni

Oddelek: Pomoč in nasveti
326646 (6039) smotanc
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495415 (4876) CyberAD
»

Navijanje i5-3550

Oddelek: Navijanje
91280 (1156) sinalko

Več podobnih tem