» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
14 / 15
»»

dj_uro ::

ne vem kaj piše na sammobile, vem pa to, da ''furam'' original 5.0.1 od mobitela že vsaj 2 meseca...
vw-klub.si

Bellzmet ::

No to sigurno ni res, ker meni ga je za OTA update ponudilo šele ta teden. Kateri S4 pa imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Mare2 ::

Bellzmet je izjavil:

No to sigurno ni res, ker meni ga je za OTA update ponudilo šele ta teden. Kateri S4 pa imaš?


Moj je 4.4.2. A si ti pri Mobitelu?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

Ja pri Mobitelu. Update mi je sicer ponudilo ampak še nisem nadgradil. Imam pa sedaj 4.4.2.

Mare2 ::

OTA Update Center is an Over The Air update service that is free to use. This project is specifically for custom ROM

Jaz imama normalen ROM.

hehe
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

Ja nastavitve>več>o napravi>programska posodobitev>posodobitev. Tukaj imaš OTA. Imam tudi jaz "normalen ROM".

Mare2 ::

Ko tapnem Posodobitev, takoj začne preverjati in javi: Najnovejše posodobitve so že bile nameščene.

OTA ni tam. :)

Sicer, saj mi dela.

Bellzmet je izjavil:

Imam tudi jaz "normalen ROM".

Mogoče ti je žena upgreadala na OTA. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

dj_uro ::

Navaden s4 9505 al kok je ze... do pred kratkim sem imel namescen cm, potem pa sem dal telefon na servis.nalozil uraden 442 in teden dni kasneje sam preveril rocno za posodobitev... in voila, 5.0.1 namescen..kje tici zajec?

Evo, sem sel pogledat kdaj sem namestil 5.0.1 ... may 3, en mesec, sorry, ne dva..
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

Bellzmet ::

Nima veze. Sicer ne vem kako ti je to ratal (mi je u bistu vseeno:)), ker piše build date 6.5.2015.

In se splača it iz 4.4.2 na 5.0.1.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

dj_uro ::

Zakaj pa ne? Lepsi vmesnik je...
vw-klub.si

hojnikb ::

kaj pa 5.1 ?

Za GPe varjanto naj bi pršu..
#brezpodpisa

Bellzmet ::

Ja na Sammobile še nobena država nima 5.1

Mare2 ::

dj_uro je izjavil:

do pred kratkim sem imel namescen cm


Kaj je to zaeno čudo "cm"?
Spet kak neuraden OS?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

Ja.

Mare2 ::

Zaenkrat ne bom tega nalagal na moj S4. Mogoče na S7. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

1. Pri snemanju videaa sem opazil, da je pri privzetem programu "Fotoaparat" video bolj zooman kakor pri Gooogle Camera? Se da kje naštelat, da se zadeva odzooma (manj kot 1.0x), ker je širši vidni pri G Camera boljši za uporabo?

2. Pri Google Camera ne morem med snemanjem videa delati fotk, čeprav na help strani piše, da je to možno? Vam dela?
Take a photo while recording a video
https://support.google.com/googlecamera...

Stipex ::

1) Ne vem kako je pri S4, ampak pri S2 je bila fora, če si imel nastavljeno na 1080p snemanje je bil zorni kot precej manjši kot pa pri 720p.

hojnikb ::

evo offical 5.1 je out za GPe varjante ;)
#brezpodpisa

slovenec_89 ::

Eno vprašanje:
Zakaj nimam jaz pri moji S4 Active nikjer smeškov?
Ko tipkam SMSe bi morala biti opcija za vgrajene smeške, pa je nimam=\
Kdo ve kako bi se to dalo nekako popravit?

klinker ::

hojnikb je izjavil:

evo offical 5.1 je out za GPe varjante ;)


Kaj to je 5.1.1?
Ker me frend fehta da mu S4 fleshnem na GPE, saj mu trenutno na TW 5.0.1 dela za odtenek bolje kot moj rezervni S2 s Slim 5.1.1, pa se baterijo pravi da mu hitro pozre napram KK.

bambi9 ::

Zdravo, ima kdo problem da mu včasih napiše, da ne zazna SIM kartice in edina opcija je, da rebootaš telefon ? :) imam pa naložen LOLLIPOP.

klinker ::

Po netu tega kolko noces.
HW problem v glavnem in fon lahko samo nekam zabrises ce ni vec garancije.

hojnikb ::

klinker je izjavil:

hojnikb je izjavil:

evo offical 5.1 je out za GPe varjante ;)


Kaj to je 5.1.1?
Ker me frend fehta da mu S4 fleshnem na GPE, saj mu trenutno na TW 5.0.1 dela za odtenek bolje kot moj rezervni S2 s Slim 5.1.1, pa se baterijo pravi da mu hitro pozre napram KK.


afaik je stvar 5.1, ne 5.1.1 (.1 naj bi bil samo nexus related popravek)

Jst bi še malo počakal na 5.1, sicer so že uzun romi, ampak sigurno se najdejo še kaki bugi.
#brezpodpisa

klinker ::

Ahh, kaj ces cakat, se ne bo posodobitve se pol leta tudi ce so bugi. S 5.0.1 pac dela z en drek, razen takoj po rebootu, uno posodobitev bo pa ze preko OTA dobil, ce jo sploh bo.
Nisem pa vedu da je 5.1.1 Nexus "ekskluziva" :P
Sicer je pa fasal danes tudi on sim error, tako da zgleda bo fon sel rakom zvizgat ;((

hojnikb ::

je že build za navadne s4ke releasan, tko da flash away :)

Jst bom še počakal, da se stvar mal popegla. Itk pa nucam viper4android pod nujno, pa tut nek delujoč custom kernel...

btw, pametna ideja je flašnat tazadn firmware za radio gor...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

klinker ::

Sej radio dobis ko flashas stock firmware.
Jst za take upgrade-e vedno flashnem prvo stock, sele nato vse rootam in grem na custom zadeve.
On noce custom ampak stock, brez roota brez nic, le GPE.
No, to mu se nardim, ker on misli da bo tudi ta problem s sim error zginu, samo ne bo, ker sem se ze s tem ukvarjal in SW tu nema veze.
Sem tudi bral po netu ki je folk sim slot menjaval itd, pa ni pomagalo ama nista...v roku par dni se je error vrnu ;((

hojnikb ::

>Sej radio dobis ko flashas stock firmware.


To že, ampak pri custom pa ne.
#brezpodpisa

klinker ::

Vem, sej zato pa pravim da pri takih vecjih posodobitvah vedno flashnem prvo stock firmware in pol se poigram.
Se tako izognes tudi kakemu morebitnemu problemu, poleg novega radia in bootloaderja.

barossa45 ::

Mi lahko kdo pomaga,
pri mojem S4 sem onemogočil aplikacijo google play, ker je porabljala največ baterije v ozadju. Sedaj pa mi ves čas javlja zgoraj levo klicaj in pa opozorilo, da za delovanje aplikacije morate omogočita bla bla bla.
Telefon je v originalnem stanju in imam sklopljeno osveževanje, pa vendar vse eno vsakih 5 minut na novo pokaže to opozorilo, če ga skenslam.
Lp.

Siddh ::

Mislim da je problem v tem da druge aplikacije potrebujejo google play za svoje delovanje.


barossa45 ::

Seveda, ker se želijo posodabljati preko google playa. Samo jaz tega ne potrebujem/nočem, zato bi rad nekako odstranil to opozorilo.

Mare2 ::

barossa45 je izjavil:

Seveda, ker se želijo posodabljati preko google playa. Samo jaz tega ne potrebujem/nočem, zato bi rad nekako odstranil to opozorilo.


Najprej v Google play (na internetu) izklopi posodabljanje. Tam najdi, naj niti ne preverja. :) NIČ.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

miraldi ::

Se, da kje v SLoveniji kupit original baterijo za Galaxy S4? V RAM2 naj bi imeli original za 30Eur, samo kar malo dvomim v njih..
Kje ste jo uporabniki S4 kupovali?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

dj_uro ::

Meni jo je zamenjal prav RAM 2... in je original... zakaj ne bi bil original?? - ker so šalabajzerji?? -WTF??
vw-klub.si

SeMiNeSanja ::

Jaz sem jo kupil v Emonagram, ki je tudi uradni servis za Samsung.

hojnikb ::

mimovrste ma tut originale. nabavo neki cajta nazaj za 18e
#brezpodpisa

miraldi ::

dj_uro je izjavil:

Meni jo je zamenjal prav RAM 2... in je original... zakaj ne bi bil original?? - ker so šalabajzerji?? -WTF??


Mogoče zato, ker sem dosti slabega slišal o njih..

hojnikb je izjavil:

mimovrste ma tut originale. nabavo neki cajta nazaj za 18e


Sem vidu to za 18Eur, samo naj bi bila nadomestna. Original ne najdem razen te: https://www.mimovrste.com/baterije-mobi... katera ima 3.7V namesto 3.8V in 5.55Wh namesto 9.88Wh, kar je čisto mimo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

hojnikb ::

tist je napaka, ker je narobe slika
#brezpodpisa

miraldi ::

hojnikb je izjavil:

tist je napaka, ker je narobe slika


Zgleda so mal pomešal slike,baterija naročena :-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Zakaj to čudo od Galaxy S4 vedno slika z x1 povečavo? Sem probal izklopit(dat na x0.00) pa ne gre.

Recimo oba S4 in S6 imata povečavo na najmanj:


 S4

S4



 S6

S6



Razlika pa očitna.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

ivanuscha ::

Pri S4 pomeni 1x, da je izklopljeno, saj vidiš po drsniku. Je pa zanimiva primerjava slik, S6 ima pač drugačni 16mp senzor, zato je slika večja. Ne bi pa rekel, da je kakšna velika razlika med njima.

Jaz si S4 lastim že 2 leti in pol in ga bom verjetno imel še vsaj kakšno leto, zamenjal bom rom za kakšen custom in bo zadeva še dolgo povsem na nivoju.

Bellzmet ::

S4 ima 31 mm "objektiv", S6 pa 28 mm. Zato tudi pri S6 pri fotkanju zajameš večjo "vidno" površino oz gre bolj "wide". Z 16 mp to nima veze.

--MiRaLdInJo ::

Hello.

Obstaja za Galaxy S4 kakšen dober ROT? Da si odstranim nezaželjene, tovarniško nameščene aplikacije :)

miraldi ::

Ni kartice SIM Samo klic v sili


Tole me dans pričaka v zgornjem kotu zaslona ;( Se da kako porpavit ali je samo še za v smeti? Garancija potekla en teden nazaj..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

hojnikb ::

resetiral si ?
dal simko ven in nazaj noter ?
#brezpodpisa

miraldi ::

hojnikb je izjavil:

resetiral si ?
dal simko ven in nazaj noter ?



Sm ja. Simko dal ven, baterijo ven. Pustu nekaj časa stat zunaj. Zalavfal fon brez simke. Spihal režo za simko, očistu simko. Resetiral na tovarniške nastavitve.

Nič ne pomaga :S Nemorš vrjet par dni po poteku garancije.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

roCkY ::

Drugo simko si probal?

hojnikb ::

Jap, lahk da ti je simka odletela.
#brezpodpisa

miraldi ::

Druge simke še nisem probal. Ko pride boljša polovica bom njeno probal. Samo nevem kako bo iz S6 pasala v S4. Mogoče z unimi okvirčki za katere nisem ziher, da so bili zraven S6.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

miraldi je izjavil:

Druge simke še nisem probal. Ko pride boljša polovica bom njeno probal. Samo nevem kako bo iz S6 pasala v S4. Mogoče z unimi okvirčki za katere nisem ziher, da so bili zraven S6.



Bla je SIM Kartica fuč :D
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
««
14 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928642 (23074) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343579 (2823) Halfdead987

Več podobnih tem