» »

Belkin prenapetostni podaljšek cvili

Belkin prenapetostni podaljšek cvili

Glodko ::

Ravno sem vzel tisti Belkin podaljšek s prenapetostno zaščito. Vzel sem ga ker je imel ravno 6 lukenj. Sedaj ko sem ga priklopil na 220 pa je začel spuščati cvileče zvoke, ki so kar malo neprijetni. Ali je to normalno? Primerno za zamenjavo?

[D]emon ::

Slisi se kot poceni breme.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Glodko ::

Koliko pa v praksi dejansko koristi tak podaljšek? Jaz sem ga sicer vzel, ker je imel edini 6 lukenj. Seveda mi ni navaden podaljšek, ker nima nobene elektronike notri nikoli cvilil. Je pa nadležno ker se ga sliši ven iz zaprte omare.

francek1 ::

Glodko je izjavil:

Koliko pa v praksi dejansko koristi tak podaljšek? Jaz sem ga sicer vzel, ker je imel edini 6 lukenj. Seveda mi ni navaden podaljšek, ker nima nobene elektronike notri nikoli cvilil. Je pa nadležno ker se ga sliši ven iz zaprte omare.

Meni je pred uporabo tega trikrat letno skurilo modem; po priklopu pa sem imel udar kroglaste strele; povezave v zaščiti je skurilo(upoštevali so garancijo), aparati so pa ostali vsi nedotaknjeni.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

AtaStrudl ::

Nesi ga nazaj. V taksnem podaljsku nima kaj cviliti, edino ce kaj prebija - v tem primeru pa predstavlja pozarno nevarnost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen UPS za domočo rabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
202577 (221) d0rK
»

Nasvet glede el. podaljška

Oddelek: Pomoč in nasveti
151529 (627) Furbo
»

Prekratka žica na napajalniku???

Oddelek: Pomoč in nasveti
324614 (3666) kronos_10_
»

Kateri soliden UPS

Oddelek: Kaj kupiti
312994 (2040) link_up
»

glasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
352296 (1700) tigrr

Več podobnih tem