» »

NOKIA LUMIA 920

NOKIA LUMIA 920

««
5 / 10
»»

cekr ::

Še 14 dni jim dam. Potem se bo pa veselil Samsung z Galaxyem ali pa Sony.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SLO_Matej ::

cekr je izjavil:

Še 14 dni jim dam. Potem se bo pa veselil Samsung z Galaxyem ali pa Sony.

Da ne boš potem razočaran. Je namreč vredno počakati. ;)

https://slo-tech.com/forum/t550860/p392...
https://slo-tech.com/forum/t550860/p392...

Če ti citiram:

Ramon dekers je izjavil:

Kot sem rekel boste morali sprobati še nokije lumije, mi je žal da je nisem vzel...

cekr ::

Razočaran gor ali dol. Moj sedanji mobičuk se je odločil,da mu baterija ustreza samo še za slab dan potem mora pa na kabel. Ob večji uporabi poklekne že v uri ali dveh. Sem upal,da bo zdržal do novega leta in na L920. Pa je baterija zdržala, samo Nokii se j... za naš trg. Na nekaterih trgih se jim valjajo v skladiščih, k nam pa pošljejo 5 kosov, da jih lahko vodilni oprater nariše na svoje prospekte. Na takšen način izgubljajo slučajne kupce, veliko jih pa enostavno obupa.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

levaky ::

Zakaj ne naročiš iz nemčije?

cekr ::

Za polno ceno ga dobim tudi v Celovcu. Sem pa pri Mobitelu in se spodobi,da telefon dobim po bolj ugodnih pogojih.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

luky ::

@cekr imaš naslov v Celovcu kje jih prodajajo?
Hvala.
luky!

cekr ::

2 dni nazaj sem ga videl v Arcadah v trgovini Cosmos in v Mediamarkt.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Hayabusa ::

cekr
Navadi se, da smartphone polniš vsak dan.

cekr ::

Hayabusa je izjavil:

cekr
Navadi se, da smartphone polniš vsak dan.

Ga polniš ,če stalno uporabljaš potratne zadeve, sicer mora pa zdržati po več dni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Ramon dekers ::

cekr je izjavil:

Razočaran gor ali dol. Moj sedanji mobičuk se je odločil,da mu baterija ustreza samo še za slab dan potem mora pa na kabel. Ob večji uporabi poklekne že v uri ali dveh. Sem upal,da bo zdržal do novega leta in na L920. Pa je baterija zdržala, samo Nokii se j... za naš trg. Na nekaterih trgih se jim valjajo v skladiščih, k nam pa pošljejo 5 kosov, da jih lahko vodilni oprater nariše na svoje prospekte. Na takšen način izgubljajo slučajne kupce, veliko jih pa enostavno obupa.



Glej ti povem kakšno je stanje pri Androidih:

- pametne aplikacije za navigacijo ni ali pa je plačljiva,
- fotoaparat mi pri sliki ponoči odreže pol slike, na netu pravijo da je treba počakat na JB.Se norca delajo, drugače ga lahko popravim samo z rootom. Probleme ima večina xperij P.
- aplikacija za daljšo vzdržljivost baterije,
- aplikacija za to, aplikacija za uno...In potem imaš cel kup aplikacij, ki ti upočasnijo delovanje.

Kljub temu da ima windows manj aplikacij, jih ima android preveč (neuporabnih).

Pa ne rečem da bi šlo to za nek low end smart phone, gre za višji srednji razred telefona in niso niti toliko da bi odpravili napakos fotoaparatom.

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

- pametne aplikacije za navigacijo ni ali pa je plačljiva,

Navfree.


- fotoaparat mi pri sliki ponoči odreže pol slike, na netu pravijo da je treba počakat na JB.Se norca delajo, drugače ga lahko popravim samo z rootom. Probleme ima večina xperij P.

Problem določenega modela ne moreš aplicirati na vse droid telefone.
Kolegov z ICS (LG 2x) dela ok slike tudi ponoči.
So fucknig what ?

- aplikacija za daljšo vzdržljivost baterije,

Je boljše da jih ignoriraš -> nobena od njih ne dela v RL.

- aplikacija za to, aplikacija za uno...In potem imaš cel kup aplikacij, ki ti upočasnijo delovanje.

Kdo te sili da jim imaš nameščenih 100 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Ramon dekers ::

Navfree.


Aha probal, slabo. Že brez wifija teži, kaj šele ob prenosu podatkov. Kar ne najde in ne najde lokacije. Smešno ane.

Problem določenega modela ne moreš aplicirati na vse droid telefone.
Kolegov z ICS (LG 2x) dela ok slike tudi ponoči.
So fucknig what ?


Seveda ne, ker ima vsak svojo foro. Na HTC one X mu pa ekrana neče rotirat. Je pa super da dela kolegov LG 2X slike tudi ponoči.

Kdo te sili da jim imaš nameščenih 100 ?


Proizvajalec, ker ne proizvede aparata kot je potrebno, torej popolnoma funkcionalnega in delujočega. Si ne predstavljam kako dela šele low budget droid.
Problem je ker sem stestiral Nokio in vem kako zadeva deluje in mora delovat, ampak ne podpira jave pa sem rekel hell gremo na android ker je tako opevan, nisem ga pa imel šanso dodobra stestirati.

Hayabusa ::

Imel priložnost testirati low-budget ideos x5 @ tovarniški rom, navfree dela (si namestil karto Slo znotraj appa ?, o kakšnem prenosu podatkov sanjaš, dela seveda tudi brez agps-a), položaj zunaj najde v cca 1 minuti, ekran rotira v vse 4 položaje, vse ostalo dela kot mora.
Edino, kar zamerim droidu je dejstvo, da moraš telefon rootati, če hočeš da imaš delujoč firewall (drugače se appi kar nekaj updejtajo in kažejo reklame, kdo kaj vse še) ter počistiš prednameščen proizvajalčev bloatware (ala weather clock in podobna šara).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Ramon dekers ::

Meni ni našlo lokacije, in ja sem namestil karto.

Si ti sprobal lumio 920 ali vsaj 800? Resno te sprašujem.

Se mi zdi da je droid vedno kot neka beta verzija. Z novim updejtom na xperi p so pokvarili foto aparat, pri čemer naj bi nov updejt to poprapavil a hudič je ker nevem kakšne nove težave bo prinesel nov JB.

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Zelo na hitro (par minut) v Mobitel centru.

cekr ::

Ramon dekers je izjavil:

cekr je izjavil:

Razočaran gor ali dol. Moj sedanji mobičuk se je odločil,da mu baterija ustreza samo še za slab dan potem mora pa na kabel. Ob večji uporabi poklekne že v uri ali dveh. Sem upal,da bo zdržal do novega leta in na L920. Pa je baterija zdržala, samo Nokii se j... za naš trg. Na nekaterih trgih se jim valjajo v skladiščih, k nam pa pošljejo 5 kosov, da jih lahko vodilni oprater nariše na svoje prospekte. Na takšen način izgubljajo slučajne kupce, veliko jih pa enostavno obupa.



Glej ti povem kakšno je stanje pri Androidih:

- pametne aplikacije za navigacijo ni ali pa je plačljiva,
- fotoaparat mi pri sliki ponoči odreže pol slike, na netu pravijo da je treba počakat na JB.Se norca delajo, drugače ga lahko popravim samo z rootom. Probleme ima večina xperij P.
- aplikacija za daljšo vzdržljivost baterije,
- aplikacija za to, aplikacija za uno...In potem imaš cel kup aplikacij, ki ti upočasnijo delovanje.

Kljub temu da ima windows manj aplikacij, jih ima android preveč (neuporabnih).

Pa ne rečem da bi šlo to za nek low end smart phone, gre za višji srednji razred telefona in niso niti toliko da bi odpravili napakos fotoaparatom.


Hvala, to že vse vem.
Problem je samo v dobavljivosti, ne v tistem kar nudi.

Ne kupujem teh zadev na pol leta, zato hočem v danem trenutku najboljše.
Me bo čez 1 mesec še mikala L920,ko bo predstavljen Galaksy4?
Se ne bo pojavil občutek,da lahko za isti denar dobrim več?
Ni problema.Samo ne maram pa,da mi nekdo prodaja staro šaro.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Ramon dekers ::

Hayabusa je izjavil:

Imel priložnost testirati low-budget ideos x5 @ tovarniški rom, navfree dela (si namestil karto Slo znotraj appa ?, o kakšnem prenosu podatkov sanjaš, dela seveda tudi brez agps-a), položaj zunaj najde v cca 1 minuti, ekran rotira v vse 4 položaje, vse ostalo dela kot mora.
Edino, kar zamerim droidu je dejstvo, da moraš telefon rootati, če hočeš da imaš delujoč firewall (drugače se appi kar nekaj updejtajo in kažejo reklame, kdo kaj vse še) ter počistiš prednameščen proizvajalčev bloatware (ala weather clock in podobna šara).


Se da navifree uporabljati brez prenosa podatkov? Torej wifi ali 3g?

Ramon dekers ::

Hvala, to že vse vem.
Problem je samo v dobavljivosti, ne v tistem kar nudi.

Ne kupujem teh zadev na pol leta, zato hočem v danem trenutku najboljše.
Me bo čez 1 mesec še mikala L920,ko bo predstavljen Galaksy4?
Se ne bo pojavil občutek,da lahko za isti denar dobrim več?
Ni problema.Samo ne maram pa,da mi nekdo prodaja staro šaro.


Dobre stvari se same hvalijo, saj te nihče v nič ne prepričuje. Nevem pa zakaj ne bi vzel kar s3 če se ti tako mudi. Je pa zanimivo kako lumia 800 drži ceno.

Formula 1 ::

cekr je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

cekr je izjavil:

Razočaran gor ali dol. Moj sedanji mobičuk se je odločil,da mu baterija ustreza samo še za slab dan potem mora pa na kabel. Ob večji uporabi poklekne že v uri ali dveh. Sem upal,da bo zdržal do novega leta in na L920. Pa je baterija zdržala, samo Nokii se j... za naš trg. Na nekaterih trgih se jim valjajo v skladiščih, k nam pa pošljejo 5 kosov, da jih lahko vodilni oprater nariše na svoje prospekte. Na takšen način izgubljajo slučajne kupce, veliko jih pa enostavno obupa.



Glej ti povem kakšno je stanje pri Androidih:

- pametne aplikacije za navigacijo ni ali pa je plačljiva,
- fotoaparat mi pri sliki ponoči odreže pol slike, na netu pravijo da je treba počakat na JB.Se norca delajo, drugače ga lahko popravim samo z rootom. Probleme ima večina xperij P.
- aplikacija za daljšo vzdržljivost baterije,
- aplikacija za to, aplikacija za uno...In potem imaš cel kup aplikacij, ki ti upočasnijo delovanje.

Kljub temu da ima windows manj aplikacij, jih ima android preveč (neuporabnih).

Pa ne rečem da bi šlo to za nek low end smart phone, gre za višji srednji razred telefona in niso niti toliko da bi odpravili napakos fotoaparatom.


Hvala, to že vse vem.
Problem je samo v dobavljivosti, ne v tistem kar nudi.

Ne kupujem teh zadev na pol leta, zato hočem v danem trenutku najboljše.
Me bo čez 1 mesec še mikala L920,ko bo predstavljen Galaksy4?
Se ne bo pojavil občutek,da lahko za isti denar dobrim več?
Ni problema.Samo ne maram pa,da mi nekdo prodaja staro šaro.

Pa ne vem če bo samo S4, Nokia naj bi namreč že v ponedeljek lahko predstavila aluminjasto izboljšano verzijo Lumie 920 in eno Lumio z kamero iz Nokie 808 PureView.

cekr ::

Aluminij ni neka huda pridobitev.Pureview bi pa bila zanimiva zadeva.
Seveda, če jim je uspelo kamero spraviti v neke normalne mere.
Seveda pa z S4 prihaja FullHD ekran.Ta bo potem šele v L960.
Tega ne bom čakal.
Mudi? Samo toliko,ker mi gre na živce baterija.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Ramon dekers ::

No samo, da ne boš potem čakal popravkov z naslednjo posodobitvijo, ker bo imel izdani toliko hroščov, tako kot je pri droidu navada.

JerryP ::

Ramon dekers je izjavil:

No samo, da ne boš potem čakal popravkov z naslednjo posodobitvijo, ker bo imel izdani toliko hroščov, tako kot je pri droidu navada.


Posodobitve prihajajo tako za wp kot za ios in za andorid. To pa zato, ker ni noben sistem brezhiben in se čez čas pri vsakemu najdejo hrošči in izboljšave.

Tako je tudi lumia 920 na začetku imela probleme z izostrovanjem slik in so bili vsi razočarani nad kvaliteto slik napram prvim testnim primerkov telefonov, kar so kasneje nekoliko izboljšali s popravkom. In ja na to posodobitev je ravno tako bilo potrebno čakati več kot mesec dni.
 slika

slika



Drugače pa android je operacijski sistem, droid pa je znamka Motorlinih aparatov na Ameriškem omrežju Verizon, ki so popularizirali androidne telefone.

SLO_Matej ::

Že, že, samo je treba posodobitev tudi prejet. Za to pa imaš veliko večje možnosti pri WP kot pri robotku. ;)

Hayabusa ::

Ramon dekers je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

Imel priložnost testirati low-budget ideos x5 @ tovarniški rom, navfree dela (si namestil karto Slo znotraj appa ?, o kakšnem prenosu podatkov sanjaš, dela seveda tudi brez agps-a), položaj zunaj najde v cca 1 minuti, ekran rotira v vse 4 položaje, vse ostalo dela kot mora.
Edino, kar zamerim droidu je dejstvo, da moraš telefon rootati, če hočeš da imaš delujoč firewall (drugače se appi kar nekaj updejtajo in kažejo reklame, kdo kaj vse še) ter počistiš prednameščen proizvajalčev bloatware (ala weather clock in podobna šara).


Se da navifree uporabljati brez prenosa podatkov? Torej wifi ali 3g?

http://www.navmii.com/GPSNavigation
Roaming Cost – Online map applications require a constant data connection to download map data, this data is quite large and can quickly generate large phone bills when you are roaming in another country. Navmii and Navfree apps are different, they store all the map data on-board the phone itself, meaning you don’t need to use your Internet connection to navigate saving you money when you are traveling.

Again as Navmii and Navfree apps store the map data on the phone you don't need to rely on your Internet connection to navigate, giving you piece-of-mind to get where you need to go straight away.

Če si v dvomih testiraj brez sim karice in izklopi wifi.Pri meni je deloval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Ramon dekers ::

Če si v dvomih testiraj brez sim karice in izklopi wifi.Pri meni je deloval.


Nop, tale navfree mi pravi pri opcijah find and navigate sledeče:

Address search require data connection.

Alternativa?

Peterbald ::

V petek so dobili rumene in bele.

papameneger ::

Se pravi jih imajo????Bela tut ni slaba :)

fireX88 ::

nevem zakaj toliko navaljujete na 920 ko je pa 820 čist ok, pa še dobi se jo da. al si merite e-lulek v inch-ih ekrana?
sam imam 820 manj kot en teden in sem presrečen! enostavna, hitra, odzivna, moti me le navigacija, ker ni vmesnih točk, recimo maribor - nm via ljubljana. Aplikacije so pa tu in tam iste, pa še malo jih ni!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

papameneger ::

fireX88 je izjavil:

nevem zakaj toliko navaljujete na 920 ko je pa 820 čist ok, pa še dobi se jo da. al si merite e-lulek v inch-ih ekrana?
sam imam 820 manj kot en teden in sem presrečen! enostavna, hitra, odzivna, moti me le navigacija, ker ni vmesnih točk, recimo maribor - nm via ljubljana. Aplikacije so pa tu in tam iste, pa še malo jih ni!


Je čist ok ja :) samo je pač 920 bolša :)

fireX88 ::

ok, večja je!
ips matriko ma, zaradi tega bi jo tudi jst uzel!
gorilla glass 2 še ena super zadeva
pureview technolog - nevem koliko se to kaj obnese, tako da tukaj nimam kaj za komentirat
32GB-pri 820 dokupiš še 64GB, pa si na boljšem
prednja kamera je 1,3MP - mah...
baterija je nekoliko boljša, ampak ima pa definitvno večjo porabo, tako da si približno na istem!

iz mojega vidika, bi uzel 920 samo zaradi IPS matrike in gorila glas, ostale stvari so identične oz se da nadomestit z drugimi!

je res toliko boljša?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tilen ::

prednja kamera je 1,3MP - mah...


Kolikokrat na leto si pa to kamero dejansko sedaj uporabljal in koliko MP ima?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

fireX88 ::

misliš kamero odzadaj ali obe oz samo prednjo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tilen ::

Prednjo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fireX88 ::

nikoli, se sploh ne spomnem, če jo imel na kakšnem telefonu, ki sem ga kadarkoli imel!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Matic1 ::

Jaz pa pogrešam sprednjo kamero. Ne da se mi vsakokrat laptopa zagnat, da tamalega babici pokažem :D

cekr ::

Peterbald je izjavil:

V petek so dobili rumene in bele.


Status je pa še vedno : Artikel trenutno ni na zalogi

So dobili ponovno 3,4 kose?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

cekr ::

Telefon se je odločil, da ne bo več delal s staro baterijo.
Jutri bo dobil svojega naslednika. Ker Nokia očitno noče narediti posla,
se bo jutri veselil SAmsung Galaxy3.
Mogoče dobim kje Ativ S. No,pri iskanju se prav preveč ne bom naprezal.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SLO_Matej ::

Če se ti tako mudi, jo še vedno lahko nabaviš tule: http://www.mobisvet.si/nokia/nokia-lumi...

Dejstvo je, da jih ne morejo izdelati toliko, kolikor jih bi lahko prodali. Kar nakazuje, da je telefon priljubljen, popularen, dober ...

martincek1 ::

Sem velik pristaš WPja in Nokie. Ampak SLO_Matej tole je bullshit. Ni ga razloga, ki bi opravičil da telefonov ni in tvoji razlogi so smešni. Nokia je zasrala "big time", telefoni so v večjih državah na voljo že mesece in to, da ni možno izdelati še teh recimo 20% telefonov za ostale trge tako pozno je polomija. Nokia ni amater na trgu, dobro so vedeli v kaj se spuščajo in kakšno moč še vedno imajo pri dobrem produktu.

Lonsarg ::

Za velke trge so že poskrbeli, so pa vseeno zasrali, da niso hitrejše proizvodnje stekli, da bi tudi za manjše trge bilo že prve mesece. Čeprav zdaj ni več tak grozn problem dobit 920. Nič bolj grozen, kot jaz Samsung S2, ko je prišel ven, torej če se angažiraš dobiš.

martincek1 ::

To ni dvoma, dobiš lahko katerikoli telefon med prvimi na svetu. Ampak je treba razumet da ga nekateri zaradi različnih situacij hočejo/morajo kupiti pri operaterju.

Lonsarg ::

Ravno o operaterjih jaz govorim. Sem moral malo klicat pa take stvari, pa sem ga dobil, pri Mobitelu je lih neki tazga zdej z 920.

bdoxx ::

cekr je izjavil:

Telefon se je odločil, da ne bo več delal s staro baterijo.
Jutri bo dobil svojega naslednika. Ker Nokia očitno noče narediti posla,
se bo jutri veselil SAmsung Galaxy3.
Mogoče dobim kje Ativ S. No,pri iskanju se prav preveč ne bom naprezal.


če si blizu meje z AUT, se pelji do mediamarkta v graz. tam majo Ativ-s fleten telefon.

http://www.mediamarkt.at/mcs/product/SA...
evo ga, v živo je 10x lepši :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

Peterbald ::

po treh dneh uporabe lahko rečem samo, da je to zelo težek telefon...pretežek za udobno rokovanje

Tilen ::

Kateri marketplace sedaj upoorabljate na WP8? UK??
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cekr ::

bdoxx je izjavil:

cekr je izjavil:

Telefon se je odločil, da ne bo več delal s staro baterijo.
Jutri bo dobil svojega naslednika. Ker Nokia očitno noče narediti posla,
se bo jutri veselil SAmsung Galaxy3.
Mogoče dobim kje Ativ S. No,pri iskanju se prav preveč ne bom naprezal.


če si blizu meje z AUT, se pelji do mediamarkta v graz. tam majo Ativ-s fleten telefon.

http://www.mediamarkt.at/mcs/product/SA...
evo ga, v živo je 10x lepši :)


Hvala,
sedaj je pri meni že Galaxy3.
Ni sicer tisto, kar sem hotel. Je pa najboljše v danem trenutku, če je nekomu že vseeno, da bi prodal tistih par deset kosov na slovenskem tržišču. Verjetno jih pa še toliko ne bodo, ker jim je vseeno. Potem bodo pa odgovori, da nihče ne mara takšnih telefonov. Čisto enostavno, čakanje ima svojo mero. Ko bodo L920 normalno dobavljive in seveda za astrononomsko ceno, bo pa konkurenca že daleč spredaj.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Hayabusa ::

Nove lumie izgledajo ok, hw isto, samo masa aparata je prevelika.Če lahko konkurenca spravi galaksijo 3 na 133g, zakaj ne more tega še Nokia (npr. Lumia 920 185g, +39%, vir gsmarena) ?

Dobra plat je tem, da bodo Nokia WP g33ki v roke vsaj malo podobni body bilderjem :)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

SLO_Matej ::

Galaxy 3 pa že ni naprava višjega razreda, ki bi bila konkurenčna Lumii 920. Zakaj tako radi spuščate S? Verjetno ste mislili Galaxy S 3.

cekr ::

Vsi vemo o čem je govora. Pa tudi "Galaxy3" v tvojem linku je precej boljši kot pa L920 narisan na reklami. S prvim lahko telefoniraš. S papirnatim si ne moreš nič pomagat. Še rit si ne moreš obrisat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Tilen ::

Naj povem, da ima Lumia 920, kupljena pri Mobitelu, že naložen portico update.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104631326 (245096) mat11
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408187 (7197) tomzzi
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261356 (37188) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183044 (2733) klinker
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302594 (1780) bdoxx

Več podobnih tem