» »

NOKIA LUMIA 920

NOKIA LUMIA 920

««
«
1 / 10
»»

deyco5 ::

Evo, da pripravimo temo za WP paradnega konja, ki naslednji teden uradno prihaja v Slovenijo k Mobitelu.
Je že kdo fiksno odločen za nabavo in katero barvo bi izbral, če bi imel na voljo vse?

jericho ::

A se že ve kok bo cena?

KoMar- ::

deyco5 ::

Cene v redni prodaji za Evropo (Nmčija in Italija):

LUMIA 920 - 649,00 € (836 $)
LUMIA 820 - 499,00 € (643 $)

Verjetno bodo priporočene cene iste pri nas, saj smo te ja Evropa ali? ;)

Anney ::

Se mogoče ve, če jo bo mobitel ponujal v kakšnem paketu?

deyco5 ::

Ja, Mobitel že ima na spletu narejeno stran za telefon: http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Vem da jo bo mogoče dobiti v paketu 2013 in z opcijo NAJ NAJ!

Anney ::

To se pravi da bo tole okrog 35€ mesečno, kot simobilovi praznični paketi.

papameneger ::

Jaz že komaj čakam tole tehnološko čudo :)

Unknown_001 ::

Slin, mljask, slin moj bodoči telefon:D

Ampak dobra stara e55 pa še odlično dela:))

fireX88 ::

Anney je izjavil:

To se pravi da bo tole okrog 35€ mesečno, kot simobilovi praznični paketi.


simobil zaenkrat nebo dal v ponudbo lumij telefonov!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Anney ::

Vem, primerjava je bla z mobitelom, 20,13€, paket 2013 + naj naj cca 14€.

fireX88 ::

pa tudi tako poceni nebo! 14€?
pa sj ni to s2!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Anney ::

Kolikor si mislim bo cena nekje 40-45€ s paketom vred.
Paket 2013 + najnaj 19 do 23, razen če bodi šli v kakšno drugo smer.

fireX88 ::

v roku dveh dneh bi moral teleray spročit priporočeno maloprodajno ceno pa se bomo lahk na to naslonili kolk bo približno v katerem rangu bo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

jnovak ::

920 bo gladko v enakem cenovnem rangu kot S3 ali Note2, torej "naj naj 23"
Še 820 dvomim, da bo manj kot "naj naj 19"

Enmal pretiravajo pri Nokii (again) - ja, ok, 920ko bodo že prodajal, ker je top of the top & tam ni €€€ niso nikoli vprašanje. Ampak 820ka pa ni vredna istega cenovnega razreda kot npr. Nexus 4 ali pa top Androidi pri HTCju, Sonyju, ...

deyco5 ::

MOBISVET jo ma na spletu za 665,00 €, kar mislim da je preveč! http://www.mobisvet.si/nokia-lumia-920-...

Ta teden se nam bo še pa vlekel... Že vidim ;)

||_^_|| ::

Mislim da bo pri mobitelu lumia 920 v splošni akciji nekih 479eur. V prvi pošiljki naj bi bile samo črne.

papameneger ::

||_^_|| je izjavil:

Mislim da bo pri mobitelu lumia 920 v splošni akciji nekih 479eur. V prvi pošiljki naj bi bile samo črne.


Takoj 2 nabavim :) Nevem če bo taka cena :)

LuGi ::

Vseeno je to cena na vezavo, ki ni glih poceni ;)

Ce imas sreco (me me me) jo dobis na ebay.de za taksen denar in brez vezave :))

||_^_|| ::

Glede na to da je bila redna cena 808 pureview "679" eur in je bila prva cena v akciji 479, mislim da je to realna cifra tudi za lumio 920. Če bo dražka, bo tako kot je rekel LuGi: ebay vabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

GMT7 ::

Čakam že nekaj mesecev in mi je včeraj rekel Mobitelov zaposleni, da se bom še načakal, najverjetneje do marca.
Ko sem rekel, da so objavili 21. januar, kot datum začetka prodaje se je samo nasmehnil.
Res pa je, da sem govoril s tehnikom in ne prodajalcem.
Potem sem zgoraj zagledal link do Mobitelove strani in me skrbi bolj skrbi jezik operacijskega sistema - slovenščina.
A kdo ve, a se da to kaj prekonfigurirati? Ker mi ne sede slovenščina na telefonih, tablicah, računalnikih...

fireX88 ::

na izbiro imaš, 20 jezikv... (na uč sm to rekel). mislim da je tudi cirilaca če te zanima :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

martincek1 ::

Imam WP7 Samsung Omnio 7 in prijatelj Nokio Lumio 920. Moj dela odlično, brez kakršnih koli težav, instantno brez laga odpira vse kar si zaželim - skratka noro, pa je bil prvi WP7 telefon. Prijateljev telefon Lumia 920 dela 2x hitreje. Že tako instantno odpiranje aplikacije na O7 se tu odpre sigurno 2x hitreje. Google (cache brisan itd..) se naloži 2x hitreje, bing isto .. da ne začnem omenjati kamere itd... v glavnem 920 je vsaj glede na moje izkušnje res TOP SHIT.

bdoxx ::

Moj dela odlično, brez kakršnih koli težav, instantno brez laga odpira vse kar si zaželim - skratka noro, pa je bil prvi WP7 telefon. Prijateljev telefon Lumia 920 dela 2x hitreje.Že tako instantno odpiranje aplikacije na O7 se tu odpre sigurno 2x hitreje.


instantno + 2x hitreje? to mu odpre že preden klikne al kako?

deyco5 ::

Po mojem je hotel povedat, da je izkušnja z 920-ko še boljša, čeprav je že z Omnnio 7 neverjetna! Bi temu kar verjel, sam sem istega mnenja (sicer imam Omnio 7 od začetka), 920-ko pa sem mal probal v media markt v gradcu...

920-ke bodo pri Mobitelu naslednji teden, vendar le nekaj za najtesnejše "partnerje" in samo v črni barvi. Vse ostale barve in krepka zaloga pa do marca. Takrat jo bodo torej lahko dobili vsi, ki si jo bodo še želeli... ;)

papameneger ::

deyco5 je izjavil:

Po mojem je hotel povedat, da je izkušnja z 920-ko še boljša, čeprav je že z Omnnio 7 neverjetna! Bi temu kar verjel, sam sem istega mnenja (sicer imam Omnio 7 od začetka), 920-ko pa sem mal probal v media markt v gradcu...

920-ke bodo pri Mobitelu naslednji teden, vendar le nekaj za najtesnejše "partnerje" in samo v črni barvi. Vse ostale barve in krepka zaloga pa do marca. Takrat jo bodo torej lahko dobili vsi, ki si jo bodo še želeli... ;)



A je to ziher?do marca pa res ne mislim čakat.

Hayabusa ::

deyco5 ::

papameneger 100% seveda ni, saj v tem primeru bi bilo že vse uradno na njihovi spletni strani. Imam pa dokaj zanesljiv vir na Mobitelu, ki mi je to omenil... Upam, da bo 1 kos ostal zame v tej prvi rundi... ;)

sleby ::

Anney je izjavil:

Vem, primerjava je bla z mobitelom, 20,13€, paket 2013 + naj naj cca 14€.


optimist.

rdecaluc ::

Zakaj je pri nas tok drago.. v US jo dajejo skor za đabe v paketu za 2 leti -.-"
Est modus in rebus. ,typos

LuGi ::

rdecaluc je izjavil:

Zakaj je pri nas tok drago.. v US jo dajejo skor za đabe v paketu za 2 leti -.-"


Zato, ker "AT&T Inc. that provides wireless services to 105.9 million subscribers",.. ;)

bdoxx ::

če si ga kdo strašno močno želi kupit pri mobitelu lahko morda rezerviram kaki kos... vsaj do zdaj sem še lahko :)
50€ :)

fireX88 ::

evo pr mobitelu je že
820 je za 360 ali pa najnaj 15+
920 je za 504 ali najnaj 21+

920 je omejena količina in je samo črna barva, 820 pa po mojih informacijah ni omejene količine!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Keki ::

Vredna je vsakega evra :)

||_^_|| ::

fireX88 je izjavil:

evo pr mobitelu je že
820 je za 360 ali pa najnaj 15+
920 je za 504 ali najnaj 21+

920 je omejena količina in je samo črna barva, 820 pa po mojih informacijah ni omejene količine!



Pa wireless charger je pri 920 gratis zraven baje.

fireX88 ::

je tako!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

cekr ::

Ja, 504€ je vredna. Samo to le v primeru, da ni vezave.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

fireX88 ::

zdaj ne vem v katerem svetu ti živiš vendar če gledaš tujino (Avstrijo recimo), jo v prosti podaji skoraj ne dobiš pod 600€ in ti bi rad 500€ brez vezeva. pa nagradno vprašanje zate: Samsung s3 je vreden 499€ na vezavo, kateri je top shit glede ohišja?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

cekr ::

Nobena takšna igračka ni vredna toliko denarja. To si zapomni. Za 600€ dobiš že spodoben prenosnik, ki ti lahko služi. Vse je prokleto napihnjeno.

Pa ne mislit, da si tega telefona ne bom omislil, ker si ga lahko privoščim in ker menjam telefone na 4-5 let in se mi bo zamortiziral.
Samo cena z vezavo se mi zdi mimo. To ni nobena vezava, če za malo več dobiš nekje drugje zadevo brez vezave. Sem prepričan, da Mobitel niti približno ne dobi škatlic s takšno vrednostjo.

Za slošno akcijo pri Mobitelu bi moralo biti okoli 400€ pa še to je krepko preveč na vezavo, ker bodo itak mastno zaslužili s storitvami.

Kdor misli, da je cena normalna, ima v žiljenju res samo stroške s telefoni, drugega pa ne vidi.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

fireX88 ::

sem si predstavljal drugačen odgovor pa si me presenetil in se strinjam s teboj :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Formula 1 ::

fireX88 je izjavil:

evo pr mobitelu je že
820 je za 360 ali pa najnaj 15+
920 je za 504 ali najnaj 21+

920 je omejena količina in je samo črna barva, 820 pa po mojih informacijah ni omejene količine!

Kar se mene tiče pohvalno predvsem za 920. 820 bi lahko bila ceneje ampak če se SII prodaja za to ceno potem je tudi ta Lumia toliko vredna.

matjazzz ::

Jutri grem po 920. Sicer pa so rekli da v torek dobijo novo pošiljko!

GMT7 ::

matjazzz je izjavil:

Jutri grem po 920. Sicer pa so rekli da v torek dobijo novo pošiljko!

Greš ponjo kam?

Danes je v Ljubljani niso imeli, vse potalano pod mizo, ako se mene pita.

Sem se pa dal na seznam, da me obvestijo, sam sem rekel, da če bo to marca, je to en Q.

matjazzz ::

V Novem mestu. Prov tako imajo na zalogi še 820. In pomoje še kakšno 920.

cekr ::

V vsako poslovalnico so dali po 1 kos.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

fireX88 ::

mi je še nismo dobili tk da nevem če je tako!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

matjazzz ::

Evo dobil sem edino nokio v novem mestu. Zaenkrat mi je zelo fajn. morm še počakat, da se aktivira sim kartica.
Zdraven sem dobil še charging plate. Tako da sem kr zadovoljen.

Tilen ::

Upam, da ti bo dobro služila. Sam nisem imel te sreče v MB.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

deyco5 ::

Evo mene. Meni in kolegu je ratalo. Prvi dan (18.1.) v glavnem MC v Mb! Poklicala sva, bili sta 2. Čez 1 uro (ob 11.30) sva jih že imela. Čudi me, ker je prodajalkacrekla da sploh ni bilo zanimanja še...??? Zraven sva pa začudena dobila še wireless plato! Prvi vtis je v glavnem fenomenalen. Prej zelo zadovoljen z Omnio 7, sam to je pa sedaj res še enkrat boljša izkušnja!

Bolf3nk ::



lepa
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104631322 (245092) mat11
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408187 (7197) tomzzi
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261356 (37188) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183044 (2733) klinker
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302594 (1780) bdoxx

Več podobnih tem