» »

motherboardmonitor nasveti

motherboardmonitor nasveti

boštjan ::

torej zanima me kako najbolj optimalno nastavit MBM,imam zadnjo verzijo 5220 predvsem me zanima zakaj ne kaže obratov volcanota 7+ in ne temperature proca.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

sash ::

pa si ti kaj nastavljal 8-O , ker malo boš že mogo
--------------------
Think different...
TOROiD Group

boštjan ::

saj to je tisto da vem da moram nekje štelat pa se mi ne sanja,kje kaj in kako

sash ::

Za lažje nastavljanje si lahko DL tud slovenski jezik, če te muč angleščina, sicer pa malo za začetek:

Za nastavitev merjenja temperature imaš možnost Temperature, kjer je potrebno prvo izbrat senzor (označeni so z zaporednimi ciframi) pol pa pod tem izbereš kaj naj ta senzor meri (ta nastavitev je odvisna od posamezne maticne plošče - bolj natančno poglej na strani MBM).

Podobno velja za vente, kjer moraš prvo ozbrat zaporedno cifro venta in nato še senzor - pri tem moraš imet vklopljen vent v 3-pinski konektor na MB in vent mora podpirat merjenje - V7 to podpira.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

boštjan ::

slo mam.
in mam volcano 7+ samo nimam vklopljenega kabla od regulatora speed v plato ampak oni drugi kratki kabl je vkljopljen

boštjan ::

Torej naštimal jaz MBM5 in sedaj me begajo ene nastavitve glede voltaže.sploh za -5.0V in -12.00V.Naj povem da tam ko štelaš konfiguracijsko napetost je povsod isti senzor,tudi če ga spreminjam se prenese na vse druge napetosti.Delal pa sem po navodilu,ki je priloženo pod help v programu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za merjenje temperature (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10234491 (11706) BaRtMaN
»

TAGAN napajalniki

Oddelek: Strojna oprema
291960 (1429) cbelica
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595995 (4730) frenk
»

čudne temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261342 (1088) Yacksy
»

?? Temperatura grafične

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262280 (1894) mmisv

Več podobnih tem