» »

Programi za izdelavo ohisja za napravo

Programi za izdelavo ohisja za napravo

KernelPanic ::

Spostovani!

Zanima me, s katerimi namenskimi programi lahko izrises in nato izvozis projekt za izdelavo ohisja (kovina, plastika, ...) za naprimer predojacevalec?

Lp,
Marko

blackbfm ::

ja verjetno rabiš computer-aided design program

List of computer-aided design editors @ Wikipedia

Kurzweil ::

Ne zastopim povsem. Ti potrebuješ program v katerem bi pač narisal skico oz. lepše rečeno načrte za ohišje ?
In kako bi rad izvažal? pač potrebuješ projekt shranjen v takšnem formatu, da bo prenosljiv tudi na druge programe?

KernelPanic ::

Ja nekaj takega, problem je, ker to delam prvic v zivljenju in se sam ne vem kaj bi rad. :D Rad bi to, da zrisan nacrt se exportira v format, ki je primeren za CNC struznico, da se nato izrezejo luknje ...

Kurzweil ::

Bi bil zelo vesel tudi jaz, ker delam tudi sam ohišje za računalnik. In sicer kje si gledal, da bi naredil izrez, če lahko daš par linkov, po kosilu pa pokličem kolega, ki dela v Avstriji pri zelo priznanem podjetju, kar se tiče tiska s 3d tiskalniki, možakar bo o materialih, programih in najboljših praksah vedel verjetno največ.

Koliko so sploh cene pri nas in katera podjetja si gledal ?

KernelPanic ::

Kurzweil je izjavil:

Bi bil zelo vesel tudi jaz, ker delam tudi sam ohišje za računalnik. In sicer kje si gledal, da bi naredil izrez, če lahko daš par linkov, po kosilu pa pokličem kolega, ki dela v Avstriji pri zelo priznanem podjetju, kar se tiče tiska s 3d tiskalniki, možakar bo o materialih, programih in najboljših praksah vedel verjetno največ.

Koliko so sploh cene pri nas in katera podjetja si gledal ?
Ravno zato se gre, da bi to rad sam zrisal za zacetek, da se naucim! Ce pa kdaj iz tega rata resen biznis, se pa bomo naprej pogovarjali ...

#000000 ::

Imaš zastonj verzijo sketchup in je za to kar rabiš skor preveč :)

KernelPanic ::

#000000 je izjavil:

Imaš zastonj verzijo sketchup in je za to kar rabiš skor preveč :)
Hvala, bom takoj pogledal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

profesionalna izdelava PCB 2.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
214182 (3565) korenje3
»

Natisnite si svoje ohišje za nokio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5817337 (14563) antonija
»

Kolokacija strežnika

Oddelek: Omrežja in internet
233452 (2262) schtr4jh
»

comp. za grafično oblikovanje

Oddelek: Kaj kupiti
101384 (1269) MI_KO
»

Razvijanje digitalnih fotografij ???

Oddelek: Zvok in slika
189061 (8464) Tigorsami

Več podobnih tem